Перейти до змісту

Вечірній велолаунж


vanus

Рекомендовані повідомлення

  • Відповідей 1,3 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

Та, бывало и фотали, и ролики выкладывали. История уже богатая, че там говорить :_06:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я вот только вернулся с велолаунжа - погодка просто супер! сухо, тепло и ветра практически нет

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

так это ж покатушка, а не посиделки у костра. как бы должно быть чуть прохладно, когда выезжаешь, конечно. а потом каденсом регулируешь температуру :smile3:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 місяця потому...

Готовить сегодня мне неохота. Есть предложения покататься, потому беру на себя миссию объявить: в 19.00 у Леси встречаемся.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вітряна погода. Та і взагалі вже 2 неділі не катаюсь із-за погоди, а хочеться :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

та я бачив...але вчора вночі ганяв) в 3 тіки дома був..і не знав що гонка буде....вел купив 2 неділі тіки як))

ще й толком не обкатав)

Погода нормальна...вітер звісно не дуже добре але думаю терпимо буде..такщо підягуйтесь хто має бажання..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І знову запитання дня.

Хтось буде сьогодні вечором на 7 центрі?

погода хороша..я б в гаразджу мотнувся..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Сегодня на участке Ровенская- Гаразжда велосипедистов было больше, чем пешеходов на Лесе

ЛЕТО!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :woohoo:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сегодня на участке Ровенская- Гаразжда велосипедистов было больше, чем пешеходов на Лесе

ЛЕТО!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :woohoo:

не знаю, не знаю, може це вони за тобою слідкували. їхав в Гаразджу в 8, повертався в 21:30 - мало кого бачив

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...

...и че, никто сегодня не катается? :0001:

Встречаемся в 18:00 около "биг-бена" в центре и едем куда-нибудь (Гаразджа, Липины или ещё куда..)

Кто ещё?? присоеденяйтесь, ударим велоколесами по сухому осфальту, скажем дождю - НЕТ )))))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Эт участники обсуждают, а все катаются.

Плиз, в след раз хотя б на 18.30, а лучше на 19 ( время сбора)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

мы шикарно катнули на шоссе сегодня. зачет всем участвовавшим :ok2:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ага..))

Спочатку до Звірова.. біля фінішу розділки розворот.. і вйо на Луцьк.. фініш на "ЛУЦЬК" розворот на кругу.. спокійним темпом в Гаразджу, розворот біля кладовища і погнали назад.. знову фініш... і так 4 рази.)))

загальний пробіг від дому до дому склав 73 км.. Задавалося б... ніде не були....))

Сьогодні поїдемо ще.. на 18:00 збір в центрі.. в 18:15 виїзд. Махнемо на Дерно.

Приєднуйтесь.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А меня вообще хватило только до кладбища доехать, еще немного и я думал меня там можно хоронить будет. Мне как новичку такой темп было не осилить. Спасибо ребятам за поддержу и за советы :smile-zachot:. Было приятно с вами познакомится и, в моем случае, попытаться катнуть :D. Будем развиваться.

P.S. По дороге домой пошел дождь и.... тут я вспомнил вечернее байк купание :D и душ принял, и байк помыл.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Темп до кладовища, доречі, задавався.. Шкодером і Соболем.. ))))

Переносити на 19 не дуже зручно.. бо поки народ збереться, поки виїдемо... буде 19:30.

Сьогодні збір на 18:00 біля Лесі. максимум виїзд в 18:30... і то не факт.. Якщо не буде інформації від людей що вони затримуються.. всі, хто буде в центрі вирушають на маршрут..

Сьогодні таки планую в Дерно доїхати. )) Можна.. доречі.. поїхати через Маяки, Мілуші.. тоді на Рівненському кільці ми будемо орієнтовно в 19:20-19:40.

Темп .. покатушечний.. ну мож чуть піднімемо... ближче до фінішу. :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...