Перейти до змісту

Пристрої для економії води


Xatabich

Рекомендовані повідомлення

Untitled-1.1441799404.jpg

Зазвичай з крану за 1 хвилину витікає 10-12 літрів води. За час ранкового вмивання ви витрачаєте близько 50 літрів води, 40 із яких дарма. Інтернет-магазин GoodLife пропонує вирішення проблеми із великими комунальними витратами. Водозберігаючі насадки на кран з різним літражем зменшать витрати на комунальні послуги вдвічі. Комфорт користування краном не змінюється. Потік залишається незмінним, але завдяки технології виготовлення, кількість витраченої води зменшиться на 50-70%. Вода перемішується з повітрям і потік стає м'яким і насиченим бульбашками. Таким чином ви зекономите від 85 гривень, використовуючи одну насадку, та близько 200 гривень якщо придбаєте набір.

Вартість однієї насадки від 60 гривень, а готовий набір для дому – від 180 гривень. Таким чином пристрої окупляться за 1,5–2 місяці, а термін їх використання 10 років.

Доставка по всій Україні Новою Поштою.

Також є представник у Луцьку, який зможе доставити ваше замовленя в той же день.

Контакти:

+38 (066) 03-777-90

+38 (067) 83-777-90

+38 (063) 06-777-90

http://goodlife.com.ua/

[email protected]

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 52
  • Створено
  • Остання відповідь

дешевше магніт на лічильник). а серйозно, то насадка-річь цікава. Потрібно подумати

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На сайті є відео із тестуванням кожної насадки в порівнянні із звичайним аератором. Все працює, і можете підібрати найбільш привабливі для себе. Для газових котлів і колонок, нажаль, тільки від 5 л/хв, інакше не вмикаються.

Якщо покупка не виправдає ваших очікувань — можна повернути протягом 14 днів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Поставив на всі крани аератори. Принципової різниці між даною насадкою і аератором не бачую Все залежить від кількості повітря яке домішується.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Поставив на всі крани аератори. Принципової різниці між даною насадкою і аератором не бачую Все залежить від кількості повітря яке домішується.

і на варшавці їх куча,

але може в цих якісь нові фічі

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Можливо. Але по картинці на 90% схоже на звичайний аератор, який іде з будь яким змішувачем. Думаю народ замовив на в Китаї і тут просто намагається припіднести як якусь нову штуку. Хоча плюс в них є - це кількіст води яку пропускають за хвилину. Скільки оголошень не дивився в жодному не бачив якоїсь чіткої цифри.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

яка швидко вони забиваються накипом і чи можна їх чистити?

Як і звичайні аератори. Чистити — викрутили, іржу з сіточки прибрали, вкрутили. Раз в рік або декілька можна на кілька годин покласти в оцет щоб від'їло наліт.

Звичайні аератори в кранах окрім змішування із повітрям ніякої функції не роблять. Ці — навпроти. Додам кілька відео (принцип роботи і порівняння із секундоміром)

і порівняння (вода так само на максимумі)

Телефон представника у Луцьку додам згодом.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

http://goodlife.com.ua/p138545249-servisnyj-klyuch-dlya.html

ця штука для звичайних аераторів підходить?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо покупка не виправдає ваших очікувань — можна повернути протягом 14 днів.

Я вас правильно розумію, на 13-й день насадку, забиту ржавчиною і покриту накипом ви заберете і повернете мені всі витрачені мною кошти?

В технології для досягнення показника в 70% економії інвестують мільйони, серед яких такі люди, як Тім Кук і Ерік Шмідт. А тут "на повороті" GoodLife - 83%! Тім, Ерік, прикурили?

Без жодної згадки на типу офіційному сайті про сертифікати якості, без жодної згадки і посилання на виробника (а як же "made in italy", "made in germany"), без точної адреси і стаціонарного телефону.

Xatabich, пс, по секрету: лох на борді клює слабо!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

аби припинити розвод людей теми прикривається і приховується.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

аби припинити розвод людей теми прикривається і приховується.

За фін допомогу най розводять скільки влізе :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо покупка не виправдає ваших очікувань — можна повернути протягом 14 днів.

Я вас правильно розумію, на 13-й день насадку, забиту ржавчиною і покриту накипом ви заберете і повернете мені всі витрачені мною кошти?

В технології для досягнення показника в 70% економії інвестують мільйони, серед яких такі люди, як Тім Кук і Ерік Шмідт. А тут "на повороті" GoodLife - 83%! Тім, Ерік, прикурили?

Без жодної згадки на типу офіційному сайті про сертифікати якості, без жодної згадки і посилання на виробника (а як же "made in italy", "made in germany"), без точної адреси і стаціонарного телефону.

Xatabich, пс, по секрету: лох на борді клює слабо!

Окей, тест відео насадки 1.7 л/хв

Якщо дорогі Бордівці мають сумніви, можу надати кілька екземплярів на тест Адміністрації або людям з репутацією, щоб підтвердили достовірність. Це не кіт в мішку, і я не намагаюсь надурити людей.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Х*інь, так як економайзей електроенергії та газу!

Зовсім різні речі. Економайзер енергії був розвод як і ультрозвукова машинка для прання. Повторююсь, якщо ви не помітите економії після встановлення (навіть роблячи заміри із літровою банкою із звичайною насадкою та водозберігаючою), то по закону маєте право повернути товар протягом 14 днів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Окей, тест відео насадки 1.7 л/хв https://www.youtube....h?v=cktNejaivvg

Ти прикалуєшся??

Якщо в мене лічильник, то він порахує літри. 1.7. І пох*уй зякою швидкістю та вода буде литися!

Чи 3л за секунду чи 1.7. за хвилину.

Пристрій для економії води - це бл*ять мозок! Який каже, чистиш зуби виключ воду, щоб не текла просто так. Включи, пополоскай рота і виключ. Зроби слабший напор, коли миєш посуд, щоб зайва вода не витікала !

А ще він каже, бачок поміняй в туалеті. Із різними кнопками, які дозволяють виливати води в різній кількості, в залежності від потреби.

"по маленькому" менше води, "по великому" - більше. Або не міняти бачок, а відрегулювати кількість води, яка туди набирається. (Підняти кришку, і покрутити регятор-шестерню, яка фіксує поплавок)

Ваш "прилад" всього-на-всього робить БАГАТО повітря в напорі. І все. На те він і аератор. багато повітря ,мало води.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

всього-на-всього робить БАГАТО повітря в напор

практично згоден з усім вищесказаним, окрім процитованого,

пристрій не тільки підмішує повітря але і зменшує швидкість потоку води,

так від матиме ефект в певних місцях, але основні витрати це туалет, душ (є сумніви по ефективності в душі), ванна, от на митті рук і посуду буде економія, і будуть тих 30-70%, але у загальному обсязі, руки і посуд матимуть від сили 10% і того матимемо загальну економію у 5%.

також під питанням ефективність після місяця використання, знаю, як ставлю аератор, то зразу вода така повітряна, а потім тиждень-два і вже не так помітно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ваш "прилад" всього-на-всього робить БАГАТО повітря в напорі. І все. На те він і аератор. багато повітря ,мало води.

при максимально відкритому крані - менше витрачається води,

особливо корисно при "кулькових кранах" де напор важко регулювати

і вода не бризгає

все супер АЛЕ ці насадки дуже забиваються "накипом" і "ржавчиною"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ваш "прилад" всього-на-всього робить БАГАТО повітря в напорі. І все. На те він і аератор. багато повітря ,мало води.

при максимально відкритому крані - менше витрачається води,

особливо корисно при "кулькових кранах" де напор важко регулювати

і вода не бризгає

все супер АЛЕ ці насадки дуже забиваються "накипом" і "ржавчиною"

Ржавчина – як і в звичайних попадає на сітку. Тому не треба придиратись саме до цих.

Накип – італійські більш стійкі.

Насадки не тільки підмішують повітря як звичайні аератори, а і зменшують об'єм витікання води завдяки мембрані всередині. А повітря надає струї більшого об'єму для зручності користування. Принцип дії вже викладав:

Зевс, давай тобі дам на "тест" кілька екземплярів, щоб довести бордівцям що все ок ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ржавчина – як і в звичайних попадає на сітку. Тому не треба придиратись саме до цих.

Накип – італійські більш стійкі.

до саме цих не прискіпуюсь, я взагалі

Зевс, давай тобі дам на "тест" кілька екземплярів, щоб довести бордівцям що все ок ;)

давай,

тільки більше 2шт мені немає куди поставити :)

о і ще мінус, (якраз в мене так)

при використанні таких штук можливі протікання резинок в кранах

тому що весь тиск води стримує сам аератор

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На рахунок цих насадок не скажу, але маючи 2-ва китайських аератори зекономив 4 куба за місяць. Протягом використання двох місяців ніразу не розбирав і не чистив. Крани поки не течуть. В мене кульковий змішувач і як правило відривається одразу на повну. Тому аератор дуже допоміг. Штука прикольна. А вже купувати тут чи замовити в рази 2-ва дешевше напряму з Китаю то вже особиста справа кожного.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

всього-на-всього робить БАГАТО повітря в напор

практично згоден з усім вищесказаним, окрім процитованого,

пристрій не тільки підмішує повітря але і зменшує швидкість потоку води,

так від матиме ефект в певних місцях, але основні витрати це туалет, душ (є сумніви по ефективності в душі), ванна, от на митті рук і посуду буде економія, і будуть тих 30-70%, але у загальному обсязі, руки і посуд матимуть від сили 10% і того матимемо загальну економію у 5%.

також під питанням ефективність після місяця використання, знаю, як ставлю аератор, то зразу вода така повітряна, а потім тиждень-два і вже не так помітно.

Також є водозберігаючі насадки на душ :) На сайті можна ознайомитись з готовими рішеннями для оселі

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...