Перейти до змісту

Вибори мера Луцька


Basil

Вибори міського голови м. Луцька  

500 проголосували

Ви не маєте дозволу голосувати в цьому опитуванні або переглядати його результати. Будь ласка, войдите або зареєструйтесь для можливості голосування у цьому опитуванні.

Рекомендовані повідомлення

спочатку в ОР

а після погроз (і спроб наплодити клонів) - бан

Да? Ну я не розбираюсь в цих тонкощах. Просто ще в понеділок помітив втрату бійця, відмотав дві сторінки теми - а там на аватарці Сані "цеглинка".
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 937
  • Створено
  • Остання відповідь

спочатку в ОР

а після погроз (і спроб наплодити клонів) - бан

Да? Ну я не розбираюсь в цих тонкощах. Просто ще в понеділок помітив втрату бійця, відмотав дві сторінки теми - а там на аватарці Сані "цеглинка".
якраз в ніч на понеділок і було

Блін коли цей весь срач вже закінчиться...

ніколи,

може тільки притихнути до наступних виборів

Мій вибір більше меркантильний, як людина яка торгує на Центральному ринку, я проголосую проти Палиці, який останнім часом проявляє інтерес до цієї землі.

Так всі ж вже давно говорять, що треба Старий ринок перенести. Навіть, по-моєму, в цій темі таке питання повставало. Чому хомячки знову невдоволені?
а що каже Палиця, "карабас" буде зносити?
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Палиця нічого ніде не зносить, лише будує, реконструює, ремонтує...

Можна сказати, що перетворює Луцьк на маленьку Швейцарію в міру своїх сил і можливостей.

Гарно сказав, СаняТТ оцінив би. Ех...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

От хочу почути, чому мені голосувати за Романюка?

Бо Романюк самостійна в політиці та самодостатня людина.І він таким був і за Януковича, і за Ющенка, і навіть за КУчми і Кравчука вже таким був.А Товстенюк просто нуль без палички.

От хочу почути, чому мені голосувати за Романюка?

Бо Романюк самостійна в політиці та самодостатня людина.І він таким був і за Януковича, і за Ющенка, і навіть за КУчми і Кравчука вже таким був.А Товстенюк просто нуль без палички.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

клон я створив роберто для того щоб доводити саме свою думку для суспільства, після того як забанили мій нік саню тт

Он воно що. Я думав колоноводство - це коли в тебе разом з активним діючим екаунтом є ще один чи кілька, з яких ти пишеш.

А коли тебе банять і ти заводиш новий (один) екаунт, то це ніби як легально має бути.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

.А Товстенюк просто нуль без палички.

Це ти просто заздриш йому, бо в тебе гелєндевагєна нема :)

Називати людину, яка змогла заробити на авто вартістю понад 4 млн, нулем без палички? Ню-ню.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти


Бо Романюк самостійна в політиці та самодостатня людина.І він таким був і за Януковича, і за Ющенка, і навіть за КУчми і Кравчука вже таким був.А Товстенюк просто нуль без палички.
- це те саме, що нічого не сказати. "Цей гавно, бо він гавно, а той маладєц, бо він маладєц, бо я так сказав".  Враження таке, що ти вважаєш всіх сьогоднішніми, а ти один "дрєвній мудрий". Ти що думаєш, що ми не пам'ятаєм Романюка? Комсомолець, комуніст, Приватбанківець, човник "мер-головаОДА, головаОДА-мер" і "сидівтихенько" при януковичу...

Як на мене, він гарний при-сто-со-ва-нець. Але не це головне. Це, можливо, й навпаки, плюс. А от головне - ЩО він НАробив за весь цей час при владі (читай "при кормушці") такого, за що його варто і далі там кормити? Як на мене, за СТІЛЬКИ років "в палатах" область (чи хоч місто) вже можна було б вивести на європейський рівень ДАВНО! Але це якби тим жити, про те мріяти. А він просто пасивно "виконував свою роботу"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

SanchesTT, давай так: ти не заводиш клонів, лишаєм цього останнього. В "царя" ж має бути свій шут. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

SanchesTT, давай так: ти не заводиш клонів, лишаєм цього останнього. В "царя" ж має бути свій шут.

мож розбань того, SanyaTT? Той вже звичніший, знайоміший, рідніший :)

і почати перетворювати борду на "насрём здесь все"?
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 

 

SanchesTT, давай так: ти не заводиш клонів, лишаєм цього останнього. В "царя" ж має бути свій шут.

мож розбань того, SanyaTT? Той вже звичніший, знайоміший, рідніший  :)

і почати перетворювати борду на "насрём здесь все"?

особисто я не бачив, щоб він "срав", як ти виразився. Є персонажі, які дійсно гадять, а цей просто молодий і наївний

 

ну, але то тема іншої "теми", щось ми тут відхилилися він "темних" особистостей..

в сенсі "темових"  ;) тих, котрі обговорюються в даній темі по темі (ото натавтоложив :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Називати людину, яка змогла заробити на авто вартістю понад 4 млн, нулем без палички? Ню-ню.

Фонд - скарбничка, пристойна "зарплатня" високі надої - запорука успіху :)

 

image.jpg

 

image.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А от головне - ЩО він НАробив за весь цей час при владі (читай "при кормушці") такого, за що його варто і далі там кормити?

Просто зїздь, скажімо в Тернопіль(де при владі нев.бенні патріоти з молодих)де дороги в місті кончені, чи у Львові, де вода подається кілька годин на добу- і відчуй різницю.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тобто, ти хочеш сказати, що якби Романюка у Львів, він би там їм воду вмить зробив, да?! Чи Тернопіль би заасфальтував? Луцьк асфальтували і ДО Романюка!

А в Луцьку може ВІН воду робив??? Чи яка його заслуга тут? До речі, "водоканал" був під Єрємєєвим, зара, кажуть, Палиця підминає...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

jack74 сказал(а)

А от головне - ЩО він НАробив за весь цей час при владі (читай "при кормушці") такого, за що його варто і далі там кормити?

При кормушці, цікаво а хто так до кормушки лізе,Романюк? - так він при кормушці!!! Мені кажеться і не тільки мені всі говорять що таких виборів як зараз ще не було, такої чорнухи як зараз обмови, перемови, чув, бачив, (а ми тільки благодійністю займаємся- нам кормушка не потрібна ми тільки добро робим)- смішно ))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

0003854546, вибач, але нічого не зрозумів з твоєї писанини... 

"чорнуха" ? "образи"? - де?

а якщо й є, то я її бачу лише проти однієї кандидатури...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Романюк ,,при кормушці,, побудував одне Буратіно.

Палиця, без кормушки-заграбастав ЦУМ, ПРОМІНЬ, СТАДІОН,

Уяви собі, що залишиться в Луцьку не його, якщо він поставить свою людину мером.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мені, як і більшості пересічних громадян Луцька, ні з ЦУМу, ні з "Променя", ні з стадіону ніякі дивіденти не капали, а користуватися ними я як користувався, так і користуюсь. Вірніше, вони навіть стали КРАЩІ!

 

А от спортивними площадками, які по школах побудовані за рахунок Палиці, БЕЗКОШТОВНО користуються мої діти (і не тільки мої, звичайно)! І я за Палицю ніде не голосував!

Знаю, що дуже багато студентів за кошти його фонду їздять багато куди!

Знаю, що багато чого з'явилося по лікарням, завдяки його фонду!

 

Знаю, що всі нужденні в Луцьку в першу чергу стукають у фонд Палиці!!! Не знаєш, чому?! Тому що там реально допомагають!

 

Я не хочу за нього агітувати, але крім асфальту про Романюка нічого ніхто згадати не може! 

А , Буратіно! В яке, до речі, ні я, ні мої діти, ні мої знайомі не ходять!

 

Якщо Луцьк "під Палицею" стане таким, як ЦУМ, як "Промінь", як стадіон - я буду голосувати за нього

А Романюку пора вже "на заслужений"... вже і так он "багато наробив"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

jack74, в мене давній друг зараз в АТО. І в нього до мен є ключова фраза: "легше дбати за тисячі, ніж за одного". Це коли я допомагаю "28-й бригаді", а йому - не можу форму знайти, наприклад.

Так от Палиця користується цим принципом: "Допомагай одному, але не тисячам - один тебе обов"язково згадає, коли тисячі забудуть!" 


І хто вже знову забанив "СанюТТ"? Ну все одно заведе нового клона, нафіг та дурна робота?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І хто вже знову забанив "СанюТТ"? Ну все одно заведе нового клона, нафіг та дурна робота?

торгові боти масово регаються, нехай також будуть?

тоді вже давайте всіх хто попав під гарячу руку з часів початку майдану порозбанюємо

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 чого такі лякані????

 

 

юношескій максімалізм, вкупі з манією величі та переслідування, жесть, й це наше майбутнє країни, танунах

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

тоді вже давайте всіх хто попав під гарячу руку з часів початку майдану порозбанюємо

 

6fa833f7fbe11eea3184084713cf53a9.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

За благодійним фондом насправді стоїть бажаннія та чіткий розрахунок ВІДБИТИ ВКЛАДЕНІ КОШТИ ТА ЗАРОБИТИ В ДЕСЯТЬ РАЗ БІЛЬШЕ,

як мене такі хом'ячки тішать, то просто не описати

А перед іншими кандидатами таке завдання не стоїть ?

Романюк уже відбив і зараз почне працювати на громаду ? чи непомітно давно почав ?

ну взагалі імбіцили чи що...

Є багато аргументацій за чи проти одного чи іншого кандидата. Но мля....

 

Не голосуйте за Товстенюка бо він буде красти, краще голосуйте за Романюка бо він крав, краде і... 

 

P.S.: пробачте, невтримавсі :) надто вже тупа тупізна від дорослої людини

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...