Перейти до змісту

Вкрали велосипед Cannondale f4000sl


СергійSlap

Рекомендовані повідомлення

тебе немає в друзях на FB чи в друзях друзів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Зрозуміло. Але що дає таке обмеження можливості читати про крадіжку простим смертним звичайним користувачам ФБ?

Адже читатиме лише обмежене коло осіб.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

бо це "обмежене коло" – люди, яких я знаю персонально та довіряю.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Аа.. Ясно. Ато мені грішним ділом показалось, що ТС попросив допомоги у ВСІХ небайдужих. Здалось, певно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Аа.. Ясно. Ато мені грішним ділом показалось, що ТС попросив допомоги у ВСІХ небайдужих. Здалось, певно.

та ясно, що ти тут самий небайдужий імітатор бурної діяльності. вже й вєла мабуть знайшов, чекаєш тільки момента його повернути.

звичайно, було б добре, якби за 10000, скажімо, переглядів, велосипед самостійно повертався до власника. та нажаль ми живемо в реальному світі, де пересічній людині в принципі похєру чужі проблеми, та ще добре коли вона заробити на тому не захоче – шахраїв та перекупщиків теж вистачає. репост по друзях це, по-перше, надія на те, що проблема не буде проігнорована.

ось, вже зовсім як для тупого розжував тобі. ще питання залишились?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ух ти..! Скільки ж лишніх емоцій.

Я так розумію - якщо вже привселюдно оголошуєш, що розмістив на ФБ, ну то зроби це якось відкрито, а не сиди як миша в танку. Ато ні те, ні се. Ніби щось десь і написано.. Але де, хто, у кого.. Для непосвячених (читай - небордівчан)взагалі темний ліс.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...