Перейти до змісту

Ціни на інтернет в Луцьку


spqr

Рекомендовані повідомлення

Ще одне питання до "ОГОшників".На швидкості 512 реально в ігрушку якусь через інет пограти?Мається на увазі стратежку якусь чі FIFA.

Ширини каналу для вього хватає.

Тут треба на "лейтенсі" орієнтуватися ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 755
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

Топ авторів теми

Ще одне питання до "ОГОшників".На швидкості 512 реально в ігрушку якусь через інет пограти?Мається на увазі стратежку якусь чі FIFA.

Лінійка в три вікна на качі бігає і ще паралельно скайп...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я так понимаю тут собралось 2 типа пользователей, которые до сих пор пытаются друг другу доказать что лучше Укртелеком (Анлим) или ДГ (Внутренняя сеть). И посто явно друг на друга гонят. Впечатление что клиенты ДГ тупо завидуют клиентам Укртелекома. Или они просто причасны к людям работающим на ДГ. Не понимаю как можно еще обьяснить что Анлим никакими внутренними сетями не заменишь. А про крики недостачи портов я вообще молчу... Что бы поднимать такие вопросы надо быть хоть на несколько процентов осведомленным. И учтите, что фильмы с сервера ДГ вы можете качать в основоном благодаря Анлимщикам.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я так понимаю тут собралось 2 типа пользователей, которые до сих пор пытаются друг другу доказать что лучше Укртелеком (Анлим) или ДГ (Внутренняя сеть). И посто явно друг на друга гонят. Впечатление что клиенты ДГ тупо завидуют клиентам Укртелекома. Или они просто причасны к людям работающим на ДГ. Не понимаю как можно еще обьяснить что Анлим никакими внутренними сетями не заменишь. А про крики недостачи портов я вообще молчу... Что бы поднимать такие вопросы надо быть хоть на несколько процентов осведомленным. И учтите, что фильмы с сервера ДГ вы можете качать в основоном благодаря Анлимщикам.

+1

подписююсь под каждым словом :naezd:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я так понимаю тут собралось 2 типа пользователей, которые до сих пор пытаются друг другу доказать что лучше Укртелеком (Анлим) или ДГ (Внутренняя сеть). И посто явно друг на друга гонят. Впечатление что клиенты ДГ тупо завидуют клиентам Укртелекома. Или они просто причасны к людям работающим на ДГ. Не понимаю как можно еще обьяснить что Анлим никакими внутренними сетями не заменишь. А про крики недостачи портов я вообще молчу... Что бы поднимать такие вопросы надо быть хоть на несколько процентов осведомленным. И учтите, что фильмы с сервера ДГ вы можете качать в основоном благодаря Анлимщикам.

Ніхто тут нічого не гонить,хіба що трохі ємоцій.

И учтите, что фильмы с сервера ДГ вы можете качать в основоном благодаря Анлимщикам

Учтём,при всій повазі до людей які заливають різне добро,ну кому простої подякі мало можем переходящій прапор вручіти. Торжественно :naezd:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я так понимаю тут собралось 2 типа пользователей, которые до сих пор пытаются друг другу доказать что лучше Укртелеком (Анлим) или ДГ (Внутренняя сеть). И посто явно друг на друга гонят. Впечатление что клиенты ДГ тупо завидуют клиентам Укртелекома. Или они просто причасны к людям работающим на ДГ. Не понимаю как можно еще обьяснить что Анлим никакими внутренними сетями не заменишь. А про крики недостачи портов я вообще молчу... Что бы поднимать такие вопросы надо быть хоть на несколько процентов осведомленным. И учтите, что фильмы с сервера ДГ вы можете качать в основоном благодаря Анлимщикам.

+1

Зачот :naezd:

з анлімом відчуваю себе повністю вільним у діях, хочу ютуб годинами дивлюсь, хочу фільмів накачаю знайомим, музичку якусь...

бо я знаю - те що мені подобається в колекціях домашніх зустрічається дуже рідко

онлайн радіо - без питань, хай грає хоть цілий день

і хто б скільки не казав що йому вистачає ліміту, очевидним є те що лімітування трафіку - це вчорашній день

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Амінь!

згоден із Tum@nом.

все вірно.

також підтримаю ;)

PS .А вообще - Анлим ,то проіски буржуїв , фірмачів випускающих вінчестери. ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

Анлім рулить. Це факт.

І оператору добре, віддав абоненту порт з відповідною швидкістю, взяв гроші, і всім добре.

Не потрібно нічого рахувати, нагружати серваки білінгом, ніяких проблем з математикою.

У випадку АДСЛ це працює просто супер.

А от в домашніх мережах анлім це проблематично. На роутері зашейпиш а до роутера роби шо хочеш. Одна мережа.

Кароч, куча камнів.

Так що АДСЛ + анлім це ідеальна пара ;)

На мою думку, домашні мережі треба щоб погратись з сусідами, почитати пошту, і мати класний пінг до ігрових серваків в світі.

На адсл 30-40 мілісекунд, йок.

Все написане власна думка і позиція.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

не, ну не кажи.

для мене за 65 грн -- 10 Гб зовнішнього це буде безлімітка :)

Фільми не качав ніколи, бо й нема необхідності. На ЛМ закидають...

Вже буду качати .. 3 фільма по 1.4 Гб можна буде скачати точно.

Музику як викачував так і буду. Тільки в 2 рази більше :)

Кароч, для мене 10 Гб -- це майже безлімітка.

Анліма мені і не треба. Компа на ніч не залишаю. Тому не сильно там і викачував би інет.

А якщо поговорити про анлім:

4 Мб/сек собі не можу дозволити. (250 грн)

Якби ставив анлім, то макс. 512 Кб. (100 грн.)

І скажіть, що можна викачати таким інтернетом? ;) Я про фільми... :)

1.4 Гб буде довго качатись... Повторюсь, на ніч компа не залишаю.

Викачував би я максімум напевно 15 Гб.

Веду я все до того, що для декого анліма і не треба. А 10 Гб -- це майже безлімітка та ще й з високою швидкістю.

Я до таких також відношусь. ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

не, ну не кажи.

для мене за 65 грн -- 10 Гб зовнішнього це буде безлімітка :)

Фільми не качав ніколи, бо й нема необхідності. На ЛМ закидають...

Вже буду качати .. 3 фільма по 1.4 Гб можна буде скачати точно.

Музику як викачував так і буду. Тільки в 2 рази більше :)

Кароч, для мене 10 Гб -- це майже безлімітка.

Анліма мені і не треба. Компа на ніч не залишаю. Тому не сильно там і викачував би інет.

А якщо поговорити про анлім:

4 Мб/сек собі не можу дозволити. (250 грн)

Якби ставив анлім, то макс. 512 Кб. (100 грн.)

І скажіть, що можна викачати таким інтернетом? :) Я про фільми... :)

1.4 Гб буде довго качатись... Повторюсь, на ніч компа не залишаю.

Викачував би я максімум напевно 15 Гб.

Веду я все до того, що для декого анліма і не треба. А 10 Гб -- це майже безлімітка та ще й з високою швидкістю.

Я до таких також відношусь. :)

Ти напевно погано вміеш читати ;). Я би порадив би перечитати попердні пости у цій темі хоча б 2-3 сторінки особливо зверни увагу на повідомлення від Zheny@. Також можеш йому і всім іншим анлімщикам плюса поставити за ті фільми які вони викладають для тебе на мережі а потім ти їх "качаеш"...

І ще відкрив твій профіль і не стримався - вирішив дописати. Три з п"яти твоїх постів залийте/скачайте... А ти кажеш як качав так і буду качати... Звідки з ЛМ? смішно... За цими сірими ІР люди вже давно не знають що таке качати з зовнішніх файлобмінників. Про торенти і мули взагалі мовчу...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На мою думку, домашні мережі треба щоб погратись з сусідами, почитати пошту, і мати класний пінг до ігрових серваків в світі.

Я тільки писав свою думку на рахунок сказаного вище. Це по-перше.

А по-друге, в мене зараз 3 Гб за 84 грн, тому і прошу, щоб скачали. :)

А по-третє, я дякую тим, хто викладає фільми на ЛМ.

Але я ж аргументував, чому мені не треба анлім.

Та і читав я тут все. Я просто не повністю згодився з думкою kmd.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сварки не потрібні нікому. :)

Згодьтеся , що кожен виходить зі своїх потреб та можливостей.

Кому нет для перевірки пошти та кнопання в асі чи на БЛОГу/форумі - одне.

Таким дурним як я, що переймаються гарними фільмами із гарною якістю - інше.

Комусь погаматися на інет-серваках - третє.

так бути і повинно - кожен має обрати для себе свою aurea mediocritas (золоту середину).

Взяти той же Аверс - у деяких людей немає виходу - тільки такий провайдер (ЛМ - ще не довели, а Укртелеком - зв'язок такий, що на dial-upі. ) тому й доводиться обирати краще із гіршого.

Причину Аверсівської недбалості я знаю. 1 людина - підключення-саппорт-налагодження, ще 1 людина - фізичне підключення-усування проблем. ВСЕ.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2grunge27

я тебе так скажу: я сейчас перешел с анлима ДГ (причем такого скоростного, какого Укртелеком в жизни не видел, а если видел, то офигел :smile3:) на ДМ. И я не гоню, я ложу теперь с прибором на всех абонентов дойчтелекома и всех остальных телекомов вместе взятых. Ах да... тупо ложу! И не понимаю, как тебе объяснить, что никакой анлим нельзя заменить домашними сетями.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щоб перейти на новий пакет треба ідти переписувати заяву чи перенесуть автоматично ? У мене пакет за 84 гривні.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2difoto

Я и не сомневался что и тут ты "отличишься". Твои слова уже давно можно не воспринимать всерьез. Про скоростя Укртелекома нужно еще знать прежде чем рот открывать. :smile3:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2grunge27

я тебе так скажу: я сейчас перешел с анлима ДГ (причем такого скоростного, какого Укртелеком в жизни не видел, а если видел, то офигел :smile3:) на ДМ. И я не гоню, я ложу теперь с прибором на всех абонентов дойчтелекома и всех остальных телекомов вместе взятых. Ах да... тупо ложу! И не понимаю, как тебе объяснить, что никакой анлим нельзя заменить домашними сетями.

+1

А може давайте не будемо сприймати локалки лише як "швидкий лімітований інет + файлопомийка".

Крім вищеназваного це ще й просто певна спільнота людей. Не факт, що цей форум набув би такої популярності без підтримки мережі ДГ.

Велика частина локальних мереж (піонернети :smile3: ) починали взагалі без інету. І будувались лише на ентузіазмі.

P.S. Я одночасно клієнт і ДГ, і телекому (з великими тарифними пакетами). Тому можу сказати, що і там, і там є певні недоліки та переваги.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щоб перейти на новий пакет треба ідти переписувати заяву чи перенесуть автоматично ? У мене пакет за 84 гривні.

Можна скористатися послугою "Заказ пакета" в статистиці або ж іти і писати заяву, автоматично нічого не змінять :smile3:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

P.S. Я одночасно клієнт і ДГ, і телекому (з великими тарифними пакетами). Тому можу сказати, що і там, і там є певні недоліки та переваги.

вот такие и поддерживают файлообменник свежими релизами, делая анлим-тарифы не такими актуальными для абонентов ДГ.

расскажите мне про недостатки Укртелекома.

со слов пользователей я знаю только один: небольшое снижение скорости с 12-00 до 15-00

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2difoto

Я и не сомневался что и тут ты "отличишься". Твои слова уже давно можно не воспринимать всерьез. Про скоростя Укртелекома нужно еще знать прежде чем рот открывать. :smile3:

отмазки не увидел, просто переход на личности ;) если я в твоем стиле начну писать - закатаю под асфальт интернетов , можешь быть уверен, клава все стерпит :smile3:

А про скоростя - действительно, зря ты рот открыл, учи матчасть, прежде чем сравнивать возможную скорость АДСЛщиков ДГ на ЛМ и Укртелекома. Почитаешь - будем говорить, а пока - твои слова всерьез пускай медвед и криведко воспринимают. Умник нашелся.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо граю ОН-лайн ігри з ДМ в мене пінг 30-50, а в абонентів УкрТелекома (моїх друзів) близько 100, це плюс який я відкрив для себе в ДМ.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

вот такие и поддерживают файлообменник свежими релизами, делая анлим-тарифы не такими актуальными для абонентов ДГ.

расскажите мне про недостатки Укртелекома.

со слов пользователей я знаю только один: небольшое снижение скорости с 12-00 до 15-00

А в 475 постах у цій темі та +245 в аналогічній ще мало було сказано про усі плюси та мінуси наших провайдерів?? :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Если телефонная линия нормальная и качественная, то и интернет будет качественный. У меня есть некоторые знакомые/друзья, у которых ADSL от укртелекома вылетает, лагает и еще черт-те что. Но там все проблемы именно в некачественной линии. Остальные, образно говоря, кипятком писают от восторга, что наконец у них быстрый анлим за небольшие деньги :)

А вообще - судя по тем отзывам, которые я читал здесь или слышал "вживую" от знакомых - не вижу у ОГО никаких существенных минусов. Гораздо более медленный пинг в играх в счет не беру, т.к. не геймер и никогда им не был :), меньшую скорость тоже - для серфинга в инете хватает - пробовал 512К, вполне понравилось, ежели больше, что и говорить, а если вытянуть что крупное, так полный анлим на то и анлим - никто никуда не спешит :)

Хотя для себя решил - пока что остаюсь на ДМ, но думаю, это до поры-до времени... По некоторым соображениям переходить на ОГО пока не буду.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

у ОГО последние 2-3 месяца очень нестабильное качество, причем с линией это никак не связано, а вот с загрузкой их внешних каналов - запросто. тем более, что статистику загрузки каналов они считают сверхсекретной и предпочитают клиентов не пугать.

бекапный канал Датагрупа уже неоднократно спасал ситуацию, а с новыми тарифами он, скорее, станет основным, а ОГО останется для веба/ftp/торрента

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...