Перейти до змісту

Підкажіть генеалогічний софт


LIROL

Рекомендовані повідомлення

Хочу скласти генеалогічне дерево. Для цього є відповідний софт. Але... заплутався. Є інтернет-проекти (як соціальні мережі), але не готовий на загал викладати родинні дані. Багато російського софту, що буде із його подальшою підтримкою - невідомо. Незрозуміло, який формат збереження даних кросплатформенний (як формат swg векторної графіки, наприклад). Хотілося б і можливість фото приєднувати. А, ще й як із сумісністю Win7/8/10, Ubunta, Debian.

Прошу підказки колективного розуму, а ще краще відгуків тих, хто вже це проходив.

P.S.Чи є можливість на фото офлайн виділяти обличчя, підписувати їх (як в соцмережах)?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

GenoPro

P.S.Чи є можливість на фото офлайн виділяти обличчя, підписувати їх (як в соцмережах)?

Фотошоп.

:)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

myheritage.com

Приєднуюсь, гарна програма і сайт, є безкоштовна версія і розширена платна. Користуюся безкоштовною, в мене в дереві 147 чоловік.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

myheritage.com

Соцмережі, публічність, заточеність на США, про що і говорив.

Фотошоп.
Таке знаю )). Але якби в тегах, шаром, додатковим малим файлом, аби оригінал не чіпати. Лайтрум не пропонувати.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Соцмережі, публічність, заточеність на США, про що і говорив.

При чому соцмережі? Ніяких прив'язок до соцмереж не помітив.

Не синхронізуй дерево і не буде публічності.

Якщо публічність не цікавить, то заточенності під США і не помітиш. Там з "заточенностей" пошук по їхнім базам, і то лише в платних версіях.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

бумага, ручка, олівець - не заточені під РФ чи США, немає зв'язку із соцмережами, доступний і зрозумілий формат бази данних

приємний та зручний інтерфейс. оновлення по мірі бажання

- довгострокове зберігання гарантоване.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Користуюсь MyHeritage безкоштовною версією. Нічого іншого не пробував, так що порівнювати не маю з чим.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

GenoPro

Дякую. Пробуватиму. Ідея якраз в тому, щоб з ноутбуком і сканером побувати в гостях у старшого покоління родини.

бумага, ручка, олівець - не заточені під РФ чи США, немає зв'язку із соцмережами, доступний і зрозумілий формат бази данних приємний та зручний інтерфейс. оновлення по мірі бажання - довгострокове зберігання гарантоване.

Роздрукуємось із GenoPro, як тільки створю дерево. :_07: В інет діти, як схочуть, викладуть.

Не синхронізуй дерево і не буде публічності. Якщо публічність не цікавить, то заточеності під США і не помітиш.

Дякую. До того моменту не доходив. Бачив, що там є прив'язка і пошук родини автоматичний, це і не сподобалось.

Dream

Сумісність форматів не стикались? Експорт/імпорт?

І про фото питання відкрите.

.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І про фото питання відкрите.

MyHeritage

Дякую. До того моменту не доходив. Бачив, що там є прив'язка і пошук родини автоматичний, це і не сподобалось.

Менше читай описи, а візьми і спробуй. Достатньо 5 чоловік внести в дерево, щоб зрозуміти твоя програма чи не твоя. Я саме так і вибирав.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сумісність форматів не стикались? Експорт/імпорт?

Не заморочувався - достатньо того, що дає програма. Див. скріншот:

zZp1.jpg

І про фото питання відкрите.

Я собі зробив отак:

iPSG.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

http://www.genery.com/ru

Древо Жизни – программа для построения генеалогических деревьев

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І про фото питання відкрите. Я собі зробив отак:

Дякую за ідею. Працюватиму. над реалізацією.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Працюватиму. над реалізацією.

От лише, на жаль, не підкажу Вам, яким це інструментом у фотошопі робив - здається "Пером"....
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 7 місяців потому...
On 21.07.2015 at 11:13, nickel сказано:

Приєднуюсь, гарна програма і сайт, є безкоштовна версія і розширена платна. Користуюся безкоштовною, в мене в дереві 147 чоловік.

Безплатна версія MyHeritage має обмеження на 127 осіб. За Premium зараз просять 1650 грн. на рік. Трохи дорого (((

Які є ще альтернативи даній програмі? Бажано з можливістю експорту.

Глянув http://www.genery.com/ - там взагалі обмеження 40 чоловік.

GenoPro також платна, без ключа можна побудувати дерево на 25 осіб.

Є якийсь безкоштовний софт для побудови дерева?

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Звідки інформація про 127 осіб? В мене безкоштовна версія, в дереві 147 осіб

56d0b4a4ac3a8_.thumb.jpg.8c8e2fca677e6da

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Та от самому незрозуміло. В Базовому ніби обмеження має бути 250

Сьогодні трохи подобавляв родоичів у веб-версії. Якраз вийшло 147 осіб. Помітив, що випадково добавив 2 рази одного й того ж самого. Хотів видалити - не побачив такої опції. Вирішив відкрити дерево в десктопній версії програми - показала помилку, що не може синхронізувати дерево, оскільки перевищено ліміт 127 осіб, але дало можливість продовжити роботу далі. В програмі відображається 147 чол, а на сайті зараз лише 123 чол. Перелогінився - всерівно лише 123. Причому людей я добавляв саме через веб-версію і всіх відображало, все працювало.

Ось такі пироги.

MyHeritage 01.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Переношу потихеньку інформацію на www.genoom.com

Не так гарно, як на MyHeritage. Можливостей менше, але безкоштовно.

Є можливіть імпортувати з GEDCOM, але з моїм деревом не вдалося це зробити (((. Вроді й версія підходяща, з MyHeritage екскортується без помилок. Пробував з Genoom в MyHeritage - працює, в зворотньому напрямку завершується помилкою "Error processing your Gedcom file".

Примітка. На Genoom імпортувати файл GEDCOM можна лише при реєстрації. Потім зробити це вже з існуючим обліковим записом не можна.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 26.02.2016 at 22:17, Саня сказано:

GenoPro також платна, без ключа можна побудувати дерево на 25 осіб.

ну є ж інші, безлімітні варіанти проги, ;) if u know what I mean

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...