Перейти до змісту

Стрілянина у Мукачево


Svityaz

Рекомендовані повідомлення

Чесно??? ГИДОТТЯ!!!!

В даному випадку - ВСЕ ГИДОТТЯ!!!! І дії влади (мєнтів, спецслужб, "представників народу -депутрахітів"), і дії ПС.

Давайте чесно??? Ви від дій влади такого могли очікувати???? Я - наприклад, ще й не такого.... А від дій ПС??? Я - наприклад, не очікував....

Так що хто винен, а хто ні.... Це таке. Але "купатися чи не купатися" вдалося на 100%. Тепер я від дій ПС можу очікувати що хоч.... Прикро. Раніше влада мала піти ПНХ, тепер вона має піти туди ж і забрати з собою ПС. Хто винуватий??? Може я????

Кончена вата в своїх "вологих мріях" пише що в нас майбутнє - Сомалі. П*я після такого...
.

П.С. Які Ви "брєдятєни" несете??? Постановка чи ще щось перекручене... Довбой Нехороший дядя біля хлопця 12 років!!!!!! щось робив з гранатою... Ви "іздєваєтесь"????? Дядю привселюдно каструвати і ще й повільно, а потім ту гранату запхати в одне місце, без чеки і відійти!!!!!!!!!!!! І по* звідки дядя - з рашки , з МВС, з ПС, чи навіть з МЧХ..... В даному випадку розбирання " на скільки винуватий дядя, а може просто хлопчик попав не в те місце і не в той час, а може тільки ради того щоб стати зіркою ТВ" виглядає просто **************

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 693
  • Створено
  • Остання відповідь

хз,чи то калєтнік, чи хтось схожий зі спини на неї

Це мені подібне на міліцейські протоколи: "Особа ззовні схожа на..." І то були не Найем з Лещенко, а.... Ну і далі по тексту.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Найем выдвинул обвинения сыну главы Госпогранслужбы

Депутат подозревает его в провоцировании событий в Мукачево.

Бывший журналист, а ныне народный депутат Мустафа Найем обвинил в контрабанде сигарет и провоцировании событий в Мукачево сына главы Госпогранслужбы Украины.

"Некоторые из представителей "Правого сектора" получали до 4 долларов за один ящик... В какой-то момент кто-то из контрабандистов сказал, что они "договорились в Киеве". С кем они договорились, я тоже подозреваю. Есть гГспогранслужба, у нее есть глава и есть сын этого главы, который занимался в этой области различными вещами", - сказал Найем, сообщаетХроника.инфо со ссылкой на Укринформ.

По его словам, именно отказ от платы за "крышевание" и послужил причиной кровавых разборок. Он отверг любое связывание этих событий с политикой, называя этот инцидент просто бандитизмом.

Читайте также: Мустафа Найем получил из зарубежных источников 500 тысяч гривен

А в качестве доказательства царящей на границе в Закарпатье коррупции Наймем рассказал, что количество жалоб на нарушения правил в адрес венгерской таможенной службы в три раза больше, чем доходит до руководства нашей Гостаможслужбы. Куда деваются остальные понять не сложно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На Закарпатті правоохоронці оточили ліс, де переховуються бійці ПС

Операція з оточення почалася після того, як один з бійців "Правого сектора" увімкнув мобільний телефон

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Відповідь на це питання ми вже почули. а правди вже точно не почуємо.

Надо различать два интернет-мема: титушка и йовбак

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В связи с событиями в Мукачево "Правый сектор" ставит блокпосты на Прикарпатье

14.07.2015 (11:50)

В Ивано-Франковской области активисты "Правого сектора" обустраивают блокпосты. Людей просят сохранять спокойствие и помочь с песком и шинами.

Об этом сообщает пресс-служба Ивано-Франковской областной организации "Правого сектора" на странице в Фейсбуке.

«"Правый сектор" при поддержке побратимских организаций размещает блокпосты на въездах и выездах в область. Просьбы к жителям Прикарпатья сохранять спокойствие - неправомерных действий, нарушений со стороны ДУК ПС не будет! Нужны шины, мешки с песком, продукты и материальная поддержка», - говорится в сообщении.

Напомним, накануне "Правый сектор" из-за событий в Мукачево объявил бессрочную акцию протеста в Ивано-Франковске, перекрыв улицу Грушевского, возле здания облгосадминистрации. Мирные акции протеста обещают во всех районах области.

Сегодня ее объявили в Богородчанах.

В лесу неподалеку населенного пункта Бобовище на Закарпатье началась операция по задержанию бойцов "Правого сектора". Об этом сегодня сообщили правоохранители.

а дальше що? воювати будуть? з ким?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

От 31 сторінка, а саме головне то ввідні.

Плюси неупереджено:

+ ПС, як каталізатор, звільнив Нас від Януковича, інакше в 2015р Ми б вже мали 15лярдів і більше перед Карликом, і політику на схід.

- ПС, як і суспільство в зрізі, не є ідеальним.

+ Система регулярно радує мене своїми шоу і нікчемністю.

- Система не хоче, щоб я був вільний від неї.

Наступний пише інше.

Потім подивимся хто є злом.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

??

В Закарпатье спецназ пошел на штурм бойцов Правого сектора

12.07.2015 (21:01)

Под Мукачево вновь продолжается вооруженное столкновение спецназа и представителей правого секторa. Об этом сообщают местные жители.

По непроверенным данным в лесу под Мукачево продолжается перестрелка между спецназом и Правым сектором на поражение. Об этом Новому Закарпатью сообщил местный житель.

По его словам, это продолжается уже около часа и в этой схватке Правый сектор потерял уже 15 человек.

Сейчас данные проверяются.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Понєслалсь п@зда по кочкам:

МВД готовит документы для лишения лидера ПС Яроша депутатской неприкосновенности

МВД готовит пакет документов в Верховную Раду для лишения лидера Правого Сектора Дмитрия Яроша депутатской неприкосновенности. Об этом сегодня заявил министр МВД Арсен Аваков.

"По результатам расследования событий в Мукачево уже ясно, что партия «Правый сектор» бросила серьезный вызов государству и его безопасности", - говорится в сообщении на персональном сайте Арсена Авакова.

"Как бы ни стремился Дмитрий Ярош дистанцироваться от действий своих бойцов в Мукачево, нам точно известно, что все происходило с его ведома", - говорится в заявлении.

В сообщении также отмечается, что Министерство внутренних дел Украины совместно с Генеральной прокуратурой планирует поставить перед Верховной Радой вопрос о лишении депутатской неприкосновенности лидера «Правого сектора» для проведения необходимых следственных действий. Соответствующий пакет документов будет представлен на рассмотрение парламента в самое ближайшее время.

Как сообщал УНИАН, в Мукачево днем в субботу, 11 июля, произошла стрельба, в результате которой есть раненые и погибшие. По сообщениям местных СМИ, конфликт возник между участниками «Правого сектора» и людьми из окружения народного депутата Михаила Ланьо. По версии представителей «ПС», Ланьо сам вызвал их на переговоры, поскольку «ПС» начал мешать потокам контрабанды.

Открыто уголовное производство по ч. 1 ст. 255 Уголовного кодекса Украины - создание преступной организации и ч. 3 ст. 258 - террористический акт.

Несколько бойцов «ПС» после стрельбы прячутся в лесу. СБУ призвала бойцов Правого Сектора добровольно сдать оружие.

І ящо захочуть заборонити ПС через суд, то зроблять це швидше ніж заборонять комуняк.

Апгрейд. Пишуть, що сайт Авакова зламано і про можливий арешт Яроша - це фейк: Сайт і Twitter Авакова зламали (оновлено)

Не кісло зараз Систему ковбасить...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Можливо в ПС рильце і в пушку,але - Тітушкі та "беркути" повбивали сотні людей,але чогось таких двіжняків,як в Мукачевому, МВС та СБУ не робить.Тобто ми розуміємо,що сотні вбивць гуляють на волі і їх жертвою може стати любий з нас.

"Оплот" на харківщіні живєє всєх живих.Озброєні та небезпечні. І чьо?

Людей,які нанесли мільйонні збитки державі-випускають під смішні застави і за межі України.

Вибіркове правосуддя нікуди не ділось.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я от не можу зрозуміти оцих ваших питань типу: а шо специ будуть стрелять в ПС?

Вибачте мене, люди признались що стріляли, ми всі бачили машини нашпиговані серйозною, незаконною зброєю, то шо ви пропонуєте з ними робити, відпустити їх?

Якщо ПС рахує що він правий, розголос відбувся нехілий, хай здаються і росказують як все було, чого вони бояться?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Весь фейсбук наповнений перепостами про те,що через мукачевські події Україні тепер не бачити безвізового режиму.Так смішно.

Безвізовий режим,то така морква на палочці перед електоратом.Така сама як відміна депутатської недоторканості та реконструкція стадіону "Авангард".І Мукачево тут ні до чого.

Я от не можу зрозуміти оцих ваших питань типу: а шо специ будуть стрелять в ПС?

Вибачте мене, люди признались що стріляли, ми всі бачили машини нашпиговані серйозною, незаконною зброєю, то шо ви пропонуєте з ними робити, відпустити їх?

Якщо ПС рахує що він правий, розголос відбувся нехілий, хай здаються і росказують як все було, чого вони бояться?

Залежить від того чи потрібні ляльководам свідки і мученики.Якщо не потрібні,то у всіх шлях Сашка Білого,навіть якщо зброю кинуть і руки підіймуть догори.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

хз,чи то калєтнік, чи хтось схожий зі спини на неї

Це мені подібне на міліцейські протоколи: "Особа ззовні схожа на..." І то були не Найем з Лещенко, а.... Ну і далі по тексту.

Так і є .

Просто ці обличчями сидять , а жінка спиною .

Залежить від того чи потрібні ляльководам свідки і мученики.Якщо не потрібні,то у всіх шлях Сашка Білого,навіть якщо зброю кинуть і руки підіймуть догори.

Є в мене підозра : не здаються , бо можуть багато розповісти .

Не вірю я , що місцеві ПС вирішили так хапнути без підтримки зверху . Так що Яроша , Балогу і т.п. влаштує їх смерть , іншу сторону навпаки --- їм треба живим командира

Треба зловити головного і допитати , думаю , скаже багато цікавого .

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Залежить від того чи потрібні ляльководам свідки і мученики.Якщо не потрібні,то у всіх шлях Сашка Білого,навіть якщо зброю кинуть і руки підіймуть догори.

Виходить що потрібні бо вже ж 4 здалось.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо ПС рахує що він правий, розголос відбувся нехілий, хай здаються і росказують як все було, чого вони бояться?

А що вони скажуть? Що приїхали на розборку по поводу контрабаса, а щось пішло не по плану, і бандюки з тої сторони не злякались і не захотіли ділитись?

Чи хтось справді вірить в те що ПС туда поїхав щоб зупинити контарбанду?

Вот щас і ховаються, в надії на те що громадськість підніме шум, і їх перестануть ловити.

Мене дивує позиція Яроша, ну зрозуміло що ПС він повністю не контролює, і вибору в нього особливо нема, але якщо він зараз не розрулить це максимально тихо, то ця ситуація вб'є цвяхи в кришку гроба його політичної кар'єри, яка і так іде не дуже гладко.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Все норм. Головне - якщо раніше вата писала - "вы каклы, ..........., (пропущу щоб не травмувати вразливих читачів),.... правосеки"!!!!!!!!!!! То за слово "правосеки" мені НІ РАЗУ образливо не стало. Жаль - скоро стане... Жаль що Ярош дозволив за пару днів зпаплюжити це все нашій владі. В протистоянні з владою треба бути або значно сильнішим, або значно хитрішим. А якщо ні, то треба адекватно оцінювати свої сили і не лізти в протистояння поки....

Головне - влада - ГІВ..НО!!! Був в кармані десь козир - далеко.... ПС...Тепер всьо круто - ПС оказався "пацанячою" організацією, яка ні фіга ні себе не контролює( Ви думаєте Ярош давав вказівку на таке лайно в Закарпатті???), ні фіга не може запропонувати альтернативу!!!! Зараз Ярош просто гребе пробує гребсти те лайно на Закарпатті заради того щоб ПС взагалі не залишився на узбіччі історії.

І мітинги ПС по всій Україні зараз від ПС показові - пару десятків чоловік - "всплили" - дивись Путлєр - ти боявся патріотичного настрою на Україні??? Немає його... От партія яструбів в Кремлі банкети влаштовує. От Вам і весь розклад. Хоча я особисто розумію в даному контексті відмінність між патріотом і "правосєком", а от вата поголовно робить між ними тотожність.

Гидоття.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Весь фейсбук наповнений перепостами про те,що через мукачевські події Україні тепер не бачити безвізового режиму.Так смішно.

Безвізовий режим,то така морква на палочці перед електоратом.Така сама як відміна депутатської недоторканості та реконструкція стадіону "Авангард".І Мукачево тут ні до чого.

уло, чого вони бояться?

Може тоді нагадайте з чого почався Майдан? Чи не з гасел типу "Ми та ЄС"? І як всі тоді мріяли про безвізовий режим?

Я не вважаю що в нас кругом права влада. Але й ПС своïми діями у Мукачево веде краïну у прірву!

Ось вище новина: ПС ставить блокпости у Закарпатті. Хто ïм дав таке право?! На основі чого вони це роблять? Чи революційна доцільність почалась? І чому тоді хтось сміється що нашу краïну можна порівнювати з Сомалі? Ну може не Сомалі а щось типу Лівіï...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

візитку ПС підкинули?

14.07.15 12:35

Сотрудники ГАИ изъяли у бойца добровольческого батальона арсенал оружия, - МВД. ФОТОрепортаж

Сотрудники Госавтоинспекции на блокпосту, расположенном возле г. Павлограда Днепропетровской области, остановили автомобиль, который двигался без номерных знаков.

Об этом сообщает Цензор.НЕТ со ссылкой пресс-службу МВД.

"В ходе осмотра автомобиля сотрудники Госавтоинспекции обнаружили и изъяли: пистолет Стечкина, гранатомет РПГ-22, 27 запечатанных пачек с патронами калибра 5,45 мм, 60 патронов калибра 9 мм, 430 патронов калибра 5,45 мм, 15 магазинов к автомату Калашникова, прицельное устройство, глушитель, 4 тротиловые шашки, 8 гранат, запалы, осветительная шашка, 3 детонатора и 1200 грамм пластида", - сказано в сообщении.

По информации ведомства, водителем автомобиля оказался боец ​​одного из добровольческих батальонов. Происхождение оружия устанавливается.

Смотрите на "Цензор.НЕТ: СБУ в Сумской области ликвидировала канал поставок оружия из зоны АТО. ФОТО

Сведения по данному факту внесены в Единый реестр досудебных расследований по ч. 1 ст. 263 Уголовного кодекса Украины (незаконное обращение с оружием, боевыми припасами или взрывчатыми веществами). Санкция статьи предусматривает от 3-х до 7 лет лишения свободы.

567x425.jpg

567x426.jpg

567x426.jpg

567x425.jpg

Источник: http://censor.net.ua/p343778

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Все правильно , всіх фігурантів позбавити -- Яроша , Балогу і Леньо чи як його там

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо ПС рахує що він правий, розголос відбувся нехілий, хай здаються і росказують як все було, чого вони бояться?

Бояться, що тупо не доїдуть місця допиту. В когось "випадково" вистрілить автомать. чергою. В голову.

чи впаде на чийсь ніж .. 12 разів.

Тікають, бо шукають захисту, і здатися хочуть не заангажованим ментам і не Авакову, який уже давно веде свою політику.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

rl72, це схоже на наклейку на номерний знак . Плюс незрозуміле сміття в верхніх кутах фото

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

За кого голосували, кого в крісло сажали то і пожинаєм.

В жопу таку владу.

Запрошуєш Януковича назад ? :_07:

Залежить від того чи потрібні ляльководам свідки і мученики.Якщо не потрібні,то у всіх шлях Сашка Білого,навіть якщо зброю кинуть і руки підіймуть догори.

Виходить що потрібні бо вже ж 4 здалось.

Здались рядові , вони нафіг не потрібні , нічого не знають

Треба командир , той , що вів переговори

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо ПС рахує що він правий, розголос відбувся нехілий, хай здаються і росказують як все було, чого вони бояться?

Бояться, що тупо не доїдуть місця допиту. В когось "випадково" вистрілить автомать. чергою. В голову.

чи впаде на чийсь ніж .. 12 разів.

Тікають, бо шукають захисту, і здатися хочуть не заангажованим ментам і не Авакову, який уже давно веде свою політику.

Не треба було робити нічого не законного тоді б і не боялись.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Бояться, що тупо не доїдуть місця допиту. В когось "випадково" вистрілить автомать. чергою. В голову. чи впаде на чийсь ніж .. 12 разів. Тікають, бо шукають захисту, і здатися хочуть не заангажованим ментам

Я плачу. Ви такий наівний???? Хай якщо так ідуть до кордону з ЄС і там просять політичного притулку, а не хлопчаку гранату показують. Ви коли у Вас щось не дай Бог станеться, то замість 102 будете Яроша набирати???? Пля.... Надоїло!!!!!!!!! Мєнти кончені - згоден!!!!!! Навіть не так - КОНЧЄНІ!!!!! Але Ви думаєте ща Вам допоможе ПС в такому вигляді як це відбулось в Мукачево???? Почитайте німецькі чи англійські форуми (на жаль французькою не володію), в темах, де вони підтримували Україну - вони в шоці!!!!!!!! "Ми - це Європа"

Гидоття. Бандити - вони такі бандити... Пох які шеврони вони начепили. Я ще рік назад писав - біда буде якщо ми майданом змінили бандитів з галстуками на бандитів з автоматами... Я патріот!!!!!!!!!!!!!!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...