Перейти до змісту

Опалювальний сезон 15/16 Луцьк)


BARAKUDA

Рекомендовані повідомлення

  • Відповідей 141
  • Створено
  • Остання відповідь

В мене в дворіку Конякіна 12, 12А, 12Б розриті труби з початку літа. Так дехто до виборів пообіцяв поміняти труби. Міняють уже, самі розумієте, довго. Інколи бачу щось роблять горе працівники ..... інколи просто сплять в машинах. Літом взагалі нічого не робили - просто розкопали, зірвали весь асвальт, поставили бордюри і забили болт. ДІти постічно лазять то в ямах де труби, то по горах піску. Із-за відсутності асвальту коли був дощ то під ногами зазвичай болото. Чесно кажучи я навіть не знаю коли включать опалення бо сьогодні в одному місці ставили великі крани на труби. Вдома температура зараз 17-18 градусів. Теплої води також немає хоча мають включити на днях але як я ХЗ.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

17-18

на 40-му у мене теж така була, включили опалення стало 21-22.

з лівої сторони стояк гарячий, з правої сторони ледь теплий...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

з лівої сторони стояк гарячий, з правої сторони ледь теплий...

десь о 17:00 стали холодні з правої сторони, тепер знову теплі.

температура 21-22.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В мене, на Федорова, запустили дахову котельню. Діти не можуть нарадоватись теплій підлозі у вані (вперше запустили). Там вже і іграшки, і планшети.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

на Федорова, запустили дахову котельню

це як7 можна детвльніше7

В новобудовах автономне опалення від котельні на даху будинку

IZewL.png

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

...Вдома температура зараз 17-18 градусів. Теплої води також немає хоча мають включити на днях але як я ХЗ.

Друг по нещастю. Кравчука, 19, аналогічна ситуація. Зараз в кімнаті +17 і це вже нагріли трохи. В пришестя гарячої води теж не дуже віриться. Кілька днів назад включили правда, але потім різко і вимкнули. Назвати ту субстанцію яка витікала з крана гарячою водою у мене язик не повертається.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

milana, не гарно так дражнитися, а то до вас півборди напроситься грітись.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Судячи з прогнозу погоди, опалення нам світить тільки з середини листопада. Бо якщо досі не включили, то навряд чи тепер включать, поки температура не піде за мінус..

2cEkT.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Прикиньте, якби цих холодів не було - нам би опалювальний сезон мінімум з 20х чисел світив.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Судячи з прогнозу погоди,

Пан ест'ем глупі?

Меиеороглоги на тиждень вгадати не можуть, не кажучи про передбачити, тим паче на місяць!

Помоніторь як міняьтиуться значення погоди на тиждень, ближче од вказаного дня.

Як на мене - найточніше у білорусів. Зроби скріншот отго, що кажуть на понеділок 19 число. І щодня моніторь. Бачитимеш як міняються покази.

Для чистоти експерименту - моніторь ще на "Синоптику" та "метеопрог".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В мене в дворіку Конякіна 12, 12А, 12Б розриті труби з початку літа. Так дехто до виборів пообіцяв поміняти труби. Міняють уже, самі розумієте, довго. Інколи бачу щось роблять горе працівники ..... інколи просто сплять в машинах. Літом взагалі нічого не робили - просто розкопали, зірвали весь асвальт, поставили бордюри і забили болт. ДІти постічно лазять то в ямах де труби, то по горах піску. Із-за відсутності асвальту коли був дощ то під ногами зазвичай болото. Чесно кажучи я навіть не знаю коли включать опалення бо сьогодні в одному місці ставили великі крани на труби. Вдома температура зараз 17-18 градусів. Теплої води також немає хоча мають включити на днях але як я ХЗ.

О, то ми з вами друзі по нещастю.

У решта хоч шанси є що включать, а у нас і їх немає, адже з такими темпами роботи, аби на наступний сезон щось тепленьке отримали. Вчора уже масляну батерею до дому присунула. В квартирі вище 17 градусів не піднімається, при у мові, що сонячна сторона.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

milana, не гарно так дражнитися, а то до вас півборди напроситься грітись.

Та хіба ж мені шкода - приходьте, грійтесь :_04:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

milana, не гарно так дражнитися, а то до вас півборди напроситься грітись.

Та хіба ж мені шкода - приходьте, грійтесь :_04:

З Вашого дозволо я перший, бо живу навпроти в 16-му будинку. Будь ласка № квартири в п.п. :0117:
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В мене в дворіку Конякіна 12, 12А, 12Б розриті труби з початку літа. Так дехто до виборів пообіцяв поміняти труби. Міняють уже, самі розумієте, довго. Інколи бачу щось роблять горе працівники ..... інколи просто сплять в машинах. Літом взагалі нічого не робили - просто розкопали, зірвали весь асвальт, поставили бордюри і забили болт. ДІти постічно лазять то в ямах де труби, то по горах піску. Із-за відсутності асвальту коли був дощ то під ногами зазвичай болото. Чесно кажучи я навіть не знаю коли включать опалення бо сьогодні в одному місці ставили великі крани на труби. Вдома температура зараз 17-18 градусів. Теплої води також немає хоча мають включити на днях але як я ХЗ.

О, то ми з вами друзі по нещастю.

У решта хоч шанси є що включать, а у нас і їх немає, адже з такими темпами роботи, аби на наступний сезон щось тепленьке отримали. Вчора уже масляну батерею до дому присунула. В квартирі вище 17 градусів не піднімається, при у мові, що сонячна сторона.

Ви десь в будинках 12,12А,12Б ? Співчуваю єслі чо

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...