Перейти до змісту

проблема з пилососом Zelmer


zaHARE

Рекомендовані повідомлення

Через 2 роки користування виникла наступна проблема- черз 30-60 секунд роботи потужність пилососа падає до мінімуму.Через пів години простою,знову працює 30-60 секунді падає потужність.В чому може бути проблема?Фільтри всі почистив.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вімкни двигун напряму (мимо електронного управління, буде повна потужність). Якщо проблеми не спостерігатимуться - дивись ляктроніку. :_02:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

дивно що за 2 роки ще потужність збереглася

я уже шукаю де б фільтра подешевше купити бо настав той час що не чиститься і не миється повітряний HEPA

а через нього потужність сильно падає

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я уже шукаю де б фільтра подешевше купити бо настав той час що не чиститься і не миється повітряний HEPA

Це який?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

У мене Вже третій рік, потужність падає лише тоді коли забивається колба)))

Колись купупва круглий фільтр (вкручуєтсья в колбу) по 90 грн., потім бачив у Ельдорадо за 85 такий же.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

може дійсно фільтри тре на нові вже поміняти?

спробую.

Ого,ціни на них нехілі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я уже шукаю де б фільтра подешевше купити бо настав той час що не чиститься і не миється повітряний HEPA

Це який?

це той що повітря на виході чистить і вартує падла до мого майже 600 грн

його типу можна чистити, але не безкінечно

доречі, ТС написав би модельку апарата бо вони ж різні є і проблеми різні можуть бути

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Через 2 роки користування виникла наступна проблема- черз 30-60 секунд роботи потужність пилососа падає до мінімуму.Через пів години простою,знову працює 30-60 секунді падає потужність.В чому може бути проблема?Фільтри всі почистив.

Спробуй вмикати пилосос виймаючи по черзі фільтри, так зможеш вичислити який фільтр тобі жити не дає, якщо справа взагалі в фільтрі. Потужність падає під час прибирання чи просто роботи в холосту? Модель варто вказати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

доречі, ТС написав би модельку апарата бо вони ж різні є і проблеми різні можуть бути

вроді Zelmer 2750

потужність падає навіть при роботі в холосту.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мій походу десь 180, якщо то не стара ціна. Бо схожа фігня і по 800 уже..

Хоча, я свій мию 1 -2 рази на рік.

Помив ,витрусив - поклав сушитися на ніч на батарею зимою, або на балкон в жару влітку.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хоча, я свій мию 1 -2 рази на рік.

Помив ,витрусив - поклав сушитися на ніч на батарею зимою, або на балкон в жару влітку.

ХЕПА фільтри не бажано мити, навіть якщо вони вологостійкі, пил з водою - як будівельний розчин "замуровують" пори, фільтр перестає працювати, після цього лише заміна. Але якщо все ж таки вирішив мити фільтр, то сушити треба при кімнатній температурі, на батареї і на відкритому сонці не варто.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я коли купував то теж думав зекономити і взяти варіант з циклоном, але і на форумах писали і сервісники казали що через рік два починає слабше тягнути і не лікується дешево, тому доклав до аква

але не знаю наскільки то правда і полюбе є люди в яких циклони служать по 5 років без чиски :) но на собі перевіряти не став

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ХЕПА фільтри не бажано мити, навіть якщо вони вологостійкі

Philips FC8732. В баку стоїть циліндричний HEPA10. Мию щотижня протягом 6-ти років. Жодних проблем.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Philips FC8732. В баку стоїть циліндричний HEPA10. Мию щотижня протягом 6-ти років. Жодних проблем.

Виробник рекомендує його міняти кожних 6 місяців :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

HEPA для порохотягу Philips на розетці коштує 440 грн. http://bt.rozetka.com.ua/philips-fc-803801/p283410/

Але, на мо думку, цей фільтр потрібно для алергетиків і для вловлювання різних бактерій.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Виробник рекомендує його міняти кожних 6 місяців

Рентабельність аксесуарів - ось істинна причина таких рекомендацій. Повторюсь, що жодних проблем не має: сила всмоктування не впала, на виході повітря чисте.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Рентабельність аксесуарів - ось істинна причина таких рекомендацій. Повторюсь, що жодних проблем не має: сила всмоктування не впала, на виході повітря чисте.

Так я тебе ні в чому й не переконував. :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

коли прийшла пора, просто викинув НЕРА фільтр. Маю надію що в воді осідає основна частина бруду, а того що виходить в повітря не більше ніж в звичайному пилососі з мішком :) Зате пилосос мов озвірів, тягне все шо в зоні досяжності.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Зняв НЕРА фільтр.Те саме,пропрацював 2 хвилини і тягя впала до 1-ї позначки

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Зняв НЕРА фільтр.Те саме,пропрацював 2 хвилини і тягя впала до 1-ї позначки

Що за позначки? Індикатор заповнення пилозбірника? Зазвичай вони механічні і показують рівень лише під дією тиску повітря. Якщо індикатор саме такий, то значить щось таки заважає руху повітря. Конкретно цю модель не знаю, але в більшості пилососів фільтрів декілька. Спробуй вийняти усі і дай поробити, без шлангів, труб і щіток, самій тушці пилососа.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Що за позначки? Індикатор заповнення пилозбірника?

Ні.

Це індикатор потужності. І вона ,походу, виставляється. Він там типу має градацію. Від 0 (викл) потім 1 2 3 4 5 (чи як в кого).

типу так:

record_818618212.jpg

І в чоловіка він з максимуму 5(4) через 2 хв - падає до позначки 2.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Зняв НЕРА фільтр.Те саме,пропрацював 2 хвилини і тягя впала до 1-ї позначки

Що за позначки? Індикатор заповнення пилозбірника? Зазвичай вони механічні і показують рівень лише під дією тиску повітря. Якщо індикатор саме такий, то значить щось таки заважає руху повітря. Конкретно цю модель не знаю, але в більшості пилососів фільтрів декілька. Спробуй вийняти усі і дай поробити, без шлангів, труб і щіток, самій тушці пилососа.

Всі фільтра вийняв,шланг від'єднав-з позначки 5 падає до позначки 1.Тобто те саме.(((

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Всі фільтра вийняв,шланг від'єднав-з позначки 5 падає до позначки 1.Тобто те саме.(((

Якщо падає виставлена вручну потужність, то фільтра тут ніяким боком - 100%, це електрика-електроніка.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...