Перейти до змісту

теракт в "Порт-Сіті" що НЕ ВІДБУВСЯ


BARAKUDA

Рекомендовані повідомлення

Знайомий із силових структур поділився інфою:

"Пару днів назад в "Порт-Сіті" було "по тихому" затримано групу людей... Охороні ТРЦ, що переглядала камери відео-спостереження здалася підозрілими група молодих людей... вони пару днів підряд ходили по торговому центру, нічого не купували .. заглядали туди, куди звичайні покупці не дивляться, поводили себе "підозріло", і т.д. Охорона позвонила куди потрібно... Їх затримали... Не місцеві... Не знаю як, але вдалося потрапити в їхнє зйомне помешкання... там було багато зброї і вибухівки...

Не знаю, правда чи фейк...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

спроба посіяти паніку, та.. бути пильними!

Лучше перебдіть, ніж недобдіти.©Лесь.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не той час аби бути пасивним або ж байдужим. Хоча є й такі.

Думаю "пасланнічкі" є і тут, цуки води мутити хотітимуть.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Думаю "пасланнічкі" є і тут,

Під виглядом мірних пєрєсєлєнцев - сюди тьма наволочі приїхала зі сходу. Шкода, що не усі на обліку в міліції!

А варто було б.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Городские легенды :)

Мене попередили за день до теракту-що-не-відбувся. По легенді Чернецький заборонив няні водити його дітей у Порт-Сіті 13-14 лютого, бо там планується теракт. Няня по сєкрєту всєму свєту.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Все може бути. План Путлера, як я розумію - знищення української державності, повна зневіра інвесторів та втеча капіталу. Дрібні теракти по всій Україні на кшалт "бомб в смітнику" для цього підходять ідеально.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Питав в хорошого друга, який працює там охоренцем, каже повна АХЕНЕЯ! До розумних людей - хватить, цей бред плодити.

МОДЕРАТОРИ ЗАКРИЙТЕ БУДЬ-ЛАСКА ТЕМУ!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Знайомий із силових структур поділився інфою:

"Пару днів назад в "Порт-Сіті" було "по тихому" затримано групу людей... Охороні ТРЦ, що переглядала камери відео-спостереження здалася підозрілими група молодих людей... вони пару днів підряд ходили по торговому центру, нічого не купували .. заглядали туди, куди звичайні покупці не дивляться, поводили себе "підозріло", і т.д. Охорона позвонила куди потрібно... Їх затримали... Не місцеві... Не знаю як, але вдалося потрапити в їхнє зйомне помешкання... там було багато зброї і вибухівки...

Не знаю, правда чи фейк...

Як я люблю ці" таінствєні " історії)))) Знайомий із силових структур поділився інфою..... і ось Не знаю, правда чи фейк... То Ви якось, теє, визначиться. А то, розповіли таку "шикарну", майже детективну історію і в кінці - можливий фейк)))).
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Правоохоронці щодня по всій Україні попереджують убивства, теракти і інші злочини, тільки про це прийнято мовчати. І сухо відчитуватися перед вищим керівництвом.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

звичайно краще перебдеть, це стосується кожного, бачите щось підозріле аналізуйте і давайте знати хоча б охороні чи касирам.

розкажу одну історію, десь 1.5-2 роки тому прийшов в там там,

зайшов в ряд цукерок і то брав коробку читав етикетку то клав назад, потім мені хтось подзвонив, я десь 5 хвилин ходив вздовж ряду і розмовляв, напевно емоційно, людей там не було, коли я закінчив розмову, до мене підійшов хлопчина з квадратними переляканими очима і спитав, чи не потрібна мені допомога у виборі цукерок, я подивився на нього як на божевільного, взяв коробку яку надивився, і швидко пішов з місця випадкового "теракту".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...