Перейти до змісту

Стрілянина у Мукачево


Svityaz

Рекомендовані повідомлення

А і ще 2 слова. Щодо поранених цивільних. (читаю, що пишуть в новинах) Причина проста - самі винні.

Коли починають стріляти, потрібно рухатися в сторону ВІД пострілів, а НЕ ДО них.

В даному випадку були "зіваки" які вирішили подивитися на розборки. От і зачепило.

Тобто жертви винні самі .

Десь я це вже бачив =)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 693
  • Створено
  • Остання відповідь

вівторок 14 липня, 2015, 14:49

Про можливий конфлікт у Мукачевому було відомо за 3 дні до інциденту, – Мустафа Найєм

Без радикальних рішень, які багатьом не сподобаються, не можна буде вирішити конфлікт у Мукачевому. Потрібно звільнити всіх людей, які причетні до влади на Закарпатті. А це губернатор та керівники обласних структур СБУ, МВС, Прикордонної служби та митниці ДФС. Зокрема, структуру Закарпатської митниці та Прикордонної служби потрібно змінити повністю до рядового співробітника.

«Про високу вірогідність конфлікту на Закарпатті знали і губернатор, і керівники СБУ та міліції. Інформація про те, що відбудеться зустріч, повідомлялась за три дні до інциденту через розсилку смс-повідомлень, – розповів Мустафа Найєм. – У них зазначалось, що одна сторона буде провокувати іншу сторону. А також те, що для провокацій буде використаний Правий сектор. Тому ті люди, які вважають, що буде засуджений тільки один Правий сектор, дуже помиляються».

Депутат також зазначив, що керівники усіх місцевих силових та правоохоронних відомств були задіяні у схемі з перерозподілу контрабанди на Закарпатті. Всі ці люди розділилися, коли відбувся конфлікт з Правим сектором. Тому вирішення питання і призвело до збройного протистояння.

«Усіх керівників Закарпатської області потрібно не тільки звільнити, а й провести допит та перевірити на детекторі брехні. Адже, щоб провести ретельну чистку всіх органів, необхідно зрозуміти всі схеми контрабанди, які створювалися роками», – наголосив Найєм.

Він розповів, що зараз влада в Києві намагається закрити очі на справжні причини конфлікту на Закарпатті, та звести все до провини Правого сектору.

«Контрабандою займалися і ті люди, які зараз є при владі в Києві. Я думаю, що в мене буде можливість довести інформацію про те, що родичі людей, які зараз працюють у Державній прикордонній службі України, «кришували» контрабанду на Закарпатті», – заявив народний депутат.

Мустафа Найєм також зазначив, що великою проблемою є зброя, яку змогли використати на мирній території. Тому сьогодні також необхідно боротися з проблемою вільного обігу зброї між фронтом та мирною територією.

«Тих людей, які причетні до незаконного обігу зброї на мирній території держави, потрібно притягувати до кримінальної відповідальності. Адже бійці, які дійсно захищають країну, зараз зі зброєю на Сході», – переконаний Мустафа Найєм.

кому відомо?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тобто жертви винні самі . Десь я це вже бачив =)

Я коротко кажу про те, про що говорять люди в самому Мукачево. Це не я сам придумав.

І я згоден з тим, що варто тікати звідти, де починають стріляти, хіба що у тебе також є вогнепальна зброя.

Знову шок. Надіюсь це цитата, а не слова Жені. Бо дівчина сама винна, що її згвалтували, бо вдягла коротку спідницю. ШОК. "Ми - це Європа" пля!!!!

Що ж ти такий вразливий. Кожне слово тебе шокує! Це інтернет! Випий кави з корицею, заспокойся.

Я писав, що це не є моя особиста думка. Хоча я з нею погоджуюся. Якби хотіли перестріляти невинних - то перестріляли. І це не було захопленням заручників.

Я слово "зіваки" в лапки взяв не випадково. Я це слово - процитував!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А і ще 2 слова. Щодо поранених цивільних. (читаю, що пишуть в новинах) Причина проста - самі винні.

Коли починають стріляти, потрібно рухатися в сторону ВІД пострілів, а НЕ ДО них.

В даному випадку були "зіваки" які вирішили подивитися на розборки. От і зачепило.

Тобто жертви винні самі .

Десь я це вже бачив =)

У луганській ода - ходили зіваки біля сепарів поки не прилетіло у кондиціонер.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На Закарпатті у вантажному вагоні знайшли контрабанду

Джерело: karpatskijobjektiv.com

http://karpatskijobj...ому-вагоні-зна/

http://telegraf.com.ua/ukraina/mestnyiy/1976649-lvovskaya-tamozhnya-obnaruzhila-kontrabandu-na-millionyi-griven.html

шукати про наших не став. хоча пару статей було, але чогось розкриття збільшилось., що підтверджує те, що там відбувається - це поділ інтересів.

правда, в тих хто це все закрутив.

влада могла б і в Слав"янську так швидко нагнати техніку, і все було б тихо. а тут і вертушки і купа армії і щось всеодно домовляються. діляться, що кому дати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Москаль: закарпатський "Правий сектор" орендує офіс у першого заступника прокурора області

14.07.2015 | 15:09

0 1 11 3 0

Чиновник здає "Правого сектору" офіс в центрі Ужгорода через свою матір.

1436875263-4025-ps.jpg

Офіс "Правого сектора" в Ужгороді / http://moskal.in.ua/

Про це повідомляє голова Луганської ВЦА Геннадій Москаль на своєму сайті.

"Двоповерхова будівля площею понад тисячу квадратних метрів розташована на вул.Собранецькій, 46 в Ужгороді, що за 100 метрів від будівлі облдержадміністрації", - повідомляє Москаль.

Також керівник Луганщини зазначає, що фактично офісом володіє перший заступник прокурора області Іван Шимон, але юридично будівля оформлена на його матір – Шімон Василину Михайлівну 1958 року народження, котра мешкає в с.Данилово Хутського району (саме звідси родом 1-й зампрокурора).

"Частина приміщення здається під мобілізаційний пункт "Правого сектора". Відповідні таблички й тепер висять на фасаді при вході в будівлю", - повідомляє Москаль.

Також відзначається, що сам Іван Шімон тримає в прокуратурі так звану прокурорську касу й займається її наповненням у тому числі з різношерстних контрабандистів.

"Керівництво прокуратури було прекрасно обізнане про арсенали незаконної зброї, якою володіє "Правий сектор", але замість того, щоб притягнути злочиннців до відповідальності, здає їм приміщення. То про яку об’єктивність закарпатської прокуратури взагалі може йти мова в теперішній ситуації?", - запитує Москаль.

Детальніше читайте на УНІАН: http://www.unian.ua/politics/1100615-moskal-zakarpatskiy-praviy-sektor-orendue-ofis-u-pershogo-zastupnika-prokurora-oblasti.html

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

От жеж хєрня яка виходить Женя. Тобто припустим йду я по Луцьку тут мені в спину якись довбойоб з кулемета з джипа хєрячить і що отримуєм. а те що я сам дурень хулє я блять серед білого дня ходжу в місті (де не дйуть бойові дії). А ті хто шмальне вони ж молодці бо в них сука шеврони на авто і спецодязі.

Жень не пиши хєрні. Ти сам перебіжками чи в танку їздиш на разі по Луцьку.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

От жеж хєрня яка виходить Женя. Тобто припустим йду я по Луцьку тут мені в спину якись довбойоб з кулемета з джипа хєрячить і що отримуєм. а те що я сам дурень хулє я блять серед білого дня ходжу в місті (де не дйуть бойові дії). А ті хто шмальне вони ж молодці бо в них сука шеврони на авто і спецодязі.

Жень не пиши хєрні. Ти сам перебіжками чи в танку їздиш на разі по Луцьку.

Щось у Вас пам'ять надто коротка, а пам'ятаєте як при зачистці майдану хапали простих перехожих і киздили?
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Жень не пиши хєрні.

Де ти побачив хєрню?

Якщо вірити тим, хто живе у самому Мукачево, то випадково постраждали (повторюся) "зіваки", ті, які вийшли "позаглядати" на стрілянину.

Я не беруся стверджувати, що всі хто випадково постраждав, були там "позаглядати". Але факт має місце.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

От жеж хєрня яка виходить Женя. Тобто припустим йду я по Луцьку

під час перестрілок в США часто гинуть РуссоТурісто

бо місцеві падають на підлогу і закривають голову руками, а "ті" намагаються подивитися що там \ познімати

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

йду я по Луцьку тут мені в спину якись довбойоб з кулемета з джипа хєрячить

З джипа стріляли у повітря. Вже після такого варто тікати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Влюбому випадку бездумно не можна втручатись в збройні протистояння, а тікати чим бистріше і чим подальше.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сам факт що стріляли з кулемета то фігня бо хєрячили "патріоти". А в реалі вони не патріоти, а дібіли. За які такі заслуги їм надано таке право бо пс воює в ато? а люди які там воюють не хизуються цим.

В мене сусід вийшов з під іловайська. двічі до цього розхєрячувало все що він мав залишався в одних трусах і ті диміли від вогню і з погнутим від наїзду бетера ак. Він навіть не пішов виробляти собі учасника. сказав відмахайтесь всі від мене і люди і держава з тим ато. І все ніколи він ніде не говорить що він і де був.

Andrii Pronkin

3 год ·

Обережно, буде багато літер і слів.

Не писав за Мукачево, тільки в Тві. Дивився на реакцію людей на події, бачу як адекватну реакцію, так і ні. Картина, на мій погляд, жахлива. Як можна побудувати правове суспільство, коли люди нормально сприймають озброєних серйозною зброєю людей, які бігають по місту, в 1600 км від АТО, не маючи жодного офіційного статусу? Це, як братки Ланьо, так і "героїчні борці з контабасом" ПС.

Ставлення особисто до ПС може бути різним, але ставлення до самого факту розсікання вулицями мирного міста повністю екіпірованих бійців з важким озброєнням,що не наледать до жодного силового відомства в правовій країні, чи в країні, яка хоче бути правовою може бути лише негативне бо це прямий шлях перетворення в Сомалі. В даному випадку ПС Закарпаття абсолютно нічим не відрізнявся від ОПГ Ланьо, тож не бачу між ними жодної різниці. Участь людей в АТО не дає індульгенції на подальші злочинні дії. За героїзм - шана, за злочин - покарання. Це має бути аксиомою в головах суспільства. Сам факт появи озброєного незаконного формування на вулицях міста - це вже список статей КК, ще до здійснення першого пострілу, далі не важливо хто перший стріляв, хто не стріляв, у кого жертви чи без жертв. Ніхто в суспільстві не давав права порушувати закон і трактувати його по-своєму, як заманеться, плювати на нього. Так, це відбувається навколо нас. Є банди, є продажні, корумповані силовики, прокурори, депутати всіх рівнів, чиновники, але чи всі ми маємо рівнятись на злочинців? Чи то правильно підтримувати злочинця, якщо він патріот, та ба більше, чи може бути злочинець патріотом своєї країни? Бо злочинні дії, навіть на благо - це все одно злочин, як ним не крути. А просто феєричні намагання прихильників ПС відбілити своїх кумирів, перевівши стрілки лише на бандюків Ланьо (я думаю в його чесності нема ілюзій ні у кого?), закривши очі на явне порушення закону представниками Закарпатського ПС. Весь треш, який після цього був, починаючи від намагання завантажити до багажника тіло, до викрадення 5-класника(так, це їбуча правда), заяв ПС до, фактично, "повалення конституційного ладу під час війни" і дибільних БП на трасах, не зрозуміло з якою метою, я навіть не буду коментувати, бо це трешняк в стилі "Л/ДНР", як і спорткомплекс, як база ДРГ "Рязань" О_о.

Справу обтяжує в моїх очах і те, що, маючи представника в ВР, неродного депутата-мажоритарника від ПС Д. Яроша, ПС не зробив НІЧОГО для привертання уваги до проблеми контрабанди в Закарпатті, Одесі, Волині та інших прикордонних регіонах законним шляхом, жодних депутатських звернень щодо цього у ГПУ, СБУ, МВС не було подано, жодним чином не піднімалось на офіційному рівні питання нелегального видубутку бурштину та інших ганебних проявів криміналу.

Зважаючи на те, що за даними ДФС близько 50% співробітників митниці було замінено за останніх 2 місяці, то закиди, що причинами цього є відсутність будь-яких дій задля припинення контрабаса - не проходять і ситуація більше схожа на намагання перерозподілу потоків контрабанди, або протиріччами між "бізнес партнерами", якщо один з них кинув чи підставив іншого.

На мою думку, в цій ситуації відповідальність несуть всі сторони конфлікту, ПС через стрілянину в мирному місці з важких озброєнь, Ланьо зі своїми "Йовбаками", МВС через співпрацю з Ланьо і "Йовбаками", СБУ через те, що все це допустили і в долі, як і тотальна зміна всього керівництва і співробітників таможні.

Взагалі вся ситуація вскрила той нарив, який є в суспільстві, прийняття подвійних стандартів у виконанні законів, коли "свої" можуть їх не виконувати, а кожен крок "не своїх" є злочинним і "ЗРАДОЮ", не зважаючи на його законність.

Таке суспільство або змінюється, до несприйняття будь-яких незаконних дій не зважаючи ким вони вчинені, або так і залишається по вуха в корупції, беззаконні, свавіллі, бо у всії є свої "свої" і свої "не свої", тому всі таким чином вважають, що мають право порушити закон. Звідти ж походить і корумпованість чиновників та депутатів всіх рівнів, високопосадовців, президентів, прем’єрів, голів ОДА.

Це ж і вскрило проблему депутатів, які навіть і не збираються і не збирались працювати парламентарями, бо не здатні на це. Навіщо вони йдуть у ВРУ, навіщо їх сліпо обирають? Бо, може, теж "свої"?

Думайте головою, бо якщо закон не працює прямо зараз, це заохочувати не можна, бо тоді ситуація буде і надалі незмінною і все так і буде беззаконня. Суспільство має змінитись в сторону несприйняття беззаконня в будь-якій формі, під будь-яким соусом, з будь-якими виправданнями, тільки тоді суспільство може побудувати правову державу.

Шануймось і вчіться думати головою, бо інакше думатимуть за вас, тільки не на вашу користь

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Влюбому випадку бездумно не можна втручатись в збройні протистояння, а тікати чим бистріше і чим подальше.

"а пасматреть" ? ... "а паснимать для ютуба" ? це ж так цікаво в наш спокійний і затишний час ...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сам факт що стріляли з кулемета то фігня бо хєрячили "патріоти". А в реалі вони не патріоти, а дібіли.

Казали ж, що там окрім патріотів, ще є багато "патріотів". Які прийшли зайвий раз прикрити тил. Вовки-перевертні. Які у разі чого стануть провокаторами, щоб справжніх патріотів підставити.

Ніхто їх не виправдовує. І зброя не законна. І стрільба не законна. І все що там робиться далеке від закону.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Бойцы "Правого сектора" переходят в ряды "Азова"

На официальном сайте МВД Украины появилась информация о том, что 40 бойцов во главе с командиром 7 ОБ ДУК "Правый сектор" переходят в состав полка "Азов" из-за коррумпированности "Правого сектора".

"Мотив простой, сколько времени воюем, а «Правый сектор» стал более коррумпированным и вышел за рамки закона. Поэтому мы решили всем бывшим подразделением из «Правого сектора» выходить. Я давно вышел из «Правого сектора», но не объявлял об этом. Сейчас будем входить в состав официальных структур. Находимся на тех же позициях, где и были", - заявил комбат Руслан Качмала.

По словам командира батальона, бойцы давно уже решили, что необходимо переходить в Нацгвардию - сейчас запускается процесс легального оформления бойцов в состав Нацгвардии Украины.

https://www.youtube....HloQeP2Qxg

Ось і все... хотя вроді і + що не буде махновщини коли остаточно дожмуть ПС, а - що влада яка зара є можливо гірше тої махновщіни.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Бойцы "Правого сектора" переходят в ряды "Азова"

На официальном сайте МВД Украины появилась информация о том, что 40 бойцов во главе с командиром 7 ОБ ДУК "Правый сектор" переходят в состав полка "Азов" из-за коррумпированности "Правого сектора".

"Мотив простой, сколько времени воюем, а «Правый сектор» стал более коррумпированным и вышел за рамки закона. Поэтому мы решили всем бывшим подразделением из «Правого сектора» выходить. Я давно вышел из «Правого сектора», но не объявлял об этом. Сейчас будем входить в состав официальных структур. Находимся на тех же позициях, где и были", - заявил комбат Руслан Качмала.

По словам командира батальона, бойцы давно уже решили, что необходимо переходить в Нацгвардию - сейчас запускается процесс легального оформления бойцов в состав Нацгвардии Украины.

https://www.youtube....HloQeP2Qxg[/url]

Ось і все... хотя вроді і + що не буде махновщини коли остаточно дожмуть ПС, а - що влада яка зара є можливо гірше тої махновщіни.

Це ще інформація вчорашнього вечора про Рема і 7-й батальйон... ПС вже навіть встиг його звинуватити у постійному пошуку корисності для себе... Там ніби 40 людей з батальйону пішли за ним, а 5 залишилось...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Бойцы "Правого сектора" переходят в ряды "Азова"

На официальном сайте МВД Украины появилась информация о том, что 40 бойцов во главе с командиром 7 ОБ ДУК "Правый сектор" переходят в состав полка "Азов" из-за коррумпированности "Правого сектора".

"Мотив простой, сколько времени воюем, а «Правый сектор» стал более коррумпированным и вышел за рамки закона. Поэтому мы решили всем бывшим подразделением из «Правого сектора» выходить. Я давно вышел из «Правого сектора», но не объявлял об этом. Сейчас будем входить в состав официальных структур. Находимся на тех же позициях, где и были", - заявил комбат Руслан Качмала.

По словам командира батальона, бойцы давно уже решили, что необходимо переходить в Нацгвардию - сейчас запускается процесс легального оформления бойцов в состав Нацгвардии Украины.

https://www.youtube....HloQeP2Qxg

Ось і все... хотя вроді і + що не буде махновщини коли остаточно дожмуть ПС, а - що влада яка зара є можливо гірше тої махновщіни.

Це ще інформація вчорашнього вечора про Рема і 7-й батальйон... ПС вже навіть встиг його звинуватити у постійному пошуку корисності для себе... Там ніби 40 людей з батальйону пішли за ним, а 5 залишилось...

Так вроді там не батальйон, а рота. І чути тільки, що рем пішов і ілья богданов. Ще кумедно, що колишній фсбешнік приїхав в Україну і хотів в Азов, але його НЕ ПРИНЯЛИ. І він на вулиці опинився без грошей і тоді його ПС приняв в свої ряди. А як тільки проблеми бистро втік. Спочатку зрадив РФ, потім ПС. Цікаво коли на черзі Азов буде.

http://vk.com/bilozerska А взагалі чекаю, що ця пані скаже. Вона реально на передку в 7 баті була і добре знає, що там і до чого.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В батальоні 45 чоловік , по суті --- посилений взвод

Богданов вже давно не воює і не в ПС , свій рік він відвоював , громадянсво отримав

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так вроді там не батальйон, а рота. І чути тільки, що рем пішов і ілья богданов. Ще кумедно, що колишній фсбешнік приїхав в Україну і хотів в Азов, але його НЕ ПРИНЯЛИ. І він на вулиці опинився без грошей і тоді його ПС приняв в свої ряди. А як тільки проблеми бистро втік. Спочатку зрадив РФ, потім ПС. Цікаво коли на черзі Азов буде.

http://vk.com/bilozerska А взагалі чекаю, що ця пані скаже. Вона реально на передку в 7 баті була і добре знає, що там і до чого.

Чому в Азов? Туди ж америка зброю казала не дасть.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так вроді там не батальйон, а рота. І чути тільки, що рем пішов і ілья богданов. Ще кумедно, що колишній фсбешнік приїхав в Україну і хотів в Азов, але його НЕ ПРИНЯЛИ. І він на вулиці опинився без грошей і тоді його ПС приняв в свої ряди. А як тільки проблеми бистро втік. Спочатку зрадив РФ, потім ПС. Цікаво коли на черзі Азов буде.

http://vk.com/bilozerska А взагалі чекаю, що ця пані скаже. Вона реально на передку в 7 баті була і добре знає, що там і до чого.

Чому в Азов? Туди ж америка зброю казала не дасть.

Може банально зарплата. В ПС мож якісь гроші інколи і перепадали і то не факт. А тут в командирам в Азові думаю більше 10тки буде + інші плюшки. Хоча і зрозуміти можна. Тут в теплі сидиш і нестача грошей буває виносить мозг. А там життям ризикуєш кожний день і хочеться напевно, щоб матеріальне не турбувало.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Йшов третій день, але міліція так і не встигла перевдягнутися.

Пост в с.Бобовище біля Мукачева

11692619_840993722663633_7333061297616229330_n.jpg?oh=27a271fca5296ac3a87923b04a5bb39f&oe=56583F2511700953_840993729330299_2608715268201027238_n.jpg?oh=dc11446612bb0fec4b09249a5e9b44ad&oe=560FFF0D10995835_840993725996966_2487019658339000159_n.jpg?oh=113f92da55a708aa64d35381a56a7ae8&oe=561E028E
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Йшов третій день, але міліція так і не встигла перевдягнутися.

Пост в с.Бобовище біля Мукачева

11692619_840993722663633_7333061297616229330_n.jpg?oh=27a271fca5296ac3a87923b04a5bb39f&oe=56583F2511700953_840993729330299_2608715268201027238_n.jpg?oh=dc11446612bb0fec4b09249a5e9b44ad&oe=560FFF0D10995835_840993725996966_2487019658339000159_n.jpg?oh=113f92da55a708aa64d35381a56a7ae8&oe=561E028E

тобто вчора

Smith злітав в майбутньє й сфотав те що буде третього дня, тобто сьогодні ? Чи вже більше доби в одних й тих самих позах фоткаются ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...