Перейти до змісту

Екопост Шацьк, хто платить?


Davids

Рекомендовані повідомлення

ти клоун? Звидки йому (на екопості) знати, де прибирається за ті кошти! Він що, директор?!

І яким боком прибирання торговцем свого робочого місця до прибирання пляжів?

Не тикайте і не хаміть тим паче.

За вивіз сміття цікавився. Ось наприклад точка по продажі пива і морозива на пляжі. Не постійна точка а виїзна ... типу кеги там на розлив півко. Генератор для холодильника і зонтік. Негласне правило, що забирає мішки з всього пляжу він і вивозить (там на пляжі не контейнери, а мішки прив'язані до дерев. Говорив з власником таких точок. То він платить і раз в день або двічи (залежно від напливу людей) приїжджає фіра на кониках і забирає те сміття і везе на звалище. А раз в декілька днів платить хлопакам місцевим і ті по пляжу сміття збирають. Це правда в селі Світязь біля тополь пляж. Як на гряді чи інших не знаю. Відпочивав в пісочному то там сміття на території пляжу Лісової Пісні прибирали працівники комплексу.

І не всі такі свідомі, що носити сміття аж в урну

Більшість носить. Але пробки, недопалки, кульки по трошки народ кидає куди не треба. Да і діти бувають коли батьки не дивляться можуть посмітити. Якщо багато народу то таке сміття бистро стає видним і в великій кількості. Але радує, що більшість 90% і більше все ж таки не сре там де відпочиває.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В суботу їхали, зупинились, пішли платити. Хотіли карткою, щоб чек отримати, кажуть нема терміналу)) Ну нема, то нема)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ось надибав http://svityaz.org.ua/novini/173-ekologchniy-post-shack.html

Виявляється до 2013 там з документами був непорядок і було не по закону, а в 2013 вже по закону і тре платити. Саме дивне я платив до 2012 року. Їздити почав сам на авто з 2005 року. Тоді давали в основному якісь незрозумілі бумажки без чеків і нумерації.

В когось є зараз сфоткати які там квитанції чи білети видають?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

однак з контейнера сміття теж саме не вивозиться.

а контейнери, що знаходяться в межах села, вивозить нацпарк чи сільська рада? :)
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А сума для оплати в якомусь законі прописана? Чи довіряти тому числу, що висить на стовпі біля пункту?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

так зазвичай не один день відпочиваеш

то треба по совісті за всі дні платити

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

. Я не проти платити і в 2 рази більшу плату, якщо буду знати, що вона точно йде на потреби

Ми (М) їхали тиждень тому. Оскільки зупиняв ДАЇшник (Д), то були зобов"язані підкоритись його наказу. Але діалог з ним - це щось. Цитую:

Д: Доброго дня, пройдіть заплатіть збір!

М: Доброго! А цей збір ж добровільний, так?

Д: Ха-ха, добровільний? Всі платять і ви заплатите.

М: Але ж його можна і не платити?

Д: Можна Машку за ляшку.

Остання фраза просто вбила. Ми поїхали далі.

Якби заплатив в два рази більше напевно вже після інфаркту не писав.

А взагалі то "бацька " ще викопає пару тисяч тон піску і ніхто нікому.....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

значить все це посміховисько створено аби збити гроші за автомобіль якій заіджає

і стоять вони там коли ім хочеться

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

westboiuu,

чек викладено вище, по номерах пробий куди йдуть гроші, а тоді роби висновки, але ж то треба напрягти, подумати, пошукати, а так крикнув зрада і все.

11233571_841272725958236_3968533030140510137_o.jpg
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А чому беруть гроші тільки з лУдини на авто? Ті що їздять автобусом не смітять і не справлють природніх потреб?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Плачу завжди, але оце останній раз в’їжжали близько 23:00, то само собою не платили, бо нікого не було.

Хоча, якщо не зупиняють, то сам і не зупиняюсь. Правда не пам’ятаю чи таке було.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

межі земельних ділянок, які входять в Шацький НПП чітко визначені

якщо я просто вирішив прокататись в с. Світязь, то чи повинен я платити, адже на землі ШНПП я не в'їжджаю?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ніколи не дую гроші, завжди щось видумую плану - до себе на дачу або в Білорусію, або на ферму неподалік... та і справді,чому я повинен щось видумувати ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Був на Світязі, скажу чесно я за платні пляжі, де все цивільно і чисто, і щоб були безкоштовні, щоб був контраст.

Тому що гярда грязота, недопалки валяються скрізь, дибілоїди беруть пляшки з пивом і йдуть в воду бухати - ясно що назад пляшки ніхто не несе.

А так на платних пляжах такого б не допускали, сильно вже бухій і дурний, за забор виганяти.

На рахунок екопоста, може й там "миють" капусту, але думаю певні кошти всетаки йдуть кудись в правильне русло, і 10 гривень це вже не великі гроші.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

MACCEN,

5 грн з людини, 30грн з легкового автомобіля, і 45грн з буса (на пості у віконечку розказали)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...