Перейти до змісту

Стрілянина у Мукачево


Svityaz

Рекомендовані повідомлення

Правий ПС чи ні, але підтримка в нього висока через те що вже допік режим Пороха. А пройшло чуть більше року. Що буде коли дотягне до терміну яника?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 693
  • Створено
  • Остання відповідь

Хай якщо так ідуть до кордону з ЄС і там просять політичного притулку, а не хлопчаку гранату показують.

Ви неуважний. ми тут на 5-и сторінках розпинаємося "А был ли мальчик?" і хто кому що показував!

Не треба було робити нічого не законного тоді б і не боялись.

з точністю до навпаки. Хотіли перекрити контабанду - а вийшло, що поза законом...

І тепер проти них всі.

Ви коли у Вас щось не дай Бог станеться, то замість 102 будете Яроша набирати????

Я вже й не знаю кого набирати... Раніше дітей бандитами, бабайом і циганами лякали - тепер міліцією...

парадокс.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не всі. В них висока підтримка. І не всі вірять порошенку з Аваковим, які на 10 чоловік пригнали армію на новій техніці. Чому нові БТР КРАЗи стоять в тилу а доходягі СССРовські на фронті?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Правий ПС чи ні, але підтримка в нього висока через те що вже допік режим Пороха. А пройшло чуть більше року. Що буде коли дотягне до терміну яника?

Ви тоже такі наївні???? Коли в якій країні крайні праві щось добре для країни зробили прийшовши до влади??? Нащо путати "мухи і котлети"????

Крайні праві зараз вигідні - бо треба жорстко воювати за Україну - в інших умовах - Ви б самі плакали від такого...

А Порох - мудак. Вибачте за слово. Ще раз вибачте за Кончений Мудак.

І що??? Мені брати гранатомет і їхати в Там-Там, бо Єремєєв ще більш Кончений Мудак??????????? То давайте разом...

Диванні воїни - для вас новий девайс... +50 до карми і +100 до влучності, а скільки + до крутизни навіть поки британські вчені затрудняються сказати.

post-24454-0-85645300-1436869043_thumb.j

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я не захищаю ПС, але майдан також почався з правих тільки зброї не було і не мали чим озброєному Беркуту протистояти .

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Диванні воїни - для вас новий девайс... +50 до карми і +100 до влучності, а скільки + до крутизни навіть поки британські вчені затрудняються сказати.

свій сфоткав??

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ви неуважний. ми тут на 5-и сторінках розпинаємося "А был ли мальчик?" і хто кому що показував!

І що ви там на 5-ти сторінках розписали??? "Мальчік распят" чи "Просто ТВ-звєзда ис глубинки". Пля бандит щось із гранатою мав діло до хлопця 12 років - цього досить!!!!!!!!!!!!

Я вже й не знаю кого набирати... Раніше дітей бандитами, бабайом і циганами лякали - тепер міліцією... парадокс.

Не дай Бог Вам мою ситуацію, але я пару днів назад все-таки набирав 102, чомусь номера Яроша швидко під рукою не було. "Печалька". Мєнти кончєні. 100% 99%. Але ось віри в те, що Ярош би порішав не має. Іду за вєрьовкою. Мило дороге, так що по простому....

Так все-таки 102 чи Ярош????

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

GODKR@T, майдан почався не з правих.

Якщо вже бути точним, то майдан почався з студентів, які виступали за Євроінтеграцію, і, доречі, ПС виступає і в принципі відразу виступав проти цього.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

з точністю до навпаки. Хотіли перекрити контабанду - а вийшло, що поза законом...

І тепер проти них всі.

Женя, коби вони хотіли боротись із контрабандою, то вони боролися б з нею, а не йшли на тьоркі з кришою.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І що ви там на 5-ти сторінках розписали??? "Мальчік распят" чи "Просто ТВ-звєзда ис глубинки". Пля бандит щось із гранатою мав діло до хлопця 12 років - цього досить!!!!!!!!!!!!

Ти тупий? Чи просто прикидаєшся??

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Диванні воїни - для вас новий девайс... +50 до карми і +100 до влучності, а скільки + до крутизни навіть поки британські вчені затрудняються сказати.

свій сфоткав??

Шок. Знаю заочно давно по борді - не вірю, що це від оригінала. Хай Маньяк все-таки гляне ай-пі, мож зламали ак. Поки без коментерів..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Він виступав і виступає проти режиму. Він не ідеальний скрізь є людський фактор і кожну людину не проконтролюєш.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Женя, коби вони хотіли боротись із контрабандою, то вони боролися б з нею, а не йшли на тьоркі з кришою.

Кажуть, що криша (діпутат) , їх покликала на пагаваріть. От тільки гворити ніхто не збирався. Їх тупо мали завалити всіх, хто прийшов. А вину і мали списати на сфери впливу.

Я не беруся захищати ПС. Не всі там святі. Я просто хочу вияснити хто в кого стріляв, і хто досі ховається.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Кажуть, що криша (діпутат) , їх покликала на пагаваріть.

Кажуть при таких "раскладах" всі хто має мозок хоч локальну пресу (вже мовчу про масштабне інформування громадскості котру представляє намагається зробити вигляд, що представляє ПС) підключає НАПЕРЕД, а не "заднім числом"... Чи в депутата ВР Яроша немає куди звернутись???? Одні б соцмережі б взвили би про "стрєлку"...

А Вас все-таки напевне взламали....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Женя, коби вони хотіли боротись із контрабандою, то вони боролися б з нею, а не йшли на тьоркі з кришою.

Кажуть, що криша (діпутат) , їх покликала на пагаваріть. От тільки гворити ніхто не збирався. Їх тупо мали завалити всіх, хто прийшов. А вину і мали списати на сфери впливу.

Я не беруся захищати ПС. Не всі там святі. Я просто хочу вияснити хто в кого стріляв, і хто досі ховається.

Та тут чого вже тільки не говорили. Ясне діло одне, ПС стріляв з незаконної зброї і має понести покарання. Також понести покарання має вся місцева міліція бо допустили подібне, маю великі сумніви що вони не бачили тої зброї у ПС.

P.S. А взагалі передивіться відео Дорожнього Контролю як вони на Закарпаття з"їздили зимою і всі ви зрозумієте що навести порядок там просто не можливо ((( Бо хто візьметься його наводити той почне нове АТО.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

то всьо могло б бути і на Волині з Рівненщиною, на бурштинових копальнях.

Цілком можливо, що сценарій повториться.

З рештою, якби влада захотіла прибрати до рук цей бізнес, то давно це зробила б!

Нагнали б техніки та спецпризначенців і все.

За ніч колючим дротом з вишками і автоматчиками б обгородили.

Комусь вигідно, що воно там є...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ну що ж.

телефонував я до своєї сетри в Мукачево.

Що багато говорити? Скажу коротко.

- про мальчіка - 99% що лажа. (треба ж покказати які погані правосєкі). Як в Луганську - мальчіка распялі.

- що діється насправді, хто і що там вирішував??? НІКОМУ не відомо. І навряд чи стане відомо. Але те, що хтось вирішив на когось наїхати в самому бандитському місті Західної України - явно. Ну і місцеві себе в обіду не дали! І свій "бізнес" також не віддали. (А що хотіти Закарпаття - 4 кордони!)

- Нагнали стільки техніки стільки і людей , що можна було б виграти війну на сході! Вертольоти літають, мєнтів автобусами возять!

Чого ця техніка і ці люди не воюють там де потірбно - не ясно...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Аваков сказав, чому сталося Мукачеве http://fakty.ictv.ua/ua/index/read-news/id/1556109

Теракти у Львові пов'язують із подіями в Мукачевому http://fakty.ictv.ua/ua/index/read-news/id/1556090

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А і ще 2 слова. Щодо поранених цивільних. (читаю, що пишуть в новинах) Причина проста - самі винні.

Коли починають стріляти, потрібно рухатися в сторону ВІД пострілів, а НЕ ДО них.

В даному випадку були "зіваки" які вирішили подивитися на розборки. От і зачепило.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Аваков сказав, чому сталося Мукачеве http://fakty.ictv.ua...news/id/1556109

Він,як завжди, нічого не сказав. Про все і ні про що, це в його дусі....))) Добре хоч у Львові не знайшли візитівку ПС.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А і ще 2 слова. Щодо поранених цивільних. (читаю, що пишуть в новинах) Причина проста - самі винні.

Знову шок. Надіюсь це цитата, а не слова Жені.

Бо дівчина сама винна, що її згвалтували, бо вдягла коротку спідницю. ШОК. "Ми - це Європа" пля!!!!

А якщо моя дитина буде йти по вулиці і в силу свого віку не зорієнтується що треба йти ВІД ВИСТРЕЛІВ, а піде навпаки, вона також сама винна.

ГИДОТТЯ.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...