Перейти до змісту

Вкрали велосипед Cannondale f4000sl


СергійSlap

Рекомендовані повідомлення

В мене вкрали велосипед Cannondale f4000sl, вирвали двері в сушку на площадці. Всі хто не байдужий - максимальний репост. Надіюся що десь засвітиться в неті. Винагороду за любу інформацію гарантую. тел 063 406 19 84

post-29154-0-86293600-1432664521_thumb.j

post-29154-0-56007000-1432664554_thumb.j

post-29154-0-71993000-1432664566_thumb.j

post-29154-0-06396000-1432664581_thumb.j

post-29154-0-20448700-1432664596_thumb.j

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Може, зроби пост у фб чи вк, так простіше репостити буде.

Шкода звісно, але, бляха, у мене вел хоч і коштує, певне, менше, ніж твоє сідло, але стоїть не в сушці, не в гаражі, а отут біля мене в кімнаті.

Я з житлової площі маю лише кімнату, живу там з дівчиною і то знайшов місце для вела. А тут ціле сакровіще...(

Цікаво, куди вони ту раму дінуть?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Блін, що це робиться. У нас у підїзді десь місяць тому з сушки потянули в сусіда вел. Міліція двічі приходила, типу один раз опитували, другий раз порекомендували заховати коляску щоб не провокувати злодіїв.

Сьогодні теж зранку пересікся з міліціонером, питав, чи не чув нічого підозрілого, казав, що обікрали сушку в когось. Цікаво, що лише вчора в обід двері поремонтували - до того півтора тижні домофон не працював, тобто в підїзд не так було просто залізти. Сусіди?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Такий вел продати непомічений дуже важко. З того, що помітиві це навіска ХТЯ десь 2007-08 років.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В дрімучих поліських містечках і селах і не такі їздять ;) правда 100% не на село, а під розборку, бо переконати пересічного, не кажучи що затятого велосипедиста їздити на одній нозі важко.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я взагалі перший раз в житті бачу кадейл в такій розмальовці. це хендмейд? впевнений, рама десь скоро вилізе. та й Lefty ELO – раритет

ps. розмістив в себе на FB

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Власник байка - безпечна людина. Пару тижнів тому попереджав його, що байк залишати без нагляду не бажано. Навіть ненадовго. Удачі в пошуках!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Народ що це робиться. На борді пару раз в тиждень оголошення що крадуть велосипед...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Народ що це робиться. На борді пару раз в тиждень оголошення що крадуть велосипед...

вже не раз обговорювали. крадуть, бо велосипед – реально легка нажива, довести злочин дуже складно, а значить ще й безнаказаність. боротися тут можливо тільки "народними" методами, але "цілющі пі3@юлі" мабуть не допоможуть, бо це реальний бізнес, а не штакетину в сусіда по дачі вкрасти.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

імхо людям на велодень потрібно роздати листівки, щоб не тримали вели в сушках і не прив'язували їх велоланцюгами товщиною в олівець.

бо це, як бачу, овер 88.88% крадіжок на борді

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я взагалі перший раз в житті бачу кадейл в такій розмальовці. це хендмейд? впевнений, рама десь скоро вилізе. та й Lefty ELO – раритет

ps. розмістив в себе на FB

в мене також рама Оптімо f4000sl. правда срібляста, без візерунків, але з наклейками

на задніх перах "handmade in usa"

До речі. в хорошого знайомого, з неділі на понеділок вкрали вела. шляхом злому замка дверей в приміщенні де раніше був мусоропровід. на 33 кв. також там буди й інші речі, які також вкрали.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Яким чином злодії дізнаються про цінність вела і де він стоїть? Хтось дає наводку. Хтось хто гарно розбирається. Скроріше за все гастролери. Треба промоніторити ситуацію в інших містах. Може це цілий синдикат...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

вкрали вела. шляхом злому замка дверей в приміщенні де раніше був мусоропровід.

теж думав "віджати" мусоропровід під вєли, але с тим общаком, як щось станеться то кінців не знайдеш.

А взагалі, в таких приміщеннях, сушці, треба поставити GPS сигналізацію, от бабло на вел знайшлося, а цеп з замком купити, переробити сушку, двері, стіни, сігналку туда, додатково до стіни кронштейн на дюбелях і до нього вел цепом з замком то як завжди, нема кали і за шо..

зараз собі переробляю в гаражі замок з зовнішнього "накідного" на внутрішній, але бачу, треба як Yuraul , вдома спати з велом, а не з дівчиною ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ми колись їхали в село . З сумками з під"їзду виходили , як завжди мутна компашка біля під"їзду, якось не добре подивились .( А на передодні на києвському майдані пограбували в знайомих квартиру). Часом як вихожу з ровером питають( шо по чьом ). А в мене тільки зібраний сандаль в квартирі стоїть( ні про що цінне більше навіть не думав ). І що ви думаєте я в електричці як на голках . Кажу своїм їдьте самі а я вихожу. В Рожищах сідаю на маршутку і їду на зад до дому . А на другий день вже на маршутці зі спокійною душою в село .

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ще кілька днів тому милувався цим велом, та розмовляв з власником. Наживо ще більш гарніше дивиться. І от що цікаве почув. Що він більше року їздить, і ще жодної переборки Лефті не було. Жодної! А вона досі відпрацьовує на "ура". Ніяких виходів з кабіни, як в Українця. М"якенька. Із небачених досі плюшок - електронний локаут вилки. Дуже крутяцька штука. Да.

я взагалі перший раз в житті бачу кадейл в такій розмальовці. це хендмейд?

Теж запитав. Візерунок був нанесений вручну, а рама потім лакувалась. Дуже стильно виглядає.

Дуже сподіваюсь, що велосипед знайдуть, а злодій буде покараний.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

зараз собі переробляю в гаражі замок з зовнішнього "накідного" на внутрішній, але бачу, треба як Yuraul , вдома спати з велом, а не з дівчиною

Сплю я таки з дівчиною, а вел поряд стоїть)) Не треба тут оприлюднювати свої еротичні фантазії.

А в гаражі взагалі не тримаю, бо гараж двічі грабували і один раз після того, як я півдня на подвір’ї драяв і перебирав свій вел. Забрали схожий, був там підлітковий мустанг. Є підозра, що якраз надивились, або хтось навів.

Shkoder, дай посилання на пост, не можу тебе знайти, а самому формувати пост чесно часу немає геть.

А взагалі, була ж десь група про викрадені вели, треба і туди запостити. Тільки непригадаю, чи в вк чи в фб.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ланцюг товщиною в олівець ви заіпетесь гристи, навіть самий простенький, а торс товщиною в олівець, та ще й половина з якого це пвх трубка запросто ріжеться тросорізом за один укус ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Яким чином злодії дізнаються про цінність вела і де він стоїть? Хтось дає наводку. Хтось хто гарно розбирається. Скроріше за все гастролери. Треба промоніторити ситуацію в інших містах. Може це цілий синдикат...

якщо дають наводку то можливо і цей форум почитують, для того щоб уникнути розкриття злочину.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...