Перейти до змісту

Правила дорожнього руху обговорення ситуацій


sergppsv80

Рекомендовані повідомлення

,,,

Це фоточки, а не схема. От в Яндекса схема і він з тобою не згідний, як і я. :)

post-3393-0-92170700-1422669662_thumb.jp

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 57
  • Створено
  • Остання відповідь

яндекс-карта - остання інстанція?! і пофіг, що там в реальності?!? ...н-дааа.... но коментс

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

яндекс-карта - остання інстанція?! і пофіг, що там в реальності?!? ...н-дааа.... но коментс

Блжад, а ти мені звідки фотки запостив, ндакало?

От тому на Борді легше мінуса вліпити чим потім всю ніч холіварити.

Ок, задам одне запитання: то при проїзді цього перехрестя, регульованого світлофорами, будеш керуватися правилом проїзду нерегульованих перехресть, тобто "правилом правої руки"?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

то при проїзді цього перехрестя, регульованого світлофорами, будеш керуватися правилом проїзду нерегульованих перехресть, тобто "правилом правої руки"?

:) Я виїжджаю з виїзду зі стоянки ТЦ "Варшавського", так? так.
перехрестя - місце перехрещення, прилягання або розгалуження доріг на одному рівні, межею якого є уявні лінії між початком заокруглень країв проїзної частини кожної з доріг. Не вважається перехрестям місце прилягання до дороги виїзду з прилеглої території;
тут, думаю, заперечень не виникає більше? З "перехрестям" зав'язали?

Далі...

Мені щось забороняє рух? Світлофор? - на цьому виїзді його нема. Знак може який? - теж ніякого нема. Хоч би яка безхозна стоп-лінія? - нема. Отже, мені нічого не забороняє рух.

Далі... виїжджаю я з "виїзду з території", отже керуюсь пунктом "ПДР" 10.2

10.2. Виїжджаючи на дорогу з житлової зони, дворів, місць стоянки, автозаправних станцій та інших прилеглих територій, водій повинен перед проїзною частиною чи тротуаром дати дорогу пішоходам і транспортним засобам, що рухаються по ній, а з'їжджаючи з дороги - велосипедистам і пішоходам, напрямок руху яких він перетинає.

підкреслю - "ЩО РУХАЮТЬСЯ", а не стоять на "червоне" на світлофорі.

ПтиСи: а щоб вгодити вже тобі з "перехрестям", то "наліплю", ще керуюсь пунктом 16.2

16.2. На регульованих і нерегульованих перехрестях водій, повертаючи праворуч або ліворуч, повинен дати дорогу пішоходам, які переходять проїзну частину, на яку він повертає, а також велосипедистам, які рухаються прямо в попутному напрямку.

і (якщо "червоний" горить на Конякіна) пунктом 16.11

16.11. На перехресті нерівнозначних доріг водій транспортного засобу, що рухається по другорядній дорозі, повинен дати дорогу транспортним засобам, які наближаються до даного перехрещення проїзних частин по головній дорозі, незалежно від напрямку їх подальшого руху.
(підкреслив "наближаються" тому, що ті, які стоять зліва на свій "червоний", вони не "наближаються", а не рухаються ;))

а також пунктом 16.12 (по відношенню до машин, що виїжджають з АЗС)

16.12. На перехресті рівнозначних доріг водій нерейкового транспортного засобу зобов'язаний дати дорогу транспортним засобам, що наближаються праворуч.

Іншими словами, виїжджаю, пропускаю всіх, які рухаються (чи то зліва, чи то справа) і їду, незважаючи на сигнали того світлофора, бо він мене не стосується.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Взагалі від виїзду т Варшавського торгового центру нема ні світлофора нічого. Я особисто рухаюсь по ситуації оскільки призеленому сигналі і повороті ліворуч вам може заважати та людина котра виїжжає з заправки! Перехрестя зроблено не правильно та й все! Звідти можна виїжжати в будь якому випадку. А ні то хай ставлять світлофор так як зроюили га чернишевського перехрестя з шевченка! Вони ж таком могди не поставити там світлофор при виїзді від нової лінії але він там є! Просто "рібітішкі" в формі вирішили брийнути каси

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

...

Намалюй схему тієї ділянки, як ти її собі уявляєш.

ти що, придурюєшся? тролиш? Чи дійсно так серйозно в танку? На другій фотці добре і зрозуміло розмальовано, відповідно моїм поясненням, які я спеціально для тебе розжував.

Ок, на схему

Ev3pg.jpg

А те, що якісь дятли так встановили світлофор - ну звиняйте, не моя вина.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Спори будуть вичерпані, коли встановлять на виїзді світлофор-повторювач. Але щось мені підказує, що то буде не скоро.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

...

Намалюй схему тієї ділянки, як ти її собі уявляєш.

ти що, придурюєшся? тролиш? Чи дійсно так серйозно в танку? На другій фотці добре і зрозуміло розмальовано, відповідно моїм поясненням, які я спеціально для тебе розжував.

Ок, на схему

Ev3pg.jpg

А те, що якісь дятли так встановили світлофор - ну звиняйте, не моя вина.

Схема не відповідає дійсності. Пояснювати чому?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так

1. Виїзд і від "Варшавський" і з заправки з двостороннім рухом. Якщо рухатись згідно схеми авто з Варшавського буде створювати перепону в русі тим авто, які їдуть на заправку.

2. Світлофор стоїти так, що стосується тільки виїзду з заправки.

3. Краще всього глянути саме перехрестя на місці, оскільки схематично його пояснити тяжко. Наприклад Гугл малює це перехрестя по іншому.

4. Як варіант, не розводити полеміку, а подати інформаційний запит в ДАІ з проханням пояснити, в якому порядку необхідно виконувати виїзд на вул. Конякіна.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ок, на схему

Ev3pg.jpg

А те, що якісь дятли так встановили світлофор - ну звиняйте, не моя вина.

Ну от і ясно хто в танку.

Я з тобою погоджуюсь лише в тому, що там не перехрестя, а виїзди з прилеглої території. Але з тієї сторони їх два, а не один (хоч і не розділені нічим). Один з них регулюється свтілофором (виїзд з АЗС), але це не відміняє правил виїзду з прилеглої території,а другий - виїзд з ТЦ, без світлофора.Виїзджаючих з АЗС і з ТЦ розділяє смуга зустрічного руху (в'їзд на АЗС). Тому не можна стверджувати, що це один виїзд. І коли траєкторія руху иїзджаючих з АЗС і з ТЦ перетинаються, то той хто виїхав з тц вже знаходиться на вул. Конякіна, а той хто їде з азс, все ще на на прилеглій території. Хто кого має пропустити?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4. Як варіант, не розводити полеміку, а подати інформаційний запит в ДАІ з проханням пояснити, в якому порядку необхідно виконувати виїзд на вул. Конякіна.

Зробив це ще до твого поста, але сумніваюсь, що буде відповідь. Почекаю.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Та ніхто не буде нічого робити. Був казус в мене коли спинили при підйомі на градний узвіз до нац банку. Коли там стояли знаки поворот заборонено і вїзд заборонено. Рухався з метою доставки товару до клієнта. Написали протокол. Відразу був зустрічний позов у прокуратуру. Після того всі знаки звідти зняли

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Та ніхто не буде нічого робити. Був казус в мене коли спинили при підйомі на градний узвіз до нац банку. Коли там стояли знаки поворот заборонено і вїзд заборонено. Рухався з метою доставки товару до клієнта. Написали протокол. Відразу був зустрічний позов у прокуратуру. Після того всі знаки звідти зняли

Дивно, що написали протокол. В свій час періодично возив товар клієнту до Театрального. По Крилова. Під знак. Коли спиняли на повороті біля 1 школи, показував видаткову накладну, підписану клієнтом. Питань не виникало. У них.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Схема не відповідає дійсності. Пояснювати чому?

1. Виїзд і від "Варшавський" і з заправки з двостороннім рухом. Якщо рухатись згідно схеми авто з Варшавського буде створювати перепону в русі тим авто, які їдуть на заправку.

2. Світлофор стоїть так, що стосується тільки виїзду з заправки.

3. Краще всього глянути саме перехрестя на місці, оскільки схематично його пояснити тяжко. Наприклад Гугл малює це перехрестя по іншому.

1. Звичайно, що в'їзд/виїзд АЗС двосторонній і з двох смуг! Але це абсолютно не впливає на виїзд з ТЦ "Варшавського" і не відноситься до справи! Тому я і спростив схему і не відображав цього.

aGh9M.jpg

ну відкорегував схему... відреалив :) Щось змінило? Це просто називається "перевантижив зайвою інформацією".

2. А що, хтось сперечається? Чи хтось казав щось інше? Звичайно він так стоїть! Про це я і писав!

3. Глянути перехрестя можна і на фотках, які я викладав, там все гарно видно.

Venom, вибач, але складається враження, що ти не дивився 2-гу сторінку, а відразу перескочив до схеми.

Викладу ще раз в більшому розмірі

6k0ft.jpg

Виїзджаючих з АЗС і з ТЦ розділяє смуга зустрічного руху (в'їзд на АЗС).

:) коментувати не буду :) кури термінологію "ПДР" що таке "автомобільна дорога", "перехрестя", "розділювальна смуга", "смуга руху", "проїзна частина", і "край проїзної частини" врешті-решт...

Я з тобою погоджуюсь лише в тому, що там не перехрестя, а виїзди з прилеглої території. Але з тієї сторони їх два, а не один (хоч і не розділені нічим). Один з них регулюється свтілофором (виїзд з АЗС), але це не відміняє правил виїзду з прилеглої території,а другий - виїзд з ТЦ, без світлофора.

і що? Так, не відміняє (я для того їх тут і цитував), так, з однієї сторони там два виїзди (вірніше один, але розділений "розділювальною смугою!"), а з другої один, І ЩО?!?

Тому не можна стверджувати, що це один виїзд. І коли траєкторія руху виїзджаючих з АЗС і з ТЦ перетинаються, то той хто виїхав з тц вже знаходиться на вул. Конякіна, а той хто їде з азс, все ще на на прилеглій території. Хто кого має пропустити?

Хто кого має пропусти я описував, перечитай ще раз.

А виділене жирним - прикольне твердження :) Тобі потрібно йти працювати в ДАІ!

... а мо ти там і працюєш? ;)

Короче, я ж і кажу - дибільний виїзд. Бо ті, хто будували, абсолютно не думали про відповідність їх до "ПДР" і про те, як буде водіям. АЗС будувала своє, ТЦ будував своє. Як кому було вигідніше/дешевше/предписано.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я б радив всім водіям котрі не хочуть попастись в руки дайцям виїзджаючи від тц "Варшавський" відразу заїжжати на азс а там далі робити рухи по можливості в разі якщо стоять братки. Ну або або. дивіться по ситуації

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

aGh9M.jpg

Згідно твоїх схем і ті що виїзджають з азс і ті що з тц, їдуть одним об'єднаним потоком. І ніхто нікого не повинен пропускати, при виїзді на Конякіна, бо вони їдуть одним потоком. Нагадай про що ми сперечаємось?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я б радив всім водіям котрі не хочуть попастись в руки дайцям виїзджаючи від тц "Варшавський" відразу заїжжати на азс а там далі робити рухи по можливості в разі якщо стоять братки. Ну або або. дивіться по ситуації

Дивні ви. Я завжди виїжджаю звідти на зелене світло світлофора, пропускаючи тих хто справа ( ті що виїжджають із заправки і з автостанції) і ЖОДНОГО разу ніхто мені не сигналив, не обзивав і тим паче не спиняв.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щоб все по чесноку було, на тобі мою схему, критикуй. Щось не зрозуміло - запитуй.

post-3393-0-12242900-1422737210_thumb.pn

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

:) ну то ЯКБИ так було! Але ж так не є! Там НЕ РОЗДІЛЕНІ виїзди, тобто наразі там ОДИН суцільний виїзд.

Але якби навіть так було, то це ж все-одно не вирішувало б проблеми з ДАЙцем, про що велося на початку теми ТС-ом (це я нагадав, про що сперечаємось ;))

Тобто, якщо виїхав від ТЦ, то посилати ДАЙця нафік!,

... або хай чіпляють ще один світлофор... Але тоді почнуться проблеми з одночасним виїздом машин з різних виїздів, коли, наприклад, з АЗС хоче їхати наліво, а від ТЦ хоче їхати направо. Тоді водій від ТЦ, виїжджаючи на "зелений" мусив би пропускати "праву руку". Але ж тут часто попадають "блондинки", котрі їдучи на "зелений" вже нікуди дивитись не будуть, бо ж ЇМ "ЗЕЛЕНЕ" і "раздайся морє"! :)

Правда, воно зара так і є ;)

.. Є ще один "вихід" - закрити взагалі той виїзд від ТЦ! Там без проблем можна користуватись і тим, що перед зупинкою (з боку автошколи) :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Значить ви не знаєте правил дорожнього руху!а я не буду пропскати ібуду їхати навіть коли на конякіна світить зелений і все. І счпинить мене поц з пагонами і поїду далі тому що він мені нічого непридявить

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

:) ну то ЯКБИ так було! Але ж так не є! Там НЕ РОЗДІЛЕНІ виїзди, тобто наразі там ОДИН суцільний виїзд.

Але якби навіть так було, то це ж все-одно не вирішувало б проблеми з ДАЙцем, про що велося на початку теми ТС-ом (це я нагадав, про що сперечаємось ;))

Та там так і є, бо ці два виїзди не зливаються в один. Те що там немає такої розмітки нічого не міняє, в нас на половині доріг немає розмітки, але ж ти не вважаєш їх односторонніми через це.

І сперечатися ми почали не через це, а через моє пояснення, чому не потрібно пропускати авто з азс, якщо ти виїхав з тц.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

То давайте збеоемось от буде машинка жайворонків в районі тц варшавський стояти підїде 3-5 машин почнуть їх грузити, всерівно скоро має стати поліція що будуть робити? Хто ха?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...