Перейти до змісту

Чому люди помирають раніше потрібного. Медичні дослідження


VilanS

Рекомендовані повідомлення

Майже потік свідомості.

Так чому ж люди помирають раніше часу? відео наводить багато маловідомих фактів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Відео цікаве, чи, якщо точніше, пізнавальне. Трохи збиває з пантелику назва теми- чому ж люди помирають раніше часу? Де визначення, чи межа, кому і скільки визначено прожити?))) Відносно харчування тако ж спірно. Мій дід прожив 95 років, при тому, їв і м`ясо і сальце, пив первак і курив тютюн, який сам і садив.Можливо, грає роль особливість самого організму, спосіб життя, і серодовище навколо?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

грає роль психологічний настрій. Якщо людина буде в депресії і потухша, а при цьому веган серед всіх веганів, то загнеться через 20 років.

А Ваш дід був реально непарящимся! і нормально ставився до життя і інших навколо, тому і прожив стільки.

Багато залежить ще і від психології. Тому це варто розрізняти фізичне і психологічне. Суть в тому, що ця тема про фізичне.

Бо реально, якщо бути веганом чи неїдом і типо паритись, а як я виживу, то полюбе здохнеш. А якщо бути супер психологічно кльовим і добрим і

люди просто обожнюють, але при цьому пити, їсти мясо і курити, то теж здохнеш!

Два аспекти і фізичний і психологічний в купі дають результат. Сприймати веганів чи неїдів позитивно і курящих чи алкашів позитивно, тільки з одними легше, бо

веган дає віддачу, а алкаш напрягає своїми проблемами, ще й грузить що він круче всіх.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

тільки що факт з відео, передивляюсь для себе ще раз)))

здатність крові боротися з клітинаму раку у мясоїда, що не займається зовсім спортом майже відсутня!

а ще добавити депресивні новини, тєлік і відсутність роботи, чи якийсь зовнішній психологічний тиск, типу тьоща

морально давить, не кричить, а давить, бо крик трохи активізує, це стрес, енергія. І тоді всьо, капєц).

так) реально відносини вирішують все. В селі хоть і їдять, мясо, птицю і жир плаває в тарілці, але там і пашуть, що все лється

з людини протягом дня і на чистому повітрі. Природа допомагає))) і тоді класно і самі браві літру вглушать і круті! а реально природа крута.

Дай їх в місто, загнуться).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Зараз набагато більше з'явилось зовнішніх чинників,які впливають на тривалість і якість життя. От вчора дивився док.фільм.До 50-х років минулого століття у нас люди з'їдали 2-4кг цукру на рік,а зараз 10-30кг. До 20-хроків минулого століття,картоплю масово у нас не вирощували,їли ріпу.

Люди раніше жили в селах,де отримати стрес було майже не можливо,не було ТВ.Зараз більшість живе в містах,маєТВ і отримує щогодини стрес.

На початку 20-го століття майже 90% людей не вживали алкоголю і не мали змогу істи щодня(навіть щотижня,а більшість щомісяця) м'ясо.Хліб вживали з грубого(живого) борошна,каші з нечищених круп.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

цитата з відео: "Но 5000 часов в спортзале не сравнятся с ефективностью растительного питания."

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А ни чего что у людей стереоскопическое зрение - которое присуще только ХИЩНИКАМ! Которые кстати едят мясо. Или вы думаете мать-природа нам дала стереоскопическое зрение для того чтобы есть траву в поле или попадать по кнопкам клавиатуры?

ЗЫ. И что это за авангардное слово ВЕГАНЫ? Я конечно видимо старомоден - но мне больше нравится ВЕГЕТАРИАНЦЫ. А веганы - больше смагивает на ваГины. :) ...Ну - это так ---- моя ассоциация. :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

де отримати стрес було майже не можливо

не ідеалізуйте, люди сварились, може ще і більше, худоба як то кінь чи бмк, також можуть дати нормального жару, ото що не було пресингу інформації, то таки правда,

але загадйте багатьох вчених, які завдяки мозковій роботі і ментальній активності, також довго прожили.

напевно, найважливішим, є гармонія з самим собою, психологічна №1 і фізична №2.

буквально півгодини тому натрапив, ще не перечитав (там є слайди українською)

але це по поточній темі

http://www.ex.ua/74259491

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ЗЫ. И что это за авангардное слово ВЕГАНЫ? Я конечно видимо старомоден - но мне больше нравится ВЕГЕТАРИАНЦЫ. А веганы - больше смагивает на ваГины. :) ...Ну - это так ---- моя ассоциация. :)

Вегетаріанці не їдять м"яса. Вегани не їдять ще й яєць, сиру, масла, тобто зовсім не вживають їжу тваринного походження

Отож, вегани і вегетаріанці то не одне і те ж :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ЗЫ. И что это за авангардное слово ВЕГАНЫ? Я конечно видимо старомоден - но мне больше нравится ВЕГЕТАРИАНЦЫ. А веганы - больше смагивает на ваГины. :) ...Ну - это так ---- моя ассоциация. :)

Вегетаріанці не їдять м"яса. Вегани не їдять ще й яєць, сиру, масла, тобто зовсім не вживають їжу тваринного походження

Отож, вегани і вегетаріанці то не одне і те ж :)

бесполезно :(

все одно видніється рука ГосДепа :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Деякі факти, як на мене, "притягнуті за вуха"

Наприклад, про самогубства

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А ни чего что у людей стереоскопическое зрение - которое присуще только ХИЩНИКАМ! Которые кстати едят мясо. Или вы думаете мать-природа нам дала стереоскопическое зрение для того чтобы есть траву в поле или попадать по кнопкам клавиатуры?

А ничего,что у людей кишечник, как у травоядных?Ну и много чего другого.Не будем флудить,для этого есть отдельная тема на форуме.

Я имел ввиду,что такое количество мяса,которое употребляют современные люди,раньше не употреблялось.Сала,кстати,тоже много не ели.Мой дедушка рассказывал,что мясо ели всего несколько раз в год,хотя жили они не бедно(до 1939 года) 4-6 коров, 2-3 коня,около 5 гектар земли,большая пасека,ставок.Рыбу ели чаще.Водки и самогонки не пили.на его свадьбе выпили 3!!!!!!! литра самогонки за 5 дней!!!! на человек 400.Пели,танцевали и веселились от души.И об этой свадьбе село говорило несколько лет.Алкашей было 2-3 на все село.

Отец говорит,что когда был маленький,то помнит,как каждый вечер народ собирался на песни и танцы вокруг одного гармониста.Веселились до темна без единой капли водки!!!!Пиво вообще не знали что такое.Народ был искренней,чище.Не было страха.Двери на замки не закрывали.Инструменты в поле или в лесу можно было оставить и никто не возьмет!!!

А сейчас страх и жестокость основные спутники современного человека.Я основываюсь на древних трактатах,которые пишут,что основа страха и жестокости - убийство животных.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цілком підтримую. І стосовно руки великого брата, чи Сема, чи госдепа.

Вішають нам лапшу ці всі корпорації, і політики. А якщо Ви уважно придивитесь до того, що же їдять самі ці всі багатії і

"типу" управлінці, то Вам ой як дивно стане!!!!!)))

І це я не про нашу країну кажу. Бо тут політики дибілізмом займаються, який ще від генеральних секретарів Радянського союзу тягнеться.

Тоді було модно їздити на полювання і поляни з бухлом на пару ночей закатувати. Оце круто вважалось (п.с. хоча і тупо, бо розтрачували свій потенціал).

Якщо поляни нема, то неуваженіє, не людина.

Вони тоді молодими наслухались тої крутості і зараз так живуть, жирують. Все змінюється, все проходить.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А ни чего что у людей стереоскопическое зрение - которое присуще только ХИЩНИКАМ! Которые кстати едят мясо. Или вы думаете мать-природа нам дала

А ничего,что у людей кишечник, как у травоядных?

"кишечник" з зовні не видно :)

а людям подобається вважати себе хижаками... "володарями життя"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а людям подобається вважати себе хижаками... "володарями життя"

Теща працює лікарем в дитячій поліклініці. Багато може розказати про дітей тих, хто став "на путь істинний" і м"яса не їсть і дітям не дає

Діти за вітром ходять, з болячок не вилазять, але мамочок переконати що дітям і м"ясо і сир і яйця і рибу їсти необхідно не виходить, бо то все трупятина і т д

В дорослому віці хто зна... може й корисно від того відмовитися, не буду сперечатися.

В дитячому - якраз навпаки - необхідно те все їсти щоб повноцінно розвивавалась дитина

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а людям подобається вважати себе хижаками... "володарями життя"

Теща працює лікарем в дитячій поліклініці. Багато може розказати про дітей тих, хто став "на путь істинний" і м"яса не їсть і дітям не дає

ну, вегетаріанці також хворіють :(

якщо зайти в лікарню і на площі_перед_Цумом крикнути "хто тут вегетаріанці" - відсоток, напевно, буде схожий

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ФІЗИЧНЕ + ПСИХОЛОГІЧНЕ!

морально енергію людина витрачає більшу, ніж фізично. Тому і хворіють. Бо морально незахищені, а батьки тупо звертають увагу тільки на їжу.

п.с. раніше морально люди між собою жили краще, тому і в радості набігаються зимою по кучугурах снігу, що аж мокрі, але не хворіли. і сніг їли.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

вегетаріанці теж

А от діти примусово-вегани масово, на жаль

теж саме про "жаряне м'яско" можна сказати... то все данина рекламі

як справжні хижаки дитинчата людини повинні переходити з маминого молока на сире м'ясо

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Теоретично, якщо вірти святим письменам, то людина може прожити не одну сотню літ.

Тривалість життя мала б бути на рівні 150-200 років.

Нажаль в наш час це нереально.

кількість хвороб, які з'явилися за останні 100 років... шалена: рак, снід..

Крім того, людина методично вбиває себе. Алкоголь, тютюн, наркотики.

Все це підточує організм, і він не в силі справлятися із різними недугами.

Простий грип уже такий став, що людина може померти. Такі ускладнення.

Вбита екологія і т.д. не дає змогу організму розвиватися як слід .

У мого кума є дід. Йому майже 90 років. Курить. Часом випиває. Тяжко і виснажливо працював у селі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Більшість вбиває цукор. Або не так, не тільки цукор в прямому розуміння а прості вуглеводи: здоба, картопля, макарони, рис і т.д. У нас культура хавчика така, що головний акцент робиться на гарнірі, хлібчику, чи булочці до чаю, бо це головна їжа. Діабет - це по суті руйнування судин і відмирання внаслідок цього плоті. Є різні рівні і діабет один з найвищих, на нижчих рівнях ушкоджені судини погано пропускають холестерин, утворюються пазухи де він набивається, утворюючи тромби. Нам говорять що причина в жирній їжі, високому вмісті холестерину і т.д. Ні, причина в зруйнованій цукром судині. Здорова судина спокійно пропускає холестерин, і все необхідне. Веганство, вегетаріанство - це з іншої сфоери, як на мене більше духовний аспект певних релігійних вчень. Шукати в ньому особливого здоров'я не варто. Бо як в Індії живуть по сто років, так і в Карпатах, на Кавказі живуть по сто років з повністю різними кулінарними смаками. І ви проживете сто років якщо не будете себе гробити канхфєтками, булачкамі, тортікамі, картошкай.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А ни чего что у людей стереоскопическое зрение - которое присуще только ХИЩНИКАМ! Которые кстати едят мясо. Или вы думаете мать-природа нам дала стереоскопическое зрение для того чтобы есть траву в поле или попадать по кнопкам клавиатуры?

А ничего,что у людей кишечник, как у травоядных?Ну и много чего другого.Не будем флудить,для этого есть отдельная тема на форуме.

Вы хотите сказать что у волков, лис, тигров и.т.д. он (кишечник) - отсутствует? Что он присущ только травоядным? То что у человека есть кишечник лишний раз доказывает что МЫ не амёбы и не инфузории туфелька :)

Я хотел сказать что целиком природно - что человек питается разнообразной пищей, на то он и человек. Волк не питается травой, а корова не ест мясо. В отличии от них - мы всеядны и не Вы это придумали, а эволюция или БОГ - как Вам больше нравится. А уж что делать со своим организмом - это дело Ваше. Можете хоть глину или камни есть, они не живые им всё равно. Я не хочу Вас обидеть :) есть люди КамнеЕды, СтеклоЖувы, и.т.д.

Немного моего представления о еде. Я лично ем то что мне нравится и морковку и молоко и мясо с сыром. И истязать свой организм запретами не намерян. Если мне захотелось мяса - то это придумал не я, - это моему организму нехватает каких то веществ и ему виднее. Конечно вместо 100грамм мяса (чтобы получить нужные микроэлементы и энергию) можно сьесть 10 килограмм шпината, "но я не такой" - напучивать живот травой и давиться тем чего не хочу ---- УВОЛЬТЕ.

Я не против того чтобы кто-то ИМЕЛ свой рацион питания -- НАЗДОРОВЬЕ. Вот только не надо делать из этого КУЛЬТ. Типа коровке больно что её дёргают за сиськи - по-этому ПЕРЕСТАНЬТЕ пить молоко, есть сыр и сметану. Откуда вам знать больно ей или приятно. Я думаю не больно - былоб больно, то все доярки лежали бы в травматологии. И,Т,Д

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А ни чего что у людей стереоскопическое зрение - которое присуще только ХИЩНИКАМ! Которые кстати едят мясо. Или вы думаете мать-природа нам дала стереоскопическое зрение для того чтобы есть траву в поле или попадать по кнопкам клавиатуры?

А ничего,что у людей кишечник, как у травоядных?Ну и много чего другого.Не будем флудить,для этого есть отдельная тема на форуме.

Вы хотите сказать что у волков, лис, тигров и.т.д. он (кишечник) - отсутствует? Что он присущ только травоядным? То что у человека есть кишечник лишний

є

різниця в "довжині"

дёргают за сиськи - по-этому ПЕРЕСТАНЬТЕ пить молоко, есть сыр и сметану. Откуда вам знать больно ей или приятно. Я думаю не больно - былоб больно, то все доярки лежали бы в травматологии. И,Т,Д

гарно зафіксований пацієнт не потребує анестезії :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

вегетаріанці теж

А от діти примусово-вегани масово, на жаль

теж саме про "жаряне м'яско" можна сказати... то все данина рекламі

як справжні хижаки дитинчата людини повинні переходити з маминого молока на сире м'ясо

Да в том то и дело что МЫ не настоящие хищники, для более полного выживания нам дано и то - и это. Не будет мяса будем жрать траву, не будет травы - добудем мясо. Животные - этого выбора практически лишены. Если быть категоричным то тогда так. Вы либо - ВОЛК, либо - ОВЦА, либо ЧЕЛОВЕК-РАЗУМНЫЙ.

Вот интересно почему ОБЫЧНЫЕ люди не делают демонстраций, телепередач и.т.д в отстаивание своих НОРМАЛЬНЫХ для человека норм. Всё время общество чем-то ущемляет пида..сов геев, негров, веГанов, вечно они хотят чего-то, т.е. признания их ненормальности (щас на меня накинутся :) особенно последние). Да ни кто вас не трогает , пока вы не лезите со своим уставом в чужой огород --- еште что угодно, крастесь в любой цвет, любите друг друга в зад, только перестаньте голосить на всех углах и бегать с транспарантами пропагандируя ваш "нормальный" образ жизни. Пока большинство мясоеды - нормальные МЫ, когда будет большинство траво-едов и траво-нюхов, нормальные будут ОНИ, и вот когда нормальные будут ОНИ - я буду ненормальным -тихо сидящим и ЖРУЩИМ мясо.

to Zevs_Isver: Что то я не видел коров, которых прибивали гвоздями к полу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

to Zevs_Isver: Что то я не видел коров, которых прибивали гвоздями к полу.

ще й не таке роблять щоб підняти надої :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...