Перейти до змісту

Бойлер чи центральна вода?


Рекомендовані повідомлення

Бойлером користуюсь 8 років дуже зручна штука, скажу зразу бажано раз в пів року чистити від накипу щоб не втрачати на електриці і щоб не згорів тен. Для профілактик міняти карандаш, тен відмивати від накипу, міняти в фільтрові гранули, і буде працювати безперебійно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 179
  • Створено
  • Остання відповідь

Перепрошую, трохи офтопну на рахунок гарантії по чайнику щоб не відкривати нову тему. (в принципі нагрівальний елемент також). Зайшов учора в магазин (колишній Ельдорадо на Волі).

Я: якщо я куплю у вас чайник, скористаюсь один раз і, якщо не буде ніякого неприємного запаху, я собі його залишу, а ні - то принесу назад.

Відповідь продавців: ні, ви не зможете його повернути, бо товар вже не буде в такому вигляді, як ви купували...

Проконсультуйте в даному питанні, Чи зможу я здати чайник, якщо він мене не влаштує??

Якщо ви скористались чайником хоч раз - він вже б/в. Хіба що якщо зовнішній вигляд і упаковка, наклейки залишаться в ідеальному стані, і продавець не матиме за що зачепитися. А щодо б/в - ви можете замінити або повернути товар якщо він не задовольняє вас по своїх споживчих властивостях, запах також сюди входить. Але тоді треба його здавати в сервіс і там робитимуть експертизу. Тут починається найцікавіше. По-перше, будуть наполягати щоб ви несли напряму в СЦ. Ви морозитесь бо маєте право на свій розсуд здавати - або в СЦ або на магазин. Аргументи що ремонт чи експертиза в цьому випадку буде робитись довше - вас не цікавить, згідно закону - протягом 14 діб і крапка. Ок, вони приймають на експертизу чи ремонт. Тепер саме головне - вимагайте аналогічний товар із аналогічними властивостями (об'єм чайника, потужність) з підмінного фонду. Цього підмінного фонду у них звісно нема, вони муситимуть вам надати новий, в результаті отримають ще один б/в чайник. Тому швидше за все запропонують обмін на новий. Для цього вам треба мати з собою паспорт, пару гривень якщо вдруг виберете дорожчий чайник, і готовність писати скарги-заяви на ім'я директора магазину якщо працівникам кортітиме увімкнути дурачка. Це пишу з власного досвіду, мій випадок - телевізор в Ельдорадо.

Голвне, ви повинні показати працівнику що ви знаєте закон і свої права в цьому випадку. І не наполягайте що він новий, це беззмістовно (якщо одразу не проканало).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Купував такий http://bt.rozetka.co...03617/p2103617/

Поки задоволений!

Поставили за 700 грн.

700 грн - за що?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А щодо б/в - ви можете замінити або повернути товар якщо він не задовольняє вас по своїх споживчих властивостях, запах також сюди входить.

Чєпуха

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Купував такий http://bt.rozetka.co...03617/p2103617/

Поки задоволений!

Поставили за 700 грн.

700 грн - за що?

Підозрюю, що "поставили" = "встановили". За цю роботу і взяли 700 грн.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

очевидно крани, фітінги робота

я собі такого поставив http://bt.rozetka.com.ua/2431287/p2431287/ сухі тени, можна вмикати обидва зразу або по одному. не скритий регулятор температури.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А щодо б/в - ви можете замінити або повернути товар якщо він не задовольняє вас по своїх споживчих властивостях, запах також сюди входить.

Чєпуха

Троха почерпнув і з 8 і з 9 статті закону :). З 9 то було лишнє бо неналежна якість.

Мав на увазі істотний недолік. Я думаю запах таким являється. Виявити істотні недоліки вдасться хіба разок чи більше скориставшись, тобто тільки 8 стаття закону про Захист прав споживачів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Троха почерпнув і з 8 і з 9 статті закону :). З 9 то було лишнє бо неналежна якість.

Мав на увазі істотний недолік. Я думаю запах таким являється. Виявити істотні недоліки вдасться хіба разок чи більше скориставшись, тобто тільки 8 стаття закону про Захист прав споживачів.

Все-рівно чєпуха. Це я тобі також з власного досвіду кажу, і не лише покупця, а й продажника і сервісника. Ну прийдеш ти з тим чайником, а я відмовлюсь приймати його в ремонт, бо він на 100 % робочий. Призначення чайника - гріти/кип'ятити воду. Він з цим чудово справляється, не тіче, током не б'ється, ну а запах - то поняття суб'єктивне. Он знайомий взяв авто з салону, так він тащиться від запаху шкіри в салоні, а по твоєму це - істотний недолік. Обміняти чайник чи повернути гроші я також відмовлюсь бо ним користувалися. Ти побіжиш в інспекцію з питань захисту прав споживачів, а там, прочитавши мої аргументи, повністю з ними погодяться. "Тут починається найцікавіше." © Експертиза... Суди... Не факт, що будуть на твоєму боці, але факт, що за твої гроші, з невеликою надією на їх повернення магазином у випадку твоєї перемоги. Ризикнеш? Бо з моєї практики так ніхто і не ризикнув, хоча часом до мене черга стояла з таких вумних.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Обміняти чайник чи повернути гроші я також відмовлюсь бо ним користувалися.

Виходить, що абсолютно нічого не можна поміняти чи повернути?

Бо аргумент "ним користувались" можна застосувати, абсолютно до будь-якої речі...

Це мені колись розказували, коли я придбав ноут, активував вінду і потім вирішив повернути... Розказували, що Ви ж ним користувались... Але після недовгого обміну аргументами все-таки повернули гроші. Яким чином можна взнати, що річ підходить чи ні, не скоритавшись нею - не помірявши взуття, одежу і т.п.? Ну ще у наших магазина є фішка - товар на вітрині не в корстуванні, а в режимі "демонстрації")))

nickel, Ви також не забувайте, що не замінивши товар, коли б це належало зробити, можна мати репутаційні втрати, а в результаті матеріальні, набагато більші, ніж, пішовши на зустріч клієнтові.

П.С.: А де торгуєте? Як магазин називається, щоб мати на увазі.....))))

ЗУ "Про захист прав споживачів"

Стаття 9. Права споживача при придбанні товару належної якості

1. Споживач має право обміняти непродовольчий товар належної якості на аналогічний у продавця, в якого він був придбаний, якщо товар не задовольнив його за формою, габаритами, фасоном, кольором, розміром або з інших причин не може бути ним використаний за призначенням.

Споживач має право на обмін товару належної якості протягом чотирнадцяти днів, не рахуючи дня купівлі, якщо триваліший строк не оголошений продавцем.

Обмін товару належної якості провадиться, якщо він не використовувався і якщо збережено його товарний вигляд, споживчі властивості, пломби, ярлики, а також розрахунковий документ, виданий споживачеві разом з проданим товаром.

Перелік товарів, що не підлягають обміну (поверненню) з підстав, зазначених у цій статті, затверджується Кабінетом Міністрів України.

І що розуміти під "ВИКОРИСТОВУВАВСЯ")))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну прийдеш ти з тим чайником, а я відмовлюсь приймати його в ремонт, бо він на 100 % робочий. ... часом до мене черга стояла з таких вумних.

Через рік він прийде купувати холодильник, тільки не до тебе, а до твого конкурента. І хто тоді виявиться самим вумним?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Виходить, що абсолютно нічого не можна поміняти чи повернути?

Не виходить.

nickel, Ви також не забувайте, що не замінивши товар, коли б це належало зробити, можна мати репутаційні втрати, а в результаті матеріальні, набагато більші, ніж, пішовши на зустріч клієнтові.

Не замінивши товар, коли це належало б зробити, чи коли не належало, чи навіть замінивши товар, магазин може понести репутаційні втрати як і матеріальні, а може і не понести, тому що в спірних ситуаціях, репутацію можна не лише втратити, а й заробити. Щоб уникнути юридичних помилок з моєї сторони, проводилися навчання з юристами компанії. Кому йти назустріч: закону чи клієнтові визначають власники магазину, а не я. Я лише дію в межах закону і наданих мені повноважень.

П.С.: А де торгуєте? Як магазин називається, щоб мати на увазі.....))))

Можеш розслабитися, вже не торгую. І магазин пішов з Луцька.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

П.С.: А де торгуєте? Як магазин називається, щоб мати на увазі.....))))

Можеш розслабитися, вже не торгую. І магазин пішов з Луцька.

Ось і результат такого відношення до клієнтів :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Через рік він прийде купувати холодильник, тільки не до тебе, а до твого конкурента. І хто тоді виявиться самим вумним?

Якщо це такий "вумний", що спочатку покористується, а потім пробує повернути справну річ, то я ще й доплачу, щоб він пішов конкурента задовбувати, а не мене.

Ось і результат такого відношення до клієнтів :)

Пробачте, якого відношення?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Призначення чайника - гріти/кип'ятити воду.

Це все суб'єктивно. Може попастися продаван-сервісманагер не такий матьорий як ти. В мене був інший випадок, де також можна було застосувати твій аргумент - телефон призначений дзвонити/відправляти смс (тоді ще смартфонами не пахло), з чим він справлявся. Акумулятор із четвертої поділки заряду спригував на другу, і за 15 хвилин розряджався. Так, акум малоємкий, так, другий акум в комплекті, але недолік визнали істотним і повернули гроші. Тільки тоді мені ще моск промурижили бо я не знав що можна здавати на магазин і вимагати з підмінного фонду, інекше епопея не тягнулася б 2 місяці. А якщо повернутися до чайника - залежить наскільки сильно штиняє і чи це ефект бо він новий (таке буває і з часом проходить). Із визначення поняття " істотний недолік" слідує, що якщо штин робить чайник не просто чайником, а вонючим чайником, то норма застосовується (недолік... ...наділений хоча б однією з нижченаведених ознак... ...він робить товар суттєво іншим, ніж передбачено договором)

Плюс в свіжій (відносно свіжій) редакції закону з'явилася норма що угоду купівлі-продажу можна розірвати і пізніше, незалежно чи нове чи бв, але то певно виключно через суд. Хоча зрозуміло що через чайник ніхто аж так закушуватись не буде.

Ось і результат такого відношення до клієнтів

Слишал звон да нє знаєт гдє он. Магазин пішов із Луцька у зв'язку із кризою 2009 здається року.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ось і результат такого відношення до клієнтів

Слишал звон да нє знаєт гдє он.

Друже, до нас в рік переходять десятки нових клієнтів від конкурентів, які качають своїм клієнтам права.

Клієнт завжди правий. Ні не чув...

Магазин пішов із Луцька у зв'язку із кризою 2009 здається року.

Що усі магазини побутової техніки пішли? Отож, виживають лише самі ефективні та клієнтоорієнтовані.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Друже, до нас в рік переходять десятки нових клієнтів від конкурентів

Крепко цікавить: "до нас" - це до кого? Хто ти в цій фірмі чи магазині (посада, статус)?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Друже, до нас в рік переходять десятки нових клієнтів від конкурентів

Крепко цікавить: "до нас" - це до кого? Хто ти в цій фірмі чи магазині (посада, статус)?

Домашня адреса, ключ під ковриком? Якщо що продавці не дуже хочуть повертати бо їм мінус до зп, але сервіс в нас паскудний. В будь-якій цивілізованій країні не виниклоб питань ні яких, а в нас за чайник можна гемор отримати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Друже, до нас в рік переходять десятки нових клієнтів від конкурентів, які качають своїм клієнтам права.

А як ти визначаєш чи він (клієнт) новий чи вже щось купував? Я, наприклад, не ходжу постійно лише в 1 магазин побутової техніки, то як можна судити "перейшов"?

Мені теж цікаво що за магазин такий, де можна продавцю вилізти на голову.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

nickel

від того хто я, логічність або нелогічність моїх слів не зміниться, почитай Генрі Форда, він детально описує як поводитись з клієнтами, тобі знадобиться в майбутньому ;)

Vadimm

Ми не працюємо в сфері B2C, лише B2B, повір, у нас є надійний механізм як розрізняти постійних клієнтів від нових, в т.ч. тих, які перейшли від конкурентів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Vadimm Ми не працюємо в сфері B2C, лише B2B, повір, у нас є надійний механізм як розрізняти постійних клієнтів від нових, в т.ч. тих, які перейшли від конкурентів.

А говоримо ми про В2С. Різницю відчуваєш?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А говоримо ми про В2С. Різницю відчуваєш?

Wikipedia тобі в поміч:

Стратегия продаж B2C отличается более коротким циклом продаж, эмоциональным принятием решений о покупке и менее тесными взаимоотношениями продавца и покупателя, чем в B2B[2].

А якщо від себе, то я різниці не відчуваю, клієнтоорієнтовані постачальники є як у B2B так і в B2C, різниця лише в тому, що в B2С платять готівкою а в B2B по перерахунку.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

nickel

від того хто я, логічність або нелогічність моїх слів не зміниться, почитай Генрі Форда, він детально описує як поводитись з клієнтами, тобі знадобиться в майбутньому ;)

Впевнений, що не зміниться?

Як мене тішать оті підморгуючі смайлики, тіпа під'їбнув. Особливо коли ти пишеш мені як треба вести бізнес, як керувати мережею з 30 магазинів, як правильно клієнтоорієнтуватися. Ще й літературу радиш. Ти справді думаєш, що це головний біль рядового продавця чи сервіс-менеджера? Ти реально вважаєш що я міг відступити від закону чи посадової інструкції, при цьому залишитися з зарплатою і при посаді? Ти бачиш в своїх словах логіку? Ги.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ти справді думаєш, що це головний біль рядового продавця чи сервіс-менеджера?

Збереження клієнта головний біль кожного працівника підприємства.

Ти реально вважаєш що я міг відступити від закону чи посадової інструкції, при цьому залишитися з зарплатою і при посаді?

Заміна товару на аналогічний або повернення коштів це не порушення закону, а щодо стратегій та інструкцій твоєї компанії - то вона за це поплатилась закриттям магазинів, до речі скільки з 30 залишилось?

Ти бачиш в своїх словах логіку?

Так :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...