Перейти до змісту

Шукаю інформацію, про якщики в підїздах


SOAD

Рекомендовані повідомлення

можливо хтось знає, який умелец (компанія) ставить ящики металічні в під'їздах та труби (для кабелю) й т.д.?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 59
  • Створено
  • Остання відповідь

Інтернет технологія - екс Аверс.

дякую, піду культурно поясню їм, шо біля дверей ставити таку фігню не можна)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

дата також

НІ. Датагруп такого не робе таке: робе лише екс-Аверс.

біля дверей ставити таку фігню не можна)

Яку саме? і чого не можна? Чим обумовлено?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

дата також

НІ. Датагруп такого не робе таке: робе лише екс-Аверс.

біля дверей ставити таку фігню не можна)

Яку саме? і чого не можна? Чим обумовлено?

1) тим що це моя приватна власність

2) поставити впритик до плінтуса дверей це мега розумно було

3) коробки великі металеві, якраз на рівні голови людини

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1) тим що це моя приватна власність

Коридор ні.

і шо? коридор являється такою ж приватною власністю мешканців, будинку як й квартира, ти паче що він не в повітрі вісить, а прикріплений до стіни

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

дата також

НІ. Датагруп такого не робе таке: робе лише екс-Аверс.

біля дверей ставити таку фігню не можна)

Яку саме? і чого не можна? Чим обумовлено?

робить!!! ой ще як робить :_04: , ще й кабелі розміром з шланг тянуть, до того ящика понад дверима квартир.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ви як ті бабки в тому анекдоті.

те, що воно безкультурно, без коробів - то совок. переробляти його уже не буде НІХТО.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ви як ті бабки в тому анекдоті.

те, що воно безкультурно, без коробів - то совок. переробляти його уже не буде НІХТО.

ну то завжди можна його зрізати, оскільки воно розміщено без відповідних дозволів

хай воно буде, мені пофігу, але хай перероблять по людськи, а то шанс розвалити голову об той короб дуже великий

Ви як ті бабки в тому анекдоті.

те, що воно безкультурно, без коробів - то совок. переробляти його уже не буде НІХТО.

а якщо ні то може бути як тут)

TgRW48GX3kY.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

оскільки воно розміщено без відповідних дозволів

Звідки інфа? А я впевнений, що перед тим, як щось повісити, дозвіл таки брали. Зокрема ДГ точно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

можна фото?

"Ящики металеві великі" зара багато хто вішає

EC-WS-126060-GY-228x228.jpg як виявилось це називається антивандальний ящик

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

МІж 1-м і другим поверхами у нас такий ящик висить. Туди заведена оптика, там розкросована.

Власник - ІнтернетТехнологія, ака Аверс.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

оскільки воно розміщено без відповідних дозволів

Звідки інфа? А я впевнений, що перед тим, як щось повісити, дозвіл таки брали. Зокрема ДГ точно.

в кого в жеку,

нічого що відповідно до ст 382 коридор є приватною власністю мешканців будинку і згоду треба брати в них?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

МІж 1-м і другим поверхами у нас такий ящик висить. Туди заведена оптика, там розкросована.

Власник - ІнтернетТехнологія, ака Аверс.

в мене така фігня на кожному поверсі, й що саме цікаве повісили її впритул до дверей вхідних мої, сьогодні я об неї мало не зніс собі голову, коли ніс шпаклівку в квартиру

відповідно до ст 382

Якого кодексу ?

сорі ЦКУ

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

менша фігня висить поруч із водозливом. НІКОМУ не заважає. Власне, коли монтажники монтували - потрібно робити зауваження.

У нас перед підключенням аверсами писали згоду на підключення, і само собою і на монтажні роботи, що із цим пов'язані.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

менша фігня висить поруч із водозливом. НІКОМУ не заважає. Власне, коли монтажники монтували - потрібно робити зауваження.

У нас перед підключенням аверсами писали згоду на підключення, і само собою і на монтажні роботи, що із цим пов'язані.

будинок новобудова, 80% квартир будинку пустує, вони повісили на своє хочу, я розумію про що ви говорите, але на федорова 4д повісили дуже "покастрацьк"и, з однієї сторони він "тіпа" нікому не мішає, але перецепившись голову якраз можна знести об нього

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я здогадався, про який ящик мова, тому й написав, що їх зараз чіпляє багато хто. Для Київстара, наприклад, теж такі чіпляють... Просто чіпляти можуть різні підрядники...

Мені незрозуміло як його повісили, що він так обурює... Що за "плінтус дверкй"? і де "на рівні голови"? Прямо на площадці перед твоїми дверима чи що? Я не доковирююсь, просто дійсно не можу зрозуміти...

vovka2516, не свисти :) Може підключили туди, звідки і твій "щочик"? ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я здогадався, про який ящик мова, тому й написав, що їх зараз чіпляє багато хто. Для Київстара, наприклад, теж такі чіпляють... Просто чіпляти можуть різні підрядники...

Мені незрозуміло як його повісили... Що за "плінтус дверкй"? і де "на рівні голови"? Прямо на площадці перед твоїми дверима чи що? Я не доковирююсь, просто дійсно не можу зрозуміти...

завтра буду там сфотографую, але так воно й є, прямо на площадці, перед моїми вхідними дверима

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...