Перейти до змісту

Мобілізація


DM4K

Рекомендовані повідомлення

  • Відповідей 1 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

Vadimm, а яким боком це до мобілізації?

Таким боком, що коли на вулиці, чи ще деінде в тебе мусор попросить документи щоб вояка, який з ним поруч виписав повєстку, то таких розумників можна було відправляти подалі. Тут вище були вказані випадки коли мусора просять документи то в ЦНАПі, то в маршрутці, то у водія і пасажирів десь на трасі, то, згідно чуток, навіть в ЦУМі і тп.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А ще був такий що казав що на екопосту як їхати на Світязь теж зупиняють і вручають повістки. а ну відгукніться кому там вручили повістку.

Їхав тричі, зупиняли, як завжди але повісток чи військових я там не бачив.

Так що у більшості це уява до того ж не сильно здорова.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Риторичне запитання: якщо 6 мобілізація призначена для забезпечення ротації призваних в 3тю мобілізацію, то що буде з 4тою, 5тою і тією ж 6ю? :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

хтось повиходить з відпусків і замінять. Насправді страшнувата та вся мобілізація. Я більш ніж впевнений, що вона не омине.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

НА ВОЛИНІ ОПРИЛЮДНИЛИ СПИСОК ТИХ, ХТО НЕ З’ЯВИВСЯ У ВІЙСЬККОМАТ

http://www.volynnews...a-u-viyskkomat/

Ківерцівський р-н та м.Ківерці

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ББС каже що сьогодні по Старому ринку ходили, намагались втулити повістки на медогляд, але схоже безрезультативно. Народ морозиться - доків нема, виписуйте на Васю Пупкіна або досвідос. І це "канало". При чому міліціонери були досить тактовні, не представлялись, посвідчень не показували, видно було що вони розуміють що діють не зовсім законно, тому і не бикували.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ББС каже що сьогодні по Старому ринку ходили, намагались втулити повістки на медогляд, але схоже безрезультативно. Народ морозиться - доків нема, виписуйте на Васю Пупкіна або досвідос. І це "канало". При чому міліціонери були досить тактовні, не представлялись, посвідчень не показували, видно було що вони розуміють що діють не зовсім законно, тому і не бикували.

бачив сьогодні. міліціонер, військовий і ніби кілька у цивільному.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ББС каже що сьогодні по Старому ринку ходили, намагались втулити повістки на медогляд, але схоже безрезультативно. Народ морозиться - доків нема, виписуйте на Васю Пупкіна або досвідос. І це "канало". При чому міліціонери були досить тактовні, не представлялись, посвідчень не показували, видно було що вони розуміють що діють не зовсім законно, тому і не бикували.

Сьогодні теж ходили, але якось вибірково, водили валютчіка і кажуть мужиків з бару потягнули. Знайомий говорив, що в них ніби план в 200 повісток в день роздати, вот і ходять.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сьогодні теж ходили, але якось вибірково, водили валютчіка і кажуть мужиків з бару потягнули. Знайомий говорив, що в них ніби план в 200 повісток в день роздати, вот і ходять.

Прецедент, інфа з перших рук - куріння в громадському місці -> ваші документи? нема? - прайдьомтє в аддєлєніє, встановимо особу, випишемо попередження -> документи знайшлися, одразу втулили повістку на медогляд (поряд з мусором був вояка в камуфляжі). Спасти від такого зможе хіба "дзвінок другу", ібо підстави є, нюанс тільки із незаконною передачею особистих даних третій особі. Тому будьте обережні, ведіть себе чемно)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

сьогодні був на Старому ринку. сам не бачив, але одна з продавщинь порадила "Мужчина йдіть додому", "чому", "бо в армію заберуть, ходять тут уже кілька днів"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

куріння в громадському місці -> ваші документи? нема? - прайдьомтє в аддєлєніє, встановимо особу, випишемо попередження -> документи знайшлися, одразу втулили повістку на медогляд

висновок - "куріння шкодить вашому здоров`ю"
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я одне не зрозумію як це так, людей мобілізують, тягнуть в армію, на якій підставі? військовий стан чи війна? якщо АТО (антитерористична операція) то це діло напевно спецназу і спеціальних військ а не холопів без вишколу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я одне не зрозумію як це так, людей мобілізують, тягнуть в армію, на якій підставі? військовий стан чи війна? якщо АТО (антитерористична операція) то це діло напевно спецназу і спеціальних військ а не холопів без вишколу.

Да яка там армія, просрали вже давно все, да і там в зоні АТО валять наших хлопців, а вони не можуть, бо бач перемир"я йопт.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Пости на попередній сторінці більш схожі на підбурювання людей ухилятися від мобілізації.

Війна, не війна, цікава думка - зїздіть на Схід і розкажіть нам, що там відбувається.

Працівники військкоматів не є третіми особами, а мають право з правоохоронними органами здійснювати розшук військовозобовязаних. У військкоматах зараз страшенна текучка кадрів, не всі витримують вручати повістки, а потім зустрічати вантажі ...., тому й міліціонера так себе поводять, не на мальдіви "вручаються квітки".

В інших країнах ніхто нікого би не шукав, оголосили 24 години на уточнення документів у військкоматах, зробили відмітки в паспорт, решта до відповідальності.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Да яка там армія, просрали вже давно все, да і там в зоні АТО валять наших хлопців, а вони не можуть, бо бач перемир"я йопт.

коли звідти повернувся ? Ще, що там та як розкажи

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Да яка там армія, просрали вже давно все, да і там в зоні АТО валять наших хлопців, а вони не можуть, бо бач перемир"я йопт.

коли звідти повернувся ? Ще, що там та як розкажи

Я що не правда ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я що не правда ?

ти мене про це питаєш ? Ти ж щойно звідти, все знаєш, що там і як

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я що не правда ?

ти мене про це питаєш ? Ти ж щойно звідти, все знаєш, що там і як

Слухай, я це написав, бо так говорять по новинах. Я десь писав, що я там був ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Слухай, я це написав, бо так говорять по новинах. Я десь писав, що я там був ?

Ти так ВПЕВНЕНО це написав, ніби щойно з передової, тому й цікавлюсь. А тут он воно що

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я передав те що почув у новинах від людей які в ато

- Нас валять, а ми не можемо, бо перемир'я

Це найбільше дратує, що люди гинуть за тих скотів, що сидять у верховній раді.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

трактувати слова в нашій країні можна по різному, хтось на факти і правду говорить, що це брехня і провокація (чого вартує подивись відео затримання хабарників і їхнього виправдання). місця де багато людей з хорошим здоровям - спортивні комплекси і тренажерні зали (накачаних парней уйма), порт сіті, ювант, варшавський, цум. а що вартує зайти в пятницю і на вихідних в нічні клуби, наприклад в оперу....

ах...да, той контингент (здорові, накачані парні) по старому ринку не ходить.

P.S. про інші країни це цікаво, особливо мені подобається Європа :_04:

На період АТО без довідки із військкомату треба заборонити вхід у нічні клуби.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Пости на попередній сторінці більш схожі на підбурювання людей ухилятися від мобілізації.

"добровольці" не безкінечні. Тут до "добровольців" я відношу усіх тих, хто попав тим чи іншим способом у військкомат.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Був я сьогодні в першій половині дня на Старому ринку. Як говориться, попав в саме логово. Зустрівся зі своїм другом, який працює на цьому ринку. Він розказав, що по Старому ринку цей тиждень, що був, ходили рейди і мели всіх підряд. Сьогодні, з його слів, чоловік з тридцять, групами по 3-5 чоловік (міліція+військові) ходили по ринку. На підтвердження його слів, прямо при мені, чоловіка років 50, міліціонер шарпав за руку, запрошуючи того в відділок, а з другого боку йшов хлопець у камуфляжі. Пізніше ми підійшли до знайомого валютчика поміняти гроші, розговорилися,так той сказав,що щойно вручили йому повістку... М'ясників (продавців м'яса) також гребли всіх підряд. Да, ще говорили надійні джерела, що з вівторка те саме буде творитися на Варшавці.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

У військкоматах зараз страшенна текучка кадрів, не всі витримують вручати повістки, а потім зустрічати вантажі ....,

Немає там ніякої "текучки". На потоках сидять всі ті ж люди, що і 5-10 років тому. З такого рибного місця ніхто так просто не піде. І співробітникам військоматів реально насрати на призовників та "вантажі", що потім приходять.

Може Ви підкажете в якому військкоматі 10 років ті самі кадри?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...