Перейти до змісту

Вибори мера Луцька


Basil

Вибори міського голови м. Луцька  

500 проголосували

Ви не маєте дозволу голосувати в цьому опитуванні або переглядати його результати. Будь ласка, войдите або зареєструйтесь для можливості голосування у цьому опитуванні.

Рекомендовані повідомлення

Джек, ти не мінуси тикай, ти прокоментуй факт продажу Мавексом металобрухту від виглядом АЗС державній компанії Укрнафта за часів, коли Палиця працював в Укрнафті головою правління.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 937
  • Створено
  • Остання відповідь

"Мочать" не погано))) круть! політика мля!,одне "бла-бла-бла" але сука цікаво,присадили ви мене,бігаю по квартирі, шукаю хороший сигнал, бо в неті тормозить,але і такого достатньо,щоб це все слухати.

PS: фуг...хоч трішки відпочину від футбола))))


Забігаю на перед! дебати,вийшли)


:rolleyes: Пропоную гру! Кожен раз як Товстенюк каже "Ігор Петрович" випивати 100 грам! Поїхали

А я після слів "Відповідно до чинного законодавства")))

post-23661-0-81527600-1447439305_thumb.j

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Кінець......... просто!


От бач, і тебе вони заставили побігати.

Да .ука "Скрізь обман"!!!)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сашко молодець. Класно взув Романюка і його прихвостня-ведучого. В останнього аж пукан бомбанув.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Джек, ти не мінуси тикай, ти прокоментуй факт продажу Мавексом металобрухту від виглядом АЗС державній компанії Укрнафта за часів, коли Палиця працював в Укрнафті головою правління.

які ж мінуси, якщо я он випадково наплюсував тобі?! :) (перемінусуйте йому хто-небудь, я потім віддам :))

 

yu2007, по-перше, дай посилання на пруф, я почитаю, тоді може щось і прокометую.

по-друге, навіть з написаного тобою - "продав державній компанії"... то де його вина? Він сам "державна компанія"? А чи може там багато людей, котрі мусили б бачити? Афера? можливо. Але поясни мені, де там вкрадені В МЕНЕ гроші? А чи може він в тебе урвав?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сьогодні якесь дежавю відчув.

В останній вечір агітації дві бабульки ходили по будинку - "тикали" в руки (двері) листівки із словами - проголосуйте за Романюка.

 

Особисто йти голосувати не буду, ці два кадри - приблизно однакові й з одного тіста (Романюк перед цим був головою Волинського Приват банку), і від того що хтось з них стане мером нічого революційного в місті не станеться і нічого особливо не зміниться, на жаль.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 

на які десятки разів в цій темі давались відповіді.

Де, хто, коли? :)

Купив завод, а потім закрив його? Так це його приватна власність, має право.

Наведи приклади дописів в цій темі, в яких би йшлося не про химерні офшори, а конкретно факти.

От я вище навів конкретний факт:

Петро Палиця купує ржаву будку з вивіскою АЗС десь за Берестянами по балансовій вартості 200 тис. грн., а потім продає цю будку державній компанії, яку очолює Ігор Палиця, за 4 млн. грн.

Були ще аналогічні дописи в цій темі, може я пропустив?

 

Якщо це питання до мене, так ти ж сам навів аргументи, сам надав відповіді, про що я і писав. Може раніше ці відповіді не були такі аргументовані як твої.

а Романюк не ухиляється від сплати податків? А я кажу, ухиляється. далі що?

Не лий мені води.  

Держава все життя най..ує нас, і ми, як і де тільки можем, намагаємось на..бати державу. І тільки не потрібно мені пудрити мізки гаслами "не сплатив податки - обікрав сусіда" 

Джек, ти таки клеїш дурня. Де водичка - те що лежить на поверхні, загальновідомі факти? G.I. COMPANY LINE SYSTEM MANAGEMENT LIMITED, MANTIMUS COMMERCIAL LTD - водичка? Чи ти не знаєш як оптимізують податкове навантаження за допомогою офшорів? 2 міль'ярди гривень на заправках, про які тобі писали вище - ти не сприймеш аргумента поки тобі не представлять документи з мокрими печатками? А раз не представляють - значить воличка? Так само ватнікі доводять що "русскіх танков в Украінє нєт" - а докажіть? І не сприймуть жодних доводів поки Путін по 1 каналу не виступить із каяттям.

Якщо кажеш що Романюк ухиляється, чого не аргументуєш? І що, прям настільки маштабно що здатен вкласти у передвиборчу кампанію 30 кк$, як Палиця?

Ти кажеш держава нас, ми її, то виходить по твоєму треба робити вибір на користь тих хто продовжуватиме нас най_бувати? Правильно, навіщо щось міняти. 

Вся різниця між тобою і Діфото полягає в тому, що тебе Палиця купив майданчиками, а його путівкою в "Буковель" - ні. Таким безпринципним людям хоч кілка на голові теши.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

"продав державній компанії"... то де його вина? Він сам "державна компанія"? А чи може там багато людей, котрі мусили б бачити? Афера? можливо. Але поясни мені, де там вкрадені В МЕНЕ гроші? А чи може він в тебе урвав?

Палиця продав державі те, що коштує 500 тисяч грн за 4 міліарда грн.Суми уточніть.Суть від того не міняється.

З державного бюджету таким чином була вкрадена гігантська сума. Яка тепер легалізовується на будівництво різних ТРЦ по Луцьку.Частина йде на підкуп чиновників та виборців, частина на благодійність.Більша частина в офшорах та Швейцарії.

А на ці вкрадені гроші мали бути побудовані дороги ,школи, лікарні.

І крадіжка ця стала можливою, бо дехто дуже байдужий, до того що в державі робиться , і навіть на вибори не ходить.

А дехто взагалі думає, як би державу на.бати.

Кого на.обуєш?

Насправді сам себе.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ти помиляєшся, мене він не купував. В мене навіть не було бажання йти голосувати. Але дякую, ви мене переконали, піду голосувати :)

 

Офшори?... ти взагалі хоч сам знаєш, що це таке? Певно, так само як і я - моднє слово, яким зара всюди матюкаються. Так от моїх грошей в палицевих офшорах немає.

 

Про "ухилення романюка" ти так і не зрозумів... Поясню. Тим я хтів сказати, що оті всі "факти" - це такі ж "факти", як і в бабок під під'їздом.

 

І наостанок (бо мені вже набридло товкти воду в ступі). Буду виходити з твоїх "фактів". Раз Палиця може тягнути в офшори, знач вміє. Знач зуміє і для міста. А раз Романюк не вміє, то й хєровий він господар.

Все, пенсіонерів-комуністів на пенсію!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вибори в Чернігові, та й у Луцьку показали чітко-що 30% це стеля гречкосіїв благодійників.Вибори мерів у два тури ставлять хрест на Укропі.Через 5 років в Україні не буде ні Коломойського, ні Палиці.Чкурнуть собі на Женевське озеро.А ось як їхні палкі сьогоднішні прихильники дивитимуться в очі своїм землякам?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А ось як їхні палкі сьогоднішні прихильники дивитимуться в очі своїм землякам?

так само, як дивляться сьогодні в очі ті, хто голосував за Януковича.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Та вони походу своє голосування не афішували, і тим більше не агітували так відкрито і палко тут на Борді.Можеш назвати когось із прихильників Яника?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти


Офшори?... ти взагалі хоч сам знаєш, що це таке?

Я як раз знаю. Територія з сприятливим податковим кліматом, використовується для того щоб не платити високі податки в країні, де ведеться господарська діяльність. Все ніби легально, але де-факто Луцьк недоотримує прибуток. Що ж, ти вважаєш це нормою, твоє право.


 Раз Палиця може тягнути в офшори, знач вміє. Знач зуміє і для міста. А раз Романюк не вміє, то й хєровий він господар.

Зуміє для міста? А йому яка вигода? То новий критерій визначення чи хороший господар - вміння виводити кошти в офшори? Цікава логіка електорату Палиці. Жаль що сюди не балотується Янукович, ато б ти вибрав його. Це взагалі нонсенс один керував обласною дирекцією великого банку майже 15 років, був головою облдержадміністрації, мером 4 роки, і з нього хєр_вий господарник, а другий - сам я ніхто, звати мене ніяк, 2 роки керує благодійним фондом - і вже крутий господарник, разом із своїм шефом, який ще кручє господарник, бо спроможний побудувати ТЦ, і вміє гроші в офшори виводити! Реально "світ акваріумних рибок"...

 

Глянув троха ті дебати - Товстенюк склав враження вискочки - постійно перебивав, нервувався при незручних питаннях і просив щоб його не тролили тими питаннями, в яких він не компетентний, за те признався таки що він штунда))) Так що в Difoto невірна інформація))) Прибило що він сказав що не зобов'язаний декларувати прибуток від трастових фондів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вибори в Чернігові, та й у Луцьку показали чітко-що 30% це стеля гречкосіїв благодійників.Вибори мерів у два тури ставлять хрест на Укропі.Через 5 років в Україні не буде ні Коломойського, ні Палиці.Чкурнуть собі на Женевське озеро.А ось як їхні палкі сьогоднішні прихильники дивитимуться в очі своїм землякам?

 

Краще запитай, чому нинішня влада боїться таких, як Палиця?Не знаєш, чому його з партією "Укроп"порох хоче позбутись ?Якщо Палиця й його політична сила представляють загрозу нинішній нашій владі, я піду голосувати за Палицю!!!!Навіть з-за цього!!!Бо та влада, яка зараз існує, в неї одна тенденція на майбутнє=загнати звичайних людей в таку прірву, щоб вони й голови підняти не могли!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну і які в кого враження? Відео якесь є? - особливо хотіла б побачити/почути відповіді на запитання з фейсбука..... Або розкажіть

Побачила останні 5-10 хв.: печаль-бєда.... Нема за кого голосувати...

Товстенюк - реально холєрік і істєрічка, очі бігають прямо не може дивитися (вправо,вліво, вгору, вниз), руки постійно зжимає. Ніякої стриманості, виваженості, поваги - веде себе як пацан 20-ти років - "юнешескій максималізм". Не може стриматись - постійно перебиває. Жах. 

Романюк тоже не подарок - нічого не помню :) - може тактика така?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Та вони походу своє голосування не афішували, і тим більше не агітували так відкрито і палко тут на Борді.Можеш назвати когось із прихильників Яника?

Я узагальнив. Тоді (вибори Януковича) я ще не знав про існування Борди.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну как дебаты прошли?

)) Ти з відки пиїхав? друже, пройшли Ого-го!!! майже як у крутих фільмах__)))) про політику.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

То хай ваші "господарі" прийдуть та приберуть після себе, заіпав той срач, ті розкидані агітки і т.д.

А.С. На фото і газетки, і брошурки бпп на підлозі, вже не вперше, ніхто не прибирав після себе, все мешканці.

 

 

Судячи з того, як гарненько засунуті газетки фонду в почту на фото, 100% брошурки БПП повикидали ті що всовували "Новий Луцьк"   :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Товстенюк - реально холєрік і істєрічка, очі бігають прямо не може дивитися (вправо,вліво, вгору, вниз), руки постійно зжимає. Ніякої стриманості, виваженості, поваги - веде себе як пацан 20-ти років - "юнешескій максималізм". Не може стриматись - постійно перебиває. Жах. 

 

Там те саме всі дебати і минулий ефір.

Не може себе подати. На мера явно рановато йому.

Поверхнево: Романюк - врівноваженість, харизма, постава

                     Товстенюк - бичара з баблом

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Поверхнево: Романюк - врівноваженість, харизма, постава                     

Товстенюк - бичара з баблом

Правильніше так:

Романюк - дєд з приступами амнезії, щось бурмоче собі під ніс і нічого не памятає.

Товстенюк - людина з сучасними поглядами, вміє відстоювати свою думку, не ллє водичку, а сипле конкретними фактами і цифрами (гарно він загнав в кут Романюка стосовно афери по Старому Ринку). Те що трохи нервує перед камерою - то таке, ще мало досвіду.

Ну как дебаты прошли?

Фіаско Романюка, і навіть ведочому трохи дісталось :)
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 

Фіаско Романюка, і навіть ведочому трохи дісталось :)

 

 

 

йа, йа :D

 

Кандидат в мери Луцька підтвердив, що його електронну скриньку зламали

13.11.2015, 22:00      портал «Четверта влада»      Переглядів: 202

 

 

Олександр Товстенюк прокоментував ресурс «ТовстенюкLeaks». Фото із i.ytimg.com

Кандидат на посаду мера Луцька, голова правління Фонду Ігоря Палиці «Новий Луцьк» Олександр Товстенюк підтвердив, що його електронну скриньку зламали.

Про це кандидат у мери Луцька розповів під час теледебатів на телеканалі «Аверс» у п’ятницю, 13 листопада, пише «Район.Луцьк».

Нагадаємо, у середині жовтня в мережі з`явився сайт під назвою «ТовстенюкLeaks». На ресурсі написали, що публікуватимуть переписку та документи із електронної поштової скриньки кандидата в мери від УКРОПу Олександра Товстенюка. Сам ресурс просував через соціальні мережі фейковий аккаунт під ім`ям «Александр Юрченко». Перший запис на сайті датується 16 жовтня. Тоді ж на ньому виклали скріншоти із пошти кандидата в мери на яких було видно спілкування Олекандра Товстенюка із журналістами, депутатами, працівниками Фонду «Новий Луцьк» та різними відомими особами.

Після цього з`явилося ще більше десяти публікацій матеріалів із зламаної пошти. 

Досі команда Олександра Товстенюка не коментувала проект «ТовстенюкLeaks» і от 13 листопада під час теледебатів питання стосовно ресурсу поставили головному герою публікацій на сайті.

«Справді, моя скринька була зламана. Я не знаю, що там викладають на цьому сайті, бо я таку гидоту не читаю», - зазначив Олександр Товстенюк під час теледебатів.

Крім того, кандидат у мери пригадав лист – комерційну пропозицію до ВАТ «Електротермометрія», який був на його електронній пошті.

«Я знаю, що цей лист працівники служби безпеки запропонували підприємству викупити», - стверджує Олександр Товстинюк.

А ведучому Олегу Величку та кандидату Миколі Романюку він порадив міняти частіше паролі.

«Адже бачите, що буває», - завершив свою відповідь Олександр Товстенюк.

 

 

 

 

то таки матеріали на сашалікс мають всі шанси бути правдою

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...