Перейти до змісту

Вибори мера Луцька


Basil

Вибори міського голови м. Луцька  

500 проголосували

Ви не маєте дозволу голосувати в цьому опитуванні або переглядати його результати. Будь ласка, войдите або зареєструйтесь для можливості голосування у цьому опитуванні.

Рекомендовані повідомлення

 

Думаю, що, згадає... Палиця не ідіот, щоби так, "безвідкатно", вкладати в подібні проекти. 

Судячи з того, в кого він вклав, все-таки, ідіот.

 

ні, він вирішив що ми ідіоти

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 937
  • Створено
  • Остання відповідь

Підприємці і продавці з Центрального ринку, навіть ті які ніколи не голосували, пішли дружньо голосувати за Романюка(проти Палиці). Товстенюк добре постарався :)

Як мінімум він не приховував своїх планів стосовно Старого Ринку і чітко їх озвучив. Вже навіть це заслуговує поваги.

До того ж особисто я цілком підтримую позицію, що базару (особливо в такому вигляді як зараз) не місце біля Замку Любарта. Жаль звичайно, що наш народ плює на вигляд міста, коли заходить мова про власне благополуччя чи зручності. Але такі реалії життя, такий менталітет у деяких людей.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 

З твоїх слів випливає, якщо нікого з кандидатів не підтримуєш взагалі (не пішов голосувати чи зіпсував бюлетень), то ти не свідомий громадянин, значить в тебе совість не чиста?

Ідіот (давньогрецький термін) — людина, що живе у відриві від суспільного життя, не бере участі у загальних зборах громадян поліса та інших формах державного і громадського демократичного управління.

 

Якщо ти такий категоричний, змоделюєм ситуацію. Вибори президента. Ти голосував, наприклад, за Юлю, а в другий тур вийшли Янукович і Симоненко. Що будеш робити?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти


Ти голосував, наприклад, за Юлю, а в другий тур вийшли Янукович і Симоненко. Що будеш робити?

Буду писати, що ти давньогрецький термін.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На другий тур не ходив, буду чекати наступних виборів. Допоки буде правління Романюка/Палиці перекантуюсь на навчанні/роботі в іншому місті. Може й електорат прозріє, коли вже награється відремонтованими дахами і майданчиками :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На другий тур не ходив, буду чекати наступних виборів. Допоки буде правління Романюка/Палиці перекантуюсь на навчанні/роботі в іншому місті. Може й електорат прозріє, коли вже награється відремонтованими дахами і майданчиками :)

як один великий політик( з маленької літери,я думаю знаєте хто)... сказав чекаєм    пакращення?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти


як один великий політик( з маленької літери,я думаю знаєте хто)... сказав чекаєм    пакращення?

 

Не зі сторони влади, зі сторони елехторату. Романюк чи Товстенюк - це легітимний вибір більшості населення Луцька, з яким я категорично не згоден :)

Ну і теорему Ескобара ще ніхто не відміняв, врешті-решт)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 

Ти голосував, наприклад, за Юлю, а в другий тур вийшли Янукович і Симоненко. Що будеш робити?

Буду писати, що ти давньогрецький термін.

 

мене от давно цікавить, ти досі віриш, що ті, що тебе побили,як ти розказував, зробили це ПРОСТО ТАК, судячи з твоєї постійної манери спілкування з людьми ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Є інфа з однієї дільниці, що Романюк, набрав на 27 голосів більше.
Всього, на дільниці, проголосувало близько 500 людей.
P.S. писав про це в цій темі "Вибори мера - другий тур", але напишу ще тут.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дочекайтесь оф. результатів панове.

 

Ви знаєте щось більше за нас? :)

Вже в 2-ох темах, так между-прочем, рекомендуєте/намекаєте...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 

мене от давно цікавить, ти досі віриш, що ті, що тебе побили,як ти розказував, зробили це ПРОСТО ТАК, судячи з твоєї постійної манери спілкування з людьми ?

давай я твою манеру повторно не буду на загал викладати, давньогрецький ти термін.

і дивись щоб тобі часом не прилетіло, судячи з твоєї постійної манери спілкування з людьми.

п.с. тебе бачу та подія турбує більше за мене ))

 

а не задохєра ти на себе береш ? Засейвився чи що ? 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

о! кросавчег, вже погрожує, хоч вже (слава богу нарешті) і не модератор.

Як ти там колись писав на початку кар'єри: буваю п'яний і буваю на нєрвах. Буває...

це Я тобі погрожую ????????????????? піпєц, неадекват

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти


ну і я просто поцікавився, бо не зрозуміло, чого ти такий борзий постійно, слів не добираєш, може сохранитись як в грі можеш, або безсмертний

не ясно тільки, чого такі дой@бки в тебе тільки до мене, можна подумати, решта ппц, які стримані і толєрантні. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

При чому виграв він у ТовстеНКА ))

Ха-ха-ха... І так говорить канал на який має вплив Палиця? :) Вони своїх протеже не знають як правильно підписати :) І дані подають як...

 

 

відремонтованими дахами і майданчиками

А що міська влада повинна робити? Пиз...ти??? От саме дахами, дорогами... і займатись!!!

 

 

зі сторони елехторату

А це хто? А це ми всі з вами і якщо так проголосували - то... ви всіх ображаєте, бо з вашою думкою і вибором не зійшлось? То краще і працюйте/навчайтесь в іншому місці і там голосуйте!

post-8803-0-71593900-1447622718_thumb.pn

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

через два - три місяці люди про цю тему можливо і забудуть , а ворожнеча й злоба останеться !

Не сваріться , воно ні чого не змінить . тільки один до одного ненависть останеться !

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо ворожнеча і злоба є, то тема її вихлюпнути завжди знайдеться.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не сваріться , воно ні чого не змінить .

А хто свариться, немає ніякої ненависті. Я людині поставив просте запитання, він не знайшов нічого кращого, як назвати мене ідіотом. А далі принцип бумерангу - його ж слова вернулись до нього. От і все. Маньяк11 також замітив безпідставно-агресивну і хамовиту манеру спілкування форумчанина і зробив зауваження. А далі ви самі все бачите.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти


Маньяк11 також замітив безпідставно-агресивну і хамовиту манеру спілкування форумчанина і зробив зауваження.

Тобі викласти манеру спілкуванняя маньяка11 щоб прозрів?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти


Тобі викласти манеру спілкуванняя маньяка11 щоб прозрів?
Мені не потрібно нічого викладати. І прозрівати мені не потрібно. Я знаю яка манера спілкування у нього. Не раз спілкувався з ним. Але він, навідміну від тебе, безпричинно не обзиває людей (мене не обзивав принаймі), зверхньо також не замітив щоб говорив. 
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...