Перейти до змісту

Вечірній велолаунж


vanus

Рекомендовані повідомлення

  • Відповідей 1,3 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

2 Шкодер... ага.. на шосері... ))))

Сосіс йде як праска.. йому ямки 3-4 см глибиною .. взагалі не впливають на швидкість руху. Шосер жеж об борт такої ямки.. просто провалить покришку в кращому випадку..а в гіршому погне обід.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ну вы как хотите, а я выезжаю через полчаса. скорее всего дорожником - соваться в говны ночью мне как-то неохота

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мої загальні показники на сьогодні:

37,45 км

1:54 год

19.66 середня

38.22 максимум

І той вітер........ :0017:

Одним словом, покатались ПРОСТО СУПЕР! :0041:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так, вітерець сьогодні просто супер. На трасі Київ-Чоп між Рівним і Дубно вітер був настільки сильним, що дихати було важко. Уявив собі, що було б на байку :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 Шкодер..

На мийку ми таки попали, вимили байки, бо після позавчорашнього тренування (не зіжджаючи з твердого покриття !!!) вели мали просто жахливий вигляд. ПРоїхались в центр, помазались... Вели просто летіли.. Далі в парк.. по алейках.. (наголошую !!!) 7 кругів, 1 з них на ногах.. Вийшло десь орієнтовно 22 км. В г...о не лізли.. тому вели і ми залишились чистенькими. Якщо сьогодні буде погода приєднуйтесь.. вчора з Пламом так наржались, що ледь відновив дихалку..))))))))

З.І. Ліхтарик МТЕ-23 реально рулить. :g15:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ветер вчера дул действительно убойный. иногда было даже впечатление, что если не буду вкручивать, то поеду обратно :smile3:

тут снова похолодание обещают, но надеюсь, что ваш пыл не угаснет

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

З.І. Ліхтарик МТЕ-23 реально рулить. :g15:

а мне тактические фонари как-то не очень.. либо очень узкий пучок, такой, что ничего не видно вокруг, а только спереди. либо 60-70 градусов и заслепляет всех, включая байкера - хоть козырек ставь.

что действительно рулит, так это специализированные фонари на светодиодах, например Sigma Karma и Sigma Pava. они и работают по 5-7 часов, а не 2-3, как китайские. яркость свечения всегда одинаковая, вне зависимости от разряда батареи. специально расчитанный рефлектор, который дает ближний и дальний свет, но при это не слепит встречных. но цена, конечно, втрое..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Приїдь сьогоді, я тобі покажу.))) Єдиний мінус, це те, що коли стаю за кимось.. він отримує перд собою свою ж тінь..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

да я в курсе что это за фонарик - на столе лежит такой же :smile3: сегодня выеду именно с ним, мало ли, может я что-то упустил

но с вами не судьба, увы.. только в 9-10

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ітого:

41,76 км

2:03 год

20.35 середня

38.83 максимум

Маразм вітер крєпчал... :)

Red_Foxxik, без твого чаю і без цукерочки ми б стільки не проїхали! Велике тобі ДЯКУЮ! :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ого! вот это вы катуны :smile3: я вот только сейчас выезжаю, но сороковник сегодня наверняка не сделаю, максимум половину

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не було б вітру -- можна було б ще круга два-три (по 3 км) накинути.

P.S. Сьогодні нас було вже четверо! Народ просинається, що не може не радувати :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ветер, цуко, не прекращается. выбрав, как мне казалось, удачное направление в сторону Жидычина, я отчаянно валил против ветра, особенно весело было в поле, где ветер действительно "гуляет" и один резкий порыв чуть не снес меня с дороги :smile3: а еще все основательно заледенело, несмотря на +1 на дороге гололед, лужи покрыты льдом. короче, весело тут у вас :smile3:

мой маршрут и обратно той же дорогой

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Приїдь сьогоді, я тобі покажу.)))

да кстати, фонарики эти - фигня. если светить под колеса - слепит райдера и не видно что делается вдалеке. если светить вдаль, то ничего не видно под колесами, по сторонам тоже обзор неважный, зато слепит всех основательно. в максимальном режиме свечения потребление больше ампера, в среднем ~700 миллиампер, то есть за 2-3 часа акку сядет полностью. реально же, яркость заметно упадет за полтора-два часа. 900 люмен там - среднее арифметическое по результатам опроса китайских производителей :smile3: у меня в Sigma Pava светодиод Philips нв 280 люмен. китайский фонарь не светит втрое ярче, ну никак.. белый свет тоже на любителя - в нем плохо видно неровности дороги, так как затрудненно "работает" дальномер. какой-то усталости я не заметил, просто не видно ям и все.

фонарик у меня вот такой UltraFire. на аналогичном твоему SSC-P7. так что с нетерпением жду когда приедет крепеж для Sigma Pava с bike-components взамен поломанного и верну китайчега владельцу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мне кажется фонарь нужно брать с бОльшим рефлектором. Тогда и боковая засветка будет лучше. И под переднее будет светить. Типа такого.

sku_15946_1.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Передня фара у мене Sigma SMILUX, на 4 акомуляторах Varta 2700 - вирізняється довгим часом роботи на одному заряді батарей живлення (майже 25 годин).

sigma_sport_smilux.jpg

Я вже поїздив із нею у вечірню пору, але часом 15 Люксів буває відверто мало (може такі враження склалися, бо сіли батарейки).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Даааааааааааа...

Вчора катнули дійсно класно. 10 кругів змінюючи напрямок руху на протилежний... Вітер дійсно був сильний.. все позамерзало, приїзд Лілі припав на 8 коло.. ми соснули чайку, розділили цукеркуна 3 рила..))) і погнали докатувати ще 2. :smile-zachot:

Лілі особисто виноситься подяка з відповідним записом в трудовій книзі. ))))))))))

По ліхтариках.

Я беру з собою ліхтар з напіврозрдяженим з попереднього разу акумом і додатковий 100% заряджений акум в кишеню. Викатую з дому на старому акумі, поки туди поки сюди, потім через 2-3 кола ставлю свіжий акум і мені його вистачає на 7-8 кіл + по місту + додому і ще на 2 -3 кола відповідно на наступний день. Акуми Ультрафаєр 2400 сірі.. одні з найменшенергоємних. Пучка світлда вистачає, щоб без проблем повернути на 90 градусів і не заїхати на лід. Пучок світла такий, що я освітлюю на метрів 15 як вдень реально ))), а далі чітко видно предмети до метрів 40, вся алея реально освітлена враження чудові. Покращення результату можна досягти, ІМХО, додавши потужний налобник. Дискомфорту я не відчуваю єдине, то хотілося б чуть більше автономності.. 2 години на максимумі було б супер. Також брав з собою Сігму Супралед на акумах майже 3-річної давності, вчора відмовився від цього взагалі. Сьогодні напевно візьму.. літій може на морозі швидше розрядитись.

Сьогодні викатуємо знову. Приєднуйтесь. На 19:00 біля фонтанів. Чекаємо кілька хвилин і їдемо. Хто не встигне.. може приєднатися до нас вже в парку. Сьогодні раджу тим хто приїде одіти бахіли і вітрозахисну шапочку чи зимовий баф на голову.

2 Ліля.

НУ і чайок на забудь.)))))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Та скільки... Вчора було 3 потім ще Ліля приїхала. Сьогодні.. не знаю.. я буду полюбе.. навіть якщо сам.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...