Перейти до змісту

Шукаю інформацію, про якщики в підїздах


SOAD

Рекомендовані повідомлення

ти думаєш, я мало ящиків бачив? :) Та й не все ж обладнання можна в маленький впихнути. Це коли кінцеве, та ще й пасивне, то да... А от коли там паро ОДФів, та ще й роутер-сплітер-мультиплексор-іт.д., та ще й УПС, то виходить конкретна шафа :)

Мені цікаво було саме той, скандальний побачити, оту "фігню біля дверей", яка "впритик до плінтуса дверей" і "якраз на рівні голови людини"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 59
  • Створено
  • Остання відповідь

ти думаєш, я мало ящиків бачив? :)

Я це до того - що в мене в під'їзді не все так страшно!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

та й більшості не все так страшно. А про технічні поверхи умнічають ті, які ніколи з тим не стикались і справи з цим не мають. Це теж саме, як би ти купив машину, першим на маленькій вулиці, а сусіди почали б бурчати "їздить тут під вікнами, пилюку ганяє, смердить, а тут діти гуляють, білизна сохне... міг би там за рогом собі ставити і пішки пройтись!"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

акуратно нормально повісили. В кутку, нікому і нічому не заважає...

Поясни, де тут "впритик до плінтуса дверей" і "якраз на рівні голови людини"??? Це якого ж ти зросту, що рівень твоєї голови вище коробки дверей? І що таке "плінтус дверей"?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

акуратно нормально повісили. В кутку, нікому і нічому не заважає...

Поясни, де тут "впритик до плінтуса дверей" і "якраз на рівні голови людини"??? Це якого ж ти зросту, що рівень твоєї голови вище коробки дверей? І що таке "плінтус дверей"?

Так на фото ж підписане місце де він висів і де зараз висить. Тобто на прохання автора ящик перевісили

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

акуратно нормально повісили. В кутку, нікому і нічому не заважає...

Поясни, де тут "впритик до плінтуса дверей" і "якраз на рівні голови людини"??? Це якого ж ти зросту, що рівень твоєї голови вище коробки дверей? І що таке "плінтус дверей"?

на рівні голови, це значить, що об нього можна валитися головою, а до плінтуса, то до перестановки, він був від стіни 5-10 см

я за квартиру заплатив гроші, і мені не треба щоб в мене в біля вхідних дверей висіли чиїсь незаконно повішені коробки, оскільки як виявилось ІТ повісив їх без дозволу ОСББ (тобто мешканців)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

перепрошую, не збільшував фоток, не побачив написів, не зрозумів, що то вже перевішене.

Згоден, монтажники мудаки.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Повністю підтримую "SOAD" і розумію його обурення, дійсно ящик висів "піпєц" шо мудаки то мудаки його повісили(спочатку)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...