Перейти до змісту

Чи дешево в Там-Там'і?


vaz75

Рекомендовані повідомлення

В Там-Там, реально не дешево, але прикольно, я з дружиною називаю Там-там, "Кабінет психологічної розгрузки))" заходжу і я у матриці цін!)))зате чисто, культурно.

Люблю просто лазити по "ТАМ_ТАМ"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

відвідали сьогодні ввечері ПАККО

мама зробила висновок що ціни дешевші ніж в Сільпі

купли по мєлочі (молко,хліб, йогурт, ряжанка, чверть курки - знижка), малій морожко та булки, грибочки. На 171 і плюс попоросила з карки зняти всі бонуси. загалом 166. Питання - чого мені пертися в Пако на іхні -1%, якщо все можна купити через дорогу. А взагалі Треба писати список та брати корзину, а не тєлєжку. провєрєно! Гарних закупок!

відвідали сьогодні ввечері ПАККО

мама зробила висновок що ціни дешевші ніж в Сільпі

купли по мєлочі (молко,хліб, йогурт, ряжанка, чверть курки - знижка), малій морожко та булки, грибочки. На 171 і плюс попоросила з карки зняти всі бонуси. загалом 166. Питання - чого мені пертися в Пако на іхні -1%, якщо все можна купити через дорогу. А взагалі Треба писати список та брати корзину, а не тєлєжку. провєрєно! Гарних закупок!

сорі не написала, де були. В Салюті на Грушевського, та на картці було 5 з гаком бонусів, це 5 грн.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в чому ще нюанс, припустимо Ви проживаєте біля якогось СМ, так, ви знаєте що деякі продукти трішки дешевші в іншому, але до іншого потрібно ще добратись в кращому випадку маршруткою (6грн, 3 грн туди і 3 назад), у гіршому на автівці (питання пального то болюче, вобшем в рази більше ніж маршруткою), враховуючи витрати на проїзд і розрахунок к-сті купленого товару + час затрачений на дорогу то дуже сумнівно виходить економити на невеликих покупках (я їжджу виключно на автівці, просто фізично невистачає часу, який вартує більше ніж кіька копійок чи гривень на одиницю товару), купую де ближче чи подорозі кудись там, максимум стараюсь планувати поїздку тим маршрутом, згідно якого я можу здійснити запллановане.

...

В період нестабільного курсу гривні рівняти ціни НЕПРАВИЛЬНО. Тому що дата закупки партії (вартість в грн) дуже може відрізняти в різних мережах.

...

згідний з Максом на 100%, зараз скачки цін між продукцією до і після подорожчання - скажені, різницю об'єктиво оцінити нереально. Потрібно чекати стабілізації в країні, зараз же гадати неварто...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в чому ще нюанс, припустимо Ви проживаєте біля якогось СМ, так, ви знаєте що деякі продукти трішки дешевші в іншому, але до іншого потрібно ще добратись в кращому випадку маршруткою (6грн, 3 грн туди і 3 назад), у гіршому на автівці

+1 . те саме хотів написати.

ПС. сорі за порівняння. кожен хвалить своє болото дає в порівняння свій магазин. це те саме, що порівнювати хто і де, і чим заправляє своє авто, імхо.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В який Пакко: на ковельській чи біля 5 школи? Завтра поїду на закупи )

я був "біля 5ї школи"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

купли по мєлочі (молко,хліб, йогурт, ряжанка, чверть курки - знижка), малій морожко та булки, грибочки. На 171 і плюс попоросила з карки зняти всі бонуси. загалом 166. Питання - чого мені пертися в Пако на іхні -1%, якщо все можна купити через дорогу.

"по мєлочі" купляю "по дорозі" зазвичай Салют,

а в ПАККО перлися бо були на авто з планами "скупитися" і вирішили що зважаючи на "рогатість дизайну", відсутність опалення і розташування "фіг знає де" - ціни можуть бути менші

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

"по мєлочі" купляю "по дорозі" зазвичай Салют,

а в ПАККО перлися бо були на авто з планами "скупитися" і вирішили що зважаючи на "рогатість дизайну", відсутність опалення і розташування "фіг знає де" - ціни можуть бути менші

Ага, це так як сідаєш у таксі жигулі першої чи сьомої моделі і теж думаєш що буде дешевше)))))). Самообман:)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

"по мєлочі" купляю "по дорозі" зазвичай Салют,

а в ПАККО перлися бо були на авто з планами "скупитися" і вирішили що зважаючи на "рогатість дизайну", відсутність опалення і розташування "фіг знає де" - ціни можуть бути менші

Ага, це так як сідаєш у таксі жигулі першої чи сьомої моделі і теж думаєш що буде дешевше)))))). Самообман :)

все може бути, глибокого аналізу цін не проводив

(сірників купив по 0.28, зазвичай десь біля 0.40)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Як бувший постачальник магазинів можу сказати, що на пакко ціни можуть бути менші ніж в інших магазинах. Я особисто свою продукцію їм поставляв по меншій ціні ніж іншим магазинам - вони беруть такі об'єми, що жодна інша мережа наших магазинів і близько не стоїть. Та й проблем із розрахунками два роки тому не було.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Як бувший постачальник магазинів можу сказати, що на пакко ... проблем із розрахунками два роки тому не було...

Невже? Я колись теж з даною мережею теж працював, нічого крім проблем не мав. Ціни дійсно низькі за рахунок низьких вхідних цін, відповідно низький заробіток постачальника та серйозні проблеми з дебіторкою. Це було досить давненько, можливо ситуація змінилась, але раніше то був капец.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

, працював із ними з 2011 по 2013 рік. Проплати до двох тижнів. А з там тамом більше місяця. Вхідні низькі але об'єми були більші ніж інші магазини разом.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

, працював із ними з 2011 по 2013 рік. Проплати до двох тижнів. А з там тамом більше місяця. Вхідні низькі але об'єми були більші ніж інші магазини разом.

відписав в пп.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Купляв в Пако кіылька разів пиво і все було зіпсоване - не мав звики дивитися на дату, тепер дивлюсь завжди.Закупляюсь у Сільпо...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Як бувший постачальник магазинів можу сказати, що на пакко ... проблем із розрахунками два роки тому не було...

Невже? Я колись теж з даною мережею теж працював, нічого крім проблем не мав. Ціни дійсно низькі за рахунок низьких вхідних цін, відповідно низький заробіток постачальника та серйозні проблеми з дебіторкою. Це було досить давненько, можливо ситуація змінилась, але раніше то був капец.

Згідний з Вами, Пакко є дебітором.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Метро.

Яка там система? Чи потрібно картку, як її отримати? Чи доцільно для домашніх покупок?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Метро.

Яка там система? Чи потрібно картку, як її отримати? Чи доцільно для домашніх покупок?

Лише для підприємців чи фірм. По цінах зараз не знаю. Потрібно заїхати прицінитись, чи в неті пошукати. У нас взагалі то слабенька база метро.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Метро.

Яка там система? Чи потрібно картку, як її отримати? Чи доцільно для домашніх покупок?

Картка потрібна, її можна оформити відразу на місці, оформляють усім, не тільки підприємцям. Асортимент слабенький, але є все саме необхідне. По цінах більш-менш як Пакко, часто бувають акції, особливо на побутову хімію. Ще йде знижка, коли брати більшу кількість.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...