Перейти до змісту

Форумчани. Давайте підемо в театр!


Forever Autumn

Рекомендовані повідомлення

Ура, дочекались!

29 вересня - відкриття театрального сезону прем'єрою "За двома зайцями".

Хто йде?

Я після обіду хочу прогулятись взяти квитки на неділю.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 462
  • Створено
  • Остання відповідь

Ура, дочекались!

29 вересня - відкриття театрального сезону прем'єрою "За двома зайцями".

Хто йде?

Я після обіду хочу прогулятись взяти квитки на неділю.

я хочу !!! візьміть мене з собою !

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

і я хочу!

lilechka,давайте організовуватися

бо я вже років 5 збираюся в театр , і не дійду !

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

і я хочу!

lilechka,давайте організовуватися

Я тільки за!

Шукаємо ще бажаючих і йдемо за квитками

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Придбав 2 квиточки на неділю. Ціни трохи стали дорожчими, але це й не дивно: 9-й ряд - по 30 грн.

Вільних місць залишилось не багато, так що поспішайте.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

paksivatova,

Вільних місць залишилось не багато, так що поспішайте.

треба нам поспішати :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Була вчора на прем'єрі "За двома зайцями". Сподобалось. Відразу налаштувала себе, що не буду порівнювати цю виставу ні з фільмом, ні з іншою постановкою, яку бачила раніше в Києві. Допомогло. Було гарно, динамічно, з гумором. Трохи спочатку здивував вибір акторів. Не сподівалась побачити Якимчука у ролі Свирида Петровича, скоріше у ролі Сірка. Але стільки енергії як у нього, майстерності є не у всіх молодих акторів. Тож вибір, мабуть, правильний. Хоча, було б цікаво подивитись і у іншому складі. В будь якому випадку, подивитись варто.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Відразу налаштувала себе, що не буду порівнювати цю виставу ні з фільмом, ні з іншою постановкою, яку бачила раніше в Києві.

Були на виставі в неділю. Відразу спіймав себе на тому, що починаю згадувати епізоди з фільму та порівнювати. Але це не стало критичною проблемою, бо трошки інші жанри. А так як інших театральних постановок я не бачив, то особисто для мене все виглядало ніби бачу в перший раз.

Було гарно, динамічно, з гумором.

Було просто супер!

Трохи спочатку здивував вибір акторів. Не сподівалась побачити Якимчука у ролі Свирида Петровича, скоріше у ролі Сірка. Але стільки енергії як у нього, майстерності є не у всіх молодих акторів. Тож вибір, мабуть, правильний.

Тут теж спочатку був дещо здивований. Але вибір оправдав себе на всі 100%. Так як грає Якимчук, мало кому вдасться. А роль Свирида Петровича неначе для нього й була написана.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 місяця потому...

Якщо не помиляюся, в 2009 році у волинському драмтеатрі йшла вистава "Майстер і Маргарита", здається, у постановці театру "Арбат" (тут можу й помилятися). Ніколи не був прихильником театрального мистецтва, але водночас люблю творчість Булгакова, а тому вирішив сходити, і подивитися: як вони зможуть ЦЕ поставити?

Виявилося - поставили вражаюче.

Тоді ж вирішив, що варто відкрити для себе театральне мистецтво, і загорівся бажанням втрапити на виставу "Кармен" нашого, волинського "виробництва". Втрапив. Не знаю, що і чому... але я висидів лише першу частину, і з тих пір театр втратив щойно здобутого поціновувача... ну, та невелика втрата :)

Але вчора був у Рівному, і по наводці знайомого відвідав виставу "Останній строк", яка йшла у малому залі рівненського драмтеатру. Це дуже якісний і своєрідний переклад п'єси Валентина Распутіна, яка в хорошому виконанні акторів справила неабиякі враження: поряд і роздуми про життя й смерть, і гумор, і мурашки по шкірі, і мокро на очах...

В театральнім мистецтві критик чи поціновувач з мене хреновий, але вистава сподобалася, тому насмілюся рекомендувати!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Дуже багато людей хвалять постановки львів'ян, тому якось хочу зібратись і відвідати їхній театр.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

26 січня, субота, 18:00

Алехандро Касона

Три ідеальні подружжя (Анатомія зради)

комедія пристрасті в ритмі танго

З.І. Перша вистава у цьому році.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

31 січня, четвер, 18:00

Кармен

П’єса Петра Ластівки за новелою П. Меріме „Кармен” в перекладі з французької М. Москаленка, лібретто А. Мельяка та Л. Галеві, в перекладі з французької М. Рильського та О. Галабутської, музика Ж. Бізе (опера „Кармен”), Ж. Бізе – Р. Щедрін „Кармен-сюїта” в обробці та викладі Миколи Гнатюка.

Молодий капрал Хосе закохується у вродливу циганку на ім’я Кармен, проте, це кохання не дає йому нічого окрім болю і страждань. Зрештою, він і не зчувся, як з допропорядної людини перетворився на контрабандиста і.. вбивцю..

Автор виводить відразу чотирьох Кармен, котрі, будучи цілком різними за формою, все ж являють суть єдину і в даному випадку – лиху. Адже споконвіку відомо, що жінка, в залежності від позиції яку займає по відношенню до чоловіка, має силу та владу, як піднести його, так і занапастити..

Вистава, як і п’єса, написана на основі відразу трьох творів, поєднує в собі драматичний матеріал, оперу та балет.

picture_9.jpeg

picture_10.jpeg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На даний момент дівчина в мене відсутня, щоб в театр ходити! :)

Ггг.. Туди ходить багато дівчат, у яких хлопці відсутні.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вчера (27.01.13) получил огромное удовольствие, посмеялся от души. Кто не смотрел "Номер 13 (Неймовірні пригоди в готелі класу LUX)", рекомендую. Хорошое настроение обеспечено.

p.s. Джордж Пигден, это Нечто !)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Попросили розмістити. Мопєд не мій. :)

9ZPF1.jpg

6 березня

19:00 «Він моя сестра» скандальна трагікомедія В. Малахова (в головних ролях В. Горянський, О. Маклаков) квитки вартістю від 60 до 240 грн. за телефоном О5О-5І72ЗІ2.

А також, трошки раніше:

26 лютого

19:00 Лоліта Мілявська, квитки від 150 до 650 грн (тел. той же)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Завтра на камерній сцені до дня народження Л.Українки елегія за її творами "Сім струн".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Серія моновистав "Портрети"

1 березня о 18.00 год. на камерній сцені портретом Панаса Мирного під назвою "Допит, якого не було" у виконанні артиста Олександра Веремка театр розпочинає серію моновистав "Портрети".

6 березня о 18.00 год. на камерній сцені буде показано портрет Михайла Старицького "Україна - ціною життя" у виконанні артиста Ігоря Натанчука.

14 березня о 18.00 год. на камерній сцені театру - портрет Ліни Костенко "Непідвладна" у виконанні артистки Людмили Натанчук.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...

Сьогодні переглянули "Непідвладну" - біографія Костенко з поезією у виконанні Натанчук. Хотілося б ще більше поезії у її виконанні.

Гарно прочитана, душевно. Хоча я б обрала й інші її вірші.

22, 23, 24 березня в нашому театрі прем'єра: "Інтимний уік-енд утрьох", Жан Пуаре, комедія на дві дії.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 місяця потому...

Для наших малявок:

У неділю, 2 червня, наймолодші лучани матимуть нагоду потрапити у «закулісся» всіма улюбленого театру ляльок. Після перегляду вистави «Троє в смужку» відбудеться чергова екскурсія у рамках проекту «Екскурсоводи у відпустці». Збір усіх охочих – об 11.45 поблизу пам’ятника св. Миколаю.

Учасники екскурсії відвідають майстерню ляльок, побачать, як виготовляються декорації, познайомляться з роботою звукорежисерів та дізнаються, як створюється магія світла у театрі.

Участь у екскурсії безкоштовна. Усі охочі приєднатися до екскурсії зможуть отримати ідентифікатори об 11.45 біля пам’ятника св. Миколая. Квитки на виставу можна придбати у касі театру ляльок. Початок екскурсії – безпосередньо після завершення вистави.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Форумчани, давайте підемо в театр! (с) ;)

Для шанувальників камерної сцени: 14 червня, 18:00 "З любов'ю ... Оскар"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 місяця потому...

Ходили на "Ромео і Джульєта". Було якось трохи важко і мене не покидало одне бажаннячко:

post-4364-0-19006500-1382894771_thumb.jp

Не хожу на гастролерів, які виступають за бабло другим складом. Люблю наш театр, трупу. Мені дуже подобаються тонкі інтимні постановки з малою кількістю акторів, щоб гра не губилась в масовці. В постановці Ромео і Джульєта були задіяні всі хто ще може ходити, купа людей, костюмів, потужні спецефекти. Ця вся масовочність не давала мені вникнути в проблематику, відчути чим живуть головні герої. Вийшла короче "Техаська різня бензопилою". Для більшої трагічності не вистачило тільки щоб Верону після тої різанини накрило чумою. Як Шекспір про це не здогадався.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А у мене дещо інше сприйняття. Якщо не любиш масовки - гайда на малу сцену (камерну). У них якраз цьогорічна прем'єра, що збирає аншлаги: "Замовляю любов". Ще не бачила, але чула позитивні відгуки. 30-го наступна, але місць уже нема.

А щодо "Ромео і Джульєти", то мене особисто вразив той факт, що можна торкнути сюжетом і грою, не вдаючись в помпезність декорацій, особливо це стосується шекспірівських п'єс. Сцена з однією кулею, і трьома кольорами достатньо передала настрій і інтонації.

Я була на акторському складі з Джульльєтою - Романюк, а не Онищук, про останню чула не схвальні відгуки.

Репюк, як і в Гамлеті був на висоті. Ще сподобався Басай і Сичук. Вони реально для мене відповідають шекспірівським героям.

На виставу водила і дітей. Перша дія 1 год. 50 хв. :D Найменщий (3 роки) все питав: - мама, а вовк буде?

Звісно, я запевняла, що так, щоб чекав. Щоразу, коли на сцені з'являвся Тібальт під грізні акорди, малий знову запитував: - мам, це вже вовк? :_07:

Потім він усе шептав: - мама, а Тібальт мелтвий?

В антракті, я спробувала признатись, що вовка сьогодні не буде, в результаті син розплакався, мені прийшлось пообіцяти, що вовк таки буде.

А загалом, в репертуарі театру мені бракує гостроти сьогодення. Хотілося б побачити більше вистав по типу "УБН".

Сюжети з класики і банальні любовні трикутники, уже явно піднадоїли. Тому тішусь, що в місті ще є "Гармидер", хоча і шкодую, що чудовий акторський склад драматично, з великим потенціалом, не може проявити себе ще краще через обмежений репертуар.

Це моє імхо, я їх шаную, часто відвідую, тому і гадаю, що маю право на критику :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 місяця потому...

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...