Перейти до змісту

В полку прибуло!!!


vanus

Рекомендовані повідомлення

Народ, буквально з дня на день сяду на колеса, вже доробляю велік :-).

Цікавить мене ще дещо.

1. Якщо я буду виїжати кудись в місто з заєздом в кабак, магазин і т.д. що треба прикупити.

Ну може шарф якийсь чи намордник щоб личко не пересихало :-). Що на ноги ( спину) вдівати щоб не сиьно вимазуватись в непогоду.

Ну мо ж є які поради...

2. Який достатній набір ключів купити для поїздок щоб було зручно (не для ремонту в гаражних умовах)

3. Який компутер прикупити, фонар

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1. Шолом.

2. Окуляри.

3. Рукавиці.

4. Ліхтар Sigma Supreled (взяти на 100рублів дешевшого- потім захочеться поміняти).

5. Компутер будь-який, на мою думку для початківця достатньо найпростішого.

6. Розкладний набір ключів Х17 за 70грн.

7. Рюкзак.

8. Замок (для заїздів в магазин).

9. Насос.

10. Засоби для миття і змащування ланцюга.

11. Фляга.

Це те, що брав я. Згадаю ще- допишу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

+ анальгін, кітанов, мазь типу "Спасатель", бінт і лейкопластирь.

+ запасну камеру і латочки

.....кітанов рулить :lol: ....

Кетанов рулить, мазь "Спасатель" сосе :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Народ, буквально з дня на день сяду на колеса, вже доробляю велік :-).

Цікавить мене ще дещо.

1. Якщо я буду виїжати кудись в місто з заєздом в кабак, магазин і т.д. що треба прикупити.

Ну може шарф якийсь чи намордник щоб личко не пересихало :-). Що на ноги ( спину) вдівати щоб не сиьно вимазуватись в непогоду.

Ну мо ж є які поради...

2. Який достатній набір ключів купити для поїздок щоб було зручно (не для ремонту в гаражних умовах)

3. Який компутер прикупити, фонар

Кароч.

С собой бери замочек, насосик, латочки, набор шестигранников, мож взять съемник цепи, если шариш канешна, иначе он тебе не поможет. Аптечка - на твое усмотрение, свою склонность к травматизму ты должен знать сам. На морду не обязательно шо-то лепить, по нашей-то зиме. Можешь перед выездом кремом смазать и достаточно.

Больше внимания, действительно, штанам и майкам. Естессно, по болоту, как ни будешь стараться, так иль иначе зас..ся. Одевайся не в смокинг. Мож и в джинсах, коль по барам барствовать собираешься, но под низ желательно натянуть такие панталончики с паралончиком. Их собутыльнички даж не заметят.

Не слушай никого комп бери сигму. Мож даж на 5 функций. Самый проверенный агрегат. Хоть и без наворотов. За фонарь не буду. У нас им посвящен целый топик. Туда и иди.

А, если не секрет, то поделись, че ты там собрал.

А то мож приезжай в воскресенье хвастать

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

УРАААААААААААААА!!!!

Сьогодні вже перший раз катався по території!

Велік в мене родом з юності і має 10 років якщо не більше. наз. Silver Bike 400. Завіз на велозону вислухав їх зауваження і поставив їм задачу з якою вони справились навідмінно. (Спілкувався з Юрою). Апгрейд обійшовся десь до 600 грн. Поміняв задню перекідку, задні зірки і передні теж, гальма, камеру, поставив одометр. Прийшлось і апгрейдити субару, поставив на багажнік (на даху) кріплення Туле для веліків. Ще маю докупити набір ключів та фонар. Приїду "абізатєльно" коли? де? могу і з машиною а можу і без но з фодкой. Треба ж помити велас.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а я сьогодні в велозону їду першого байка куплять...на томагавку зупинився..от потрініруюсь , подкачаюсь і к вам^_^))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

100% только в группе можно научиться кататься больше, чем 20 км/ч.

если ты,конечно , не лось :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В групі навчать швидко.....

В нас Рома, ОРВ каторий навіть 40 їхав...... ;)

Якщо не хочеш плентатись за кілометр від групи і маєш розуміння як треба себе вести в групі (треба просто спитати і тобі розкажуть все що захочеш) то їхати стає дуже просто..... В нашій покатушці з червоноградцями (конкретно з Андрюхою ХР :) ) мене підняли з ліжка, я тільки прийшов з ;) і нічого сам би напевно здох, а в групі я просто спав............ :D

Хоча качати ноги ніхто не відміняв.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Це те, що брав я. Згадаю ще- допишу.

ох і тянуть ці аксесуари... я брав

компутер (80), фару (230), задній маячок (40), болотники (70), шолом (~180), рукавиці літні (40) і зимові (140), насос (~50), набір ключиків (20), 6 акумів до фари (90), зарядний пристрій для акумів (100), держак для фляги (~50), флягу (30), набір латок для ремонту шин (?), масло для цела і зірок (40), замок для вела (30), рюкзак для поїздок (~100), окуляри (~200) - ...вроді все :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мій варіант: компутер (85), фару (~220), задній маячок (45), болотники (85), шолом (~80), рукавиці літні (85), насос (~50), набір ключиків (70), 5 акумів до фари (80), зарядний пристрій до ліхтаря (50), держак для фляги (35), флягу (30), набір латок для ремонту шин (5), масло для цела і зірок (25), замок для вела (40), рюкзак для поїздок (180), окуляри (~90), сумка на раму (50), багажник(80). Про ціну на велоодяг я скромно промовчу :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сьогодні прикупив велошорти, так як на тренуваннях трохи тре :--)) а іноді і не трохи. Вот вибрався в таку галіму погоду....знову проблема приїхав додому з полосою що тягнулась зі сраки по спині на голову, по грудях і нижче--- БОЛОТО. Прийдеться щосбь думати з болотніками а то біда..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2vanus. Да тут кажуть що болотніки ета для лахов, ^_^ але мені пофіг, я тож з болотніками катаюсь. А лосі наші, як танки, грязі не бояться, кажуть що то не біда, а романтика, во. :0056:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Знач я романтік, це ж треба я навіть не підозрював. Ладно хлопці , сподіваюсь ви мене не кінете подихать. А для "пущей" впевненості знайте я взяв з собов горівку - 1 пляшку для доїзду в Гаразджу :-) а другу для повернення в місто герой Луцьк.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 місяця потому...
Знач я романтік, це ж треба я навіть не підозрював. Ладно хлопці , сподіваюсь ви мене не кінете подихать. А для "пущей" впевненості знайте я взяв з собов горівку - 1 пляшку для доїзду в Гаразджу :-) а другу для повернення в місто герой Луцьк.

так 4/04/08 заїжжав до Lexx_Giant на своєму старенькому дорожнику спробую реанімувати його

тра задню гуму (від старості полопала) і сідло,

дякуючи Lexx_Giant маю, правда поки не розрахувався, гальмівні ручки

пофарбую раму у яскраво жовтий колір, вже домовився, в Lexx_Giant блакитна рама :)

а далі як грошенят хватить

як хто допоможе чим буду вдячний за розрахунок можите не боятись я порядна людина Lexx_Giant підтвердить

хотілося б влитись пошвидше в Вашу групу :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ну є дешо дуже добре поюзане тіпа старих манеток переклюх передні та задні зірки, мо шо тобі і підійде приїжай коли подивись і вибереш собі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

сподіваюсь тобі хоть щось з того клька підійшло, якщо так то можна й репу мені :)

подякував за деталі завтра розберусь з ними :) *fridens*

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...