Перейти до змісту

Чи дешево в Там-Там'і?


vaz75

Рекомендовані повідомлення

Десь рік назад, після того як Там-Там змінив політику цін в бік покупця і проаналізувавши ціни\асортимент по супермаркетам Луцька прийняв для себе рішення закуплятися в Там-Тамі. Середній чек особливої різниці з іншими супермаркетами не мав. А вибір значно більший.

От сьогодні після покупок в Там-Тамі зайшов в Сільпо докупити дещо. І прозрів, 90% товарів з мого чеку Там-Таму в Сільпо значно дешевше, 2-3-5 грн. різниці на кожному товарі. Я прикинув, що на чекові в 700 грн я на різниці втратив близько 50-ти.

Ну от до прикладу

Олія Чумак 1л Там-Там - 27,64 грн Сільпо -24,39 грн (3,25 грн - 13%)

Лимон за 1 кг Там-Там 42,99 грн Сільпо -34,85 грн (8,14 грн - 23%)

Тепер от задумався, чи варто в Там-Там ходити, чи не вертається він до часів модного супердорогого магазину?

Зі: для тих, хто буде казати, мол буржуяка, кожен день по 700 грн купує, ще не задоволений, Інші місяць на таку ЗП живуть, скажу, закуплявся для Днюхи дитини. А так кожного дня менш ніж на штуку не беру (шютка)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Фішка дійсно в асортименті, акцій відповідно там теж більше. Якщо скуплятись акційним то вигідніше.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Там-там - далеко не найдешевший супермаркет

Щодо інших, то не можна сказати що вони дорогі чи дешеві - деякі товари дешевші в одних, деякі в інших

Великий асортимент і прийнятні ціни - це "Сільпо" (у ТЦ "Слон") та "Салют" (пр. Соборності)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Саме цікаво, що найдешевше скуплятися посередині між Там-Тамом і Сільпо.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тамтам завжди був найдорожчим. Певні акції не відображають реальних поточних цін

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Саме цікаво, що найдешевше скуплятися посередині між Там-Тамом і Сільпо.

Дешевше може й так, але брати переморожене щось не тойво.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ПАККО, в суботу/неділю гуртові ціни на всі товари для власників Картки Клієнта. Там-Там і Сільпо "відпочивають".

П.С. IronSun випередив. :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тамтам завжди був найдорожчим. Певні акції не відображають реальних поточних цін

Ні не завжди. І навіть якщо і дорожчим, то вже не настільки. це вже грабіж якийсь.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тат-Там обнаглів в корень, нещодавно заходив туда кілька разів і я був в шоці. На викладках і в ящиках реально гнилі апельсини, мандарини, банани......... І вони це продають по тих же цінах, що і нормальні в ПАККО.......

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

відвідали сьогодні ввечері ПАККО

мама зробила висновок що ціни дешевші ніж в Сільпі

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

не знав що на борді стільки працівників Пакко :)

Zevs_Isver походу фрілансить :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

відвідали сьогодні ввечері ПАККО

мама зробила висновок що ціни дешевші ніж в Сільпі

Ціни не можуть бути дешевими. Дешеві товари, а ціни низькі!

Звиняйте, я не фанат граматики, але чомусь реально бісить ця помилка, яку роблять 99% людей.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

не знав що на борді стільки працівників Пакко :)

Zevs_Isver походу фрілансить :)

ніколи не відмовляюсь від роботи, така вже вдача :

p.s. платив карткою, за 10 ВМЗ можу сфоткати чек :)

відвідали сьогодні ввечері ПАККО

мама зробила висновок що ціни дешевші ніж в Сільпі

Ціни не можуть бути дешевими. Дешеві товари, а ціни низькі!

Звиняйте, я не фанат граматики, але чомусь реально бісить ця помилка, яку роблять 99% людей.

згоден,

навіть думка промайнула коли натискав Відправити, але вирішив не випендрюватись і писати як всі :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Саме цікаво, що найдешевше скуплятися посередині між Там-Тамом і Сільпо.

Дешевше може й так, але брати переморожене щось не тойво.

То Ви трохи змініть назву теми - Чи дешево і ЯКІСНО в Там-Тамі?))) На скльки я розумію, грає роль не тільки низка ціна, а і сама якість продукту. Моє сімейство закуповується в Пако( Ковельська). Іноді, коли їдимо на святкову гостину до тещі, закуповуємось в Там-Тамі. Різниця в цінах ( на користь Пако) є, часом не дуже суттєва, але є. Відносно якості, різницю не вічув, як правило, виробники одні і ті))) М'ясо, та ковбасу, в основному, купуємо у знайомих на Центральному базарі.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сьогодні були на складах К.-Карого (перед ж/д переїздом направо (як їхати від Варшавки) проїхавши 200 м є склади) так там гречку (смачна) брали 2 пачки по 18 грн 1 кг., рис 18 грн. (1 кг.), олія чумак 2 л 50 грн., туалетна бумага двошарова "диво" 4 шт. 10 грн. ... так що в даному випадку дешевше ніж на Варшавці і в супермаркетах вийшло

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ну вставлю і свої 5 коп. на користь ПАКО

Гречка 17 грн за кг, рис 18, щоправда "нарозвес"

Олія "Олейна" 22.54, Чумак здається 23 з коп.

+ знижки по карті, сьогдні тарився в ПАКО, на чекові в 950 грн, вийшло 70 грн. знижки

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ПО овочам можу сказати, так як працював менеджером в Там Там Експрес. Націнка там 10-15%. Тобто це не багато. Проблема в закупівельних цінах.

Так як наприклад сільпо купує багато (на всю Україну, дуже багато в них магазів), відповідно в них ціна дешевша. Теж і з ПАККО.

В Там Тама 2 (два) основних постачальника овочів та фруктів, це місцеві контори, відповідно вони не імпортерами(виробниками), вони теж в когось купують і ставлять свою націнку. В Сільпо, МЕТРО і Пакко (в меншій мірі) закупка відбуваєтсья не в Луцьких ділків, тому що беруть об'єм.

В період нестабільного курсу гривні рівняти ціни НЕПРАВИЛЬНО. Тому що дата закупки партії (вартість в грн) дуже може відрізняти в різних мережах.

Чомусь ніхто не пише що в там тамі ікра по 42 грн (пиблизно). Вони її просто закупили перед новим роком в Метро більше чім на лям грн. От і ставлять завжди в буклет (через один, є така муля в рітейлі)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В період нестабільного курсу гривні рівняти ціни НЕПРАВИЛЬНО. Тому що дата закупки партії (вартість в грн) дуже може відрізняти в різних мережах.

Гаманцю розкажи. :)
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сьогодні були на складах К.-Карого (перед ж/д переїздом направо (як їхати від Варшавки) проїхавши 200 м є склади) так там гречку (смачна) брали 2 пачки по 18 грн 1 кг., рис 18 грн. (1 кг.), олія чумак 2 л 50 грн., туалетна бумага двошарова "диво" 4 шт. 10 грн. ... так що в даному випадку дешевше ніж на Варшавці і в супермаркетах вийшло

Адреса цих складів вул. Лідавська 2

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В період нестабільного курсу гривні рівняти ціни НЕПРАВИЛЬНО. Тому що дата закупки партії (вартість в грн) дуже може відрізняти в різних мережах.

Гаманцю розкажи. :)

З точки зору споживача я з тобою згідний. З точки зору експерта в рітейлі - ні. Не можна робити висновок в теперішній час який магазин дорогий, а який дешевий. Бо через місяць воно так не буде.

Зайдіть в салют там ціни на деякі продукти ще дешевші, тому що дуже старі партії.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...