Перейти до змісту

Бесіда з бодібілдером про тренування, харчування й про значення стероїдів (+коментар лікаря)


snouden

Рекомендовані повідомлення

Бодібілдер Володимир "Великий": «Вживаючи анаболічні стероїди, можна не тільки вдосконалювати тіло. Змінюється і поведінка: ти стаєш впевненим у собі достатньо, аби долати будь-які життєві проблеми!»

Стаття: http://natemu.info/sportzal/besida-z-bodibilderom-volodimirom-velikim-komentar-likarya-399.html

Кожен хай робить для себе висновки сам, матеріал цікавий.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ніякий алкоголік не признається, що він алкоголік.

Ну і ключова фраза

- Якщо спортсмен – професіонал, тобто, так би мовити, заробляє власним тілом – позитивно. Якщо ж АС вживаються для самомилування – я проти.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну стосовно секасу чувак тоже загнув про два раза на день. 300-700 разів у рік ))) Цікаво як його вічний курс закінчиться то без підтримки ззовні препаратами скільки часу треба, щоб назад все в норму прийшло. І чи норма така кількість.

Да і не дешево це все. Ходжу в спорт зал. Тренер і зал встає в 800-900 грн (тренера змушений брати бо лінива жопа Я і сачкую сам) . Ще десь Протеїн біля 1 тис грн. + харчування також в копійку влітає і там не мало. Займаюсь не багато часу порівняно з такими ось качками. Але вже виходить майже середня зарплата тільки на спорт. А якщо серйозно займатись і сидіти в залі годинами. Тратити на спортпіт ще більше бо думаю хімія ой не дешево коштує і мої затрати можна множити в рази. То треба якось вміти в вільний час ще ті гроші заробити. А в молодому віці це не так і легко.

Видно я якийсь не такий бо навіть до вживання протеїнів відношусь негативно, хоч і сам вживаю. Не міфи там про стояк чи іншу байду. А через те, що печінці точно не легше. Печінка у спортсмена думаю інколи живе не менш весело чим в алконафта )) А про хімію взагалі промовчу :0155:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Змінюється і поведінка: ти стаєш впевненим у собі достатньо, аби долати будь-які життєві проблеми!

те що змінюється так, але не стільки в сторону впевненості, як тупості, хіміки, у своїй більшості, трансформуються в тугих і повільнодумаючих...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Змінюється і поведінка: ти стаєш впевненим у собі достатньо, аби долати будь-які життєві проблеми!

те що змінюється так, але не стільки в сторону впевненості, як тупості, хіміки, у своїй більшості, трансформуються в тугих і повільнодумаючих...

Спостерігав такі процеси на яву?

Бо в мене з хіміків три знайомих. Один не сильно з вигляду качок бичок, але накачаний і тягає на свій вік та зріст серйозні ваги. Взагалі нічим від студентів не відрізняється по поведінці. + вже непогано заробляє бо набрав людей тренувати. Спорт для нього став заробітком.

Другий інфозорія туфелька, але думаю то не від хімії. Людина сама по собі примітивна. Спілкується завжди тільки про спорт, або комп'ютерні ігри. Вже біля 30 років хлопаку і є дитина, а веде себе як одноклітинне у всьому. Живе десь у тещі і особливих коштів не заробляє. Як спортсмен мало добився через генетику. Сам по собі не високий і видно ой як йому все важко дається. Добряк правда інколи його і шкода. Якось мені жалівся як дорого займатись спортом і взагалі не виходить на квартиру заробити свою... ось і чекає поки теща того. Сподіваюсь, що сама того.

Третій то молодий хлопак. Хімічитись вже в 18 почаві пару роців в темі. Як тілом так і показниками вражає. Ще з лицем від природи повезло то дівки за ним аж в'януть. Тягає він і правда їх по пару разів на тиждень і кожний раз майже нову. Бабла має багато, хоча трошки і сам заробляє. Але багаті батьки роблять своє діло. Має гарне авто, свою квартиру і т.д. І саме дивне, що спілкуватись з ним норм. Багато читає, шарить в багатьох речах. І навіть найменших при-знаків повільнодумаючого в ньому не бачу. Реально шустрий малий який багато в чому шарить. І хоч і "балувань судьбы" через статки батьків. Але як людина нічо так добряк. Хіба, що дівкам не везе бо до них і правда як до станків відношення. Але то вік напевно ))) ще молодий сильно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

це ж не миттєва трансформація, розміняють 3-4 десяток, тоді запор мізків полізе наззовні...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

чекаєм фразу "пратеин беда, піпіська не стоїть".

мені цікаво як нагрузка на м*язи, може викликати тупізм у людини?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Як спортсмен мало добився через генетику. Сам по собі не високий і видно ой як йому все важко дається.

Взагалі то невисоким легше накачатись. Я навіть не беру що невисокі це як правило ендо і мезо, а високі - екто (я кажу - як правило!), а навіть сама довжина м'язів, та амплітуда руху при базових вправах. Ту ж станову високим робити ой як тяжко. Ну це так, ремарка, загалом цікава розповідь.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Як спортсмен мало добився через генетику. Сам по собі не високий і видно ой як йому все важко дається.

Взагалі то невисоким легше накачатись. Я навіть не беру що невисокі це як правило ендо і мезо, а високі - екто (я кажу - як правило!), а навіть сама довжина м'язів, та амплітуда руху при базових вправах. Ту ж станову високим робити ой як тяжко. Ну це так, ремарка, загалом цікава розповідь.

Ні він низький ельф. Тобто ектоморф чи як його там. Низький, худий, слабкий. Розкачав в основному ноги. Трошки спину. З Руками у нього біда. Присідає з більш менш вагами, а ось жим від груді біда. А тіло... навіть не знаю з чим порівняти. Міні копія качка ))) щось типу того в нього вийшло.

Да і генетика рулить і про це можна не спорити.

А про високих знаю. У самого ріст 198 см. Вага не стала. 105-115 кг. Залежить від сезону. Тобто не худий но і не жирний. Робити вправи і справді важко. Але є свої плюси бігати в кайф. Я один крок, а комусь два. Помічаю, що легше всього мені груди і руки робити, важче всього ноги, спину і плечі.

Вживав тільки протеїн.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ні він низький ельф. Тобто ектоморф чи як його там. Низький, худий, слабкий. Розкачав в основному ноги. Трошки спину. З Руками у нього біда. Присідає з більш менш вагами, а ось жим від груді біда. А тіло... навіть не знаю з чим порівняти. Міні копія качка ))) щось типу того в нього вийшло.

Екто високі, він не екто.

Мабуть справді паршива генетика.

А про високих знаю. У самого ріст 198 см. Вага не стала. 105-115 кг. Залежить від сезону. Тобто не худий но і не жирний.

105-115 ти не екто точно. Навіть при такому зрості. Чистий ектоморф - Яшанькін, але він не дуже високий. І в екто чистих руки практично не ростуть. Що знову ж таки видно по тому ж Яшанькіну.

Підсумую - тобі повезло з генетикою.

Порівняння екто і мезоморфа

sddefault.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

чекаєм фразу "пратеин беда, піпіська не стоїть".

Там вище є відповідь, але я розжую.

Так от, чувак із 1-го посту сидить на тестостероні. Факточно - він, штучно-створений-альфа-самець. Якщо ти вкурсі про що я.

Це не є добре. Оскільки при таких дозах йому хочеться / треба сексу значно більше, ніж іншим нормальним чоловікам (ті, що без стероїдів мають дай-дорогу лібідо, (знову ж гуглим))

При таких дозах його організм перестає сам виробляти тестостерон. Тобто залози атрофуються (порівняння із алкоголізмом було влучним, хто не знає - проходить повз теми). І коли він перестане колоти тестстерон - через 2-3 місяці його піпіська скаже - не умєю! Тому всі колоті качки мусять колотися все життя, бо інакше - вони нікому не потрібен мішок із хімічно_створеним_мясом.

Я не дарма виділив в своєму пості 2 фрази. Якщо це професіональний спортсмен, йому вистачає бабла і на його качалко-хімію, і на пісько-підтримувальну хімію (читай віагру).

Якщо для "парісавцца пєрєд дєфачькамі" - то не варто стільки хімії жерти, достатньо просто віагри :)

Не потрібно плюватися жовчу, це лементарні логіка. Навіть без досконалих знань анатомії.

Я ще раз повторюся - комусь це просто не потрібно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

«Змінюється і поведінка: ти стаєш впевненим у собі достатньо, аби долати будь-які життєві проблеми!»
Володимир "Великий"

...не так ото впевненим як ідіотом :) позивний уже зайнятий давно, йопта

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Женя ну для чого ця мова? ти ж не орієнтуєшся в темі і обманюєш людей)

курсі і по півроку а то і рік чудово переносяться. є спеціальні препарати які підтримують залози і не дають їм атрофуватись/ дозволяють швидко відновити природну роботу.

а 2-3 місяці то стандартний курс після якого зміни ВЗАГАЛІ мінімальні і за 2-3 тижні з після курсовою терапією все відновлюється до природного рівня

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну він вже 2 роки, і я так зрозумів згортатись не планує. Я так зрозумів вирішив дійсно на вічному курсі бути. Ну чи вдастся - покаже час.

Хоча може обманює і насправді відпочиває і ПКТ робить :) Але коли так гормоналка туди-сюди постійно скаче теж мабуть недобре.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

курсі і по півроку а то і рік чудово переносяться

РОзумію, що ти із власного досвіду.

Сім'я діти є??

є спеціальні препарати які підтримують залози і не дають їм атрофуватись/ дозволяють швидко відновити природну роботу.

Знову з хімії на хімію - нахуа?

а 2-3 місяці то стандартний курс після якого зміни ВЗАГАЛІ мінімальні і за 2-3 тижні з після курсовою терапією все відновлюється до природного рівня

Свої спостереження, алі надоуміл кто?

Просто перш, ніж мінусувати ,варто дочитати до кінця. Я писав - комусь воно нада, а комусь нє.

Я це зі своєї колокольні бачу.

Або все життя, або навітьне починати.

Скажи, що я не прав, і ти "просто_погратися_я_влюбий_момент_зможу_кинути".!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Похоже на какую то дешевую рекламу химки.

- Про 15 баксов на химку загнул ) он не написал сколько надо жрать при этом чтобы эта химка действовала, он не написал сколько стоят препараты восстановления и банально еда или протеин.

- Про тестостерон доходчиво написал Женя, он слишком мало сидит на фарме чтобы понять стоит у него или нет без нее ), тем более как я понял он ее еще не бросал :) Остановится по химке и будет печально, тестостерон уже не так будет выделяться организмом это факт. Даже если и есть препараты по восстановлению они восстановят не 100%, т.е. как раньше уверен уже не будет, да и вообще так статью писать опасно сейчас начинаются куча дурачков пойдут глотать химику, а про восстановление после курса забьют и все, природа естественны отбор :)))

- Про два раза секс в день, ну нафига это вообще писать :) на кого это рассчитано, не ну то что у него было два раза когдато в день это гуд, не знаю но у меня бы от двух раз в день каждый день уже бы тошнило :) это было бы не наслаждение, а конвеер :). Да и реально два раза в день это минимум 2 часа (не ну если не гигант и за 5 минут справляется, только девушкам это не очень нравится или тупо дрочит :)) ) + треня каждый день у него уверен, это еще 2.5 минимим часа, когда он работает, читает книги, гуляет с детьми, общается с женой с друзьями? Тут 3 раза в неделю тренировка и уже кажется что мало времени уделяешь семье :)

Правильно написано там что если проф спортсмен, "нивапрос" твое здоровье твои риски употребляй фарму, но не надо так все тупо описывать, статья какбудто кричит: "Парни колите фарму, никаких последствий, все гуд, все дешево и будет результат и в физухе и в секасе", но ничего так просто не бывает. Может оно все и не так страшно конечно, я просто сужу по статьям, форумам и книгам, но т.к. я не проф спортсмен, фарма мне точно не нужна, мне главное чтобы пузо не торчало и дыхалка была )

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Поколение дегенератов!!!

П.С.

ДРЫЩИ-ФИЛОСОФЫ

П.П.С

ПОЧЕМУ ДРЫЩИ ТАК НЕ ЛЮБЯТ КАЧКОВ

https://www.youtube.com/watch?v=YA90gMexBGI

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

BodyLife, оооо, я таки дочекався

давай ісчо, рубай матку-правду, рви шаблони, домініруй, властвуй проствітляй темноту бордівську

п.с. і вчися правильно вставляти відео ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

П.П.С

ПОЧЕМУ ДРЫЩИ ТАК НЕ ЛЮБЯТ КАЧКОВ

https://www.youtube....h?v=YA90gMexBGI

По поводу последнего видео, видео ниочем, знаю одного "дрыща", бывшый боксер, бывшый рукопашник, текущий практикующий тренер по джиу-джицу, ростом примерно 1.70, вклеит и скинет с копыт не одного двухметрового бодибилдера. Спорт бывает разный, и не надо оценивать человека только по внешнему виду, кто мастер в одном виде спорта кто в боевых, кто в шахматах, а ктото ученый. Эйнштейну в наше время что тоже надо было обязательно снять видео "Почему тупые та не любят ученых" ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Поколение дегенератов!!!

Ти про тих, хто в спортзал не ходить? ЧИ про тих хто ходить?

Кожна жаба хвалить своє болото. (Далі утріруємо)

- Велосипедисти кричать - це круто. Всі, хто не на байках - лохи багато втрачають

- Качки кричать приблизно те ж саме. + додають, що хімія не шкідлива і все добре!

- Вегетаріанці гнуть свою лінію про овочі

і так далі. Список можна продовжувати дуже довго.

Я вже сказав вище, кожен для себе обере своє!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

По поводу последнего видео, видео ниочем, знаю одного "дрыща", бывшый боксер, бывшый рукопашник, текущий практикующий тренер по джиу-джицу, ростом примерно 1.70, вклеит и скинет с копыт не одного двухметрового бодибилдера. Спорт бывает разный, и не надо оценивать человека только по внешнему виду, кто мастер в одном виде спорта кто в боевых, кто в шахматах, а ктото ученый. Эйнштейну в наше время что тоже надо было обязательно снять видео "Почему тупые та не любят ученых" ?

А ось мій тато, вклеїть твому татові бо він в мене спецназовець і зелений берет, і того тренера по джиуджице просто взглядом знесе за пів секунди, а ще дід у мене вообще одним ударом валив трьох биків на скотобойні, я думаю ти розумієш що тренера йому там по боксу чи по джиуджитсу це просто єресь!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я думаю ти розумієш що тренера йому там по боксу чи по джиуджитсу це просто єресь!

А я думаю, ти розумієш, що "дрищі" бувають різні. ОДні бухають і проживають життя, а інші вчаться. Досягають чогось в житті. Стають успішними адвокатами, лікарями.

І їм пофіг, що вони "Дрищі" їм якось і так добре!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

По поводу последнего видео, видео ниочем, знаю одного "дрыща", бывшый боксер, бывшый рукопашник, текущий практикующий тренер по джиу-джицу, ростом примерно 1.70, вклеит и скинет с копыт не одного двухметрового бодибилдера. Спорт бывает разный, и не надо оценивать человека только по внешнему виду, кто мастер в одном виде спорта кто в боевых, кто в шахматах, а ктото ученый. Эйнштейну в наше время что тоже надо было обязательно снять видео "Почему тупые та не любят ученых" ?

А ось мій тато, вклеїть твому татові бо він в мене спецназовець і зелений берет, і того тренера по джиуджице просто взглядом знесе за пів секунди, а ще дід у мене вообще одним ударом валив трьох биків на скотобойні, я думаю ти розумієш що тренера йому там по боксу чи по джиуджитсу це просто єресь!

Я думаю что ты даже не понял ход моих мыслей, хотя они были изложены достаточно просто, даже с примером :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...