Перейти до змісту

Шукаю інформацію, про якщики в підїздах


SOAD

Рекомендовані повідомлення

  • Відповідей 59
  • Створено
  • Остання відповідь

Ну за розміщення комунікацій компанія має платити або ЖЕК-у, або власникам будинку.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

:) можна пруф? (нормативний акт чи ще якийсь "закон")

А за те, що там електролічиильники стоять, обленерго Жеку платить? А зп водо- газо- лічильники теж всі платять? Ото-то ЖЕКи в нас бабло лопатами гребууууть...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

:) можна пруф? (нормативний акт чи ще якийсь "закон")

А за те, що там електролічиильники стоять, обленерго Жеку платить? А зп водо- газо- лічильники теж всі платять? Ото-то ЖЕКи в нас бабло лопатами гребууууть...

По закону провайдер, желающий «зайти» в конкретный многоэтажный дом, должен обратиться в ТСЖ (если оно сформировано) или в управляющую компанию, чтобы получить согласие жильцов. В этом случае проводится общее собрание жильцов, где решается вопрос. Оператор отчисляет ежемесячно некоторую сумму денег ТСЖ за использование хозяйственных помещений. Куда пойдут эти деньги, решает председатель. Управляющая компания зачастую забирает себе отчисления, не уведомляя о них проживающих в доме. За этим нужно проследить, если не хотите, чтобы вас обворовывали.

Сложнее дела обстоят с домами, где нет ТСЖ или других объединений жильцов. Здесь трудно добиться справедливости, особенно если дом находится в коммунальной собственности. ЖЭК может за обычную взятку дать разрешение на прокладку провайдером линий связи.

В реальной жизни сегодня провайдеру для начала работ по проведению сети в многоквартирном доме необходимо иметь устное, а еще лучше письменное согласие хотя бы одного из жильцов. Если квартиры приватизированные, то и нежилые помещения (подъезд, подвал, чердак и т.п.) являются собственностью жильцов. Согласно Закону «О приватизации государственного жилищного фонда», все они – совладельцы вспомогательных помещений. Таким образом, каждый из жильцов имеет право использовать лестничную клетку или чердак для прокладки кабелей, для этого не обязательно иметь согласие всех остальных проживающих.

більше тут http://www.broadband.org.ua/ot-redaktsii/2397-provajder-isportil-interer-pod-ezda-pri-ustanovke-oborudovaniya-vsegda-li-vinovat-operator-kak-dobitsya-spravedlivosti

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

seolutsk, ти рахуєш отой копіпаст пруфом? Гарний в нього початок: "По закону провайдер, желающий «зайти» в конкретный многоэтажный дом, должен ..." По КАКОМУ закону?!?Там єдине посилання на закон, і те не стосується прямо справи, бо про "приватизовані" приміщення.

Розміщення комунікацій повинне відповідати різним пож- сан- нормам, різним відповідним ДБНам... Це якщо на етапі будівництва. Якщо вже після, то повинно погоджуватись у відповідних органах. ПОГОДЖУВАТИСЬ! а не оплачуватись розміщення. Але в дійсності по суті НЕМА В КОГО ПОГОДЖУВАТИ. Підрядники звертаються в міськраду, ті футболять в ЖЕКи, йдуть в ЖЕКи, а ті розводять руками - "в нас нема відповідних спеціалістів". Одного разу ЖЕК дав свого електрика, який все, що зміг ляпнути, то "ящик нада зазємліть", хоча в той ящик заводилась лише оптика :). Ще одного разу ЖЕК відфутболив до ліфтерів, звідти прийшла ліфтерша і взагалі відмовилась погоджувати... Короче, ніхто толком ніхєра не знає, але дозволяти боїться. В результаті все отак і робиться - без погоджень, бо інакше взагалі нереально щось зробити. Гондурас...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тому по старому принципу найнадійніший штраф за паркування в неналежному місці це лопатою по лобовусі. :)

Помийте його :)

А чо має пилитися :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

О97-965-О2-ОО - Алексей.

дам тебе болгарку, фомку и чего еще надо... демонтируй её и не забивай себе голову глупостями.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я й кажу - Гондурас. Потрібно просто взнати, чиє добро і звёязатися з ними, пояснити притензію. Прийдуть і перероблять. А якщо це підрядники, виявиться, схалтурили, то тим більше перероблять, ще й вибачаться.

Правда я не про Аверс, я про сучасних провайдерів ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я здогадався, про який ящик мова, тому й написав, що їх зараз чіпляє багато хто. Для Київстара, наприклад, теж такі чіпляють... Просто чіпляти можуть різні підрядники...

Мені незрозуміло як його повісили, що він так обурює... Що за "плінтус дверкй"? і де "на рівні голови"? Прямо на площадці перед твоїми дверима чи що? Я не доковирююсь, просто дійсно не можу зрозуміти...

vovka2516, не свисти :) Може підключили туди, звідки і твій "щочик"? ;)

Це правда позавчора електрик побачив і відсоєдинив пропали канали аверса в сусідів !!

ну, живе в нього там такий - щочик :)

Ви мак їсте ?
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ви мак їсте ?

походу навпаки.

Те, що ви назвали "щочик", мало звучати, як "счётчик", а українською лічильник. Але ми зрозуміли.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ви мак їсте ?

походу навпаки.

Те, що ви назвали "щочик", мало звучати, як "счётчик", а українською лічильник. Але ми зрозуміли.

Борда вже форум лінгвістів?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

seolutsk, ти рахуєш отой копіпаст пруфом? Гарний в нього початок: "По закону провайдер, желающий «зайти» в конкретный многоэтажный дом, должен ..." По КАКОМУ закону?!?Там єдине посилання на закон, і те не стосується прямо справи, бо про "приватизовані" приміщення.

Розміщення комунікацій повинне відповідати різним пож- сан- нормам, різним відповідним ДБНам... Це якщо на етапі будівництва. Якщо вже після, то повинно погоджуватись у відповідних органах. ПОГОДЖУВАТИСЬ! а не оплачуватись розміщення. Але в дійсності по суті НЕМА В КОГО ПОГОДЖУВАТИ. Підрядники звертаються в міськраду, ті футболять в ЖЕКи, йдуть в ЖЕКи, а ті розводять руками - "в нас нема відповідних спеціалістів". Одного разу ЖЕК дав свого електрика, який все, що зміг ляпнути, то "ящик нада зазємліть", хоча в той ящик заводилась лише оптика :). Ще одного разу ЖЕК відфутболив до ліфтерів, звідти прийшла ліфтерша і взагалі відмовилась погоджувати... Короче, ніхто толком ніхєра не знає, але дозволяти боїться. В результаті все отак і робиться - без погоджень, бо інакше взагалі нереально щось зробити. Гондурас...

зняти всі прилади з дому, дуже просто, малость гемора но просто,

1) заява як власника квартири до власника обладнання, з проханням надати пояснення якого він поставив туди своє обладнання,

2) позовна заява в суд з зобов'язанням вчинити дію, посилаючись на ч 2 ст. 382, 359, 369 ЦКУ

3) гарно дати по шапці державному виконавцю, щоб вони зрізали всі щитки й т.д.

4) позов до провайдерів у зв'язку з невиконанням договору, тобто вжити всіх можливих заходів, щоб у разі якщо розірвуть щоб компенсували витрати, а саме були сплачені кошти за кабель, оскільки новий провайдер новий кабель+ його треба приховати ...

короче можна попробувати розвести на ремонт.

По суті, не МТС, не київстар не ставить такої фігні без згоди мешканців, бо вони вже навчені позовами в києві

я й кажу - Гондурас. Потрібно просто взнати, чиє добро і звёязатися з ними, пояснити притензію. Прийдуть і перероблять. А якщо це підрядники, виявиться, схалтурили, то тим більше перероблять, ще й вибачаться.

Правда я не про Аверс, я про сучасних провайдерів ;)

сьогодні пішов в аверс, культурно пояснив, без погроз, просто попросив переставити, сказали що в щонайближчі 3 дні переставлять в інше місце

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

SOAD, по першій частині дякую, поржав :) Я зара з телефону, ліньки опонувати... Скажу коротко - спробуй

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

SOAD, по першій частині дякую, поржав :) Я зара з телефону, ліньки опонувати... Скажу коротко - спробуй

скажу прямо, вже аверс відгрібає, вже 1 раз перемістили, понароблювали дірок, зараз будуть самі штукатурити їх і забирати свій трансформатор на юх, а то роблять не по людські, а як проще... для розміщення обладнання є технічні поверхи

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

для розміщення обладнання є технічні поверхи

там ще э купа технічникх стандартів і юридичних процедур.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

для розміщення обладнання є технічні поверхи

там ще э купа технічникх стандартів і юридичних процедур.

хочуть надавати послуги, хай роблять нормально, а не через сраку

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

хочуть надавати послуги, хай роблять нормально, а не через сраку

Чоловіче добрий, повір, схочеш ти нормальний нет (для прикладу) - і варіантів не буде, тобі буде глибоко наср*ати на стандарти і де висить той ящий. Бо нет людський і ціна нормальна.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

хочуть надавати послуги, хай роблять нормально, а не через сраку

Чоловіче добрий, повір, схочеш ти нормальний нет (для прикладу) - і варіантів не буде, тобі буде глибоко наср*ати на стандарти і де висить той ящий. Бо нет людський і ціна нормальна.

і до чого, це тобто нормально зробити через попу, й кричати ну це ж б*я для людей, і поф шо воно реально вам мішає жити, і поф шо інші плаття гроші за розміщення обладнання, а ми ж для людей й не будемо, поф шо як виявилось і київстар і датагруп встановили обладнання на тех. поверсі....

я хочу мінімум, маленьку коробку, а не гаргару біля моїх вхідних дверей

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

воно реально вам мішає жити

Яким саме чином заважає жити?

як виявилось і київстар і датагруп встановили обладнання на тех. поверсі....

вважаєш?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в мене був такий випадок: я живу на 5-тому поверсі приїхали підрядникі від датагруп, просверлили 2 отвори на вулицю завели 2 кабелі багатожильні під кутом так що дощова вода заливалась в підїзд, отворів незаробили. через певний час в підїзді почала добряче мокнути стіна. я позвонив в датагруп, пояснив ситуацію, сказали розберуться. не розібрались, через тиждень я перетелефонував і пояснив що якщо не усунуть непладки я переріжу кабель. сталось чудо прийшов жек описав і зробили ремонт. ( яв жек не звонив, але апевно провайдер заплатив їм, бо запшикати пінку і замазати дешевше ніж ставити муфту)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...