Перейти до змісту

Дитина в 1 клас вибір школи...


him

Рекомендовані повідомлення

Дружина віддала малу в 9-ту школу,бо сама там вчилась і батькам легше забирати її(для підстраховки).Я не дуже хотів.Але виявилось,що 9-та школа визнана найкращою школою області.А коли на останньому дзвонику перелічували здобутки дітей випускних класів,при чому навіть по непрофільним предметам,то я приємно здивувався.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 тижня потому...
  • Відповідей 52
  • Створено
  • Остання відповідь

Мала два роки 1-2 клас відтаскала рюкзак http://rozetka.com.ua/kite_k15_501_6s/p3480000/ але в іншому кольорі - якщо трошки його почистити - то як новий - одне.. в другому класі вимагали брати в школу все, то не завжди влазила папка для образотворчого мистецтва, бо рюкзак каркасний - не тянеться.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А мы покупали рюкзак Kite, хватило на 1 год и то с натяжкой((((А купили фирмы "1 вересня" за два года не стаскали...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

А я категорично проти гімназій чи шкіл з підвищеним навантаженням!, адже там набагато важче вчитися

Коли вибирали школу малечі вибір впав на 22 школу. І от бах присвоїли статус ліцей. І шо виходить тепер дитину туда в школу не пускати, а в 11 яка біля нас. Правильно казали набирають дітей в ліцей з 5 класу. А так програма та сама. Запитували знайому яка працює в школі то програма не змінилась, тільки статус школи змінився. А от перед 5 класом тести які вирішать подальшу долю перебування дітей.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 10-ту школу набрали аж 7!!! перших класів, а в сусідню 19-ту (через забор), 3 набрати не можуть... Невже 10 настільки краща, що всі пруть дітей туди?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 10-ту школу набрали аж 7!!! перших класів, а в сусідню 19-ту (через забор), 3 набрати не можуть... Невже 10 настільки краща, що всі пруть дітей туди?

це понти і безвідповідальність батьків, а для дітей суцільні незручності. Звичайно, хай краще моя дитина буде стояти в черзі в туалет, столову, вчитись в 3 зміни, сидіти на 6-ій парті і т.д. зате в 10-й школі, коли у сусідній вистачає парт, підручників, уваги вчителя і завидна дитина завжди в дома. От така у нас логіка батьків.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А я категорично проти гімназій чи шкіл з підвищеним навантаженням!, адже там набагато важче вчитися

Коли вибирали школу малечі вибір впав на 22 школу. І от бах присвоїли статус ліцей. І шо виходить тепер дитину туда в школу не пускати, а в 11 яка біля нас. Правильно казали набирають дітей в ліцей з 5 класу. А так програма та сама. Запитували знайому яка працює в школі то програма не змінилась, тільки статус школи змінився. А от перед 5 класом тести які вирішать подальшу долю перебування дітей.

А чим вам 11 школа не догодила? Чи ви вважаєте що там не такі діти вчаться, чи вчителі бездарі?

А ще, перед 5-им класом у всіх школах складають іспити. І гімназія та ліцей - це зовсім різні речі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 10-ту школу набрали аж 7!!! перших класів, а в сусідню 19-ту (через забор), 3 набрати не можуть... Невже 10 настільки краща, що всі пруть дітей туди?

Найкраща! ;)

це понти і безвідповідальність батьків, а для дітей суцільні незручності. Звичайно, хай краще моя дитина буде стояти в черзі в туалет, столову, вчитись в 3 зміни, сидіти на 6-ій парті і т.д. зате в 10-й школі, коли у сусідній вистачає парт, підручників, уваги вчителя і завидна дитина завжди в дома. От така у нас логіка батьків.

Не говорите ерундой!

Що ви особисто знаєте про школу? Ви, може, там вчилися? Чи досі вчитеся? Чи може ваші дітки туди ходять ?

Ні? тоді промовчіть!

Коли я йшов в перший клас 10-ї школи, то був у "1-є" класі. І були ще. Цьогоріч набрали 210 діточок!

Я не пам'ятаю ніяких незручностей.

Зараз тим паче, тому що 4-і (а може ще й 3-і) класи будуть ходити в "другу" зміну. Вона швидше середня. Бо на 12 годину. Якраз, коли закінчуються уроки в першачків.

Черг в туалет немає. Перерви для цього більш, ніж достатньо. І туалети є на кожному поверсі. В туалетах зроблений шикарний ремонт. В деяких багатих фірмах гірший.

В столовій старші і молодші класи не пересікаються. Розклад дзвінків різний. Місця в столовій вистачає ,як і посуду і всього решта!

По 6 парт немає. Як і в кожному класі по 25-28 учнів. Більше - заборонено. Тому 15 по 5 в 3 ряди - 30 чоловік. Одна парта зайва. Підручників вистачає.

Більше скажу, є група продовженого дня. І діти лишаються на сон. От чого не вистачає, так це класів для спання діток. Тому на сон лишається, щось коло 60 дітей.

Щодо сусідньої школи, то з 19-ї в 10-у посеред навчального року дітей переводили!!

Чому ? Здогадайтеся з одного разу!

Логіка батьків - віддам в 4-у це ж ГІМНАЗІЯ!!!

Якщо дитина має бути розумною, то буде розумна в БУДЬ-ЯКІЙ школі. Навіть в 19-й.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щодо сусідньої школи, то з 19-ї в 10-у посеред навчального року дітей переводили!!

І чому? Не знаю нічого ні про 10, ні про 19 (ні хорошого, ні поганого), лише де знаходяться...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якби була така хороша школа, то може не переводили б дітей?

В мене 2-є сусідів перевели дітей з 19-ї в 10-у.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щодо сусідньої школи, то з 19-ї в 10-у посеред навчального року дітей переводили!! Чому ? Здогадайтеся з одного разу!

чому я маю щось здагадуватись чи фантазувати? По всіх школах діти час-від-часу переміщаються/переводяться, і цьому є безліч різних причин. Я запитав - "чому". Щось знаєш - ну то просвіти нас.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я здогадуюсь, що не переводили б. Але ж цікаво, чому? Директор не такий? Умови погані? Вчителі неадекватні? Побори великі?

То ж просвітіть, цікаво....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Логіка батьків - віддам в 4-у це ж ГІМНАЗІЯ!!!

Якщо дитина має бути розумною, то буде розумна в БУДЬ-ЯКІЙ школі. Навіть в 19-й.

Жень, фігню пишеш. Бо працює з точністю до навпаки. Якщо дитина має бути тупою, то буде тупою в будь якій школі.

Я був доволі :) розумним учнем в 17й у свій час, їздив по купі предметів на олімпіади і т.д. :) але як виявилося при підготовці до вступу у ВУЗ :) знання з математики були нижче середнього. І в школі ми не вчили половину того що в 21й чи 4й школах давали.

Так, літо під жорстким пресингом дохтора математика у Львові дало результети :) необхідне наздогнав і перегнав. Але неприємний осад лишився.

Ну і тепер я точно впевнений що в різних школах різний рівень знань дають.

Тому, найголовніше – відправити дитину в школу, яка відповідає її бажанню вчитися. Я, побачивши що мій малий не особо тягнеться до науки, не сунув його в гімназію. Якби побачив що щось міняється – то перевів би :) але тенденції не сприяють

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Директор не такий? Умови погані? Вчителі неадекватні? Побори великі?

Все по трошки.

Просто Михальчук за 10-у школу в останні роки взявся. Поміняні ВСІ вікна в школі на металопластик, замість трухлявих дерев'яних. Навіть спортзал і актовий зал.

Школа-ліцей. Дають перші якісь навички роботи.

Постійно діти їздять у Польщу.

а 19-а того не має. А різниця між ними - 50м.

Щодо "поборів" - то я скажу так. В садочку я здавав на групу та садочок - вдвічі більше ніж у школі на клас та школу. Якщо 2-є діток ходить, то здавати трошки менше.

Якщо сім'я багатодітна - то не здають грошей взагалі.

Цього 1-го вересня, на лінійці був Романюк. Він привів в школу сина "Вишні", Олега Вишневського, що загинув у АТО. Ми з Олегом вчилися у паралельних класах, а перед тим, ходили в садочок в одну групу. Також згадували мого однокласника Іонова В'ячеслава. Разом вчилися до 9-го класу. Він також загинув у АТО.

Кілька років тому Палиця забезпечив школу тренажерним залом, у "Бугаїнушці" (хто знає ;) ) замінили тренажери. Замість самопальних - стали заводські.

Ну і тепер я точно впевнений що в різних школах різний рівень знань дають.

А я тобі про що?

А це залежить від вчителів. Хоча це і не значить що в 21-й чи 4-й зібрані найкращі.

3 набрати не можуть... Невже 10 настільки краща, що всі пруть дітей туди?

Ще скажу, школа не може відмовити в прийомі.

мало бути 5 класів. Потім вирішили 6, а на фіналі 7.

до 5-го класу - не буде 7, якщо 5 то це щастя. Або й 4!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

до 5-го класу - не буде 7, якщо 5 то це щастя. Або й 4!

Просто цікаво. Якщо всі так хочуть віддати дитину в 10-ту школу, то чому до 5-го класу захочуть перевести?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо дитина має бути розумною, то буде розумна в БУДЬ-ЯКІЙ школі. Навіть в 19-й.

Як грубо і негарно!

Вчилась у 19-ій. Це далеко не найгірша школа у місті. Багато переможців та призерів олімпіад підготувала

ПіСІ: Не знаю яка ситуація зараз, але у час мого навчання казали, що у 10-ту брали практично всіх, кого виганяли з інших шкіл

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ПіСІ: Не знаю яка ситуація зараз, але у час мого навчання казали, що у 10-ту брали практично всіх, кого виганяли з інших шкіл

А я ще пам'ятаю, що в приміщенні 10-ї школи була вечірня школа. Вхід у неї був зі сторони теперішнього "Грегорі кафе". На торці молодшого блоку.

Лашина була хорошим директором. І я повторюся, школа не має право відмовляти жителям мікрорайону в прийомі дітей.

Якби я був з ДПЗ, а захотів йти в школу іншому районі, можуть відмовити.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ПіСІ: Не знаю яка ситуація зараз, але у час мого навчання казали, що у 10-ту брали практично всіх, кого виганяли з інших шкіл

А я ще пам'ятаю, що в приміщенні 10-ї школи була вечірня школа. Вхід у неї був зі сторони теперішнього "Грегорі кафе". На торці молодшого блоку.

Лашина була хорошим директором. І я повторюся, школа не має право відмовляти жителям мікрорайону в прийомі дітей.

Якби я був з ДПЗ, а захотів йти в школу іншому районі, можуть відмовити.

при Лашиній кпд змін в школі було на рівні 0,5- 1%. А зараз, школа помітно пішла вперед=)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Як і в кожному класі по 25-28 учнів. Більше - заборонено. Тому 15 по 5 в 3 ряди - 30 чоловік. Одна парта зайва.

З цього моменту детальніше, будь ласка.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

при Лашиній кпд змін в школі було на рівні 0,5- 1%. А зараз, школа помітно пішла вперед=)

Лашина ще в тій самій школі (ще, правда, в Теремно) працювала піонервожатою. Та й був то не прогресуючий СРСР.

Зміни почалися із Масиник.

З цього моменту детальніше, будь ласка.

ну, не 25 - 28 а 30. Сорі.

Кількість учнів у 1 класі не повинна бути більшою 30 осіб. Допускається зменшення наповнюваності за умови прийняття відповідного рішення органами місцевої виконавчої влади та місцевого самоврядування.

25-28 - вважається оптимальною кількістю. Можна менше - тоді вчителям легше. Знаю, (казали вихователі) що і в садочку така ж кількість.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

З цього моменту детальніше, будь ласка.

ну, не 25 - 28 а 30. Сорі.

Кількість учнів у 1 класі не повинна бути більшою 30 осіб. Допускається зменшення наповнюваності за умови прийняття відповідного рішення органами місцевої виконавчої влади та місцевого самоврядування.

А от цікаво цей лист носить рекомендаційний характер, чи це як наказ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ну, не 25 - 28 а 30. Сорі.

Кількість учнів у 1 класі не повинна бути більшою 30 осіб. Допускається зменшення наповнюваності за умови прийняття відповідного рішення органами місцевої виконавчої влади та місцевого самоврядування.

25-28 - вважається оптимальною кількістю. Можна менше - тоді вчителям легше. Знаю, (казали вихователі) що і в садочку така ж кількість.

У нас в кожному класі по 32 учня, і де тут норма? По садочках і по 48 в групі є.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

мало бути 5 класів. Потім вирішили 6, а на фіналі 7.

до 5-го класу - не буде 7, якщо 5 то це щастя. Або й 4!

Прям парадокс якийсь. Набирають 210 учнів, а в фіналі початкових класів залишається менше половини. Куди решта дівається, якщо така вже супер-пупер файна школа? Чи не переходять вони у ту ж саму 19 школу чи де інде. І не кажіть що 100 сімей місце проживання змінюють. Мабуть там не все так добре як ви описуєте.

Зі своє сторони скажу, у нашій 11 школі як набирають 100 учнів, так вони і до 5-го класу всі на місці.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

У нас в кожному класі по 32 учня, і де тут норма? По садочках і по 48 в групі є.

Грубе порушення.

Набирають 210 учнів, а в фіналі початкових класів залишається менше половини. Куди решта дівається, якщо така вже супер-пупер файна школа? Чи не переходять вони у ту ж саму 19 школу чи де інде

Причин змінити школу є вагон. Від банального "змінили квартиру, яку знімають / переїхали в інший район", до "не встигають за програмою".

Крім того, я ніде на 100% не стверджував, що так і станеться. Можливо(!) усі 7 і лишаться.

коли я вчився - середніх класів було 5. А початкових було 7 чи 8.

переходили в нові 25-ту і 26-ту і 21-у. 23-ю.

щодо 19-ї школи. Зі слів сусіда, в якого дитина ходила в 19 школу. Учням і батькам не подобався класний керівник, попросили директора замінити, той відмовився.

Результат (зі слів сусіда) ~ 75% учнів перейшли у інші школи. (Не так і далеко 23 ну і 10).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А от цікаво цей лист носить рекомендаційний характер, чи це як наказ?

отаке знайшов. Але там зміни були. Але вони стосувалися лише спец закладів. Там же є посилання.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...