Перейти до змісту

Дитина в 1 клас вибір школи...


him

Рекомендовані повідомлення

Доброго дня ітак дитина буде іти в 1 клас але виникає питання виборі школи.Можливо хтось водить дитину у школу № 3 цікавить відгукі про школу як вчителя як дісципліна буду дуже вдячний за відгукі.Також розглядаєця Гімназія-школа № 9 також прошу прокоментувати за школу що і як.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 52
  • Створено
  • Остання відповідь

Вибір школи залежить від Вашої мети / планів стосовно майбутнього дитини

Питання вибору вже неодноразово обговорювалось

Наприклад, тут чи тут

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сергій, а чого не в 1-шу? тобі там близько

Юра яб залюбкі але непройшли співбесіду і прямо натякнули що непідходить дитина...А третя школа на наш район того і питаю за неї чі хтось щось роскаже...

p.s. перепрошую за помилкі

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тільки не гімназія, навіщо дитину мучити?Я мав бути в елітному класі, брат маму відговорив, бо сам ходив в гімназію і знає, як там важко.Головне бажання вчитися, а клас чи школа це не показник.А саме головне власні характеристики дитини - вміння спілкуватися та вести розмову більше знадобиться в житті чим гімназія.Більшість багатих людей не мають хорошої освіти.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 школа непоганий варіант. Після того як Недужка зкинули з трону висмоктування батьківських грошей значно зменшилося. А по вчителям - хороші спеціалісти в більшості. Хоча в "сім'ї не без урода", але то окрема тема. Сам та вчився і молодша сестра також.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Доброго дня ітак дитина буде іти в 1 клас але виникає питання виборі школи.Можливо хтось водить дитину у школу № 3 цікавить відгукі про школу як вчителя як дісципліна буду дуже вдячний за відгукі.Також розглядаєця Гімназія-школа № 9 також прошу прокоментувати за школу що і як.

Доброго дня! Отже дитина буде іти в 1 клас, але виникає питання у виборі школи. Можливо, хтось водить дитину в школу № 3? Цікавлять відгуки про школу, вчителів, рівень дисципліни. Буду дуже вдячний за відгуки.Також розглядаєтья варіант НВК № 9. Прошу залишити коментарі.

Якось так :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Доброго дня ітак дитина буде іти в 1 клас але виникає питання виборі школи.Можливо хтось водить дитину у школу № 3 цікавить відгукі про школу як вчителя як дісципліна буду дуже вдячний за відгукі.Також розглядаєця Гімназія-школа № 9 також прошу прокоментувати за школу що і як.

Доброго дня! Отже дитина буде іти в 1 клас, але виникає питання у виборі школи. Можливо, хтось водить дитину в школу № 3? Цікавлять відгуки про школу, вчителів, рівень дисципліни. Буду дуже вдячний за відгуки.Також розглядаєтья варіант НВК № 9. Прошу залишити коментарі.

Якось так :)

ну ты прям педагог

тока по теме от тебя один высер

попросил человек дать рекомендации

а вы вы тут устроили экзамен

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

бо сам ходив в гімназію і знає, як там важко.

ой не правда, не треба перебільшувати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

теперь по теме

отдай в 4 школу

найди людей которые помогут в этом вопросе

как по мне одна из самых самых

да и тебе не далеко до нее

у самого двое там

хотя район не мой

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 ) теперь по теме

отдай в 4 школу

найди людей которые помогут в этом вопросе

как по мне одна из самых самых

да и тебе не далеко до нее

у самого двое там

хотя район не мой

2) ну ты прям педагог

тока по теме от тебя один высер

попросил человек дать рекомендации

а вы вы тут устроили экзамен

в 4 гімназії є два профілі (починаючи з 5 класу). 1) математичний (А, Б, Г класи) і 2) лінгвістичний (В клас).

1)В математичних - уроків математики 7-10 на тиждень. з 8-го класу іде поділ на групи, як на алгебрі, так і геометрії.

2)В 1 класі можна вивчати або англ. або німецьку. Починаючи з 5-го - перша іноземна (Англійська, німецька) 5 разів на тиждень, 2 іноземна (Англійська, німецька, польська, французька) 3 рази. В 10-11 класі 8 уроків англійської

англ. вивчається за книжками видавництв Лонгман, Пірсон т.д.

+ вже другий рік в лінгвістичних класах додатково як 3-тю мову (факультативно) діти вивчають китайську (двічі на тиждень).

+ гімназія співпрацює з школами Німеччини та Польщі та активно "возить" дітей по обміну в вищезгадані країни.

Коротко: Професійні учителі, хороша матеріальна база, чемні та талановиті діти, місячна плата в фонд школи - 30 грн (це добровільний внесок, і ніхто не примушує нікого платити). Учительська та кабінет директора "прозорі". У стінах стоять вікна, і усім видно чим займається директор та учителі в учительській.)

п.с. завгоспа Василя Леонтійовича Ярмолюка забрали в АТО вже як 3 місяці. (це так, можливо хтось його знає)

2) Борд - теж школа, універсальна)). І яким "висером" міг, таким це і продемонстрував. ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 ) теперь по теме

отдай в 4 школу

найди людей которые помогут в этом вопросе

как по мне одна из самых самых

да и тебе не далеко до нее

у самого двое там

хотя район не мой

2) ну ты прям педагог

тока по теме от тебя один высер

попросил человек дать рекомендации

а вы вы тут устроили экзамен

в 4 гімназії є два профілі (починаючи з 5 класу). 1) математичний (А, Б, Г класи) і 2) лінгвістичний (В клас).

1)В математичних - уроків математики 7-10 на тиждень. з 8-го класу іде поділ на групи, як на алгебрі, так і геометрії.

2)В 1 класі можна вивчати або англ. або німецьку. Починаючи з 5-го - перша іноземна (Англійська, німецька) 5 разів на тиждень, 2 іноземна (Англійська, німецька, польська, французька) 3 рази. В 10-11 класі 8 уроків англійської

англ. вивчається за книжками видавництв Лонгман, Пірсон т.д.

+ вже другий рік в лінгвістичних класах додатково як 3-тю мову (факультативно) діти вивчають китайську (двічі на тиждень).

+ гімназія співпрацює з школами Німеччини та Польщі та активно "возить" дітей по обміну в вищезгадані країни.

Коротко: Професійні учителі, хороша матеріальна база, чемні та талановиті діти, місячна плата в фонд школи - 30 грн (це добровільний внесок, і ніхто не примушує нікого платити). Учительська та кабінет директора "прозорі". У стінах стоять вікна, і усім видно чим займається директор та учителі в учительській.)

п.с. завгоспа Василя Леонтійовича Ярмолюка забрали в АТО вже як 3 місяці. (це так, можливо хтось його знає)

2) Борд - теж школа, універсальна)). І яким "висером" міг, таким це і продемонстрував. ;)

четко расписал

так и есьть

плюс тебе от меня

но сам факт там бабосы с нас родителей не доят просто так

и образование дают ого го

мой старший скатина - играет в игры на буржуйских ресурсах

тока и слышу что мне знакомо (одни руательства на ангельском)

еще он паралельно хфранцузкую учит :0163:

я доволен

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 ) теперь по теме

отдай в 4 школу

найди людей которые помогут в этом вопросе

как по мне одна из самых самых

да и тебе не далеко до нее

у самого двое там

хотя район не мой

2) ну ты прям педагог

тока по теме от тебя один высер

попросил человек дать рекомендации

а вы вы тут устроили экзамен

в 4 гімназії є два профілі (починаючи з 5 класу). 1) математичний (А, Б, Г класи) і 2) лінгвістичний (В клас).

1)В математичних - уроків математики 7-10 на тиждень. з 8-го класу іде поділ на групи, як на алгебрі, так і геометрії.

2)В 1 класі можна вивчати або англ. або німецьку. Починаючи з 5-го - перша іноземна (Англійська, німецька) 5 разів на тиждень, 2 іноземна (Англійська, німецька, польська, французька) 3 рази. В 10-11 класі 8 уроків англійської

англ. вивчається за книжками видавництв Лонгман, Пірсон т.д.

+ вже другий рік в лінгвістичних класах додатково як 3-тю мову (факультативно) діти вивчають китайську (двічі на тиждень).

+ гімназія співпрацює з школами Німеччини та Польщі та активно "возить" дітей по обміну в вищезгадані країни.

Коротко: Професійні учителі, хороша матеріальна база, чемні та талановиті діти, місячна плата в фонд школи - 30 грн (це добровільний внесок, і ніхто не примушує нікого платити). Учительська та кабінет директора "прозорі". У стінах стоять вікна, і усім видно чим займається директор та учителі в учительській.)

п.с. завгоспа Василя Леонтійовича Ярмолюка забрали в АТО вже як 3 місяці. (це так, можливо хтось його знає)

2) Борд - теж школа, універсальна)). І яким "висером" міг, таким це і продемонстрував. ;)

ви так гарно розписала ,що я хочу щоб моя дитина там вчилася :g26:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А я категорично проти гімназій чи шкіл з підвищеним навантаженням! Мало того, що діти з 6 років тепер йдуть до школи, та ще й по новій програмі! Ми, батьки в першу чергу, у них забираємо дитинство, навантажуючи спеціалізованими школами, адже там набагато важче вчитися дитині. За новою програмою, навіть у звичайній школі дитині вистачає навантаження по саму макушку. Не знаю як вам, а мені шкода дивитись на ту малечу у початкових класах: вони розсіяні, завжди невиспані, чимось заклопотані... задрочені (вибачте) наукою.

Якщо хочете, щоб ваша дитина втратила можливість гуляти з однолітками, та й взагалі мати можливість кожен день прогулюватись, губити свій зір, просиджувати чверть дня в інтернеті в пошуках відповідей чи підготовки до уроків, маєте купу лишніх грошей на додаткову літературу, ....- велком до гімназій!!!

І не забувайте, що після школи вас чекає скоріше всього платний університет (бо державні місця скорочують з кожним роком, і можливо наші діти по закінченню школи взагалі їх не застануть), а після університету - біржа праці. Хоча, якщо маєте знову ж таки кошти на освіту тут чи за кордоном, можете "засунути" на хорошу роботу, тоді навіщо мучити дитину з дитинства? краще на розвиткові гуртки здайте.

P.S. Я мама діток, що ходять у 3-й, 2-й, та піде у цьому році ще один у 1-й клас.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

Я би віддала в ту школу, яка ближче до дому та ще й бажано щоб дорогу не переходити. Так зручніше для дитини і для вас, ви ж не будете її кожен день заводити і забирати. А успіхи в навчанні в основному від вас та дитини залежать.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Воно то так, але коли вчитель паршивий, то сама дитина не осилить і ніякі твої старання не допоможуть...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Tanichka, HaTaLjKa, Ви у звичайних школах вчились чи у гімназіях?

Воно то так, але коли вчитель паршивий, то сама дитина не осилить і ніякі твої старання не допоможуть...

а якщо ще школа така, де купа дітей не зацікавлена у навчанні та з девіантною поведінкою то і подавно.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...

Tanichka, HaTaLjKa, Ви у звичайних школах вчились чи у гімназіях?

Воно то так, але коли вчитель паршивий, то сама дитина не осилить і ніякі твої старання не допоможуть...

а якщо ще школа така, де купа дітей не зацікавлена у навчанні та з девіантною поведінкою то і подавно.

у звичайній і не шкодую. Сюди ж віддала і своїх двох діток.

З теперішньою програмою...і у звичайних школах дітям вистачає домашніх завдань.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Це тільки я думаю, що програма для початкових класів однакова у всіх школах? Гімназійні класи набирають починаючи із 5-го.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Це тільки я думаю, що програма для початкових класів однакова у всіх школах? Гімназійні класи набирають починаючи із 5-го.

напевно що так. Програма початкових класів, наприклад, 4-ої школи і звичайної відрізняється, а особливо домашні завдання.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

1-ша школа, перший рік закінчили чудово. Пішли в 6 років. Не бачу особливого навантаження, та й англійська з першого класу це великий плюс.

Тим більше перед прийомом дитини у школу проводять тести на рахунок того готова дитина до навчання чи ні.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Це тільки я думаю, що програма для початкових класів однакова у всіх школах?

Тільки ти.

Програми початкової школи різні навіть у різних гімназіях, не те що гімназія - звичайна ЗОШ.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...