Перейти до змісту

Екопост Шацьк, хто платить?


Davids

Рекомендовані повідомлення

Тема для задовільнення цікавості, хто платить/платив на лохотронському пості екопості. Хто що говорить і чи взагалі зупиняєтесь там ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Один раз їхав не було ДАІ не зупинявся. Другий раз їхав взяв з собою віжрядження. Пропустили.

Мої знайомі під"їзджають. йдуть в ліс на перекур. виходять і їдуть.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Перед знаком стоп зупиняюсь. На вимогу дятла з жезлом(незрозуміло хто це, але краще виконати вимогу) зупиняюсь знову. Якщо підходить і починає казати типу ідіть заплатіть - запитую чи в нього все і їду. Якщо не підходить - то стою 1 хв і їду

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

останій раз махав рукою, типу "прівєт")), і їхав спокійно далі.. він як дятл думав шо я його знайомий, теж мені гарно махнув..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

останій раз махав рукою, типу "прівєт")), і їхав спокійно далі.. він як дятл думав шо я його знайомий, теж мені гарно махнув..

козирно

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не плачу. Спокійно зупиняюсь та з машини не вихожу. Як підходить то кажу щось типу я до батька чи по роботі. І їду далі. Колись платив як був студентом, лячно було думав, що даі )))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Їду згідно пдр: скидаю швидкість, стаю перед "Стоп. Контроль", з'їжджаю на обочину, бачу що в людини з жезлом інтерес до мене зник, перевіряю кріплення автокрісла, копаю заднє ліве колесо, сідаю і їду далі. :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ша́цький націона́льний приро́дний парк

Національний природний парктериторія, звичайно визначена у законі та у державній власності, що охороняється від більшості типів людської діяльності та забруднення. Національний парк є природоохоронною територією категорії II згідно з визначенням МСОП. На відміну від заповідників та природних резервів, де заборонена майже будь-яка діяльність людини, однією з цілей створення національних парків є відпочинок, тому вони дозволяють відвідування туристів та перебування на своїй території за певними умовами

Dream, я не про ПДР, а про "Положення про Шацький національний природний парк", в якому говориться:

3.4. Для забезпечення виконання основних завдань та проведення природоохоронних, науково-дослідних, господарських та інших заходів на території Шацького НПП, визначених Проектом організації території, адміністрація Шацького НПП має право:

...

- встановлювати екологічні пости для регулювання інтенсивності відвідування в зонах Шацького НПП і в різний період року;

- надавати платні послуги відповідно до законодавства;

...

- здійснювати інші види діяльності, не заборонені законодавством.

...

7.1. Фінансування заходів, пов’язаних із функціонуванням Шацького НПП, здійснюється відповідно до законодавства за рахунок коштів загального та спеціального фондів Державного бюджету України. Для цієї мети можуть також залучатися кошти місцевих бюджетів, благодійних фондів, кошти підприємств, установ, організацій, громадян (у тому числі - валюта) та інших джерел фінансування, не заборонених законодавством.

7.2. Шацький НПП може надавати платні послуги відповідно до законодавства.

7.3. Кошти, отримані в результаті надання платних послуг згідно з переліком, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України

від 28.12.2000 № 1913 «Про затвердження переліку платних послуг, які можуть надаватися бюджетними установами природно-заповідного фонду», є спеціальними коштами Шацького НПП і вилученню не підлягають. Ці кошти використовуються для здійснення заходів щодо охорони території та об’єктів Шацького НПП і провадження діяльності, передбаченої цим Положенням та відповідно до затвердженого кошторису.

На основі цього Положення вони видали розпорядження (чи що воно там в них), де конкретно описується цей збір. Зара нема часу шукати, може пізніше знайду, але він є 100%, бо я колись вже цим цікавився.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

35 грн за 3х людей + авто, на 4 дні, це менше 3грн на особу за добу.

Я бачив як прибирали регулярно пляжні смітники, машинка забирала каку з біотуалетів і тд.

На пиво-рибу-пончики-водяру бабло у відпочиваючих летить не задумуючись, а раз чи два в рік зажати нещасних пару гривень, котрі відпрацьовуются сповна - жлобство.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

35 грн за 3х людей + авто, на 4 дні, це менше 3грн на особу за добу.

Я бачив як прибирали регулярно пляжні смітники, машинка забирала каку з біотуалетів і тд.

На пиво-рибу-пончики-водяру бабло у відпочиваючих летить не задумуючись, а раз чи два в рік зажати нещасних пару гривень, котрі відпрацьовуются сповна - жлобство.

З цими словами погодились би всі, якби знали чітко куди і кому всі кошти течуть )

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в липні був на світязі тричі. Раз ввечері нікого не було, і 2 рази вдень, на вимогу гаїшника зіхав на обочину і не зупиняючись поїхав далі

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Завжди зупиняємось, слухаємо що говорить особа, яка зупиняла і їдемо далі. Я не проти платити і в 2 рази більшу плату, якщо буду знати, що вона точно йде на потреби Шацького НПП. Наразі я вважаю, що все точно навпаки, особливо після минулого року, про який я писав у вище наведеній темі. Процитую й сюди:

Ми (М) їхали тиждень тому. Оскільки зупиняв ДАЇшник (Д), то були зобов"язані підкоритись його наказу. Але діалог з ним - це щось. Цитую:

Д: Доброго дня, пройдіть заплатіть збір!

М: Доброго! А цей збір ж добровільний, так?

Д: Ха-ха, добровільний? Всі платять і ви заплатите.

М: Але ж його можна і не платити?

Д: Можна Машку за ляшку.

Остання фраза просто вбила. Ми поїхали далі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

35 грн за 3х людей + авто, на 4 дні, це менше 3грн на особу за добу.

Я бачив як прибирали регулярно пляжні смітники, машинка забирала каку з біотуалетів і тд.

На пиво-рибу-пончики-водяру бабло у відпочиваючих летить не задумуючись, а раз чи два в рік зажати нещасних пару гривень, котрі відпрацьовуются сповна - жлобство.

В селі Світязь біля тополь, будинок рибака і т.д. прибирає сіль рада чи підприємці на умовах надання їм місця для торговлі. В пісочному там або сільрада мельників або лісова пісня санаторій.

Стосовно чистоти. Взагалі з кожним роком ситуація там реально все гірше. В баті там земля то він платить в сільраду. Треба буде спитати чи ще сільрада еко збір не бере.

Хоча особисто мене напрягло коли я брав білети на посту мені дали якусь нарізану бумажку. Ненумеровані... відчуття, що гроші йдуть куди треба нема особливо, що це налік. Думаю ще літом там буду то заради цікавості піду поцікавлюсь куди гроші йдуть. Якщо хоть мінімальну впевненість буде, що не у карман дяді саші і петі. То можна і заплатити.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В минулому році читав таку ж тему (силка зверху була), в середу під"їхав (знаку стоп не бачив), на вимогу людини у форму з палкою зупинився, відкрив вікно, спитав, що сталося, він сказав, що треба заплатити, у відповідь я сказав, що це не законно і кошти не прозорі, поїхав далі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

народ, от тільки не потрібно розказувати "я б платив, якби точно знав, куди йдуть гроші"! Хтось з вас хоч щось зробив, щоб вияснити це так хвилююче вас питання? Сходив може в бухгалтерію? А чи може хоча б написав запит? Ні?! Ліньки? Ну то вам пояснюють, що кошти йдуть на потреби парку. І на посту є всі відповідні витяги. "вифсьоврьотє"?

Не намагайтесь звичайне жлобство прикрити псевдоправедністю.

В'їжджаючи у схожий парк десь в Польщі, чи навіть в іншій області України, ви б тихесенько б платили і не умнічали б, а от своїм - нахєра?!

NoutM, мені крім "нарізаної бумажки" давали ще й касовий чек.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Знайшов статтю, де керівник Шацького національного парку розказує як витрачаються кошти - Оплата екологічного збору розпочинається із 1 червня і триватиме до 1 вересня. Але екологічний пост розпочав свою роботу із середини червня, тому що людей не було. Із отриманих надходжень ідуть відрахування до бюджету – 20 відсотків і 15 відсотків ми платимо міліції, що підтримує порядок на екологічному посту.

Тут повністю - http://4vlada.com/rivne/14571 (стаття за 2012 рік)

Виходить, як зі збиранням коштів на армію та АТО (не волонтерами), всі кошти ділимо на зарплату, оренду і т.д., а що лишиться на армію.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Знайшов статтю, де керівник Шацького національного парку розказує як витрачаються кошти - Оплата екологічного збору розпочинається із 1 червня і триватиме до 1 вересня. Але екологічний пост розпочав свою роботу із середини червня, тому що людей не було. Із отриманих надходжень ідуть відрахування до бюджету – 20 відсотків і 15 відсотків ми платимо міліції, що підтримує порядок на екологічному посту.

Тут повністю - http://4vlada.com/rivne/14571 (стаття за 2012 рік)

Виходить, як зі збиранням коштів на армію та АТО (не волонтерами), всі кошти ділимо на зарплату, оренду і т.д., а що лишиться на армію.

Ну все )) це виходить 35-40% вже зразу в нікуди йде. На Податок, ЗП касирам і тим хто на тому блок посту стоїть))) це жесть просто. Інші 60% на соляру і зп прибиральникам. Тільки я не зрозумів яку територію вони прибирають. І навіть уявляю як на тій солярі заробляють.

Бо в свій час говорив стосовно вивозу сміття і узнав, що частину сільрада зобов'язує прибирати власників точок продажі пива і т.д. А частину сама з своїх коштів. В цей раз як буду на блок почту піду взнавати де прибирається і яка територія. Якщо буде більш менш адекватна відповідь то заплачу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ти клоун? Звидки йому (на екопості) знати, де прибирається за ті кошти! Він що, директор?!

І яким боком прибирання торговцем свого робочого місця до прибирання пляжів?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

- встановлювати екологічні пости для регулювання інтенсивності відвідування в зонах Шацького НПП і в різний період року;

це шо ще мають право повернути, аргументувавши тим, що "забагато вже відпочивальників"? )))
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

35 грн за 3х людей + авто, на 4 дні, це менше 3грн на особу за добу.

Мені не впадло сміття і до контейнера самому донести. А за сто гривень краще рібьонку смаколика куплю.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

35 грн за 3х людей + авто, на 4 дні, це менше 3грн на особу за добу.

Мені не впадло сміття і до контейнера самому донести. А за сто гривень краще рібьонку смаколика куплю.

Зрозуміло, що не впадло, однак з контейнера сміття теж саме не вивозиться.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...