Перейти до змісту

Мобілізація


DM4K

Рекомендовані повідомлення

Слухай, я це написав, бо так говорять по новинах. Я десь писав, що я там був ?

Ти так ВПЕВНЕНО це написав, ніби щойно з передової, тому й цікавлюсь. А тут он воно що

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 1 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

Я передав те що почув у новинах від людей які в ато

- Нас валять, а ми не можемо, бо перемир'я

Це найбільше дратує, що люди гинуть за тих скотів, що сидять у верховній раді.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

трактувати слова в нашій країні можна по різному, хтось на факти і правду говорить, що це брехня і провокація (чого вартує подивись відео затримання хабарників і їхнього виправдання). місця де багато людей з хорошим здоровям - спортивні комплекси і тренажерні зали (накачаних парней уйма), порт сіті, ювант, варшавський, цум. а що вартує зайти в пятницю і на вихідних в нічні клуби, наприклад в оперу....

ах...да, той контингент (здорові, накачані парні) по старому ринку не ходить.

P.S. про інші країни це цікаво, особливо мені подобається Європа :_04:

На період АТО без довідки із військкомату треба заборонити вхід у нічні клуби.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Пости на попередній сторінці більш схожі на підбурювання людей ухилятися від мобілізації.

"добровольці" не безкінечні. Тут до "добровольців" я відношу усіх тих, хто попав тим чи іншим способом у військкомат.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Був я сьогодні в першій половині дня на Старому ринку. Як говориться, попав в саме логово. Зустрівся зі своїм другом, який працює на цьому ринку. Він розказав, що по Старому ринку цей тиждень, що був, ходили рейди і мели всіх підряд. Сьогодні, з його слів, чоловік з тридцять, групами по 3-5 чоловік (міліція+військові) ходили по ринку. На підтвердження його слів, прямо при мені, чоловіка років 50, міліціонер шарпав за руку, запрошуючи того в відділок, а з другого боку йшов хлопець у камуфляжі. Пізніше ми підійшли до знайомого валютчика поміняти гроші, розговорилися,так той сказав,що щойно вручили йому повістку... М'ясників (продавців м'яса) також гребли всіх підряд. Да, ще говорили надійні джерела, що з вівторка те саме буде творитися на Варшавці.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

У військкоматах зараз страшенна текучка кадрів, не всі витримують вручати повістки, а потім зустрічати вантажі ....,

Немає там ніякої "текучки". На потоках сидять всі ті ж люди, що і 5-10 років тому. З такого рибного місця ніхто так просто не піде. І співробітникам військоматів реально насрати на призовників та "вантажі", що потім приходять.

Може Ви підкажете в якому військкоматі 10 років ті самі кадри?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

У нас в області із виконанням 6-ої хвилі мобілізації повний провал...

На днях одного вечеро на Володимирський було трохи двіжухи з врученням направлень на медогляд...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

У нас в області із виконанням 6-ої хвилі мобілізації повний провал...

На днях одного вечеро на Володимирський було трохи двіжухи з врученням направлень на медогляд...

Це не тільки в нас, це по всій Україні.

Може Ви підкажете в якому військкоматі 10 років ті самі кадри?

Практично скрізь.

Ви знаєте скільки військкоматів на Волині, де вони знаходяться та хто там працює?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Це не тільки в нас, це по всій Україні.

Звідки берете інфу? Ви якось дотичні до військомату? Працюєте там чи маєте там родичів/друзів?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Це не тільки в нас, це по всій Україні.

Звідки берете інфу? Ви якось дотичні до військомату? Працюєте там чи маєте там родичів/друзів?

ЗМІ, знайомі в ЗСУ, НГ, ДПСУ, в інших областях. Єдиним позитивом під час призиву цього року був набор на строкову службу, мобілізація фактично зірвана по всій Україні, трохі виручили тільки демобілізовані, які пішли знову по мобілізації служити.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Пости на попередній сторінці більш схожі на підбурювання людей ухилятися від мобілізації. Війна, не війна, цікава думка - зїздіть на Схід і розкажіть нам, що там відбувається. Працівники військкоматів не є третіми особами, а мають право з правоохоронними органами здійснювати розшук військовозобовязаних. У військкоматах зараз страшенна текучка кадрів, не всі витримують вручати повістки, а потім зустрічати вантажі ...., тому й міліціонера так себе поводять, не на мальдіви "вручаються квітки". В інших країнах ніхто нікого би не шукав, оголосили 24 години на уточнення документів у військкоматах, зробили відмітки в паспорт, решта до відповідальності.

Так, я вліпив мінус.

А тепер розкажіть мені, чи правильно зробив мій знайомий (інфа з перших рук). В березні минулого року сам став на військовий облік (змінив місце проживання раніше). Живе по місцю прописки, тобто воєнкомат знає де його шукати. Стикається із подібною ситуацією (спроба втулити повістку на вулиці, "на лоха"). Пропонують пройти медогляд, мол "будеш знати чи здоровий, нічого страшного немає", підстав вимагати доки не мають. Шле прямо "на 3 букви" і мусора і вояку, аргументуючи тим що чекає на повістку півтора роки дома, от туди і приносьте, в рамках закону.

Мені самому повістку не приносили, і купі знайомих і друзів також, ні додому, ні на роботу. То якщо вони такі тупі що не здатні все зробити по закону, то це їхні проблеми.

"Працівники військкоматів не є третіми особами, а мають право з правоохоронними органами здійснювати розшук військовозобовязаних." Нехай мають. В рамках закону. Якщо є на руках повістка із наперед вписаним ім'ям-прізвищем - одна мова, значить шукають певну особу (отримали особисті дані - звірили зі списком розшукуваних), а як пишуть всім підряд - то може одразу "знімати з потягів в нацгвардію"? Військовозобов'язані в нас усі, чого їх шукати, вийшов на вулицю і греби в автозаки. Акуєть, правова держава. Да стирять в тебе телефон, ти будеш знати хто, ткнеш пальцем на нього, але не матимеш доказів (і слідство не матиме) - суд відпустить і буде правий. І не мені тобі пояснювати принцип презумпції невинуватості.

Запам'ятай, якщо я не ведусь в межах закону на таке сумнівне вручення повістки, то я не ухиляюсь. І не підбурюю, а консультую, як не дати себе на_бати. Нехай шукають законні методи, крапка.

Додано:

Патріотизм така штука, що рано чи пізно закінчується.

Так, в мене патріотизм зменшується пропорційно заминанню у ВР змін в конституцію щодо скасування недоторканості.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ЗМІ, знайомі в ЗСУ, НГ, ДПСУ, в інших областях.

Тобто з військоматів нікого? Лише зі слів знайомих в ЗСУ, НГ і ДПСУ? Про наші *правдиві* ЗМІ я промовчу )

При цьому стверджуєте про плинність кадрів серед воєнкомів, про провал моіблізаційного плану по всій Україні...

P.S. Цікаво, чи читають у військоматі борду. Це ж для них "непахане поле": зняли з форума, відправли в нацгвардію )

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Запам'ятай, якщо я не ведусь в межах закону на таке сумнівне вручення повістки, то я не ухиляюсь.

Цікаво, чисто гіпотетично. От, наприклад, принесуть тобі повістку додому і залишать в поштовому ящику. Ти розцінюватимеш це як "законну вимогу"? З*явишся по ній до військомату?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цікаво, чисто гіпотетично. От, наприклад, принесуть тобі повістку додому і залишать в поштовому ящику. Ти розцінюватимеш це як "законну вимогу"? З*явишся по ній до військомату?

Повістка вручається особисто в руки, під підпис. Не дружині, не сусідам, не домашньому папузі, а особисто тому хто вписаний в цій повістці. Ще щось треба пояснювати?

Чи ти вважаєш що наведений тобою випадок цілком відповідає нормам закону? Ну то тебе треба арештувати, а статтю потім придумаємо.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чи ти вважаєш що наведений тобою випадок цілком відповідає нормам закону? Ну то тебе треба арештувати, а статтю потім придумаємо.

Боронь Боже)

Я лише вважаю, що якщо в країні дупа, це не привід бути в ній лайном.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хто, де вичітав про вручення повісток в дома.

ЗСУ і військкомати це те саме, в цьому році спілкувався з представниками більше 30 військоматів по всій Україні.

Взагалі протягом всіх хвиль мобілізації виступають воєнкоми і наводять данні по призиву. Неможливо всім не вірити.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чи ти вважаєш що наведений тобою випадок цілком відповідає нормам закону? Ну то тебе треба арештувати, а статтю потім придумаємо.

Боронь Боже)

Я лише вважаю, що якщо в країні дупа, це не привід бути в ній лайном.

То, можливо, якщо вже в країні така дупа, то треба вже визнати, що у нас війна, оголосити загальну мобілізацію, щоб ніхто не переховувався - і впєрьод всі дружно і з пєснєй?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

У військкоматах зараз страшенна текучка кадрів, не всі витримують вручати повістки, а потім зустрічати вантажі ....,

Немає там ніякої "текучки". На потоках сидять всі ті ж люди, що і 5-10 років тому. З такого рибного місця ніхто так просто не піде. І співробітникам військоматів реально насрати на призовників та "вантажі", що потім приходять.

Ти впевнений? Чи так, аби по3,14здіти?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Да, ще говорили надійні джерела, що з вівторка те саме буде творитися на Варшавці.

Во і першими призвати, тих, хто форму продає...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вот ви тут сретеся, мол не хочу в армію, влада гівно і все таке, а я б пішов би АТО не ради тих товстожопих кнопкодавів в Раді і ураПатріотизму, а заради сина та дружини.

І знаєте, чому я теж ніфіга туди не збираюсь? Да тому що вони без моєї зарплати і допомоги просто не витягнуть. Жінка в дикреті і має якихось 800 грн допомоги. Прикиньте, як їй самій з дитиною? про оренду квартири і оплату компослуг годі і базікати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І знаєте, чому я теж ніфіга туди не збираюсь? Да тому що вони без моєї зарплати і допомоги просто не витягнуть.

Та в АТО ж зарплату дають :0017:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І знаєте, чому я теж ніфіга туди не збираюсь? Да тому що вони без моєї зарплати і допомоги просто не витягнуть.

Та в АТО ж зарплату дають :0017:

В АТО подвійну зарплату платять.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мене, бевзя без вишколу, ніхто одразу в АТО не візьме на подвійну зарплату. В частину для проходження служби максимум. А скільки має діловод або солдат? не більше ніж мінімалку.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На сьогднішній день мобілізовані можуть отримувати наступні виплати:

В разі працевлаштування до мобілізації середню заробітну плату по підприємству на період мобілізації або на термін підписання короткострокового контракту;

В разі отримання пенсії так само;

Грошове забезпечення в розмірі від 2 до 5 тис. грн, в зоні АТО + 100% +1000 грн під час бойових дій;

При підписанні короткострокового контракту рядовий 9, сержант та прапорщик 10, офіцер 12 тис. грн. одноразової допомоги.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...