Перейти до змісту

Вибори мера Луцька


Basil

Вибори міського голови м. Луцька  

500 проголосували

Ви не маєте дозволу голосувати в цьому опитуванні або переглядати його результати. Будь ласка, войдите або зареєструйтесь для можливості голосування у цьому опитуванні.

Рекомендовані повідомлення

Товстенюк - не штунда. Давниииим-давно його виключили з тої "організації" за певні вчинки. Зараз було б у нього 50% льогко у першому турі(якби був серед "святих"), але маємо те, що маємо.

 

Це тобі по дружбі Плюм той що Вадім все росказав))?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 937
  • Створено
  • Остання відповідь

Двінок в двері, хв 40 назад. За дверима тітонька з пачкою паперу, починає говорити і тикати папір: Ви ж не забули,що вибори!!!! Голосуйте за РоманюКа!!!! І тиче пачку макулатури. Закриваючи двері, кричить: Він Він самий самий.  :_09:  :_20:  :_20: 

Зараз вони почнуть один одного в таку яму закопувати і на фоні негараздів, з укропом в дупу почнуть цілувати Романюка.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Двінок в двері, хв 40 назад. За дверима тітонька з пачкою паперу, починає говорити і тикати папір: Ви ж не забули,що вибори!!!! Голосуйте за РоманюКа!!!! І тиче пачку макулатури. Закриваючи двері, кричить: Він Він самий самий.  :_09:  :_20:  :_20: 

Зараз вони почнуть один одного в таку яму закопувати і на фоні негараздів, з укропом в дупу почнуть цілувати Романюка.

 

Або ж це була підстава з боку Романюка, а ви ведетеся. А може це ти просто взагалі сам нафантазував .

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

SunSeth, а може це все цирк, і для тебе і тд. Вестись і фантазувати, вірити і бачити світле майбутнє з кимось з них.....

Все поділено і розписано. 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

По яким критеріям вибираєм?Хто що зробив для міста?Тут приводили деякі розумники приклади, що, мовляв, Палиця на крадені гроші тут людям допомагає?Прошу пробачення, але хто тут на борді може впевненно сказати В ОЧІ, що Палиця всю цю благочинність робить, використовуючи крадені гроші?Всі ці заяви не що інше, як просто голослівні побрехеньки. Тут, на борді, деякі "розумні"й "героїчні"люди можуть собі дозволити обізвати "тролем"чи "злодіем"оппонента ?Це у вас рахується нормою?Цікаво, як-би велась дискусія "в живу"?Вже ,мабудь, зуби з соплями летіли в різні сторони?...Люди, ви що?...Чому, якщо в тебе інша думка, не така як в більшості, то ти зразу троль, або ще щось подібне?Я, наприклад, висловлюю свою думку, й готовий аргументувати свій вибір ,не вдаваючись до особистих образ .Ви готові?Скажіть, що КОНКРЕТНО зробив Романюк для міста?Які перспективи в тому, що цей чел пройде і далі буде мером?Дивлячись на нього я, наприклад, не бачу достойного кандидата й очільника Луцька. Хтось може привести аргументи проти цього? 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хтось може привести аргументи проти цього?

У мене теж своя думка - це аргумент на рівні ваших :)
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти


Прошу пробачення, але хто тут на борді може впевненно сказати В ОЧІ, що Палиця всю цю благочинність робить, використовуючи крадені гроші?
Ну я можу, і що? Тобі думку одеситів сюда вилити, яким Палиця апупєнним губернатором був? Саакашвілі тільки-тільки почав бороти ту всю гниду таможенно-портову і вже сотні мільйонів тільки різниця в надходженнях! РІЗНИЦЯ, між минулим і теперішнім!
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 

"А чому Палиця поганий?" - "Бо небо синє". 

 

 

Пиши ще! Я ридав!

(соррі за офф-топ)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти


Скажіть, що КОНКРЕТНО зробив Романюк для міста?

Я вже десь вище писав, повторюся:

- Не під вибори порішав ремонт вулиці К. Савура, одразу після обрання (ну може пару місяців пройшло)

- Не під вибори порішав добудову пішохідного мосту з вокзалу на Варшавку (за пів-року чи рік після обрання)

- Не під вибори порішав капремонт проспекту Перемоги, а міг зробити латку на латці або замінити 5 см покриття

- Не під вибори порішав влаштування Привокзальної площі біля відремонтованого Укрзалізницею вокзалу

Це тільки те що в мене на районі. Да, йому помагав Клімчук, фіг з ним. Чому Клімчук так не допомагав Шибі? Чи Кривицькому? Хто згадає при якому мері стільки було зроблено за такий термін?

Я не є прихильником ані БПП ані Романюка, але це краще ніж повністю залежний від Палиці голова благодійного фонду. І в 11 році я за нього не голосував і не збирався. Зараз про Палицю і Товстенюка лайна плаває на поверхні купа, і та благодійність ним попахує на фоні спаленого ЦУМа і Кіпрської конторки у власності якої він є, на фоні іншої кіпрської контори, у власності якої ФК "Волинь" і видання "ВН", на фоні голосування за ЧФ РФ в Криму до '45 року, на фоні смішних 30 тисяч в декларації Товстенюка за 2014 рік на пару із мерсом "кубіком" '13 року випуску. Чувак ще не став мером, а свого виборця вже за дурника має. Про Романюка в 11 році стільки лайна не було, то вже за останні роки повспливало.

А умнікі типу сєромахи, ріплея, чи саніТТ нехай не пов'язують свою карму із своїм улюбленим кандидатом, тут певно навпаки - кандидат притягує людей недалеких або недалекоглядних, або таких які не можуть по-людськи спілкуватись на форумі. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чому Клімчук так не допомагав Шибі?

Бо при Шибі Клімчук в основному був послом в усіляких гондурасах, а областю керував в Бондар, потім трохи Романюк і лише в кінці трохи Клімчук. Це так, маленьке уточнення.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

...

 ну почну попорядку: 

1. Даний медіа ресурс - не підконтрольний І.Палиці, наскільки мені відомо.

2. В нашій стороні - що саме  вимаєте на увазі Укроп, Фонд,..... Про будівництво вкурсі... то справи забудовників і співвласників... на-сьогодні все спокійно "Директорія" працює.

3. Про себе ..... http://vp.0332.ua/( з самого низу моя автобіографія). Дітей умене 2-є.

4. Я самодостатній, заробляю,  "Варта порядку " громадське формування а не фірма, але є членські внески, є активне "крило" учасників формування а є люди які підтримують формування у інший спосіб( не патрулють  місто ) .

5. Форма була передана фондом "Новий Луцьк", правда не вся частину докупили за членські внески.

6. Товстенюку передам , при нагоді однак на врядчи він погодиться )))))).

 

1. А може і не все знаєш? Побудеш тут з нами  - ще не таке взнаєш )))

2. Укроп, Фонд а що є Різниця? Все веде до єврея.

3. Про тебе - Прес-секретар ГФ «Варта порядку» - тебе сюда примусово заслали? Спецзаданіє - змінити думку Луцької спільноти до 15.11.2015. І ще, просвіти, в Придністров'ї в 2014-2015 було АТО? - якесь дивне совпаденіє з губернаторством Палиці в Одесі, нє?

4. Ой, членські внески ))). А на Вашому оф.сайті бачив вкладку членькі внески за 2015 рік? Навіть пише куди витратили їх... - прокоментуй будь ласка ще пост № 423. Заробляєш виходить неофіційно? - дуриш державу, бюджет недоотримує кошти, а це діра в Пенсійному, це додаткові нові податки з нас щоб цю діру закрити... І ти йдеш в депутати, для чого? - зробити собі ще краще?

5. Ну да за членські внески хоть один бєрц вийшов?

6. Ну де ж він "спуститься" до нашого рівня, для цього в нього є ти :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Товстенюк - не штунда. Давниииим-давно його виключили з тої "організації" за певні вчинки. Зараз було б у нього 50% льогко у першому турі(якби був серед "святих"), але маємо те, що маємо.

Як не дивно,але вони його підтримують,тіпа він хоч Бога боїться,а Романюк комуняка-атеїст.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ви ж всі крім захара тут християни, і повинні розуміти що люба власть від Бога!!!!!!!

 

Так що переконливо прошу підтримати на виборах мера Луцька Олександра Товстенюка, щоб нарешті нам краще і комфортніше стало жити в нашому рідному місті!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Просто інфа:

1. Несмотря на то что именно благодаря Капоне Чикаго превратился в место постоянных боевых действий, народ его боготворил. Дело в том, что Аль тратил огромное количество средств на благотворительность и даже спас от голода несколько тысяч людей, открыв в разгар Великой Депрессии в 1929 году сеть бесплатных столовых.Таким образом он хотел очистить свой негативный имидж

2.  Сегодня Аль Капоне – киногерой. А тогда он был ночным кошмаром штата Иллинойс и Чикагской полиции. Надо сказать, что помимо основного источника доходов (рэкет, торговля контрабандой и сутенерство) этот жулик имел и вполне легальный вспомогательный бизнес: сеть прачечных самообслуживания. С их помощью он легализовывал кучу денег, которую наживал на «основном месте работы». Вот так и появился термин «отмывание денег». Во всяком случае, по официальной версии.

3. Еще одна проблема, с которой сталкиваются жулики всех мастей – это где хранить наворованное. Тут в дело вступают так называемые оффшорные банки. Вообще, оффшорная зона – это территория, на которой предприятия регистрируются по упрощенной процедуре, получают налоговые льготы, а главное – их деятельности гарантируется конфиденциальность. Последний пункт в нашем случае особенно важен.

4. Последним писком моды стало использование для отмыва денег различных видов спорта. Особой популярностью пользуется футбол.Что представляет собой этот вид спорта, знают все, а вот что это за бизнес – представляют немногие. Сегодня эта сфера дает работу почти 45 млн. человек. Большая часть из них – игроки. Их покупка и продажа – один из способов легализации денег. Хотя в принципе для этой цели используют все: тотализаторы, права на использование образа, спонсорство или рекламу.
      Один из последних футбольных скандалов – дело мистера Хипа. Этот человек из небогатой семьи уехал за границу бедняком, а вернулся обеспеченным человеком.Как позже выяснилось, Хип в качестве основного бизнеса владел сетью наркодилеров. А клуб ему в основном нужен был для того, чтобы легализоваться.

5.  А в последнее время к нам пришла мода отмывать деньги через благотворительные организации. Разного рода фонды не платят налогов – и это очень хорошо для мошенников. При легализации ни копейки денег не уйдет государству.

6.  А еще существует теория «Пяти флагов». Суть ее в том, что человек, ведущий не совсем законный (или совсем незаконный) бизнес, должен иметь дело с пятью странами – пятью флагами. Первая – это место, где человек делает «дело». Вторая – страна, гражданином которой он является. Желательно, чтобы ее правительству было неважно, чем он будет заниматься за границей. Сделать это просто: многие из таких «флагов» с удовольствием торгуют своим гражданством за умеренные деньги. При этом желательно, чтобы полномочия первой страны не распространялись на вашу деятельность во второй – «делайте деньги в стране с юрисдикцией, отличной от юрисдикции вашего домициля». Третья страна – это место формального проживания. Идеально подойдет какой-нибудь оффшор с высоким уровнем жизни. Четвертая – та, где будут лежать ваши деньги. Желательно, чтобы управляли вы ими через подставных лиц или анонимно. Пятая – место, где вы живете на самом деле и отдыхаете от трудов неправедных.

 

ЗІ:Билл Гейтс за свою жизнь пожертвовал более 36 миллиардов долларов и он даже не депутат.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 

Хтось може привести аргументи проти цього?

У мене теж своя думка - це аргумент на рівні ваших :)

 

 

Ну так давайте вас також замінусуєм як мінусують мене!?Якщо ваш аргумент на рівні мого то в такому випадку вони рівнозначні

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 

 

Хтось може привести аргументи проти цього?

У мене теж своя думка - це аргумент на рівні ваших :)

 

 

Ну так давайте вас також замінусуєм як мінусують мене!?Якщо ваш аргумент на рівні мого то в такому випадку вони рівнозначні

 

От коли ти це осягнеш, мінусів поменшає.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 

Скажіть, що КОНКРЕТНО зробив Романюк для міста?

Я вже десь вище писав, повторюся:

- Не під вибори порішав ремонт вулиці К. Савура, одразу після обрання (ну може пару місяців пройшло)

- Не під вибори порішав добудову пішохідного мосту з вокзалу на Варшавку (за пів-року чи рік після обрання)

- Не під вибори порішав капремонт проспекту Перемоги, а міг зробити латку на латці або замінити 5 см покриття

- Не під вибори порішав влаштування Привокзальної площі біля відремонтованого Укрзалізницею вокзалу

Це тільки те що в мене на районі. Да, йому помагав Клімчук, фіг з ним. Чому Клімчук так не допомагав Шибі? Чи Кривицькому? Хто згадає при якому мері стільки було зроблено за такий термін?

Я не є прихильником ані БПП ані Романюка, але це краще ніж повністю залежний від Палиці голова благодійного фонду. І в 11 році я за нього не голосував і не збирався. Зараз про Палицю і Товстенюка лайна плаває на поверхні купа, і та благодійність ним попахує на фоні спаленого ЦУМа і Кіпрської конторки у власності якої він є, на фоні іншої кіпрської контори, у власності якої ФК "Волинь" і видання "ВН", на фоні голосування за ЧФ РФ в Криму до '45 року, на фоні смішних 30 тисяч в декларації Товстенюка за 2014 рік на пару із мерсом "кубіком" '13 року випуску. Чувак ще не став мером, а свого виборця вже за дурника має. Про Романюка в 11 році стільки лайна не було, то вже за останні роки повспливало.

А умнікі типу сєромахи, ріплея, чи саніТТ нехай не пов'язують свою карму із своїм улюбленим кандидатом, тут певно навпаки - кандидат притягує людей недалеких або недалекоглядних, або таких які не можуть по-людськи спілкуватись на форумі. 

 

Що значить "порішав"?Те, що він зробив=це його прямий обов"язок !!!!Й для своїх обов!язків він зробив ну занадто мало!Можна сказати по іншому. Зі всього того, що він зобов"язаний був "порішати"(як ви влучно виразились)було зроблено сміхотворно мало. Тенденція нинішньої влади така, мабудь. Тому я рахую, що це потрібно міняти. А Палиця, навіть не знаходячись на посту мера, зробив в рази більше....  

Далі про особисту карму й спілкування "не по людськи".Конкретно в мому випадку приведіть ФАКТИ, інакше ви просто ризикуєте прослити пустословом. Тільки виходячи з вашого посту вас можна звинуватити в необгрунтованому наклепі й спробі образити опонента.  Якщо ви рахуєте, що така манера, як в вас =це спілкування "по людськи",то ми можемо продовжити наше спілкування в вашому "дусі"?...Можливо, все по іншому ?Можливo, на данному ресурсі є спілка людей, котрі працюють спільно(це ви й ваші кармові плюсики"спільники"),й ці люди хочуть нав"язати оточуючим свою думку, тролячи інших ?Всі інші, хто не згоден з вашими думками =це"умніки"й "недалекі"",не далекоглядні"(як ви висловились в своєму пості вище?).Ви, мабудь, як мінімум доктор наук, або доцент?Чи, можливо, ви політолог?А ні... Судячи з вашої "далекоглядності",ви екстрасенс-провидець?Так?...

Про Товстенюка... Ви йому заздрите?Я вас розумію. Всім хочеться в його роки мати мерседес, да ще й "кубік".Я також вот тільки на велосипед заробив за життя. Але чомусь мені вистачає(хоча, якщо ви запропонуєте мерс=не відмовлюсь).Скажу вам по секрету=не заздріть. Це погана звичка... Далі. Офшори й намагання не платити в бездонний карман державі податки на наш час являються закономірністтю. Проїдьтесь нашими підприємствами, й ви побачите, що більшість робить так. Чому?Якщо ви не можете відповісти на це питання, мені вас дійсно шкода...  

<script> </script>

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 

 

 

Хтось може привести аргументи проти цього?

У мене теж своя думка - це аргумент на рівні ваших :)

 

 

Ну так давайте вас також замінусуєм як мінусують мене!?Якщо ваш аргумент на рівні мого то в такому випадку вони рівнозначні

 

От коли ти це осягнеш, мінусів поменшає.

 

Що означає "осягнеш"?В твому контексті це означає думати як  ти?Й говорити тільки те,що ти й твої спільники хочете почути?Ні ,я краще в мінусах якось проживу. Тим більше, що, по великому рахунку, вони, ці мінуси, нічого не значать. Деколи навіть смішно спостерігати за ярими "мінусувальниками". Буває й приємно від думки, що твої слова комусь важливі(якщо мінусують, значить звертають увагу)...Було-б набагато гірше при пофігістичному відношенні. Коли не замічають й проходять мимо ...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Що означає "осягнеш"?В твому контексті це означає думати як  ти?Й говорити тільки те,що ти й твої спільники хочете почути?Ні ,я краще в мінусах якось проживу. Тим більше, що, по великому рахунку, вони, ці мінуси, нічого не значать. Деколи навіть смішно спостерігати за ярими "мінусувальниками". Буває й приємно від думки, що твої слова комусь важливі(якщо мінусують, значить звертають увагу)...Було-б набагато гірше при пофігістичному відношенні. Коли не замічають й проходять мимо ...

Тема не про тебе і не про мене, хочеш поспілкуватися, давай в приват. Спільників я тут не маю, тут не банда. Радий коли більшість погоджується з моєю думкою, але це не значить, що моя думка є результатом думки більшості. Я особисто тебе не мінусував жодного разу, як і інших знедолених "замінусованих" - так що повз каси.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Далі про особисту карму й спілкування "не по людськи".Конкретно в мому випадку приведіть ФАКТИ, інакше ви просто ризикуєте прослити пустословом. Тільки виходячи з вашого посту вас можна звинуватити в необгрунтованому наклепі й спробі образити опонента.  Якщо ви рахуєте, що така манера, як в вас =це спілкування "по людськи",то ми можемо продовжити наше спілкування в вашому "дусі"?...Можливо, все по іншому ?Можливo, на данному ресурсі є спілка людей, котрі працюють спільно(це ви й ваші кармові плюсики"спільники"),й ці люди хочуть нав"язати оточуючим свою думку, тролячи інших ?Всі інші, хто не згоден з вашими думками =це"умніки"й "недалекі"",не далекоглядні"(як ви висловились в своєму пості вище?).Ви, мабудь, як мінімум доктор наук, або доцент?Чи, можливо, ви політолог?А ні... Судячи з вашої "далекоглядності",ви екстрасенс-провидець?Так?...

Про Товстенюка... Ви йому заздрите?Я вас розумію. Всім хочеться в його роки мати мерседес, да ще й "кубік".Я також вот тільки на велосипед заробив за життя. Але чомусь мені вистачає(хоча, якщо ви запропонуєте мерс=не відмовлюсь).Скажу вам по секрету=не заздріть. Це погана звичка... Далі. Офшори й намагання не платити в бездонний карман державі податки на наш час являються закономірністтю. Проїдьтесь нашими підприємствами, й ви побачите, що більшість робить так. Чому?Якщо ви не можете відповісти на це питання, мені вас дійсно шкода...  

OlgaAlterEgoтут для Вас не пахане поле, імхо.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

seromaha,

та не сприймай ти все так близько до серця. Просто дехто лузер в житті, от і хоче ви*бнутися хоча б в інтернетах, так би мовити потішити своє ЧСВ якимись інтернет-кармами, кількістю лайків чи обсиранням когось. Відносся до цього простіше.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

seromaha,

та не сприймай ти все так близько до серця. Просто дехто лузер в житті, от і хоче ви*бнутися хоча б в інтернетах, так би мовити потішити своє ЧСВ якимись інтернет-кармами, кількістю лайків чи обсиранням когось. Відносся до цього простіше.

 

Я не сильно переймаюсь тими мінусами. Прекрасно розумію, що більшість "мінусувальників"=просто "школярі". Люди, які ще не набули будь-якого життєвого досвіду. Сказати щось аргументоване вони не можуть, а вот мінусик поставити=для цього багато розуму нема і не треба... Прикро, що тут ці "індивідуми"заснували свою спільноту(в чому я не сумніваюсь)й хочуть, щоб усі їх слухали й з ними погоджувались. Виникає мимоволі думка :"А чи не проплачені вони?"...Так стійко підтримувати Романюка й не допускати жодного не згідного з ними в дискусію, тролячи його. Ви як гадаєте, можливо це ?....Цю тенденцію я спостерігав й в інших темах "борда".Є такий собі "кружок великих "мыслитилей",які все знають, все можуть й все вміють(в лапках) і вони друг-друга до опупіння плюсують-плюсують-плюсують(знак "безкінечність)....А інших, хто не з ними=мінусують-мінусують-мінусують(знак "безкінечність ")...Хто вони, ці люди?Впевненний, що більшості з них нема й 25-ти років... Але ладно. Тема не про нас з вами ,й навіть не про "хрен з ними"... Товстенюк чи Романюк=вот що на сьогодняшній день, видимо, найважливіше в житті лучан. Говорячи Товстенюк ми бачим Палицю. З його благодійними фондами ,котрі спасли не одне життя .З його допомогою в облаштуванні шкіл. З його допомогою в облаштуванні міста!!!!Що ми бачим, говорячи Романюк?Те, що він в якомусь віці, вже будучи мером, накінець підняв те, на чому сидить, й зайнявся виконанням своїх обов"язків?І це дехто тут вважає майже героїзмом... !!??Я рахую, що треба вже якось пробувати зінювати цю невдалу систему влади. Коли назначена на відповідальне місце людина робить свою роботу "для галочки"... 

Як розпочинав свою політичну кар"єру Романюк?Давайте подивимось:" З 1983 до 1993 рр. — на комсомольській та партійній роботі. Цей період включає роботу на посадах інструктора, заввідділом Луцького міськкому комсомолу, першого секретаря Луцького міськкому комсомолу (1984—1988 рр.), завідділом Луцького міському КПУ (1988), першого секретаря Волинського обкому ЛКСМ України (1988—1991 рр.),  Можливо ,треба прокоментувати це для молодих "спільників",котрі тут заснували свій "кружок однієї думки"?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Краснознаменні єбята, чим більше втираєте тупу, твердолобу мантру, за нереально мутного, спасителя-визволителя палицетовстенюка, тим більше викликаєте до себе (і до агітуємого кандидата), не те що неприязні, а огиди. Ви гірше ольгінських тролів, які не шибко паряться, а строчать пости, як роботи, відробляючи свої 30 срібняків. Ніяких переконливих та зрозумілих аргументів та доводів, лише соплі і спроба розжалобити спасінням життів, і іншою куєтою, від котрої смердить на кілометр передвиборчим цинізмом. Тільки дурник в 1005001й раз нагає про комунізм романюка 30 річної давності. Ще тиждень до виборів, а ви - надзвичайно міцно залюбили усіх тверезомислячих цього форуму, у неприродній спосіб...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...