Перейти до змісту

ПДР і велосипедисти


Lexx_Giant

Рекомендовані повідомлення

Не заплатив - конфіскувати вел нах!

Ну чого так дріб'язково - давай одразу довічне. А пішоходам ноги відрубувати, щоб більше не порушували.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 215
  • Створено
  • Остання відповідь

Назнаю, воно то вроді як правильно.. Але читаючи новини в неті , ДТП в Луцьку за участю велосипедистів практично всі трапляються днем.. В темну пору що б когось збили в Луцьку останнім часом не чув.. Пізно не катаюсь, але якщо виїду і мене окружать пару велосипедистів і почнуть приставати де ліхтарик, якось... Відмовиться людина купувати.. Які наслідки?)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тобто якщо в мене нема бокових оранжевих катафотів то Самооборона може загнати мене в аж в наркодиспансер?

Вадиме... Буває у мене деколи потреба проїхатися ровером нічним містом. Це реальний жах. Велосипедистів маса, а фари та задні маячки мають реально одиниці. Скажу відверто, мені не дуже шкода такого дауна, якщо його підімне під себе навіть вантажівка. Це такий відбір на кшталт дарвінівського. Мені шкода, що за цю сволоту сяде за грати водій автівки, якому той двоколісний влетить під бампера.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Яка цікава тема!!!

Я категорично підтримую вимогу дотримання ПДР не тільки велосипедистами, але й пішоходами з ОБОВ"ЯЗКОВИМ каранням порушників грошовими стягненнями. Не вмієш їздити як нормальний законослухняний громадянин - плати штраф. Не заплатив - конфіскувати вел нах!

А що ж таке б конфіскувати у пішохода?... Зараз придумаю!

Правильно, тільки займатися цим має не якась там оборона невідомо чого, а правоохороні органи.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну чого так дріб'язково - давай одразу довічне. А пішоходам ноги відрубувати, щоб більше не порушували.

Запропонуй свій варіант!

Правильно, тільки займатися цим має не якась там оборона невідомо чого, а правоохороні органи.

Валерій! Ми ж дорослі люди! Ну яка у нас правоохоронна система? Її просто нема, бо вважати "мусарню" правоохоронцями... Ну давай говорити серйозно.

... викрасти сумочку і виїхати без катафота то є ніби різниця...

Так. Поки це не закінчується ДТП зі смертельним результатом. Тоді це дійсно велика різниця.

Ти часто їздиш містом вночі за кермом автівки?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Alex.62, ну то якщо Бог не наділив бідолаг мізками, навіщо в них вел конфісковувати? Природній відбір все поставить на свої місця. \

Порушив - в принципі вже можуть під протокол гребсти в міськвідділ і встановлювати особу для виписування штрафу. Мусора просто не хочуть цим дріб'язком займатись.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тобто якщо в мене нема бокових оранжевих катафотів то Самооборона може загнати мене в аж в наркодиспансер?

Вадиме... Буває у мене деколи потреба проїхатися ровером нічним містом. Це реальний жах. Велосипедистів маса, а фари та задні маячки мають реально одиниці. Скажу відверто, мені не дуже шкода такого дауна, якщо його підімне під себе навіть вантажівка. Це такий відбір на кшталт дарвінівського. Мені шкода, що за цю сволоту сяде за грати водій автівки, якому той двоколісний влетить під бампера.

Не гарно так казати, дорослому мужику! Дауни це теж люди, вони не винні що такими народилися.Це не повага, до ближніх! Я їзджу без фари але з маячком за дружиною бо в неї фара, а фари не маю бо довели нас до такого стану наша нова влада зі всякими оборонами.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Яка цікава тема!!!

Я категорично підтримую вимогу дотримання ПДР не тільки велосипедистами, але й пішоходами з ОБОВ"ЯЗКОВИМ каранням порушників грошовими стягненнями. Не вмієш їздити як нормальний законослухняний громадянин - плати штраф. Не заплатив - конфіскувати вел нах!

А що ж таке б конфіскувати у пішохода?... Зараз придумаю!

Правильно, тільки займатися цим має не якась там оборона невідомо чого, а правоохороні органи.

Як показує досвід правоохоронні органи не завжди є "правоохоронні" трохи більше року назад ми бачили протилежне, а громадське формування "Самооборона" це люди обеєднані з одною метою: захист прав людей, інтересів громадян і просто правопорядку, бо складається з простих громадян-добровольців, які приходят патрулювати за власним бажанням і яким не платять за це гроші. Тобто якщо в когось є якісь сумніви що до цього, то він може відірвати свою дупу від дивану, а руки від клавіатури і прийти записатися в добровольці.

Думаю вся жовч і спесь в раз пройде!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не гарно так казати, дорослому мужику! Дауни це теж люди, вони не винні що такими народилися.Це не повага, до ближніх!

... Я прошу вибачити мене. Це я якось не подумавши. Негарно вийшло.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тобто якщо в мене нема бокових оранжевих катафотів то Самооборона може загнати мене в аж в наркодиспансер?

Вадиме... Буває у мене деколи потреба проїхатися ровером нічним містом. Це реальний жах. Велосипедистів маса, а фари та задні маячки мають реально одиниці. Скажу відверто, мені не дуже шкода такого дауна, якщо його підімне під себе навіть вантажівка. Це такий відбір на кшталт дарвінівського. Мені шкода, що за цю сволоту сяде за грати водій автівки, якому той двоколісний влетить під бампера.

Не гарно так казати, дорослому мужику! Дауни це теж люди, вони не винні що такими народилися.Це не повага, до ближніх! Я їзджу без фари але з маячком за дружиною бо в неї фара, а фари не маю бо довели нас до такого стану наша нова влада зі всякими оборонами.

І ще якщо ти мене випадково на дорозі різанеш на авто, то що мені казати щоб тебе під фуру підімяло, люди вже останні краплі святого втратили, мені стидно за тебе. Головне не фари з маячками, головне лишатися людиною!!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я їзджу без фари але з маячком за дружиною бо в неї фара, а фари не маю бо довели нас до такого стану наша нова влада зі всякими оборонами.

А це вже несерйозно, вибачай, друже! 30 грн. за маячка та 50 за фару? Давай розповыдати, що Порох винен у тому, що й тебе фари нема! Вибач, але не приймаэться.Маячня.

Alex.62, ну то якщо Бог не наділив бідолаг мізками, навіщо в них вел конфісковувати?

Вадиме! Якщо їх не покарати, або тупо не забрати вел, то завтра це закінчиться або похованням велосипедиста, або тюрмою водія.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Спиняти має право тільки міліція

тобі ж написали, що припиняти правопорушення може будь-який громадянин, в тому числі виправдано застосовуючи силу. Будь це катафот чи ПС із кулеметом))). Наприклад, ти гуляєш по парку з дівчиною/жінкою, хтось вихоплює в неї сумочку і на тапки - ти будеш наярювати 102 чи спробуєш догнати?

я буду їхати без катафота і що ти будеш за мною лупити і мене валити з велосипеда дальше, вязати і везти на рамі у відділок міліції. Помоєму ви тут займаєтеся підміною поннять, викрасти сумочку і виїхати без катафота то є ніби різниця. І ще навіть гаі зараз не вимагає документ на володіння авто, а тут ще й доки на вел треба возити.

По-моєму ти трохи "гальмуєш". Тобі написали що для першого разу все буде культурно, якщо не бикуватимеш. Про сумочку - ти не загострюй увагу на конкретному прикладі, а краще подумай про універсальність такого права, наданого кожному.

З приводу "доків" на вел - слати нахєр, ніде нема норми що їх треба возити з собою. Але "доки" питатимуть тільки якщо будуть конкретні підозри, а з ними можуть і на Грибоєдова доправити. Ну ти ж розумієш що якщо вчора стирили білий Джант, то сьогодні власників схожих велів можуть і по чпокати, і це логічно. На всякий випадок сфоткай мобільником документ з номером рами і печаткою, і май спокій.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вадиме! Якщо їх не покарати, або тупо не забрати вел, то завтра це закінчиться або похованням велосипедиста, або тюрмою водія.

Угу, і адікі і пішоходів забирати, за порушення :0148:

По-моєму ти трохи "гальмуєш". Тобі написали що для першого разу все буде культурно, якщо не бикуватимеш. Про сумочку - ти не загострюй увагу на конкретному прикладі, а краще подумай про універсальність такого права, наданого кожному.

З приводу "доків" на вел - слати нахєр, ніде нема норми що їх треба возити з собою. Але "доки" питатимуть тільки якщо будуть конкретні підозри, а з ними можуть і на Грибоєдова доправити. Ну ти ж розумієш що якщо вчора стирили білий Джант, то сьогодні власників схожих велів можуть і по чпокати, і це логічно. На всякий випадок сфоткай мобільником документ з номером рами і печаткою, і май спокій.

Це не значить, що якщо стирили білу 9-ку, то варто пинити с class білого кольору...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

... мені стидно за тебе. Головне не фари з маячками, головне лишатися людиною!!!!

Не треба аж так за мене стидатися. Людиною... Живою людиною (!) можна залишитися лише з фарою та маячком, бо ПДР, як Статути в армії, пишуться кров"ю, а все інше - пусті побрехеньки.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я їзджу без фари але з маячком за дружиною бо в неї фара, а фари не маю бо довели нас до такого стану наша нова влада зі всякими оборонами.

А це вже несерйозно, вибачай, друже! 30 грн. за маячка та 50 за фару? Давай розповыдати, що Порох винен у тому, що й тебе фари нема! Вибач, але не приймаэться.Маячня.

Alex.62, ну то якщо Бог не наділив бідолаг мізками, навіщо в них вел конфісковувати?

Вадиме! Якщо їх не покарати, або тупо не забрати вел, то завтра це закінчиться або похованням велосипедиста, або тюрмою водія.

Правду кажеш, бо фара та що за 50 на випадок коли їду сам лежить біля вела.

А не серйозно говорити щоб того хто виїхав без маячка підімяло кудись там.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Угу, і адікі і пішоходів забирати, за порушення :0148:

Оце вже конкретна пропозиція! :_07:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І ще якщо ти мене випадково на дорозі різанеш на авто, то що мені казати щоб тебе під фуру підімяло, люди вже останні краплі святого втратили, мені стидно за тебе. Головне не фари з маячками, головне лишатися людиною!!!!

Будь людиною: дотримуйся того що вимагають ПДР! ;)

А не серйозно говорити щоб того хто виїхав без маячка підімяло кудись там.

По моєму ніхто не говорив такого, говорилося, що в "еті" підвищують ризик бути задавленими...

2 Elektrik по твоїй логіці може вийти проблема, а робити якщо пішоход не в адіках?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вадиме! Якщо їх не покарати, або тупо не забрати вел, то завтра це закінчиться або похованням велосипедиста, або тюрмою водія.

Ти рубаєш з плеча. Тоді треба масово конфісковувати авта, за непропуск пішохода на зебрі, бо ж сьогодні не пропустив, то завтра обов'язково зіб'є.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І ще якщо ти мене випадково на дорозі різанеш на авто, то що мені казати щоб тебе під фуру підімяло, люди вже останні краплі святого втратили, мені стидно за тебе. Головне не фари з маячками, головне лишатися людиною!!!!

Будь людиною: дотримуйся того що вимагають ПДР! ;)

Будь людиною, май Бога за пазухою, а потім вже ПДР!

Вадиме! Якщо їх не покарати, або тупо не забрати вел, то завтра це закінчиться або похованням велосипедиста, або тюрмою водія.

Ти рубаєш з плеча. Тоді треба масово конфісковувати авта, за непропуск пішохода на зебрі, бо ж сьогодні не пропустив, то завтра обов'язково зіб'є.

Підтримую!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Будь людиною: дотримуйся того що вимагають ПДР! ;)

А от тут у нас ступор виходить... Ми, начебто, і не проти дотримання ПДР, але якось не сьогодні! Я ще не купив фонаря... Я всього один раз переїду вулицю по "зебрі"... Мені тут недалеко ровером по пішохідній доріжці... Це нехай УСІ виконують, а я трошкі НЕ виконаю... Я ж усього один раз!

Це - наша ментальність! А я б назвав це неприємним для декого словом ЖЛОБСТВО.

Ти рубаєш з плеча. Тоді треба масово конфісковувати авта, за непропуск пішохода на зебрі, бо ж сьогодні не пропустив, то завтра обов'язково зіб'є.

Ні... Я не це мав на увазі. Дилема! Або штраф, або затримання велосипеда до сплати штрафа, або конфіскація при несплаті чи при систематичному порушенні.

Якось так...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Будь людиною: дотримуйся того що вимагають ПДР! ;)

А от тут у нас ступор виходить... Ми, начебто, і не проти дотримання ПДР, але якось не сьогодні! Я ще не купив фонаря... Я всього один раз переїду вулицю по "зебрі"... Мені тут недалеко ровером по пішохідній доріжці... Це нехай УСІ виконують, а я трошкі НЕ виконаю... Я ж усього один раз!

Це - наша ментальність! А я б назвав це неприємним для декого словом ЖЛОБСТВО.

Ти ще забув додати що до кожної фрази зазвичай говориться: "ради Бога..._________"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Будь людиною: дотримуйся того що вимагають ПДР! ;)

А от тут у нас ступор виходить... Ми, начебто, і не проти дотримання ПДР, але якось не сьогодні! Я ще не купив фонаря... Я всього один раз переїду вулицю по "зебрі"... Мені тут недалеко ровером по пішохідній доріжці... Це нехай УСІ виконують, а я трошкі НЕ виконаю... Я ж усього один раз!

Це - наша ментальність! А я б назвав це неприємним для декого словом ЖЛОБСТВО.

жлобство це увас куркулів, а у простих людей це економія, тому що більшість людей зараз ледь виживають!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Будь людиною: дотримуйся того що вимагають ПДР! ;)

Це як іконка на торпедо замість поліса КАСКО в бардачку? Несмішно.

жлобство це увас куркулів, а у простих людей це економія, тому що більшість людей зараз ледь виживають!

Ну так... Це - АРГУМЕНТ!!! ЗачОт!

Ті, хто їде ровером на червоний сигнал світлофора і вискакує ровером на "зебру" перед капотом "куркуля", як правило НЕ ВИЖИВАЮТЬ!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну так... Це - АРГУМЕНТ!!! ЗачОт!

Ті, хто їде ровером на червоний сигнал світлофора і вискакує ровером на "зебру" перед капотом "куркуля", як правило НЕ ВИЖИВАЮТЬ!

а, що не так з аргументом? І навіщо перепригувати? Говорилось про одне, до чого тут червоне світло?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

жлобство це увас куркулів, а у простих людей це економія, тому що більшість людей зараз ледь виживають!

Вистачило на педалі - має вистачити і на маячок. Один раз не вийти на пиво, чи не купити пляшку. Що-що, але 50 гривень заради себе - то не гроші. Я включаю задній маяк десь так з 20-00, на трасі особливо. Передній - по ситуації, в сутінках, або коли треба багато маневрувати ввечері в дворах і провулках, але також пере-перестраховуюсь. І батарейки вчасно міняю, також на всяк випадок.

Особливо з врахуванням того що їзджу без шолома.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...