Перейти до змісту

Курси англійської мови?


8a8asik

Рекомендовані повідомлення

Підскажіть курси англійської, хто де займається? Займався? враження?

Поки схиляюсь до Профі-центру або Мандарину, можливо хтось може підсказати де цікавіша, легша для засвоєння та ефективніша навчальна програма?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Невже ніхто не володіє такою інформацією? та не відвідує курси англійської мови?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ходив в "Мандарин" і "Школу ВІП бджіл".

І там і там душевненько, дають корисні знання, і викладачі хорошого рівня.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 рік потому...

Підніму тему)

Потрібні курси англійської мови, можливо зараз хтось займається (чи займався) і може порадити (або написати враження) від навчання. Цікавить англійська більш ділового напрямку.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 09.09.2015 at 09:18, Tarzanych сказал:

Ходив в "Мандарин" і "Школу ВІП бджіл".

І там і там душевненько, дають корисні знання, і викладачі хорошого рівня.

Хороша школа "ВІП бджіл"

https://www.vipbees.com.ua

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...
В 28.04.2017 at 22:20, mykola сказал:

Хороша школа "ВІП бджіл"

https://www.vipbees.com.ua

Де у них вхід?, бо по карті на сайті не зовсім зрозуміло.

Взагалі треба переклад на російську мову завірення нотаріуса, хто таким займається?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

57 минут назад, nickel сказал:

Де у них вхід?, бо по карті на сайті не зовсім зрозуміло.

Взагалі треба переклад на російську мову завірення нотаріуса, хто таким займається?

 

https://goo.gl/maps/U4T3p9YPF1q

 

Маркер стоїть прямо над їхніми дверима. Заходити або через головні ворота собору і потім в арку і наліво, або у ворота з Градного узвозу і весь час прямо, впрешся в їх двері. А там на другий поверх.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 рік потому...
1 hour ago, Barugan said:

Хто може знає, чи є десь в місті безплатні курси іноземної мови? будь-якої:0043:

Колись мормони безкоштовно  навертали в свою віру англійською мовою, погугли.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, Entis77 сказано:

Безкоштовні курси хіба, що у  віруючих в протестантських церквах.

:)

брехня, брехня (с) С.П. Голохвастов

 

з тих що я знаю:

- вівторок 17:30, бібліотека о.Пчілки 2й поверх, Вікно в Америку, волонтерка Корпусу Миру розповідає інформацію про новий штат кожного тижня

- середа 18:30, Молодіжний центр (напроти нацбанку), волонтер Корпусу Миру проводить заняття

- п'ятниця 17:00/17:30/18:00,  Молодіжний центр (напроти нацбанку), проводить місцева дівчина

- субота 16:00, бібліотека о.Пчілки 2й поверх, Вікно в Америку, волонтер Корпусу Миру проводить ігровий клуб

- неділя 13:00, бібліотека о.Пчілки 2й поверх, Вікно в Америку, волонтер Корпусу Миру проводить дискусійний клуб

 

в четвер ще ні би є в будинку біля Хештегбару на 18ту але я там ще ні разу не був

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Привіт! Гугл видає силу-силенну курсів англійської мови в Луцьку. Уточню - цікавить не безкоштовне навчання. Сам хочу покращити ділову англійську. З собою хочу водити дитину щоб займалась в дитячих групах. Поділіться своїми враженнями від відвідування курсів! Куди саме ходили? Як результат?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 6 місяців потому...

чергова актуалізація:

 

- понеділок  17:30, бібліотека о.Пчілки 2й поверх, Вікно в Америку, волонтер Корпусу Миру проводить курси по підготовці до IELTS

- середа 15:00, бібліотека о.Пчілки 2й поверх, Вікно в Америку, Dungeons & Dragons з волонтерами Корпусу Миру

- середа 18:30, Молодіжний центр (напроти нацбанку), волонтер Корпусу Миру проводить заняття

- четвер 18:30,  Винниченка 67, 6й поверх,  проводить місцева дівчина

- п'ятниця 17:00/18:00,  Молодіжний центр (напроти нацбанку), проводить місцева дівчина

- субота 16:00, бібліотека о.Пчілки 2й поверх, Вікно в Америку, волонтер Корпусу Миру проводить ігровий клуб

- неділя 13:00, бібліотека о.Пчілки 2й поверх, Вікно в Америку, волонтер Корпусу Миру проводить дискусійний клуб

- неділя 14:30, бібліотека о.Пчілки 2й поверх, Вікно в Америку, волонтер Корпусу Миру проводить кіноклуб

 

 

всі, вищенаведені заходи, безкоштовні

бажано мати хоч якийсь рівень - тоді значно цікавіше, але можна і прийти просто послухати\подивитися

раптом хто має непереборне бажання приєднатися але не знає "куди йти" - можу завести за руку показати 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я б хотіла на перші :), а можу тільки в четверг. 

А є якісь контакти місцевої дівчини по Винниченка 67 (кабінет, телефон)? Чи просто відразу приходити на визначений день  і годину і на місці зорієнтуватись? А це ж доречі завтра :)

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 хвилин тому, natalka) сказано:

Чи просто відразу приходити на визначений день  і годину і на місці зорієнтуватись? А це ж доречі завтра :)

Приходити і все

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

http://free-english.com.ua/place-38-lutsk.html

Але це мормони, так що урок може бути із релігійним нахилом. :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, Serpent сказано:

http://free-english.com.ua/place-38-lutsk.html

Але це мормони, так що урок може бути із релігійним нахилом. :)

точно,

ще мормони,

але я там ні разу не був - то нічого про них не скажу

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

https://www.duolingo.com/

РЕКОМЕНДУЮ! Мені дуже допомогло здати іспит в університет!

Та й взагалі цікаво та легко освоювати новий матеріал!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 01.08.2019 в 21:15, Абдул-Хамид сказал:

то я вже пройшла :)

хочу щось таке щоб сертифікати вже якісь отримати, але щоб без лишніх витрат 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 годин тому, natalka) сказано:

хочу щось таке щоб сертифікати вже якісь отримати, але щоб без лишніх витрат

Від безплатних сертифікатів толку немає, хіба на стіну повісити. А корисний сертифікат, напр. IELTS, він грошей коштує та й дійсний всього 2 роки. Просто так "щоб був" здавати теж немає смислу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 часов назад, Serpent сказал:

. А корисний сертифікат, напр. IELTS, він грошей коштує та й дійсний всього 2 роки. 

так мені такий і нада. Просто одна справа платити за езамен/тести, а інша справа - платити ще й за курси до підготовки...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...