Перейти до змісту

Правила дорожнього руху обговорення ситуацій


sergppsv80

Рекомендовані повідомлення

Доброго вечора, Прошу допомоги, сталась така ситуація за кермом біля місяць- півтора.Виїджав зі стоянки торг центр Варшавський що на конякіна . з виїзду від заправки БРСМ був червоний з виїзду автостанції теж червоний для автомобілів по вул конякіна зелений сигнал сфітлофору я повертав праворуч глянув зліва немає машин то я поїхав. біля кільця зупинив працівник ДАЇ сказавши мені що я порушив проїхавши на червоне, поясніть мені будь-ласка сфітлофора з виїзду від від торг центр немає чи правильно я все зробив.ДЯКУЮ!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 57
  • Створено
  • Остання відповідь

саме цікаве пропустив, як з ДАЙцями далі було, хабар, протокол, попередження?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а через дорогу (виїзд з автостанції) був? Так от, він для тебе був.

Дуже Дякую

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а через дорогу (виїзд з автостанції) був? Так от, він для тебе був.

При чому тут виїзд з автостанції? Є 4 напрями, на яких знаходиться світлофори, на виїзді з автостанції дублюючий сигнал для тих хто виїздить з заправки. Перед перехрестям з виїзду Варшавського є світлофор чи хоча б знак що інформує про регулювання світлоформ? А може там є стоп лінія? НІ!. Отже керуємось правилом другорядної дороги і пропускаємо всі ТЗ що рухаються у всіх напрямках. Автора ДАЙці хотіли розвести на лоха

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а через дорогу (виїзд з автостанції) був? Так от, він для тебе був.

А з чого це Ви взяли що він для нього був???)))

Я думаю що він нічого не порушив, перед ним не було світлофора і стоп лінії там нема

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

все правильно, світлофора там нема, а значить нічого не забороняло рух. ДАЙець мудак, як і в більшості таких випадків. Потрібно було в протоколі писати своє пояснення, чітко і ясно. А потім слідкувати за судовими засіданнями, щоб не пропустити своє.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Всім дуже вдячний за допомогу дайці, штрафи, протоколи то все дурне. головне для себе що їхав правильно є розуміння правил ПДР і я не є загрозою для оточуючих і своєї сімьї на дорозі як учасник ПДР . Ще раз Дякую і тут буду писати(питати консультацій біш досвідчених людей) про ситуації правильне розуміння ПДР бо це все приходить з практикою і часом .

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а через дорогу (виїзд з автостанції) був? Так от, він для тебе був.

А з чого це Ви взяли що він для нього був???)))

Я думаю що він нічого не порушив, перед ним не було світлофора і стоп лінії там нема

Перепрошую, пропустив слова "двосторонній світлофор" після "(виїзд з автостанції)". А так дійсно моя попередня репліка безглуздо виглядає.

Я з цього виїзду мінімум по 3 рази на тиждень виїжджаю і жодного разу не було сумнівів, що треба дочекатися зеленого. Навіть якщо це і спірний виїзд, я не настільки багато маю часу і бажань, щоб заради економії в 3 хв. (стояння на світлофорі), втратити купу часу і нервів на ДАЇшників чи в подальшому суд.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Теоретично від Варшавського можна виїжджати і незважаючи на сигнали світлофора, а практично ж, враховуючи інтенсивність руху, - краще дочекатись потрібного зеленого. :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

... Навіть якщо це і спірний виїзд, я не настільки багато маю часу і бажань, щоб заради економії в 3 хв. (стояння на світлофорі), втратити купу часу і нервів на ДАЇшників чи в подальшому суд.

:) а є якась гарантія, що тебе не зупинять ті вимагачі і не почнуть розповідати, що ти проїхав на "червоний" (хоч ти й поїхав типу правильно)? Чим доведеш, що не верблюд? Нічим. Хіба що реєстратор... А таких випадків я знаю декілька по своїх знайомих. Так що тут справа не в "правильно/неправильно", а в "повівся/неповівся".

...разом з тим, це власна справа кожного...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо дочекатись того зеленого, то також починають їхати автомобілі із автозаправки БРСМ, і виходить їх треба пропускати бо перешкода справа? А взагалі на тій заправці такий ди*ільний заїзд і виїзд. На нормальних заправках один заїзд один виїзд, а там заїжай, виїжай кудою хочеш, особливо коли багато бажаючих заправитись.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чим доведеш, що не верблюд? Нічим.

водій не повинен нічого доводити, це вони (даїшники) повинні довести факт порушення ПДР за допомогою фото/відеофіксації або законно використовуючи покази свідків.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Доброго вечора, Прошу допомоги, сталась така ситуація за кермом біля місяць- півтора.Виїджав зі стоянки торг центр Варшавський що на конякіна . з виїзду від заправки БРСМ був червоний з виїзду автостанції теж червоний для автомобілів по вул конякіна зелений сигнал сфітлофору я повертав праворуч глянув зліва немає машин то я поїхав. біля кільця зупинив працівник ДАЇ сказавши мені що я порушив проїхавши на червоне, поясніть мені будь-ласка сфітлофора з виїзду від від торг центр немає чи правильно я все зробив.ДЯКУЮ!!!

Так а як розійшлись? З власного досвіду після розводу з боку мусора просто придбав самий дешевий відеореєстратор тай усе) навіть ще не зупиняли))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чим доведеш, що не верблюд? Нічим.

водій не повинен нічого доводити, це вони (даїшники) повинні довести факт порушення ПДР за допомогою фото/відеофіксації або законно використовуючи покази свідків.

:) на якій планеті? ;)

"повинні" ще поки не означає "так і роблять", нажаль...

Надіюсь, що скоро в нас так і буде, як має бути (як ти написав), але поки що маємо те, що маємо...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Але я помітив, що більшість водіїв їдуть звідти на зелений сигнал. (Доречі так і не зрозумів, а за що місус в моєму повідомленні?)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Але я помітив, що більшість водіїв їдуть звідти на зелений сигнал. (Доречі так і не зрозумів, а за що місус в моєму повідомленні?)

тому що до 16-17:00 звідти легше виїхати на зелений сигнал. :)
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Але я помітив, що більшість водіїв їдуть звідти на зелений сигнал.

Звичайно що частіше получається їхати на зелений тому що трафік руху по конякіна не співставлений з трафіком автостанція- заправка (в час пік). А тема вичерпується після огляду фото. Тут, здається все видно і якщо в ДАЙця якісь інші тлумачення ПДР, то тут вже питання до його профпридатності як мінімум а як максимум до шантажу використовуючи службове становище

post-6632-0-91740700-1422654796_thumb.jp

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

(Доречі так і не зрозумів, а за що місус в моєму повідомленні?)

Бо не хотілося багато писати. Але поясню: при виїзді від Варшавського пропускати авто з заправки не треба, бо ти вже на головній (Конякіна), а вони ще виїзджають з прилеглої території, тому це не перехрестя рівнозначних доріг де діє "правило правої руки".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Але я помітив, що більшість водіїв їдуть звідти на зелений сигнал. (Доречі так і не зрозумів, а за що місус в моєму повідомленні?)

тому що до 16-17:00 звідти легше виїхати на зелений сигнал. :)

і тому що дійсно не хочуть сперечатись з ДАЙцями. І це правильно. Але якщо вже тебе розводять ті "пахарі з палками", то вже потрібно знати "ПДР" і вміти їх взути.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

...при виїзді від Варшавського пропускати авто з заправки не треба, бо ти вже на головній (Конякіна), а вони ще виїзджають з прилеглої території, ...

nickel, шо ти видумуєш? На якій ти головній ВЖЕ? Там два виїзда, які поєднуються в один великий, але світлофор стоїть раніше і тільки на виїзді з АЗС.

Там дійсно дибільний виїзд. І це тому, що в нас все можна робити за гроші - світлофори ставити де комусь вигідно, розмітку малювати як комусь вигідно і т.д.

А якби в Луцьку керував Закон і здоровий глузд, то тих бізнесменів (з АЗС "БРСМ"і з ТЦ "Варшавський") змусили б зробити нормальний правильний виїзд.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

nickel, шо ти видумуєш? На якій ти головній ВЖЕ? Там два виїзда, які поєднуються в один великий, але світлофор стоїть раніше і тільки на виїзді з АЗС.

Там дійсно дибільний виїзд. І це тому, що в нас все можна робити за гроші - світлофори ставити де комусь вигідно, розмітку малювати як комусь вигідно і т.д.

А якби в Луцьку керував Закон і здоровий глузд, то тих бізнесменів (з АЗС "БРСМ"і з ТЦ "Варшавський") змусили б зробити нормальний правильний виїзд.

Як там може бути один виїзд, якщо там посередині смуга зустрічного руху? Намалюй схему.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...