Перейти до змісту

Вечірній велолаунж


vanus

Рекомендовані повідомлення

  • Відповідей 1,3 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

А смысл тогда ехать в Центр, если можно собраться на том же ЗАГСе/Фуршете? :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А смысл тогда ехать в Центр, если можно собраться на том же ЗАГСе/Фуршете?

особисто мені нема різниці шо до центру шо до фуршету, всеодно в одну сторону їхати треба

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

діагностика перед виїздом показала що заднє гальмо не працює. на мене не сподівайтесь

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

проїхались не погано, от тільки що траса трішки заросла а так все гууд

Дякую за чудову компанію

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Это только лишь начало - дальше будет интересней :)

Если в этом году ничего не провести, то следующей весной уже придётся с бензопилой ездить :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

кто-нить ещё хочет сегодня из центра в ПЛ прокатиться на разведку перед завтрашней кулинаркой? проверить много ли там комаров, например? :smile3: старт в 19 от Леси

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 тижня потому...

Що вже ніхто не катає на 19:00? Є хтось з новачків, щоб покататись? Бо вдома криша вже їде, а компанії нема.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Lexx_Giant, це тіпа намёк шо всі на тренуванні?

Може є хтось із не спортсменів, я 20 км із середньою в ~21 км/год витримаю.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Та нєєєєє. )))

То ж різні бувають тренування..)))

Зверну вагу черговий раз на те.. що треба тренуватися їздити в групі.)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну так мені зараз трохи не підходить. Ще не натренувався, щоб з вами в групі їздити. Та й велосипед херо8енький. А група це скільки людей (мінімум)?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Фігня це все .. "вел херовий.., зараз не підходить"..))))

Пропоную приїхати завтра на тренування.. пристроїтись у хвіст групи і спробувати себе.. наприклад протриматись до Гаразджі. Перед гіркою розвернешся... якраз закатаєшся по дорозі додому.)

Багато нових вражень і стакан адреналіну гарантую.)

А група це вже 2 людини.. від комунікації між ними залежить відстань, яку вони покриють вдвох.. а вона ЗНАЧНО більша ніж по одному, можливість одного відпочити ховаючись за ведучим враховуючи вітер і розуміння того, що показує тобі ведучий.. тобто жести.. про зупинку, обїзд перешкоди, чи вставання "на ноги".

Хоча б мінімум для початку.. а далі розуміня прийде з практикою.)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я 2 рази вже їздив в Дерно з хлопцями. Задоволений. Думав не буду встигати, компанія серйозна, ще й на шосерах, влуплять 40 і пробуй дожени. Але не так страшно виявилось. Приїхали хлопці і на мтб, пристроївся в кінці (менший опір повітря), та й поїхали. Ніхто не гнав, хоч могли, зважали на інших. Туди й назад менш як 2 години зайняло. Тільки от важко доганяти групу, коли відстав на метрів 20 (пропускав машину на кільці), ніби відстань рукою подати, а сили швидко втрачаєш, вже не на колесі їдеш.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сьогодні планується покатушка на озеро (в с.Озеро). Скупнемось, перекусимо і назад! І прокатаємось і скупаємось. Виїзд о 18.00 від кільця на 40-ому! Жара, а водичка прохолодна, освіжає! Хто з нами?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...