Перейти до змісту

Вечірній велолаунж


vanus

Рекомендовані повідомлення

  • Відповідей 1,3 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

Сьогодні відпочинок.... Максимум легенька закаточка...

Я вчора попрацював останні кілометри добре.. + буксир. Варто думаю дати організму відпочити, зісти вітамінку.. і попити водички .. наприклад Поляна квасова. Завтра поїдемо в Гаразджу... і будемо з гірок гальмувати, а під гірки вдумливо вкручувати..)))) можна навіть цілиною піти..))))

Що в горах може допомогти:

1. Витривалість - великий запас гілкогену, велике серце, великий обєм легень, великий вміст гемоглобіну в крові. (тренування)

2. Знання маршруту - треба проїхатися перед змаганнями і все добре роздивитися.... особливо останню третину маршруту. (ознайомлення з трасою)

3. Техніка - мякі широкі покришки, бажано фолдингові, накачані під себе.. щоб на спусках не зробити "зміїний укус" а на підйомах щоб каміння ковталось, а не вистрибувало з під коліс. Трансмісія має працювати ІДЕАЛЬНО. Ходову вичистити і змазати... (про ролики в перекидці теж не забуваємо). Превірити всі кріплення і затяжку болтів.. особливо виноса, гальм і роторів.

Ось такі пироги.. навскидку. ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

в топку пироги. Ми з Кравою проїхались.

Нормальний темп в гаразджу, подерлись в гірочки, покормили сліпнів :)

І назад.

Провідали Андрюху.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а я в это время (с 21:30 примерно) крутил по объездной и через Рованцы. кстати, видел немало народа на байках, даже в шлемах, и вообще как солнце село, многие выехали прокатиться :ok2:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

нее, в 20 еще слишком жарко - ну нафик :smile3: сегодня снова буду выезжать в 21.30 на кружок вокруг города. если кто-то хочет присоединиться, можем и возле Леси собраться. цель покатушки - прогулка для бодрости духа и тела. расстояние - ~20 км. длительность - 40-50 минут.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Як на мене, то по лісі кайфовіше, там і в 20:00 на швидкості в 30 км/год свіжачок.

шкодую по вчорашній покатусі лише про те. що не взяв з собою плавки, щоб скупатись в озері на території Гвардейца.

а так - зачот, однозначно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

Ех, ніхто не катає. Їду я на шосері прокатаюсь по окружній.

Звоніть якщо хтось виїде.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вже два дні підряд (а взагальному другий тиждень майже щодня) вкатую 13 км після роботи по жарі і потім в 21:30 - 22:00 повертаюсь додому з вантажем на спині. Сьогодні їхав назад пустий, то аж невірив своїм ногам. :D

В 21:30-22:00 їхати класно. Але фара мусить бути обов"язково, бо водії ніфіга не бачать на перехрестях і можна нехіло влетіти.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

Ітогі на сьогодні.

Шосе 60 км. Середня 31км. Саменький.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

прокатился просто супер. после дождя и жары вечер изумительный :ok2: кстати, в ~9.30 и 10.30 заезжал к Лесе - никого не было к сожалению..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

як вчора, так і позавчора катав ввечорі (виїзд в 22-30. прибуття - 23-00) в Новостав (це за Боратином), там ночую, а зранку в половині сьомого назад до Луцька, дома: холодний душик, кавка і на роботу. В кожну сторону по 15 км.

Кайф шо ввечорі, шо зранку.

Чесно кажучи - зранку кайфовіше.

:0003:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в Новостав (це за Боратином), там ночую, а зранку в половині сьомого назад до Луцька

так, я розумію, це одинока пропозиція, чи просто для інформації :)

А я б до чистої водички катнулась, десь приблизно до 15 км, дуже вже хочеться поплавати, здайте місце і маршрут будь ласка.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

і я сьогодні планую виїхати, вчора нарешті дозбирав трахтара (за що дякую Di)

мо давайте переїдем темою в кулінарку - сьоня ж середа! :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Отже ми їдемо на Солдатське виїжаємо орієнтовно в 19.00 від архіву. Їдемо через Теремно, Липини, Борохів по дорозі. Хто хоче підтягуйтесь. Мій номер телефону О5О-З78-48-З1

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ох файно попрацювали на кар"єрчику і по лісі :0005:

п.с.: контакти ну просто ніпадєтскі рулять. вигрібаю там де в топлках вже даааавним давно став би

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 місяця потому...

Я б сьогодні з задоволенням покатався, поки погода ще хороша.

Може на 19:00 до Лесі? Хтось ще буде?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 місяця потому...

Може завтра під вечір хтось хоче і має можливість катнути шоссе, наприклад на Дерно, погода має бути норм, виїхати ~16 00?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ми з Пламом катаємо ввечері на МТБ. Наприклад вчора по парку накрутили 20 км. На шосе, як на мене ще рано асфальт розбитий, де-не-де ще є обледеніння траси... та й в 16 год щоб виїхати то в 18 орієнтовно заїдеш. Темно..і підморозить..

Гайда краще з нами в парк на МТБ.. На 19:00 біля фонтанів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...