Перейти до змісту

Windows 10 (все про нову ОС)


Plum

Рекомендовані повідомлення

18 хвилин тому, vaz75 сказано:

А в мене є, і що? може я сепаратист?

Це наслідки русифікації України.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 859
  • Створено
  • Остання відповідь
On 11.04.2017 at 23:05, Саня сказано:

Треба ставити українську локалізацію ОС, вибирати українську мову при встановленні програм, українську - в налаштуваннях телефону і починати користуватися. Спочатку трохи незвично, може видаватись навіть незручно, але згодом звикаєш і коли бачиш російську - виникає певний дискомфорт.

В мене навіть російської розкладки клавіатури не встановлено. І нічого, як вкрай треба користуються Ctrl+C i Ctrl+V щоб скопіювати кілька буковок.

:) кожен, звичайно, зходить з ума по-своєму ;), і я теж рахую це збоченням, але якщо людині дійсно нема потреби в користуванні російською (і взагалі може не вміти спілкуватись нею), то навіщо йому її ставити?

Наприклад, мені інколи потрібно декілька специфічних буковок польською, а ще рідше німецьких, то теж зазвичай використовую "Ctrl+C i Ctrl+V", але якщо друкувати потрібно більше, то вмикаю (ставлю) потрібну мову, а після набирання тексту викидаю.

Коли при встановлені програм є можливість вибору української - обираю українську.

А російська розкладка в мене стоїть напостійно, бо регулярно використовую. Стосовно відрази до цієї мови - ну це вже взагалі збочення... Не мова ж винна, що декілька сот виродків нею користуються. 

Колись хтось правильно сказав "скільки мов ти знаєш - стільки раз ти Людина", так що не потрібно цуратися ніякої

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Російськомовна аудиторія більша за україномовну в рази - загальновідомий факт, подобається це нам чи ні. Видача інформації по пошукових запитах в мережі відповідна. Тому для мене російський метод вводу - це просто необхідність.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Яке збочення?! Херня то все. З переходом на 10ку "вбив" російську розкладку. Так коли треба в гуглі якесь російске слово найти підставляю букву "і", ще жодного разу не було проблем з пошуком.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 

3 хвилин тому, jack74 сказано:

А російська розкладка в мене стоїть напостійно, бо регулярно використовую. Стосовно відрази до цієї мови - ну це вже взагалі збочення... Не мова ж винна, що декілька сот виродків нею користуються. 

війна то ж через мову почалась...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 хвилина тому, Ukrainec сказано:

Так коли треба в гуглі якесь російске слово найти підставляю букву "і", ще жодного разу не було проблем з пошуком.

Далеко не на всіх ресурсах такий розумний пошуковий алгоритм, як у Google.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 хвилин тому, MaestroA сказано:

Російськомовна аудиторія більша за україномовну в рази - загальновідомий факт, подобається це нам чи ні. Видача інформації по пошукових запитах в мережі відповідна. Тому для мене російський метод вводу - це просто необхідність.

на англійській значно більше інфи

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вже довгий час ставлю лише оригінальну англ. версію, а вже наверх мову.

Бо все ж вінда знає з якою мовою її встановлювали. І при відновленні з диску напр. вимагає саме диск з тією версією і мовою.

Зі. для мене зручніше мати дві мови, які кардинально різняться символами  (укр(кирилиця)/англ(латин)).Також це зручно бо при одному натисканні знаєш що мову змінено і на яку.

зіі. Для вінди до 10 була розкладка strange ukraine, в якій були символи ьі, тверд знак, білоруські і т.д. Треба пошукати для 10 також вже таке щось має бути! і не потрібна окрема розкладка для іноді набирання однієї-двох букв.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

12 минуты назад, alexvvv сказал:

Це наслідки русифікації України.

 

Ага! Якраз про мене...(іронія)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 хвилин тому, alexvvv сказано:

 

війна то ж через мову почалась...

Війна почалась не через це. Мову використали лише як привід.

14 хвилин тому, jack74 сказано:

:) кожен, звичайно, зходить з ума по-своєму ;), і я теж рахую це збоченням, але якщо людині дійсно нема потреби в користуванні російською (і взагалі може не вміти спілкуватись нею), то навіщо йому її ставити?

 

Раніше в обов'язковому порядку встановлював англійську, українську та російську розкладку клавіатури. Бо як же без них?

Лише не так давно відмовився від російської і зрозумів, що не відчуваю особливого дискомфорту.

Російською мовою володію доволі непогано.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 хвилин тому, Саня сказано:

Війна почалась не через це. Мову використали лише як привід.

Україномовні воюють на боці москви?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так. Україномовні тролі воюють на боці московії, в т.ч. з використанням машинного перекладу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Воюєте (в топіку) ви, а ми аргументуємо раціональність нашого рішення. І, до речі, нікого до цього не агітуємо. Чи ми таким чином приносимо якусь шкоду нашій державі/народу? Не треба бачити у всьому зраду!

Ви не знаєте, за якими принципами я живу, як я виховую своїх дітей. Тому не потрібно вішати ярлики на кшталт таких.

 

В моєму розумінні патріотизм не у відсутності російськомовного інтерфейсу чи методу вводу на комп'ютері, а у тому, що ти зробив/робиш для країни/людей. Ви ніколи не отримували зарплати в конвертах? Не купляли контрафактний товар? Не давали хабар у будь-якій його формі? У всіх ліцензійний софт і медіа контент? Прибираєте на вулиці лайно за своїм псом? І т.д.

 

Патріоти-герої - гайда в тему "Політика", або пишіть по змісту топіка!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Питання до тих, хто уже з Творчим оновленням: у вас Хром не кульгає? Бо я проблему з гуглівським браузером так і не вирішив. Старішу версію ставити не хочу, чекаю нову. За якийсь тиждень повинна з'явитися 58-ма. Якщо і з нею будуть проблеми - доведеться все перевстановлювати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

13 минуты назад, MaestroA сказал:

Питання до тих, хто уже з Творчим оновленням: у вас Хром не кульгає? Бо я проблему з гугловським браузером так і не вирішив. Старішу версію ставити не хочу, чекаю нову. За якийсь тиждень повинна з'явитися 58-ма. Якщо і там будуть проблеми - доведеться все перевстановлювати.

все добре працює ... колись були схожі проблеми .. вирішив повним виделенням Хрома з очисткою всіх файлів (профіля, кеша і інших залишків) .. використовую синхронізацію, тому закладки і паролі не пропали ...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щойно, dj_design сказано:

вирішив повним виделенням Хрома з очисткою всіх файлів (профіля, кеша і інших залишків) .. використовую синхронізацію, тому закладки і паролі не пропали ...

Все з видаленням і синхронізацією аналогічно. Але проблема не вирішується. Мабуть, треба перевстановлювати вже. Щось пішло не так, хоча образ ОС використовував оригінальний, кряки/твікери/сумнівний софт не встановлював, реєстр і т.п. не чіпав.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Только что, MaestroA сказал:

Все з видаленням і синхронізацією аналогічно. Але проблема не вирішується. Мабуть, треба перевстановлювати вже. Щось пішло не так, хоча образ ОС використовував оригінальний, кряки/твікери/сумнівний софт не встановлював, реєстр і т.п. не чіпав.

ручками почистили файлики ? після стандартного видалення там багато де залишається слідів .... і в профілі, і в програмах .... потрібно уважно переглянути все ... в мене були проблеми з тим, что злетіли права на якусь з папок профіля і пішли глюки ... тому все почистив, переставив і стало норм ...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 хвилина тому, dj_design сказано:

ручками почистили файлики ?

Так. Нагуглив де залишаються всі хвости після деінсталяції Хрома і прибрав все (принаймі, так думаю). Вбив з годину часу. Більше сили/бажання колупати не маю.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 минуту назад, MaestroA сказал:

Так. Нагуглив де залишаються всі хвости після деінсталяції Хрома і прибрав все (принаймі, так думаю). Вбив з годину часу. Більше сили/бажання колупати не маю.

c:\Program Files\

c:\Program Files (х86)\

c:\ProgramData\

c:\Users\xxxxxxxxx\AppData\Local\

c:\Users\xxxxxx\AppData\Roaming\

 

крім папки Google звернути увагу на ріхні папки Хром, Nichrome і т.д. ... бувають плагіни або різні "жучки" які роблять свої папочки а не папку профіля Хром ...

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вже десятка почала оновлюватись до 1703 через вінапдейт, сьодні прилетіло оновлення на тестову систему.

Що цікаво на мій робочий комп з ліцензійною віндою про версії, апдейта ще нема, а на тестову ломану, підняту вчора, вже прийшов, правда там версія ентепрайз.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

17 минут назад, Lisovic сказал:

Вже десятка почала оновлюватись до 1703 через вінапдейт, сьодні прилетіло оновлення на тестову систему.

Що цікаво на мій робочий комп з ліцензійною віндою про версії, апдейта ще нема, а на тестову ломану, підняту вчора, вже прийшов, правда там версія ентепрайз.

не все одразу :)  .. якщо не помиляюсь, в межах двох тижнів мають оновитись всі версії .. в кінці місяця буде черга на оновлення мобільних пристроїв ...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

33 хвилин тому, Lisovic сказано:

Що цікаво на мій робочий комп з ліцензійною віндою про версії, апдейта ще нема, а на тестову ломану, підняту вчора, вже прийшов

Нічого дивного, все планово.

 

Цитувати

... this update for Windows will proceed in phases. Based on our experience and feedback from our customers, we believe a phased approach provides the highest quality update experience to the broadest set of customers. The first phase will target newer devices, especially those we tested together with our OEM hardware partners. We will then expand the Creators Update release to additional devices based on the feedback we receive during the initial phase. We’ll iterate this process over a period of several months until all compatible devices running Windows 10 worldwide are offered the Creators Update.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Та це ясно шо планово, просто здивувало шо, свіжа тестова вінда, получила апдейт раніше ніж ліцінзійна робоча.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

36 хвилин тому, Lisovic сказано:

Та це ясно шо планово, просто здивувало шо, свіжа тестова вінда, получила апдейт раніше ніж ліцінзійна робоча.

В меседжі сказано, що перша фаза оновлень - системи з новим залізом. У Вашому випадку саме така закономірність?

А ліцензійність ніколи за моєї пам'яті не впливала на час "прильоту" апдейтів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...