Перейти до змісту

ПДР і велосипедисти


Lexx_Giant

Рекомендовані повідомлення

  • Відповідей 215
  • Створено
  • Остання відповідь

lilechka, як тільки наліпки з маячками скінчаться, так і будуть робить :smile3:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А в мене малий як засунув кудись маячок місяці три тому, то до цього часу знайти не можу...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А в мене малий як засунув кудись маячок місяці три тому, то до цього часу знайти не можу...

та мабуть давно вже зміняв на цигарки. просто придбай новий маячок – це ж безпека

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

мене питання що робити з тими, хто на червоне світло їде по пішохідному, коли там переходять люди? чомусь виникає бажання запустити навздогін чимось

можна просто зупинити за плече/руку (швидкості там невеликі) і пояснити, що зараз переходять пішоходи :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

мене питання що робити з тими, хто на червоне світло їде по пішохідному, коли там переходять люди? чомусь виникає бажання запустити навздогін чимось

можна просто зупинити за плече/руку (швидкості там невеликі) і пояснити, що зараз переходять пішоходи :)

Навіщо вдогін? можна прямо в шприхи.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цим тільки розізлиш і заплатиш за ремонт. навіщо давати дурні поради?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

мене питання що робити з тими, хто на червоне світло їде по пішохідному, коли там переходять люди? чомусь виникає бажання запустити навздогін чимось

можна просто зупинити за плече/руку (швидкості там невеликі) і пояснити, що зараз переходять пішоходи :)

Навіщо вдогін? можна прямо в шприхи.

і бажано в переднє колесо....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Підкажіть, будь ласка, де в Луцьку купити фару?

Затемна намагаюсь не їхати, але іноді буває, що ніч застане з ровером. То хоч бери і в руках веди. (

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

сидиш вдома і кляц, кляц мишкою: http://www.ebay.com/itm/350962798492?_trksid=p2060353.m1438.l2649&ssPageName=STRK%3AMEBIDX%3AIT

або http://www.ebay.com/itm/261360182882?_trksid=p2060353.m1438.l2649&ssPageName=STRK%3AMEBIDX%3AIT

... і через 2-3 тижні йдеш на пошту забираєш ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Наслідки недотримання ПДР велосипедистами:

ДТП у Луцьку: біля «Лучеська» збили велосипедиста. ФОТО

cb-img3930.JPGcb-img3929.JPG

яка доля велосипедиста? щиро надіюсь, що його життю нічого не загрожує.

Підкажіть, будь ласка, де в Луцьку купити фару?

Затемна намагаюсь не їхати, але іноді буває, що ніч застане з ровером. То хоч бери і в руках веди. (

полистай тут розділ "велобарахолка", там траплялись фари і ліхтарі...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Наслідки недотримання ПДР велосипедистами:

ДТП у Луцьку: біля «Лучеська» збили велосипедиста. ФОТО

яка доля велосипедиста? щиро надіюсь, що його життю нічого не загрожує.

йа КЕП? ;)

За словами батька постраждалого велосипедиста доставлено до лікарні з забоєм ключиці.

.

із статті за посиланням

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 тижня потому...

Вчора став свідком, коли ПДР порушувалось автомобілістом, а роль даішника виконував велосипедист. Звати нашого борця за справедливість

Fresh326 (Андрій Скрипчук). Йому шана і повага :0123:. Отож дивимось, ділимося враженнями.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

Надибав таку інфу, типу введення зміни у ПДР, хто що скаже?

В проекте закона "О дорожном движении и его безопасности" есть несколько нововведений, которые касаются велосипедистов, а именно:

1. Двигаться по дороге общего назначения можно будет только в застегнутом шлеме.

2. Велосипедист должен иметь какое-то удостоверение личности.

3. Запрещается управлять велосипедом с неисправными тормозами, звуковым сигналом.

4. Запрещено двигаться в темное время суток с неисправной фарой и без светоотражающих элементов на одежде.

5. Запрещается управлять велосипедом в состоянии наркотического или алкогольного опьянения.

6. Запрещается использовать средства связи, держа их в руке, во время движения на велосипеде.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

От про пункт 4 уже давно було помітку в ПДР зробити, задовбали ці "прізрачні гонщики".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Надибав таку інфу, типу введення зміни у ПДР, хто що скаже?

В проекте закона "О дорожном движении и его безопасности" есть несколько нововведений, которые касаются велосипедистов, а именно:

дуже корисні зміни, відповім по пунктах

1. Двигаться по дороге общего назначения можно будет только в застегнутом шлеме.

аналогічно правилу про ремень безпеки в машині. хто хоче, той пристібнеться. може з молодих трохи більше стане в шоломах їздити.

2. Велосипедист должен иметь какое-то удостоверение личности.

бажано не "какое-то", а права категорії А1, що засвідчують знання мінімуму ПДР

3. Запрещается управлять велосипедом с неисправными тормозами, звуковым сигналом.

на рахунок сигналу – лажа. з машини його все одно не чути. про гальма – супер.

4. Запрещено двигаться в темное время суток с неисправной фарой и без светоотражающих элементов на одежде.

оце дуже правильно

5. Запрещается управлять велосипедом в состоянии наркотического или алкогольного опьянения.

реально це виявити тільки коли райдер в якусь пригоду влізе

6. Запрещается использовать средства связи, держа их в руке, во время движения на велосипеде.

те саме, що про шоломи. доки людина не влетить десь в баюру тримаючи телефон в руці, виконувати не буде.

висновок простий : поправок, красивих та розумних, можна хоч сотню створити. як домогтися їх виконання?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Головне як зробити, щоб підлим діткам це дойшло, та і не тільки. Я думаю кожен з нас не без гріха ;-)

ПС: найбільше бісить коли на мості "проти шерсті" на тебе валить, так і хочеться в той момент на КаМазі якомусь їхати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

http://mandruvaky.com/nove-pravylo-pro-obgin-velosypedystiv/

в цій статті піднято ще одне, на мою думку, важливе питання про безпечну відстань обгону велосипедиста. Іноді так хочеться розбити фару водію, що минає тебе на відстані 50 см.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

50? Гы.

Я уже к 20-ти привык :)

Вот если меньше - тогда стрёмно, а особенно когда что-то большое: потоком воздуха колбасит не по-детски:)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

http://mandruvaky.co...velosypedystiv/ в цій статті піднято ще одне, на мою думку, важливе питання про безпечну відстань обгону велосипедиста. Іноді так хочеться розбити фару водію, що минає тебе на відстані 50 см.

З тої ж статті:

Досить часто, коли їм потрібно оминути перешкоду чи пошкоджене дорожнє полотно, яке водій може навіть не помітити, велосипедисти змушені різко звернути з сторону.

Та тільки за це висловлювання автора вже треба на кол сажати. Якраз через отаке "різко звернути в сторону, коли мені заманеться" велосипедисти і потрапляють під колеса.

Далі по тексту статті:

Крім англійського досвіду, враховуючи українські реалії вважаємо важливим вказати саме точну мінімальну відстань (2 м) в формулюванні.

Зважаючи на якій відстані від бордюру їздять у нас велосипедисти, то в більшості випадків їх треба буде обганяти по зустрічній. Особливо весело буде фурам.

Замість того, щоб придумувати різну єресь - вчили би краще ПДР і пробували їздити рівно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

http://mandruvaky.co...velosypedystiv/

в цій статті піднято ще одне, на мою думку, важливе питання про безпечну відстань обгону велосипедиста. Іноді так хочеться розбити фару водію, що минає тебе на відстані 50 см.

Полохливі ми тут дуже, 50 см вже не відстань?

От побувавши в Кийові на Подолі чи у центрі Льова ви б раділи коли у вас буде така відстань! Бо інакше довелося б стояти, там зазвичай весь потік навіть, авто рухаються і обганяють з таким інтервалом. Я лише дивувався доставщикам піци і вантажів на велосипедах і мотороллерах як вони рухаються у цьому потоці, але ж рухаються . Один кур"єр розповів, що 2 роки в такому режимі і нічого інколи трапляється дрібниці, бо те як він безбашенно з ззазором в 30-50см шмигнув в потік після нашої розмови з тротуара це не дивно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Замість того, щоб придумувати різну єресь - вчили би краще ПДР і пробували їздити рівно.

повір, наші хамидли, тебе на велосипеді підріжуть чи затиснуть, навіть там, де ще не ступала покришка авто...

про себе: кожного дня за кермом авто (на велосипеді рідше). права водія А-Я, стаж >18років.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

на рахунок сигналу – лажа. з машини його все одно не чути

Да ладно?

З нововведеннями погоджуюсь.

Алкоголіків на вєліках можна по шлейфу відчути))) Ну або ж спинити, запитати чого без шолома і чи в курсі нових правил:)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...