Перейти до змісту

Веб-сервіс для автоматичного визначення статі та віку по-фото


Harddriver

Рекомендовані повідомлення

Фігня повна, жіночок 50-55 років визначило як 17 і 23,їм звичайно приємно, але недопрацювання... сире як світ. І по тому як вони визначають вік, то в однієї і тієї ж людини може бути як і 17 так і 50 років.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Згідний що фігня повна. Дитині 6 показує що 14 і ще крім того стать не правильно показало. Мені вік +5 років, правда стать вгадало)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мене показало ТОЧНО. Причому вантажив старіші фото, точність - вражаюча.

mR8yWh0.png

На момент зйомок актору Євгену Євстигнєєву було 61. Пропоную дотошним обсиральникам написати кращий алгоритм.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так. Ще освітлення, видно враховується колір шкіри (зафотошоплене фото з зміненою гаммою 100% буде "глючити"). На контрастних знімках більше зморщок залягає, відповідний результат. Сфоткався на вулиці - 55 :0155: Перефоткався в кімнаті з м'яким світлом від вікна (але його достатньо для матриці) - маю своїх 46. Треба "боке" зробити :)

А коли заплющити очі - не може взагалі розпізнати нічого :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мені накинуло 3 роки дочці рік стать вгадало ...

Цікава механіка ... Правильно було б піти в нейронні мережі але тоді б мало вкінці питати чи я вгадала і скільку було справді.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Комедія та й годі. Мені приписало 7 років, хоча, зазвичай, мало хто вгадує мій вік, тільки навпаки дають значно менше. Завантажила фотку малого, на якій йому ще року нема, а показало що йому три роки)))

Хіхі))) а на іншій фотці показало, що мені 13, а ще на іншій, що 8))) На четвертій 56. Маячня.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

анфас треба, а не боком фоткатись, взяв свою фотку стару з паспорту де мені 16 і коли 27 - все зійшлось 1 в 1.

респект програмістам

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Обличчя знаходить, але це вже давно реалізовано в фотоапаратах. Стать можливо по якихось групових типових признаках - форма губ, носа, очей, відстань між ними і т.д. А от щодо віку... Попробував різні свої фото, від старих до самих нових, результат - від 21 до 37. Хоча на одній із фото вік був вгаданий з похибкою в 1.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

анфас треба, а не боком фоткатись

А хто вам сказав, що інші завантажували фото зняті в профіль?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Оце ж то поповнять вони собі базу фотографій ^_^

В соціалках ми даєм про себе набагато більше інфи, Практично все :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Оце ж то поповнять вони собі базу фотографій ^_^

В соціалках ми даєм про себе набагато більше інфи, Практично все :)

ви даєте, а ми ні :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

анфас треба, а не боком фоткатись, взяв свою фотку стару з паспорту де мені 16 і коли 27 - все зійшлось 1 в 1.

респект програмістам

Взяла фото з паспорту - мені 28, показує - 26,

і фото на візу - мені 35, показує - 26)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

анфас треба, а не боком фоткатись, взяв свою фотку стару з паспорту де мені 16 і коли 27 - все зійшлось 1 в 1.

респект програмістам

Взяла фото з паспорту - мені 28, показує - 26,

і фото на візу - мені 35, показує - 26)))

то круто - не старієте

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Оце ж то поповнять вони собі базу фотографій ^_^

В соціалках ми даєм про себе набагато більше інфи, Практично все :)

ви даєте, а ми ні :)

Та я - загалом. Але, нікуди від "великого брата" не дінесся. Недавно наприклад вивчав тему browser fingerprints - то виявляється юзика можна ідентифікувати не тільки по невидимим і "невбиваємим" cookiе, як зазвичай робицця, але і... (OMG) - browser canvas. Говорячи проф мовою - в HTML5 є така штука - канва, щось по-типу Macromedia Flash, куди веб -сторінка може виводити 2D. Так от, там є така цікава функція - отримати дані по швидкодії відеокарти, і її "відбиток (разом з ІР-шником) ідентифікує вас абсолютно точно, хоч би ви й вінду знесли і Лінукс замість неї поставили :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Як побачив лого майкрософта, зрозумів що туфта якась)

І справді, відхилення всього плюс мінус 10-15 років) Напевно якщо зробити рандомну вибірку чисел від 18 до 55 то буде не менш точно опреділяти)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цікава механіка ... Правильно було б піти в нейронні мережі але тоді б мало вкінці питати чи я вгадала і скільку було справді.

А прога таємно включає мікрофон і слухає скажімо дві хвилини.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

хоч би ви й вінду знесли і Лінукс замість неї поставили

https://addons.mozilla.org/en-US/firefox/addon/canvasblocker/?src=cb-dl-updated

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...