Перейти до змісту

ФК Волинь сезону 2015/2016


Onil

Рекомендовані повідомлення

6 часов назад, ForZa сказал:

А ви нічого не плутаєте?:)

 

а шо я плутаю?) По твоєму Демяненко сюди прийшов не тому що йому пообіцяли достойну зарплату + розвинену інфраструктуру (стадіон, база) + вєлікіє пєрспєктіви європу пакарять? І шо на виході? Гроші виділялись/позичались (з останнього мого посту інфа про 30 лямів доларів) ось тільки до футболістів і тренерів чомусь не доходили, про стадіон і базу взагалі мовчу. Його конкретно на№бали як і всіх покликаних ним футболістів, і який дурак після цього приїде в Луцьк?

 

А шо кварц виграв... А шо демян в волині виграв? Я впевнений на 1000% дай їм обом одинакові умови будь де, результати кварца були б не гірші.

 

І цей весь як ти кажеш цирк з партіями і т.д. робився лише для того аби інвестор не кинув клуб. Крутився (циркачів) як міг, аби гроші вибити. Але нажаль і це не допомогло. Чи ти думаєш якшо він президент (на бумазі), то саме він угробив клуб?

 

Просто в реаліях україни життя клубу залежить лише від інвестора, і кварц як тільки може сприяє продовженню цього життя... 

 

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 630
  • Створено
  • Остання відповідь
2 часа назад, w1se сказал:

Гроші виділялись/позичались (з останнього мого посту інфа про 30 лямів доларів) ось тільки до футболістів і тренерів чомусь не доходили, про стадіон і базу взагалі мовчу

Ну і з вищенаписаного і до чого тут Дем'яненко? :))) Його так само киданули, багато обіцяли і він запрошував гравців під це. а коли побачив той бедлам то і сам пішов! Вивчить питання і не заплямовуйте видатну людину і постать у нашому футболі! Кварцяному до Дем'яненка...!!!

 

2 часа назад, w1se сказал:

і кварц як тільки може сприяє продовженню цього життя

Ну не смішіть ви вже так людей :)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

56 минут назад, igorgame сказал:

Ну і з вищенаписаного і до чого тут Дем'яненко? :))) Його так само киданули, багато обіцяли і він запрошував гравців під це. а коли побачив той бедлам то і сам пішов! Вивчить питання і не заплямовуйте видатну людину і постать у нашому футболі! Кварцяному до Дем'яненка...!!!

 

Ну не смішіть ви вже так людей :)))

Ухх підгорає...

Яке питання? Я хіба звинувачую в чомусь демяна? Чи якось заплямовую його? Я взагалі то вже 3 пост пишу тут про пришедше керівництво (А НЕ ТРЕНЕРСЬКИЙ ШТАБ!!!) в 2011, він же Ігорьок недоПалиця, його же офшорне ЛГБТ «Мантімус комершиал», яке обіцяло золоті гори, а у підсумку наєбало людей які живуть футболом, майже розвалило (літом побачим, недовго залишилось) самобитній ФК заснований в 1960р, мій рідний клуб за який я з дитинства, й до того ж нагло на 60 років за 1 гривню віджало гектари в центрі луцька під свій бізнес. 

 

56 минут назад, igorgame сказал:

Ну не смішіть ви вже так людей :)))

окай... давай краще посміємося з упл з 12 команд, половина з яких до 2017 не факт що доживе, посміємося як минулорічний фіналіст ЛЄ туди більше ніколи не потрапить, посміємося як похудєвші літом динамо і шахта в наступному євросезоні будуть горіти всім підряд, Смішно ж буде... 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 минут назад, w1se сказал:

краще посміємося з упл з 12 команд

Краще з "цієї" влади посміятись, що до такого країну довела, що у соцзабезпеченні, що у економіці, що у футболі, що... !!!

P.S. Соррі за Дем'яненка - не так зрозумів! Мир-жувачка? :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

18 минуту назад, w1se сказал:

минулорічний фіналіст ЛЄ туди більше ніколи не потрапить

А їх, до слова, і так відсторонили на рік від Єврокубків :( З таким власником і відношенням до футболу... не дивно :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 хвилин тому, igorgame сказано:

Краще з "цієї" влади посміятись, що до такого країну довела, що у соцзабезпеченні, що у економіці, що у футболі, що... !!!

А до чого тут ця влада до клубу? Тут є конкретні люди винні в тому що клуб летить в прірву. Можна подумати що при минулій владі було легше, особливо в 90-х. Але ж попередні власники втримували клуб на плаву і в другу лігу він ніколи не падав.

Та і тут я більш ніж впевнений що діло не в грошах і навіть не в кризі, просто для недоПалиці клуб був просто ресурсом для отримання рейтингу в регіоні, який себе не виправдав, того він і вирішив його позбутись, ну і за доброю традицією свого шефа, набратись боргів і збанкрутуватись щоб їх не віддавати.

А на рахунок Кварцяного, можна по різному до нього відноситись, але він довгий час тримав клуб на плаву, не маючи за спиною багатих власників. Да зливали матчі, продавали гравців, але клуб був, була школа, і над стадіоном засвічувались вогні. А зараз вслід за командою може зникнути і стадіон, а замість нього там зведуть черговий нікому не потрібний трц, бо місце там все ж дуже ласе.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, Lisovic сказано:

А на рахунок Кварцяного, можна по різному до нього відноситись, але він довгий час тримав клуб на плаву, не маючи за спиною багатих власників. Да зливали матчі, продавали гравців, але клуб був, була школа, і над стадіоном засвічувались вогні...

++++++

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Lisovic, та перестань вже смішити igorgame

 

2 часа назад, igorgame сказал:

P.S. Соррі за Дем'яненка - не так зрозумів! Мир-жувачка? :)

Так я ні з ким і не сварився) Я просто висловлюю свою думку. Крім борди і бабок у пад'єзда по суті ніде не обговорюють волинь, отож мені тут навіть цікаво.

2 часа назад, igorgame сказал:

А їх, до слова, і так відсторонили на рік від Єврокубків :(

саме це я і мав на увазі

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 час назад, Lisovic сказал:

при минулій владі було легше

Вибачайте, нічого особистого але з 2000-х футбол в Україні лише прогресував! У клубів з'являлись потужні фінансові власники, Шахтар купляв сильних виконавців, виграв Кубок УЄФА, Металіст розквітав і складав конкуренцію Шахтарю і Динамо, Дніпро, Карпати у Єврокубках гарно засвітились, Волинь Шахтар і Динамо обігрувала... Забули? Інше питання за рахунок чого ті власники так клуби підняли - я суто про футбол! Було суцільне зростання Українського футболу, так що не треба ла-ла!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 час назад, Lisovic сказал:

А зараз вслід за командою може зникнути і стадіон

А не задумувались для чого так все зроблено і яка "смачна" діляночка під стадіоном? :) А навколо вже так конкретно будують... Кажете Кварцяний наше фсе? Ну так він-же підписався під це все!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 хвилин тому, ForZa сказано:

Вибачайте, нічого особистого але з 2000-х футбол в Україні лише прогресував!

Прогресували лише топ клуби, решта тягнулись в хвості. Згадайте який розрив в очках був між лідерами і рештою команд. Так загальний рівень гри піднімався, але залишався низьким в загальному. Рівень українського футболу добре було видно по грі в єврокубках не топових команд, коли більшість навіть до групового етапу не доходили.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 минуту назад, Lisovic сказал:

Рівень українського футболу добре було видно по грі в єврокубках не топових команд, коли більшість навіть до групового етапу не доходили.

Не буду вже вступати у широку дискусію але візьміть статистику тих років і подивіться в решті решт як грали наші клуби!!! Ну епрст..., що ви за упряма людина, без образ!!! Погано у Єврокубках виступали Дніпро, Металіст, не кажучи про шахту...??? Ну піпець просто!!! Було 4-5 рівних команд, а зараз ДВІ, а решта виживають, а дехто взагалі припиняє існування! Ну що ви таке пишите???!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цитувати

Команду з Луцька покинувОлександр Насонов. "Волинь" вже виключила гравця зі своєї заявки на змагання в сезоні 2015/2016 років, а також на офіційному сайті клубу видалений профайл футболіста.

Источник: http://www.ua-football.com/ua/ukrainian/high/1456910153-nasonov-zalishiv-volin.html

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 часа назад, Michaylo сказал:

Команду з Луцька покинувОлександр Насонов

Цікаво - хто сьогодні проти Зорі вийде? :) 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

50 минут назад, ForZa сказал:

Цікаво - хто сьогодні проти Зорі вийде? :) 

Гуменюк, Богданов, є кому пз грати. Більш цікавіше хто замінить матея кобу шарпара політило о_О. Ладно, пішов я на стадіо 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Кварцяний сьогодні як Яценюк-відповідає за результат,але мусить танцювати за грошики олігарха,як той накаже.І нічого не зміниться, поки не зміниться така система.

Якщо вже ми йдемо у другу лігу(а це 100-500  відстоків), і організовується нова команда з чистою історією, то вболівальники мають повне право бути акціонерами клубу і впливати на футбольні процеси.

Хіба не трублять керианичі  на всіх кутках, що футбол це гра насамперед для вболівальників?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

38 минуты назад, Nokian сказал:

вболівальники мають повне право бути акціонерами клубу і впливати на футбольні процеси

Скажи це Кварцяному! :)

38 минуты назад, Nokian сказал:

футбол це гра насамперед для вболівальників

Ну так ходіть на стадіо, купуйте квитки і вболювайте, ось що вони скажуть :)

P.S. Сайт ФК Волинь не працює, текстової трансляції ніде немає... піпець :( Дожились... Після 1-го тайму 1:1 ...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Кварц на вчорашній прес-конференції підтвердив про другу лігу

 

http://www.fcvolyn.net/newsView/2384/

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

13 минуты назад, Svityaz сказал:

Кварц на вчорашній прес-конференції підтвердив про другу лігу

А поки Кварца не почули нікому не вірили? :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А при банкрутстві клубу,стадіон і вся земелька залишаються Палиці? Схожа схемка,як в Франику з "Прикарпаттям"?

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заборгували цілий вагон! Ну хіба це нормально? А тепер зіскочити хочуть у другу лігу, щоб не платити по рахунках? А це ж хлопців-футболістів обманювали і це нормально? Ну при всіх за і проти, зі всією повагою до "Волині" це нормально? Ну поясніть - може я чогось не розумію? І гравці ж були не самого вищого гатунку, не такі як у Шахтарі, Динамо...?! На що вони розраховували? І це ж вирішує ФІФА, не наше ФФУ, а це вже не докопаєшься, там все по закону!!!

 "Волыни" снимут еще шесть очков

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цитата

«Маккабі» якраз на часі у нас. А взагалі, по відчуттях, навіть не цікаво. «Волинь» буде знищена – це факт. Те, що будувалося 50 років, декому вдалося розвалити за пару років, причому ще й проср*вши реально вкладене на початках бабло. На вищу лігу, принаймні, з цим власником, можна не сподіватися взагалі. Пригадую, як поперли Столяра і ні з того ні з сього президентом клубу призначили Савчука Юрія Петровича. Чоловік – великий фахівець у боксі, але зовсім не любить футбол.
 
На представлені Дем’яненка (ще один супер-тренер, який мав мрію – виграти Лігу Чемпіонів з «Динамо», Лігу Європи з «Волинню»), Юрій Петрович (курував будівельні проекти) розповів, як реконструюють стадіон. Обіср*в табло на «Авангарді», типу воно фігове, а от ми зробимо класне. І зробили... Не табло, а півтабло. Я як на першу весняну гру прийшов, у мене все аж похололо. Я ще тоді подумав: клубу – хана.
 
Ну і останній гвіздок в труну моїх надій забив Ігор Палиця. На відкритті легкоатлетичних змагань він чітко сказав, що не розуміє футбол професійний, в якому за великі гроші бігають 22 дядьки. Тож якщо тепер говорять про УПЛ, вищу лігу, прем’єр-лігу, мені просто смішно. Команда – в руках людей, яким не цікавий футбол. Бізнесу вони з клубу теж не змогли зробити. І навіть не можуть визнати своїх помилок, просто, як моральна компенсація для уболівальників. А подають все, що сталося, як щасливий випадок для змін на краще», – не стримав емоції спортивний кореспондент, редактор сайту «Вісник» Сергій Крайванович.

така ось цитата...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

11 час назад, w1se сказал:

ще один супер-тренер, який мав мрію – виграти Лігу Чемпіонів з «Динамо», Лігу Європи з «Волинню»

У любого тренера має бути мета, без неї - то не тренер!!! Кварц нічого нікому не обіцяв і не казав, цілей не ставив... от і маємо! :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...