Перейти до змісту

Чи хто тримає вдома БАР?


vaz75

раз пішла така п'янка, то може зберемося?  

62 користувача проголосувало

Ви не маєте дозволу голосувати в цьому опитуванні або переглядати його результати. Будь ласка, войдите або зареєструйтесь для можливості голосування у цьому опитуванні.

Рекомендовані повідомлення

краще біленької без закраски немає ніщо))))))))

треба якось зібратись/поговорити/подегустувати

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 126
  • Створено
  • Остання відповідь

а горілки чому це ні в кого немає?

Є, Мороша, Справа на задньому плані.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а я бухаю по простому :) Щоб купувати щось спеціально для бару, щоб ввечері випити чаринку, то так не пью, а те що позалишалось недопите з свят в серванті, баром називати язик не повертаєтся. Напоїв різних пробував відносно мало в житті, популярні смердючки-біхеровки й інше не подобаєтся в основному, а лікери, які подобаются, регулярно пити якось не тойво

Просто у нас бар зараз це як колись сервіз "Мадонна" в серванті чи кришталь, кавйор на стіні куплений за чеки в "Берізці", двокасетний магнітофон Panasonic. Це на Новий рік, нє-нє, це на дівятамая і тд. Люди з модного бухла роблять такий самий культ.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А щодо непочатих напоїв в барі, то був відкритий коньяк (на якесь свято спешл фо тітка купував), то під настрій по бокальчику потягував, ось пару днів як добив. А ще горілочка почата в холодильничку чекає томатного соку (для "кривавої Мері").

Просто у нас бар зараз це як колись сервіз "Мадонна" в серванті чи кришталь, кавйор на стіні куплений за чеки в "Берізці", двокасетний магнітофон Panasonic. Це на Новий рік, нє-нє, це на дівятамая і тд. Люди з модного бухла роблять такий самий культ.

Нє нада ля-ля, все це періодично випивається і поновлюється знову. В мене саме старше то Ред Лейбл рік стоїть, все інше максимум 4 місяці.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

краще біленької без закраски немає ніщо))))))))

треба якось зібратись/поговорити/подегустувати

+++++++++++++++++

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

от моя скромна, і шкода шо тимчасова колекція :)

Напої слабші 38% в кадр не пхав.

RXQwVAF.jpg

по-моєму,це набір алкоголю,а не бар

ні одної початої пляшки

Згоден, набір гарний, але це, на мою думку, не бар, а колекція.

У мене ж у барі рідко надовго застоюється непочата пляшка.

Хвалитись особливо немає чим, так, класичний набір. :_08:

Якщо видався важкий день - увечері чарка горілки (надаю перевагу домашній) чи коньяку.

На свято - віскі або текіла.

Для дружини - пляшка напівсолодкого та ще іноді лікер.

Ну, а якщо намічається щось серйозне - то магазин через дорогу :_02:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В мене також є таке хоббі з недавнього часу (років два)... Якось їхав на Польщу, були гроші, набрав пару пляшок різного алкоголю і поїхало...поступово почав купувати при нагоді, але без фанатизму... Заказав тумбу-бар для зберігання і поставив в зал. Деколи друзі, дружина, родичі дарують дещо в мій бар. І так само дещо уходить с того бару, коли приходять друзі, родичі чи подружки дружини :_02: .

П.С. Культа з модного бухла не роблю...та й взагалі - з бухла :_02: .

Початок колекції:

8e3e5959b096975e9852e93f5779d059.jpg

А це вже з в тумбі-барі:

6c49be1375870e25d6c955993be74622.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В мене також є таке хоббі з недавнього часу (років два)... Якось їхав на Польщу, були гроші, набрав пару пляшок різного алкоголю і поїхало...поступово почав купувати при нагоді, але без фанатизму... Заказав тумбу-бар для зберігання і поставив в зал. Деколи друзі, дружина, родичі дарують дещо в мій бар. І так само дещо уходить с того бару, коли приходять друзі, родичі чи подружки дружини :_02: .

Початок колекції:

А це вже з в тумбі-барі:

6c49be1375870e25d6c955993be74622.jpg

Бляха,роботи-непочатий край))))))))))))))))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а горілки чому це ні в кого немає?

Тю як то немає)))) А Гетьман, Віче, Волинська, то вже не горілка ( є ще Пшенична, і запаси з часів радянського союзу, але не влізло в "бар)? )) Чи Ви мали на увазі "самограй"?)))
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

доречі, допив одну добрячу штуку кілька годин тому, болгарську Мастику. Хто поїде туди якось, то везіть крім ракії ше й її. Гребуча, зараза :) Анісова горілка, схожа, відповідно, на самбуку, але п'ється залппом і добре примороженою.

Дійсно класна штука, пробував саме такою, примороженою. Купив би собі...але де?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тю як то немає)))) А Гетьман, Віче, Волинська, то вже не горілка ( є ще Пшенична, і запаси з часів радянського союзу, але не влізло в "бар)? )) Чи Ви мали на увазі "самограй"?)))

як виявилося, Ви один поціновувач прекрасного))) ну крім мене)

Віче ще зі старих запасів?

+++++++++++++++++

так коли зкооперуємося?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тю як то немає)))) А Гетьман, Віче, Волинська, то вже не горілка ( є ще Пшенична, і запаси з часів радянського союзу, але не влізло в "бар)? )) Чи Ви мали на увазі "самограй"?)))

як виявилося, Ви один поціновувач прекрасного))) ну крім мене)

Віче ще зі старих запасів?

+++++++++++++++++

так коли зкооперуємося?

Ну мож на наступну п"ятницю???

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

як виявилося, Ви один поціновувач прекрасного))) ну крім мене)

Я ще поціновувач))). Просто в моєму барі ще дверка посередині (непрозора), ось за нею початі пляшки (включаючи горілку,хоча горілка стоїть зазвичай в холодильнику), стопки, бокали, штопор, шоколад і цукерки (ну, це так,якщо захочеться по бистрому з гостем по пару чарочок пропустити). До речі, дверка відкривається вниз, на мікроліфтах, і трансформується в столик)).
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

теоретично можна, хоч і не загадую так далеко.

треба оприділитися з часом і місцем.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тю як то немає)))) А Гетьман, Віче, Волинська, то вже не горілка ( є ще Пшенична, і запаси з часів радянського союзу, але не влізло в "бар)? )) Чи Ви мали на увазі "самограй"?)))

як виявилося, Ви один поціновувач прекрасного))) ну крім мене)

Віче ще зі старих запасів?

Дякую, аж почервонів від приємного компліменту( я про поцінювача "прекрасного :_08: " Років з 6-7 стоїть(кошмар, сам в шоці), але, на слідуючому тижні є нагода "розмочити" раритетну горілочку :_02:
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

теоретично можна, хоч і не загадую так далеко.

треба оприділитися з часом і місцем.

Я в принципі вже за!(на 90%)але прошу не обтяжуйте мене з часом і місцем і так купа гіморою я вже підстроюся,головне щоб не генделик вонючий))) якийсь ПАБ мож,або Кораблик,або Майдан)) ну ви зрозуміли.Отож почали з Бару на дому, а вирішуємо де посидіти, ось це я розумію тема ТС красава!! гарна тема!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чи хто тримає вдома бар, крім горілки і пива в холодильнику?

Хизуємося хто чим заповнює його, як довго тримаються напої в ньому.

Жарти, підй0бки вітаються.

Ось для початку мій:

x9fj0ubsrdpr.jpg wjw95ofah6ut.jpg

Прочитав назву теми....ну думаю тебе в приклад поставлю да ще і фото твого бару шукав в себе, а тут...на тє......ти сам ю тему і створив.

:-) :-) :-) :-) :-)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

якийсь ПАБ мож,або Кораблик,або Майдан)) ну ви зрозуміли.Отож почали з Бару на дому, а вирішуємо де посидіти, ось це я розумію тема ТС красава!! гарна тема!

Нє-нє-нє. Даю підказку. Прикручуєте зверху в темі голосувалку, чий бар/колекція перемагає - в того і збираєтесь.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В мене також є таке хоббі з недавнього часу (років два)... Якось їхав на Польщу, були гроші, набрав пару пляшок різного алкоголю і поїхало...поступово почав купувати при нагоді, але без фанатизму... Заказав тумбу-бар для зберігання і поставив в зал. Деколи друзі, дружина, родичі дарують дещо в мій бар. І так само дещо уходить с того бару, коли приходять друзі, родичі чи подружки дружини :_02: .

П.С. Культа з модного бухла не роблю...та й взагалі - з бухла :_02: .

Початок колекції:

8e3e5959b096975e9852e93f5779d059.jpg

А це вже з в тумбі-барі:

6c49be1375870e25d6c955993be74622.jpg

где капанегру брал? от сандемана.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

где капанегру брал? от сандемана.

А шо, то рідкісна штука? В онлайн алкомагазах ніби є в наявності, в межах 230 грн.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

где капанегру брал? от сандемана.

А шо, то рідкісна штука? В онлайн алкомагазах ніби є в наявності, в межах 230 грн.

Раніше купували у виномаркеті - вже давно туди не завозять

Одного разу бачили в Там-Тамі ,купили - але щось не те по смаку

Тому й питаємо ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

якийсь ПАБ мож,або Кораблик,або Майдан))

я за майдан, і десь так не надто пізно в п'ятницю. типу на 17-00.

ну і звичайно запрошуємо всіх бажаючих.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

якийсь ПАБ мож,або Кораблик,або Майдан))

я за майдан, і десь так не надто пізно в п'ятницю. типу на 17-00.

ну і звичайно запрошуємо всіх бажаючих.

Я не був у Майдані десь 3-4 роки, також за!! але щоб прийшло хоча б так з чоловік 5 а може і більше, ото буде весело)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...