Перейти до змісту

Стрілянина у Мукачево


Svityaz

Рекомендовані повідомлення

А Найем "порадував" - державник, депутат, державний діяч. "Спрацював на благо" Батьківщини, її іміджу та фронту як Шуфрич в Раді Європи. М-О-Л-О-Д-Е-Ц-Ь!!!

Щодо 128 бригади. Зараз частина в Мукачеві забита хлопцями, які мали їхати на фронт. Але, в зв'язку з останніми подіями вони на блокпостах - це правда, але солдати повідомили отцам-камандірам: "В правосєків ми стріляти не будемо!".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 693
  • Створено
  • Остання відповідь
Мужчина, в спортивных штанах и камуфляжной куртке, который был зафиксирован на видео с огнестрельным оружием в руках около милиционеров в Мукачево 11 июля, не имеет никакого отношения к МВД.

Об этом сегодня заявил директор Департамента коммуникаций МВД Украины Артем Шевченко.

«Чтобы окончательно снять все инсинуациями относительного того одного человека в спортивных штанах и камуфляжной куртке с оружием. Именно он — НЕ работник МВД, его зовут Йовбак Николай Николаевич. Он — охотник, 1972 года рождения, имеет зарегистрирован легально охотничий карабин «Форт 205″ разрешение действительно до 2017 года»,
— написал он на своей странице в Facbook.

По словам Шевченко, мужчина, проезжая мимо вооруженных милиционеров уже после перестрелки, остановился по собственной инициативе и присоединился к сотрудникам МВД.

«Именно в это время его сняли на видео. Впоследствии милиционеры его заставили спрятать оружие и покинуть место происшествия», — добавил он.

оППа

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

11751818_10207328605675847_3902539546205390110_n.jpg?oh=8cb100ab5fe189c7457a51ee99f4586c&oe=561835EC

Artem Shevchenko

Щоб остаточно зняти всі інсінуації щодо тієї однієї особи у спортивних штанях і камуфляжній куртці із зброєю. Саме він - НЕ працівник МВС, його звати Йовбак Микола Миколайович. Він - мисливець, 1972 року народження, має зареєстрований легально мисливський карабін "Форт 205" дозвіл дійсний до 2017 року. Проїзджаючи повз озброєних міліціонерів вже після перестрілки він зупинився із власної ініціативи і приєднався до співробітників міліції. Саме у цей час його зняли на відео. Згодом міліціонери його змусили заховати зброю і залишити місце пригоди.

Коли в Закарпатті починається мисливський сезон?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

...его зовут Йовбак Николай Николаевич...

О, і прізвище підходящєє. Як казав старий єврей: "Фамилии зря не даются". Так би мовити, "форма отвєчаєт содєржанію".
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ммда, закарпатський пс вступило в гівно так шо тепер буде смердіти на весь світ... і безперечно дуже підмочили свою репутацію.

судячи з

відео явно видно шо цей Стойка (якого я рахую не гіршим бандюком ніж той же "блюк"(і як він взагалі став лідером пс?)) на пафосі поїхав "домовлятися" за % контрабанди, але Ланьо його тупо послав напуй. Та і відео обривається на самому цікавому. Кому ж він там позвонив, і шо ж вони вирішили? Вирішили вогнем проривати блокпост за яким мирне населення/заправки/діти бо блюк падло таке контрабандой не поділився?

Хтось мені пояснить хто той юра якого то загружали то вигружали з джипа правосекі біля антареса? Той вбитий(поранений в голову) мужик в тапочках шортах і футболці? Це явно не "правий" та і на охоронця Ланьо не змахує. (доречі від Стойки за це ніслова) Все вказує на те шо саме ПС першими відкрили вогонь (саме по тому Юрі), і якшо виявится шо це звичайний відвідувач тренажоркі чи басейну (за версією Ланьо) то ПС явно не знайде прихильників на боці суспільства...

Трошки слухав пресуху ПС по 112ому, жодної конкретики/фактів/доказів щодо того за чим вони насправді поїхали до блюка, і також нарахунок сепаратистів закарпаття. Всі ці їх заяви про новий ДНР на закарпатті виглядають як недалекі відмазки. На питання чи Ви вважаєте нормальним застосовувати зброю за 1000+км від фронту, відповідь одна - в Країні війна. І думай шо хоч...

п.с. Я не на чіїйсь стороні, я за те щоб всі винні були покарані.

п.с.с. все вище написане моє суб'єктивне ІМХО

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Как уже понятно, рапорты милиции о переговорах с бойцами "Правого сектора" и их окружении оказались фейком. Преследуемые почти сразу ушли в леса, а кто бывал в Карпатах знает, что в этих лесах и горах скрываться можно годами. Так что все посты на дорогах и грозная техника - просто имитация бурной деятельности. Ситуацию МВД уже не контролирует.

Беглецы наверняка уйдут во Львовскую область, где их укроют в каком-нибудь горном селе в соответствии с давними партизанскими традициями. А через пол года стране, судя по всему, будет уже не до них.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А через пол года стране, судя по всему, будет уже не до них.

Гадаю, що Ярош з ПОПом про це і будуть домовлятись (якщо вже не домовились).

ПОП - це великий прихильник домовленостей, в т.ч. і кулуарних. Так нехай і домовляється зараз. Стане над конфліктом. Це для нього шанс запровадити потужні реформи на митниці, в ДПС, МВС, СБУ, під шумок і суди взяти за одне місце (бо вже задрали "грошовими заставами згідно чинного законодавства України"). Відмовитись від "кісільовщини", бо ми, українці, не рускіє, як-не-як: маємо щеплення "по Януковічу" від такої нахабної та цинічної брехні під час Майдану.

Але, якщо зараз ПОП піде шляхом знищення добробатів, арештів активістів ПС, і т.д. то... Недалекоглядно буде, м'яко кажучи. Одним словом, треба з цього всього винести адекватні висновки, а не проводити АТО на зах. кордоні силами, які співставні з силами наших на фронті.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В ПС починається розкол?...

Бойцы 7-го батальона "Правого сектора" войдут в состав полка "Азов", - МВД

40 бойцов седьмого отдельного батальона ДУК "Правый сектор" вместе с комбатом войдут в состав полка НГУ "Азов". Пятеро бойцов батальона остаются в "Правом секторе".

Об этом сегодня, 13 июля, сообщил их командир с позывным "Рем" Руслан Качмала, информирует Цензор.НЕТ со ссылкой на сообщение пресс-службы МВД Украины.

По словам командира батальона, решение о необходимости перейти в Нацгвардию было принято давно. Сейчас запускается процесс легального оформления бойцов в состав Нацгвардии Украины.

"Мотив простой, сколько времени воюем, а "Правый сектор" стал более коррумпированным и вышел за рамки закона. Поэтому мы решили всем бывшим подразделением с "Правого сектора" выходить. Я давно вышел из "Правого сектора", но не объявлял об этом. Сейчас будем входить в состав официальных структур. Находимся на тех же позициях, где и были, - сказал Руслан Качмала.

По его словам, на данный момент в состав полка "Азов" перейдут 40 бойцов из "Правого сектора". Сейчас они написали официальные заявления.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

"Правий сектор" зібрався під Закарпатською ОДА і озвучив свої вимоги

Під будівлею Закарпатської ОДА в Ужгороді зібралися близько 20 осіб з прапорами "Правого сектору"

Про це повідомляє Еспресо.TV з посиланням на mukachevo.net.

За інформацією видання, активісти "Правого сектору" вимагають взяти під арешт нардепа Михайла Ланьо, відставки міністра внутрішніх справ Арсена Авакова, а також відставки всього керівництва УМВС в Закарпатській області.

im578x383-PS2.jpg

Зазначимо, що активісти в Ужгороді висувають ті самі умови, що й протестувальники під Адміністрацією президента в Києві. Поки ці умови не будуть виконані, активісти обіцяють стояти на місці, таким чином цей мітинг вважається безстроковим.

im578x383-PS3.jpg

Відомо також і те, що активісти планують ближче до вечора переміститься під будівлю МВС в Ужгороді. За попередньою інформацією, ввечері очікується ще більше людей у підтримку ПС, але наразі їх менше навіть ніж присутніх журналістів.

im578x383-PS4.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Але, якщо зараз ПОП піде шляхом знищення добробатів, арештів активістів ПС, і т.д. то... Недалекоглядно буде, м'яко кажучи. Одним словом, треба з цього всього винести адекватні висновки, а не проводити АТО на зах. кордоні силами, які співставні з силами наших на фронті.

Найбільш заслужені добробати ніхто не розпускає , вони навіть розширюються . Та й не всі пройшли випробування часом .

Зараз між ПС і добробатами не варто ставити знак рівності , бо добробати давно легалізовані і інтегровані чи в МВС , чи в ЗСУ .

Поправте , якщо помиляюся

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Svityaz, це не розкол .

Просто люди хочуть воювати в складі легального підрозділу

А вихід 7 бату --- це привід задуматися .

Хто не в курсі --- 7 бат з самих бойових і заслужених , кому цікаво -- погугліть . Це не тилові щурі , це люди з передової

Знайшов таке обговорення http://forum.pravda....?topic=858956.0

Крім того на відео виступу Рема вже підтягнулися ватні ресурси і роблять свої " новини" .

Відос

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для ПС це дуже погана новина, тому що з їх складу виходить один з кращих бойових підрозділів і у пересічних гормадян виникає одне доволі логічне питання: "Якщо кращі виходять, то хто тоді в ПС залишається?"... І ще: виходи будуть тривати чи це лише одиничний випадок?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Поправте , якщо помиляюся...

Можливо я не зовсім вірно висловився. Я мав на увазі, що на цій "мукачевській хвилі" буде нагода в ПОПа оголосити "міні-війну" добробатам, а виконавці на місцях, як завжди, будуть перегинати палицю, і з цього вийде Мукачево-2, не дай Б-г.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вже потихеньку в соцмережах народжується новий мем - "йовбаки" замість тітушок.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

О, а я про що казав? Петро Олексійовичу, закушувати треба. Не можна зараз усіх під одну гребінку. Так і до громадянської війни, справжньої, можна догратись. Що заважає зараз, зокрема, по ПС домовитись з Ярошем зробити своєрідну "ревізію" з'єднань ПС. Після цього, хто не захоче, то вже і вирішувати відповідно. Особовий склад ЗСУ (не буду казати, що більшість, але і не мало) чітко показали - з правосєками воювати вони не будуть. Але ще є НГ. І скільки її в тилу з технікою (досить солідною та потужною) - показали події в Мукачеві.

Завтра якийсь аналог закарпатського начальника УМВС "йовбака"-дуболома влаштує бійню, тоді взагалі триндець буде.

Порошенко призвал правоохранителей разоружить все НВФ

"Ни одна политическая сила не должна и не будет иметь никаких вооруженных ячеек"

Президент Петр Порошенко призвал Министерство внутренних дел, Службу безопасности и другие правоохранительные органы разоружить все незаконные вооруженные формирования.

Об этом он заявил на заседании военного кабинета СНБО, передает официальный сайт президента.

Во время заседания начальник Генерального штаба Виктор Муженко доложил Президенту о сложной обстановке, сложившейся в зоне АТО. В свою очередь, Порошенко отметил, что события в Мукачево показали "ряд назревших проблемных вопросов, которые требуют немедленного решения". При этом он подчеркнул, что подобные попытки дестабилизировать ситуацию во время войны являются мощным ударом по обороноспособности государства.

"Рост напряженности на линии соприкосновения на Донбассе странным образом синхронизировался с попыткой дестабилизировать ситуацию в глубоком тылу, в тысяче километров от фронта, где появились люди с тяжелым вооружением", - отметил Порошенко.

"Это дискредитация настоящих патриотов Украины. Ни одна политическая сила не должна и не будет иметь никаких вооруженных ячеек. Ни одна политическая организация не будет имеет права обзаводиться банальными криминальными группировками. Мы должны распутать клубок старых проблем, требующих немедленного решения. Я о клановости, контрабанде, коррупции и тому подобном. Картина того, что сейчас там происходит, не черно-белая. Она просто исключительно черная", - отметил Порошенко.

По его словам, сущностью данного конфликта является перераспределение потоков контрабанды. Порошенко подчеркнул, что требует решительных действий от правоохранительных органов в этом вопросе.

"Должно быть жесткое и принципиальное расследование всех, кто к этому причастен. Обыски, задержания и прямая уголовная ответственность. Не помогут ни депутатские мандаты, ни связи во власти", - сказал Порошенко, отметив, что контрабанда не является чисто закарпатской проблемой.

Напомним, в субботу в Мукачево произошла перестрелка с участием бойцов "Правого сектора", милицией и охраной нардепа Михаила Ланьо. В результате погибли 3 человека (два из "Правого сектора" и один гражданский), ранены еще четыре гражданских, шесть правоохранителей и четверо бойцов ПС.

После этого Порошенко созвал заседание Военного кабинета (рабочий орган СНБО в особый период)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для ПС це дуже погана новина, тому що з їх складу виходить один з кращих бойових підрозділів і у пересічних гормадян виникає одне доволі логічне питання: "Якщо кращі виходять, то хто тоді в ПС залишається?"... І ще: виходи будуть тривати чи це лише одиничний випадок?

Побачимо .

Якщо ПС буде скомпроментовано --- патріоти звідти підуть , залишаться всякі-різні

Судячи по тому , що Ярош бикує , а не домовляється --- такий варіант дуже вірогідний .

Якщо врахувати , що на передовій 2 бати ПС плюс пара груп --- після виходу бойових батів в ПС залишаться тиловики , які здатні тільки гордо ходити в " цифрі "

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Йовбаки клонуються "нє по-дєцкі":

Halyna Sernivka

Без коментарів) На одному з постів в с.Бобовище біля Мукачева. Хіт сезону...

scontentcd_3276305_18018505.jpg

scontentcd_3209239_18018518.jpg

scontentcd_4490089_18018526.jpg

Як бонус:

scontentcd_3778257_18018551.jpg
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ПС з Мукачевого втік.

Це додасть їм впевненості, тепер вони зможуть влаштувати подібне в іншому районі в Карпатах чи іншій малозаселеній місцевості. Історія показує що Карпати - рай для подібних груп та формувань. Я очікую що щось подібне скоро відбудеться в якомусь сусідньому районі, нехай тільки все вляжеться. Влада підштовхує до цього, ібо законні методи закінчились.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Йовбаки клонуються "нє по-дєцкі":

- за баянистий бонус.

калаш в людини в ададасі справжній, значить він з МВС

якщо смішно, то є "євромайдан-фотожаби"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

калаш в людини в ададасі справжній, значить він з МВС

цікавий висновок після півтора року війни, тих калашів зараз в Україні ........., мягко кажучи нерозумно робити висновок, що якщо в людини калаш, то він з мвс, ну і наостанок, НАВІТЬ якби не було війни, кожен дурний може в магазині купити СПРАВЖНІЙ калаш, роби дозвіл й вперед, а те, що він не може стріляти чергами (той що куплений в магазині) по фото не видно, правда ж ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

- за баянистий бонус.

Щодо тексту про форму - не баян. По малюнку погоджуюсь.

якщо смішно, то є "євромайдан-фотожаби"

Де я писав, що смішно? Мені нікуя не смішно. Я вже писав, що мені від того всього плакати, бля, хочеться. Коли твою країну роздирають. Я таких "йовбаків" надивився взимку 2013-14 р.р. на все життя. І знаю прекрасно, чим це може закінчитись. І бачу, що дехто цю технологію продовжує вдосконалювати та апгрейдити. Такі "йовбаки" можуть наробити біди покруче, ніж ті з ПС, що ховаються в горах. З ПС хоча б ховаються, а тим все пофігу, бо відчувають повну безкарність від влади.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Про Закарпацьких чуваків зі зброєю аля "це працівники МВС" - уривок з відео (див. з 8-16). Відео ДК, з Закарпатської області, зняте набагато раніше.

Я розумію що це нічого не спростовує, я якби натякаю що Артем Шевченко (чи хто там мазу тяне за чєла в адіках) - мудак, ібо толком і не зрозумів куди вліз.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я розумію що це нічого не спростовує, я якби натякаю що Артем Шевченко (чи хто там мазу тяне за чєла в адіках) - мудак, ібо толком і не зрозумів куди вліз.

Тітушок 2.0 v. "Йовбак" їм вже точно ніхто не простить. Плюс накладеться зволікання з розслідуванням вбивств на Майдані, плюс накладеться зволікання при розслідуванні щодо організаторів тітушок (Печерський суд випустив організатора тітушок), то наслідки будуть катастрофічні. Вони так нічого і не зрозуміли... Воно і не дивно...
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

цікавий висновок після півтора року війни, тих калашів зараз в Україні ........., мягко кажучи нерозумно робити висновок, що якщо в людини калаш, то він з мвс, ну і наостанок, НАВІТЬ якби не було війни, кожен дурний може в магазині купити СПРАВЖНІЙ калаш, роби дозвіл й вперед, а те, що він не може стріляти чергами (той що куплений в магазині) по фото не видно, правда ж ?

а шо не видно, що це "мєнт"? і явно не рядового-сержанського складу. відпечаток служби на "ліцо". бронік під спортивкою.

так, це дивна форма для форменного одягу

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...