Перейти до змісту

ВКРАЛИ ВЕЛОСИПЕД ZIEMEN


AUDI

Рекомендовані повідомлення

В п"ятницю, 01.05.2015р.,приблизно біля 15.00 було вкрадено велосипед на вулиці Сенаторки Левчанівської, це район Старого ринку. Велосипед є шосейний та дуже дорогий(((. Будь ласка, хтось побачить чи буде володіти будь-якою інформацією про даний велосипед - повідомте - 050 150 88 45, 095 828 77 80, 098 759 08 37 . Винагорода гарантується.

post-26468-0-96773900-1430517732_thumb.j

post-26468-0-42689600-1430517734_thumb.j

post-26468-0-36548500-1430517735_thumb.j

post-26468-0-30229600-1430517736_thumb.j

post-26468-0-26905900-1430517737_thumb.j

post-26468-0-18839000-1430517738_thumb.j

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Розмістив в групі в вк повідомлення про велосипед,

Бажаю успіхів в пошуку, велосипед дісно вартісний.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я на ньому катав трохи! Класний вел! Сподіваюся що велосипед знайдуть а крадія посадять!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Розмістив в групі в вк повідомлення про велосипед,

Бажаю успіхів в пошуку, велосипед дісно вартісний.

дУЖЕ ДЯКУЮ!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Одного ушльобка, який серед білого дня намагався вкрасти вєл практично в присутності господаря таки догнали, я так зрозумів, що почались розборки, можливо тріснули пару разів, але йому вдалось вирватись і заскочити в автомобіль шевроле лачетті. Потім казали що цей автомобіль дуже часто колесив районами.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так на велі поїхали чи кинули в автівку? Якщо друге, що скоріше, може вона засвітилась, камер там достатньо

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

romaxa11, звідки інформація? Номер записали?

Якщо злодій їздить на дорогому автомобілі.. це наводить на роздуми.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Одного ушльобка, який серед білого дня намагався вкрасти вєл практично в присутності господаря таки догнали, я так зрозумів, що почались розборки, можливо тріснули пару разів, але йому вдалось вирватись і заскочити в автомобіль шевроле лачетті. Потім казали що цей автомобіль дуже часто колесив районами.

Вєл, лачетті, колесить...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Одного ушльобка, який серед білого дня намагався вкрасти вєл практично в присутності господаря таки догнали, я так зрозумів, що почались розборки, можливо тріснули пару разів, але йому вдалось вирватись і заскочити в автомобіль шевроле лачетті. Потім казали що цей автомобіль дуже часто колесив районами.

Вєл, лачетті, колесить...

ХАРОШ! Пойдут ребятки как ОПГ!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Велосипед є шосейний та дуже дорогий(((

Видать крадут уроды которые хорошо разбираеются в великах. Я вначале посмотрел на фотки и подумал ну что тут красть, обычный велик типа спортивного (не в обиду автору, просто не разбираюсь), а оказывается эти ребятки хорошо знают какой красть. Без ловли на живца ничего не будет парни, кооперируйтесь. Уже подумываю, а стоил ли покупать ребенку дорошгой велосипед :( так часто встречаю тут подобные темы.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Свідки є, відеодоказ є, номера машини - є. Заяву в міськвідділ, паралельно звернутися до Самооборони - в них патрулі автомобільні теж є. Авто знайти-затримати, водія/власника - на Грибоєдова і "розкручувати"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Свідки є, відеодоказ є, номера машини - є. Заяву в міськвідділ, паралельно звернутися до Самооборони - в них патрулі автомобільні теж є. Авто знайти-затримати, водія/власника - на Грибоєдова і "розкручувати"

Думаю з Самооборони буде більше толку, тим паче там є велосипедисти...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Свідки є, відеодоказ є, номера машини - є. Заяву в міськвідділ, паралельно звернутися до Самооборони - в них патрулі автомобільні теж є. Авто знайти-затримати, водія/власника - на Грибоєдова і "розкручувати"

Думаю з Самооборони буде більше толку, тим паче там є велосипедисти...

Без заяви в міськвідділ - нічого не буде. Навіть якщо вичислять і затримають - ще собі проблем наживуть. На якій підставі затримували?

Спочатку заява, а паралельно ще й в ДАІ запит, на підставі (цієї ж) заяви про скоєння злочину, про надання інформації про власника автомобіля.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Свідки є, відеодоказ є, номера машини - є. Заяву в міськвідділ, паралельно звернутися до Самооборони - в них патрулі автомобільні теж є. Авто знайти-затримати, водія/власника - на Грибоєдова і "розкручувати"

щоб почали щось розкручувати, треба "помазати". по номерах спробувати машину знайти, а далі по ситуації... головне ГРАМОТНО все робити, без гарячки. Мені здалося, чи до початку масового переселення зі Сходу спокійніше в Луцьку було(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

народ, відео з Києва

Що це Київ, це зрозуміло. Думаю, суть викладеного відео в тому, що є ще ЛЮДИ, яким не байдуже.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Що це Київ, це зрозуміло. Думаю, суть викладеного відео в тому, що є ще ЛЮДИ, яким не байдуже.

судячи по обговоренню в темі, то не всі зрозуміли... )))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

. Мені здалося, чи до початку масового переселення зі Сходу спокійніше в Луцьку було(

Вам здалося

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...