Перейти до змісту

Стрілянина у Мукачево


Svityaz

Рекомендовані повідомлення

Запитуєте? Директор Департаменту комунікацій МВС України відповідає:...

Його відповідь займає 2 місце після слів голови Закарпатської ОДА про законний перерозподіл контрабанди.

Тітух тримає АК (чи то "Сайга", здається) як солдат часів війни 1812 року. Не встиг перевдягатися з треніків, проте, встиг камуфляж вдягнути. Накуй. Ми таке проходили взимку 2014 р.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 693
  • Створено
  • Остання відповідь

Да... Як же багато ще гнилі тут у нас...

я так розумію, що той підприємець, якому підклали гранату в машину в Зміїнці, також бандюк?

то нічого, що його замовник хотів його кинути по бізнесу, ще й виставив предяви.... у нього (замвоника) "криша" з ПС

і херня, що граната зірвалась посеред вулиці, там же ж одна гниль

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Погляд зза поребрика , ватний ідеолог калашников

http://m-kalashnikov.livejournal.com/2342777.html

Приведу тільки його висновок

Я бы на месте Москвы сейчас помог бы Ярошу и ПС совершить переворот и прийти к власти. Ибо дело Новороссии получит дополнительные выгоды.

Во-первых, бесчинства укронацистов вызовут резкое отторжение на Юго-Востоке Украины (в Новороссии) и разожгут стремление этих регионов к автономии, а то и к обособлению от украинского дурдома.

Во-вторых, приход к власти явных наци в Киеве осложнит помощь Запада этой власти. В Европе достаточно забубенных либералов, которых можно выводить на манифестации «Нацизм не пройдет!», создавая проблемы правительствам Британии, Германии, Франции, Голландии и проч.

В итоге социально-экономический и управленческий крах правосеков на Украине приведет к такой дезорганизации этой несостоявшейся страны, что ее ВС распадутся. И тогда войска ЛДНР смогут быстро занять весь Донбасс и Харьковскую область. А дальше – двинуться в Северное Причерноморье. Тем более, что пополнить их десятками тысяч новых бойцов с началом нового хаоса на Украине – вопрос чисто технический. Можно будет окончательно отрезать новых бандеровцев от Черного моря, взяв «ожерелье» из Херсона, Николаева и Одессы, разблокировав и Крым, и Приднестровье. Если же правосеки начнут расправы над мирными жителями, то РФ сможет на полностью законных основаниях ввести свои официальные войска в Новороссию, не маскируя их ни под «отпускников», ни под добровольцев.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Под утро в Мукачево были слышны одиночные выстрелы (фото) 22585

Фото: facebook.com/halyna.sernivka

2015-07-13 09:16:00







Ночь в Мукачево Закарпатской области прошла спокойно, однако под утро были слышны одиночные выстрелы. Об этом сообщила в эфире 112 журналист Галина Сернивка.

"Ночь в Мукачево прошла спокойно, однако под утро, около 4:00, слышались одиночные выстрелы", - сказала Сернивка.

По ее словам, сейчас на месте, где предположительно скрываются участники перестрелки из ДУК "Правый сектор", сосредоточились несколько БТР и БММ "Козак". Также на месте присутствуют военные.

"Были замечены еще несколько бронемашин, которые направлялись в дачный массив", — отметила она.

"В Мукачево, у Лавок, где предположительно находятся бойцы "Правого сектора", дежурят люди в балаклавах и камуфляже без опознавательных знаков. Кто они такие и откуда, люди в форме не говорят. На рукавах у них сине-желтые наклейки. У одного из бойцов на форме есть шевроны Национальной гвардии", — написала Сернивка.

Сообщается, что движение на въезде в дачный поселок Лавки под Мукачево до сих пор заблокировано.

Журналист также опубликовала на своей странице в Facebook фотографии из Мукачево.

7c146f99f85fdb257a4e738258f38c2f8720f554.jpg

cda5ff4468ffd5195a89e8393d5e5849adf19cba.jpg

5492292c3c3ff013c7c1f1ed4fa103785958eeea.jpg

Фото: facebook.com/halyna.sernivka

апомним, 11 июля в городе Мукачево Закарпатской области на территории оздоровительно-спортивного клуба "Антарес" по улице Лермонтова произошла перестрелка с участием лиц, которые представились бойцами "Правого сектора".

Антитеррористический центр СБУ начал руководство спецоперацией по локализации группы вооруженных лиц, устроивших перестрелку в Мукачево.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

"В Мукачево, у Лавок, где предположительно находятся бойцы "Правого сектора", дежурят люди в балаклавах и камуфляже без опознавательных знаков. Кто они такие и откуда, люди в форме не говорят. На рукавах у них сине-желтые наклейки. У одного из бойцов на форме есть шевроны Национальной гвардии", — написала Сернивка.

Чому їм можна бути зі зброєю? Може вони знову почнуть розстрілювати мирне населення як і у 2014 році? Де гарантії того, що їхні дії законні?
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Багато думок.

Цікава одна десь прозвучала.

Бандити, які -надцять років контролювали різні трафіки незаконного обігу всього-чого-завгодно чере зкордон, раптом взнали, що вони можуть бути в рівні із законом (завдячуючи подіям на Майдані). Яким чином? Да все просто.

Після подій на майдані 2 (Як мінімум) організації отримали статус законних, політичних і т.д.

Одна з яких "Самооборона", ніби то має права на рівні з міліцією.

Інша - Правий сектор (ПС), завдяки якому, власне, і було виграно багато вирішальних боїв на майдані. І яка в результаті - отримала статус політичної партії. І якісь там законні на щось дозволи.

Так от, бандит, який каже, що він аж капєц патріот, вступає до лав ПС. Таким чином отримує гарантії від своєї партії, і якісь там дозволи і "плюшки".

І тепер, прикриваючись ім'ям партії, можна і далі мутити свій бізнес, знаючи, що людей, які можуть прижати - не так і багато. Бо є кому стати на захист.

В ситуації в Мукачево - так і сталося. Поруч із свідомими патріотами - є бандити, яким головне - прикрити законом свій "бізнес".

Як і в Раді з депутатами. така сама фігня.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Правоохоронна система повністю дискредитована після злочинів 2014р і ніхто не покараний, тому це злочинці в погонах.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Правоохоронна система повністю дискредитована після злочинів 2014р і ніхто не покараний, тому це злочинці в погонах.

я б ще додав, що "правоохорона" систама являється джерелом криміналу, корупції та безпрєдєлу since 1991. В любому випадку ситуація, що складається в Мукачево, має позитивний характер для системних змін в країні, і тому ми повинні всебічно підтримувати ПС. Було б дивно вибирати сторону мусаров і державних казнокрадів.

А ви звернули увагу на те як у ЗМІ ситуацію висвітлюють) про візи можна забути, МВФ всьо, теракт, слід кремля...- в нас нічим не краще пропагандонське тв, ніж в клятій рашкі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну канєшно, зараз і Ощад сюди приплетуть))))))

http://tsn.ua/ukrayina/chastina-specpriznachenciv-viyshla-z-lavok-zmi-454944.html

Їй богу смішно. Нафіга там інкасаторський бус?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Да... Як же багато ще гнилі тут у нас...

я так розумію, що той підприємець, якому підклали гранату в машину в Зміїнці, також бандюк?

то нічого, що його замовник хотів його кинути по бізнесу, ще й виставив предяви.... у нього (замвоника) "криша" з ПС

і херня, що граната зірвалась посеред вулиці, там же ж одна гниль

Я не в курсі цього випадку, не знаю, що там за ситуація і що за дибіл кинув гранату. Тому відповідати по суті не можу. Але якщо цей дибіл навіть з ПС, то він повинен сісти, як і будь-який звичайний громадянин.

jack74, витри слину :)

хотілось силою вирішити питання - прибрали б усіх хто винен "тихо", без їзди на джипах з кулеметами серед білого дня. Резонансу було б аналогічно, чутками б пояснили за що покарали поганого дядька. ПС би при цьому не постраждав. Мені абсолютно по*@й на ПС і вибілювати чи очорняти його мені нема ніякого інтересу. Оперую тільки тими наслідками, які вони отримали, а наслідки - повне гамно. Тому або в ПС повні дебіли (у що слабо віриться, враховуючи яку-не яку організацію), або їх використали частково чи повністю, або таки купились на гарний куш.

Оперуєш ти тільки власними фантазіями та версіями, які тобі підсовують.

Ну але ж да, з дивану воно все ж видніше... Куди ж там Правосєкам це все аналізувати... І чому в тебе не запитали?

Пишемо, фіксуємо, викладаємо і поширюємо через мережу і дружні ЗМІ. Профіт - усіх "причетних" знімають. Такого розголосу наразі наше суспільство не пробачить, ПС таки "робін-гуди" тому що допомогли, PR і інші печеньки.

ще додам. Ота частина "нашого суспільства", яка якраз "непробачає" - це і є "Правий сектор". А більшість того "суспільства", нажаль, слабодухий планктон.

100%

Алексей Заводюк

Хотите понять как мы умудрились просрать Украину в 1918-м году, а потом получить голодомор и 70-летнее рабство у Москвы? Почитайте посты и комментарии тех, кто поддерживает ПС и говорит, что они правы, что именно так и надо решать вопросы с бандитами. А точнее с теми, кого они назначили бандитами без суда и следствия.

Эти прекрасные люди не понимают, что любое насилие порождает только еще большее насилие и все это может закончится гражданской войной в результате которой нынешняя оккупация страны покажется нам цветочками.

Микола, прекладу тобі доступнішими словами оцю х...ню, яку ти не вперше перепощуєш. Не знаю, хто такий цей Заводюк і хто йому платить і чиї тексти він копіпастить, але написав він оце:

"Хохлы! Вы забыли, как вам дали п...ды в 18-м году?! Уже забыли, как мы вас 70 сношали раком? Если не утихнете - всё то покажется вам только цветочками! Закапывайте свои берданки, нагибайтесь и терпите, так как всегда".

Правий сектор - це не якась партія, не якась спецслужба (куди мають набирати людей після повної перевірки (і психологічної в тому числі)). Правий сектор - це звичайні люди, Громадяни своєї Батьківщини, але яких дістало це б...во, що твориться в на їхній землі і які вирішили своїми руками ліувати це суспільство, раз служби, які мали б виконувати ці завдання, зкурвилися.

По випадку Мукачево - я, наприклад, нічого не можу стверджувати, так я тієї інформації, що ми поки отримуємо, явно недостатньо, щоб зрозуміти те, що там сталося. Поки що я бачу і чую срач з однієї сторони. Толкового пояснення від Правого сектора поки ще не було. Тому я б радив всім заспокоїтися, не робити передчасних висновків і завчасно закопувати ПС в багнюку.

Якщо там дійсно в кого зірвало дах, він мав би сісти, але я не думаю, що дах зірвало одночасно в більше ніж 20-ти людей. Крім того, якщо все так, як намагаються змалювати зарашнє МВС, то як так сталося, що "Правосєкі", озброєні до зубів, які мають бойовий досвід, і понесли втрати, при цьому не завдавши великих втрат іншій стороні...? Тут, поки, більше запитань, аніж "очевидностей", тому рано ще робити остаточні висновки...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Почитав склад "закарпатсько бату ПС " -- щось я сумнываюсь , що там всі , особливо керівники мають бойовий досвід . Не за тим вони туди йшли , тут я згоден з Zheny@

Можна чисто математично прикинути -- 2 бати на передку і 19 в тилу , ротації якісь є , звичайно , але на передку кістяк не міняється , якщо почитати Білозерську та інших .

Так що серед 20 з досвідом чоловік 5 , не більше .

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чеше Шевченко з приводу чоткого пацанчіка в адіках, ой чеше. Звідки в нього інфа? Не від закарпацьких мусорів часом? А закарпацькі мусора хіба не зацікавлені у відмазуванні тітушок, з якими тісно пов'язані?

Чи Шевченко направив довірену особу щоб перевірила особисто приналежність чоткого до МВС? Хай би заодно запитали чого Сайга, і чого тримає як віника, він же напевно не простий дільничий чи опєр раз довірили щось більше ПМа? Це там так вчать?

А оцей брєд щодо "не встиг перевдягнутись". Чи мусора не були в курсі щодо того що намічається? А чия наружка тоді? Брєд. Може він ще й посвідчення не брав, бо не встиг? Що ж він тоді за мусор?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Найкраще , якщо хто має час --- зробити скріни " мусорів в адіках" і пробувати співставити з місцевими .

Місцевих можна пошукати в соцмережах , їх там не сильно багато .

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чогось цей двіж якраз перед місцевими виборами.Можливо "канхвета" хоче ту кодлу на свою замінити.Дуже вже жирнючий регіон після децентралізації буде.

Колєга вчора звідти приїхав,каже,що на перший його погляд,схоже на гарний развод.От тільки хто сценарій писав,поки не зрозуміло.

Головний косяк ПС-багато зброї,занадто перестрахувались хлопці.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Як на мене, це одні з коренів стрілянини. Я колись про це читав на сайті ОРД.

Суд над органiзаторами 700-метрового тунелю пiд кордоном України: все бiльше цiкавих деталей

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В «титушке» с оружием на посту МВД жители Мукачево узнали человека из окружения Ланьо (ФОТО, ВИДЕО)

print.gif

Сегодня, в 11:27

«Главком»

В «титушке» с оружием, которого в Министерстве внутренних дел назвали своим работником, жители Мукачево узнали человека из окружения нардепа Михаила Ланьо.

Речь идет о молодчике, которого 11 июля зафиксировали на фото и видео журналисты Радио Свобода и Reuters, с оружием и амуницией рядом с правоохранителями на мобильном посту в Мукачево неподалеку эпицентра столкновений.

o-00314550-n-00308800.jpg

Спикер МВД Артем Шевченко, заверил, что это работник милиции: «Хочу уточнить: те лица с оружием, но в гражданской одежде, которые продемонстрированы на видео Радио Свобода и Reuters – это работники милиции, которые были подняты по тревоге и которые не успели переодеться в форменную одежду».

Но местные жители говорят, что это не так. В молодчике на видео журналистов мукачевцы узнали уроженца с. Кольчино, который сейчас живет в Мукачево. Звать его Николай, и он из окружения народного депутата Михаила Ланьо.

То, что это не милиционер, анонимно подтвердили Mukachevo.net мукачевские милиционеры, уточнив, что молодчик был с собственным оружием - охотничьим полуавтоматом Сайга. Оружие, скорее всего, зарегистрировано на общественную организацию охотников.

Напомним, 11 июля в результате стрельбы в Мукачево пострадали не менее 10 человек, в МВД подтверждают информацию об одном погибшем . Прокуратура сообщила, что 20 вооруженных лиц в камуфляжной форме с надписями «Правый сектор» и соответствующими наклейками на автомобилях, с целью распределения сфер влияния, назначили встречу местным жителям в одном из кафе. После на почве конфликта они начали стрельбу.

В «Правом секторе» сообщают, что в стрельбе в Мукачево замешаны нардеп Михаил Ланьо и Виктор Медведчук. Также, по данным ПС, в ходе ожесточенного боя были убиты два бойца ПС, четверо получили ранения, двое из которых - тяжелые.

Начато расследование по факту создания преступной организации и террористического акта.

Активисты «Правого сектора» объявили бессрочный митинг возле Администрации Президента и во многих городах Украины. «ПС» требует отставки главы МВД Арсена Авакова.

Народный депутат Мустафа Найем сообщил, что конфликт произошел из-за передела рынка контрабанды сигарет. В свою очередь нардеп Ланьо рассказал свою версию происходящего.

Вечером 12 июля «Правый сектор» официально выдвинул требования к украинскому правительству. Бойцы «Правого сектора» требуют следующее: отставка министра МВД Арсена Авакова, привлечение к ответственности закарпатского руководства МВД, привлечение к ответственности криминального авторитета Ланьо и его соратников, открытие уголовного дела против Медведчука, который, по словам бойцов, финансирует и контролирует Ланьо, а также освобождение из-под стражи «всех заключенных режима».

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дмитро Ярош

8 хв ·

Разом з керівництвом АТЦ працюємо над стабілізацією ситуації.

Будь-яка інформація про переміщення з місць своєї дислокації батальйонів ДУК ПС не відповідає дійсності. Особовий склад знаходиться на базах і виконує бойові завдання в зонах своєї відповідальності, захищаючи державний суверенітет та територіальну цілісність держави.

ВПР "Правий сектор" проводить мирні політичні акції по всій Україні, з озвученими Проводом вимогами. Звертаюсь до всього українського народу із закликом максимально підтримати їх.

Наголошую на необхідності всьому членству ВПР ПС чітко дотримуватися вказівок свого безпосереднього керівництва.

Прошу не звертати уваги на брехливі інформаційні вкиди, які розповсюджуються для дискредитації ПС та провокують українців на кровопролиття.

Слава Україні!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

к на мене, це одні з коренів стрілянини. Я колись про це читав на сайті ОРД. Суд над органiзаторами 700-метрового тунелю пiд кордоном України: все бiльше цiкавих деталей

Так а я про що??

ПС, в особі тих бандюків ,які створювали і обслуговували той тунель (до справжнього ПС не мають ніякого відношення) зараз зацікавлені у тому, щоб якомога менше деталей спливло.

Бо як почнуть говорити - полетять такі голови і такі чини.. що всім стане холодно.

Нічого там не робилося без відома ментів. НІЧОГО. І без відома СБУ. нічого!

Якщо справжній ПС нарив компромат - кому вигідно заставити їх замовкнути??

риторичне запитання.

Як і те - нафіга стільки військової техніки заради 10-ка чоловік?

ТОЧНІСІНЬКО такий же сценарій, як і з Сашком БІлим. Його не приїхали арештовувати! Його приїхали розстріляти. Скільки людей було задіяно??

Так ото ж.

апд.

за часів правління сім'ї УСІ канали контрабасу регулювалися сім'єю. Для того вони і порозтикали своїх по всій Україні.

Бандити шлють "дань" в сім'ю, СБУ-шники, менти - усі. Схеми трошки змінилися із зміною керівництва наверху.

Але якщо люди того ж Медведчука досі працюють і досі йому служать?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Про причини і наслідки. Так, закон є закон, але не треба забувати про причини такої ситуації. А то якось усе однобоко.

Порошенко доигрался?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В «титушке» с оружием на посту МВД жители Мукачево узнали человека из окружения Ланьо (ФОТО, ВИДЕО)

Ну ось, ситуація з тим треніком потроху вимальовується. Я, чесно кажучи, іншого і не очікував. Тільки одне питання було: "чиїх будєш,холоп?". "Лайнові ми. Ой - Ланьові хльопакі ми!"
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Да там всі менти під тим Ланьо ходять....

Тому, хто приїхав, менти чи хлопці в адіках - без різниці...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Zheny@, це якраз справжні ПС , не ліві чуваки з нашивками

Це признало керівництво ПС

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На Волині «Правий сектор» «штурмує» ОДА

Під впливом подій у Мукачево і загальнноукраїнських рухів Волинський «Правий сектор» прийшов в облдержадміністрацію.

1_26.jpg

13 липня активісти зустрілися з головою ОДА Володимиром Гунчиком. Кількадесят активістів волинського «Правого сектору» в камуфляжах і з прапорами прийшли до Волинської ОДА. Поштовхом для такого «візиту» стали події в Мукачево.

11721975_789977867766258_1873155919_n.jpg

У кабінеті голови Волинської ОДА відбулися перемовини між представниками «Правого сектора» та Гунчиком. На зустрічі також були присуутні радник губернатора Борис Кондратюк, начальник УМВС у Волинській області Петро Шпига, прокурор Волинської області Дмитро Чепіжак, начальник управління СБУ у Волинській області Юрій Фелонюк та інші силовики.

11749549_789978147766230_648485199_n.jpg

Результатів зустрічі поки не розголошують, утім переговорники обіцяли влаштувати прес-конференцію за півгодини.

11747449_912194188826567_146151170_o.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...