Перейти до змісту

Ну що, мене призивають


Месник

Рекомендовані повідомлення

І що????? Що менмі ця держава дала???? За все платив!!!! Завжди!!!! Лікарня!!!! Учьобка!!!! Все за сцої грожі!!!!! Які обов'язки????

*опта, ну то вали н*хуй звідси, проблему знайшов, або да, або нє, нах*й та дурна п*здьош про дала не дала ?

АК-74 йому держава дасть - бронік хай за свої гроші купляє

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 85
  • Створено
  • Остання відповідь

Хлопці, а от мені цікаво скільки з Бордівчан (відписників) цієї теми, готові кинути все (сім'ї, діти, бізнес, роботи) і піти захищати Батьківщину, якщо прийде "повєстка"???

ти знаєш, дуже довго й часто думав про це, скажу чесно, ну ДУЖЕ не хочется туди йти, але якщо прийде повістка, то скоріше да чим ні, не знаю, чи зможу дивитись на себе в дзеркало без огиди, якщо відкуплюся, ввіду того що прочитав, почув й побачив про події ТАМ

ЗІ мені 38 якщо що

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Невже в нас немає обмундирування, техніки? Є, але пускати в хід їм не вигідно. Це нікому не секрет! Тільки на параді вони готові показати що армія має все, а після нього в хлопців за двором позабирали все, що на них було, і знову переділи в обдертий хлам. Так кому потрібна така армія? Хто захоче піти туди замість мяса?

пан має достовірну інформацію про наявність на складах обмундирування і робочої техніки? так назвіть де ті склади? не може з них забезпечити МОУ, бо генерали і влада тупі/крадії/т.д., то волонтери цим займуться... ви ж тільки назвіть де ті склади

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І що????? Що менмі ця держава дала???? За все платив!!!! Завжди!!!! Лікарня!!!! Учьобка!!!! Все за сцої грожі!!!!! Які обов'язки????

*опта, ну то вали н*хуй звідси, проблему знайшов, або да, або нє, нах*й та дурна п*здьош про дала не дала ?

Не правильно це, Ви не суддя, щоб вирішувати кому і куди "валити". Навіть якщо громадянин проти мобілізації, чи має думку протилежну Вашій.

В свою чергу скажу, що я готовий на 100%, хоча після служби в хороших підрозділахи ВСУ, при спробі вступу в вищі силові заклади навчання, був визнаний не придатним. Корупція і все, але зараз потрібно думати про майбутнє наших близьких, ось і вся логіка.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

Я тут дещо аналізую і є підозра, що топікстартер має біля 10 аліасів на Борді. Поки не готовий їх назвати, але ходять вони з TOR, вірніше ходили до сьогодні :). А трішки пізніше ще доберусь до списків проксі та до анімізаторів.

На Борду повинні ходити ті, хто не ховається за всякими анонімізаторами.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я тут дещо аналізую і є підозра, що топікстартер має біля 10 аліасів на Борді. Поки не готовий їх назвати, але ходять вони з TOR, вірніше ходили до сьогодні :). А трішки пізніше ще доберусь до списків проксі та до анімізаторів.

На Борду повинні ходити ті, хто не ховається за всякими анонімізаторами.

і що Ви його у воєнкомат здасте?
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я тут дещо аналізую і є підозра, що топікстартер має біля 10 аліасів на Борді. Поки не готовий їх назвати, але ходять вони з TOR, вірніше ходили до сьогодні :). А трішки пізніше ще доберусь до списків проксі та до анімізаторів.

На Борду повинні ходити ті, хто не ховається за всякими анонімізаторами.

і що Ви його у воєнкомат здасте?

Угу, в кацапський...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Навіть якщо громадянин проти мобілізації, чи має думку протилежну Вашій.

Як на мене - то нехай має протилежну думку. В нас демократія, як ні як. Але причина - ось головне. Чому проти...? Він і без Майдану не пішов на війну.

Та і суть агресії не в цьому кАзлі (враховуючи попередній пост serega). А в тому, що він виступив таким собі індикатором, маркером на тлі суспільства, де паразитують такі особи. Які готові за пайку з окупантами в майбутньому працювати. Які за гроші стануть "тітушками", продажними чиновниками і т.д. Невже ви цього не розумієте? Ось їх принцип - "моя хата з краю". Така сука пройде повз, коли будуть грабувати бабцю, гвалтувати жінку, різати собаку. Він подумає: "А накуя воно мені?". Ось моя причина нетерпимості до таких людей.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

Я тут дещо аналізую і є підозра, що топікстартер має біля 10 аліасів на Борді. Поки не готовий їх назвати, але ходять вони з TOR, вірніше ходили до сьогодні :). А трішки пізніше ще доберусь до списків проксі та до анімізаторів.

На Борду повинні ходити ті, хто не ховається за всякими анонімізаторами.

і що Ви його у воєнкомат здасте?

Та нах він комусь здався, мене цей топік наштовхнув на те, що треба трішки пофільтрувати всяке лайно. Щоб знало, що анонімності не буде.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Невже в нас немає обмундирування, техніки? Є, але пускати в хід їм не вигідно. Це нікому не секрет! Тільки на параді вони готові показати що армія має все, а після нього в хлопців за двором позабирали все, що на них було, і знову переділи в обдертий хлам. Так кому потрібна така армія? Хто захоче піти туди замість мяса?

пан має достовірну інформацію про наявність на складах обмундирування і робочої техніки? так назвіть де ті склади? не може з них забезпечити МОУ, бо генерали і влада тупі/крадії/т.д., то волонтери цим займуться... ви ж тільки назвіть де ті склади

Не зі всіх складів, сьогодні можна знімати майно та озброєння. Введуть військовий стан тоді можна розкрити всі склади і даже повитягати ту техніку, яка була списана уродами та ховається у деяких "бізнесменів".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І що????? Що менмі ця держава дала???? За все платив!!!! Завжди!!!! Лікарня!!!! Учьобка!!!! Все за сцої грожі!!!!! Які обов'язки????

*опта, ну то вали н*хуй звідси, проблему знайшов, або да, або нє, нах*й та дурна п*здьош про дала не дала ?

Не правильно це, Ви не суддя, щоб вирішувати кому і куди "валити". Навіть якщо громадянин проти мобілізації, чи має думку протилежну Вашій.

В свою чергу скажу, що я готовий на 100%, хоча після служби в хороших підрозділахи ВСУ, при спробі вступу в вищі силові заклади навчання, був визнаний не придатним. Корупція і все, але зараз потрібно думати про майбутнє наших близьких, ось і вся логіка.

та не питання, хай поїде в БУДЬ ЯКУ країну світу, навіть в парашу, й заікнется про те ж саме, потім з тюрми напише, що з того вийшло

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

зловили на форумі і відправили у нацгвардію :_17:

Прямо так і бачу сюжет на РашаТВ. :_07:

ага адмінобандерівець вичислив хлопця і здав у нацгвардію - а там зима, нема теплого одягу - околів на блокпості.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Боротися марно, злить Вас це чи ні.

Та ні - не зовсім марно. Є багато способів. Запевняю Вас.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

. В кожного на першому місці повинна бути сім'я. Тільки не потрібно тут розводити, що сьогодні незахистиш "РОДІНУ", завтра продашш сім'ю...

Ну-ну... Уявімо, що всі так вважають. Значить, немає кому стояти на блок-постах, немає кому відбивати атаки агресора, немає "кіборгів", немає патріотів...

Дорога і на Київ і на Львів і на Луцьк для агресора відкрита (бачили їхні танки і БТРи з написами "На Киев". "На Львов"?)

І ось у нас на вулицях вже хазяйнують ці, маму їхню, "ввічливі зелені чоловічки" та кадировські вівцей"би.

І як ти будеш в такому випадку захищати свою сім'ю? Чи побіжиш їх з квітами та хлібом-сіллю зустрічати?! В такому разі не заздрю ні тобі, ні твоїй сім'ї.

Далі писати не буду - лише матюки чомусь на думку спадають :0156:

Все мінусуйте на здоров'я.

З задоволенням!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

люди, я все розумію але: багато хто з хлопців там на передовій "фігєють від вумного керівництва" АТО і від затягування конфлікту! Нахрен там сидіти в окопах чи у тому-ж аеропорту і у відповідь на гради і міномети - "тикати дулі" у відповідь? Не нападати і тримати перемир"я і при цьому всьому заявляти що в день АТО з"їдає біля 10-ти мільйонів гривень і все таке................ Навіщо цей весь цирк? За що гинуть мирні люди і вояки наші? А скільки калік вернулось звідти......скільки неповернулось.......... Он в поліклініці на стаціонарі розказувала лікарша як призвали чоловіка і як він попав контуженим у полон і як розформувавши їх підрозділ він неможе тепер нічого доказати ні про свою участь ні про полон..........хоча його якраз і виміняли офіційно у сепаратів...........

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Боротися марно, злить Вас це чи ні.

Та ні - не зовсім марно. Є багато способів. Запевняю Вас.

Так Ви знаєте вихід з нашої кризи? Поділіться з керівниками держави і війна закінчиться.

А якщо серйозно, то побороти такі індивідиуми - не можливо. Це не виліковні особи, які завжди будуть, не залежно якими методами боротися.

Одним словом: "Баба Яга проти"

Саме страшне в призові - бездарне керівництво, тому як велика к-сть людей потребує злагодженості та рішучості. Що не притамане нашим "бойовим генералам", буде рішучість та логіка, буде перемога.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

люди, я все розумію але: багато хто з хлопців там на передовій "фігєють від вумного керівництва" АТО і від затягування конфлікту! Нахрен там сидіти в окопах чи у тому-ж аеропорту і у відповідь на гради і міномети - "тикати дулі" у відповідь? Не нападати і тримати перемир"я і при цьому всьому заявляти що в день АТО з"їдає біля 10-ти мільйонів гривень і все таке................ Навіщо цей весь цирк? За що гинуть мирні люди і вояки наші? А скільки калік вернулось звідти......скільки неповернулось.......... Он в поліклініці на стаціонарі розказувала лікарша як призвали чоловіка і як він попав контуженим у полон і як розформувавши їх підрозділ він неможе тепер нічого доказати ні про свою участь ні про полон..........хоча його якраз і виміняли офіційно у сепаратів...........

так я теж недавно з одним довб*йобом общався, в нього знайомий в АТО, йому по телефону казав, що у волонтера футболку за 60 грн купував й тепер для того довб*йоба всі волонтери п*дараси. То що , тепер не допомагати нашим ? Бо якесь чмо серед волонтерів затесалось ? Ще й не факт, що то волонтер був, бо на питання : хто, що , куда, ніякої вразумітєльної відповіді я не отримав, та й оппонент був трохи під шафе.

Я завжди казав й кажу, КОЖЕН САМ ВІДПОВІДАЄ ПЕРЕД СВОЄЮ СОВІСТЮ ТА ПЕРЕД БОГОМ, й там відмазки не канають, а той те, а той се, ти один родився, ти один здохнеш, й відповідати за свої вчинки будеш теж один, *нє взірая на ліца*

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Троль свого добився, і пожинає плоди :_20:

та хай собі що хоч пожинає, сподіваюсь, що більшість тут не просто так *воздух сотрясають*, може, дасть Бог, хтось прочитає нашу писанину й таки зробить ПРАВИЛЬНІ висновки

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

manjak11 - долбо**би є кругом - я згідний, але ця історія реальна. Це одне - друге я про те що бестолково це все в Україні проходить до УЖАСА! Тобто саме долбо**би і непопадають в АТО і саме вони "керують" цим всім дійством...........а як завжди було прийнято в нашій державі страдають прості нормальні толкові люди та їх сім"ї ...........

якось так

..............тобто якби не участь в АТО (а про це говорить багато з бійців) ці люди стояли би під верховною Зрадою і "коректували" б "хороші закони для людей (але не всіх)" та неможуть кинути позиції , щоби не пустити ворога вглиб, і за це ще й отримують Х"й з маслом як і їх сім"ї.........зашибісь сітуйовина............

А тут ще плюс закупка вугілля хрен зна де маючи наприклад Нововолинск, і електроенергії в КАЦАПІЇ??????!!!!!!!!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

manjak11 - долбо**би є кругом - я згідний, але ця історія реальна. Це одне - друге я про те що бестолково це все в Україні проходить до УЖАСА! Тобто саме долбо**би і непопадають в АТО і саме вони "керують" цим всім дійством...........а як завжди було прийнято в нашій державі страдають прості нормальні толкові люди та їх сім"ї ...........

якось так

так, згідний, але де й коли було не так ? де й коли із за самодурства керівництва не гинули прості люди ? де й коли знайшли ліки від цього ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну-ну... Уявімо, що всі так вважають. Значить, немає кому стояти на блок-постах, немає кому відбивати атаки агресора, немає "кіборгів", немає патріотів...

Дорога і на Київ і на Львів і на Луцьк для агресора відкрита (бачили їхні танки і БТРи з написами "На Киев". "На Львов"?)

І ось у нас на вулицях вже хазяйнують ці, маму їхню, "ввічливі зелені чоловічки" та кадировські вівцей"би.

І як ти будеш в такому випадку захищати свою сім'ю?

Далі писати не буду - лише матюки чомусь на думку спадають :0156:

Якщо навіть 50 000 розтягнути на ці всі напрямки, то вийде по пару кацапів на 100 км. Їх сила в підтримці мирного населення, яке там де підтримало, там і зупинились. Я не плекаю ілюзій на рахунок кацапні, просто в цих словах також є певні спекуляції, що використовує вже наша пропаганда. Якщо тебе призивають, ти ж не йдеш героїчно воювати, ти попадаєш у гниль нашої армії, в державу, яка офіційно війни ні з ким не веде, але хлопці вмирають. Очевидно, що будеш голий, босий, якщо сам не екіпіруєшся, ну і з харчуванням також незрозуміло. Бо те що пишуть волонтери, я просто не уявляю що буде з 100 000 новоприбулих. Можливо просто блеф, але якийсь рахітний, пропито-солдафонський. Я стикався з випадком, коли призивали інваліда - чувак мав хронічно травмоване коліно, в якому постійно накопичувалась рідина, потрібно було колоти антибіотики, старший, одружений чоловік, але отой луцький військовий лікар вперто валив його на фронт. Чувак втратив півроку по лікарнях, а потім його приписали до Львова. В тій всій фігні, муткам ну дуже мало героїчного. Вже не від одного чув, що краще йти в якийсь добровольчий батальйон. Там хоч живе спілкування з начальством, а не справки-відписки і невідомість попереду.

Дальше ще одне, які наступні кроки? Відвойовувати то лайно і забирати назад в Україну, але якими силами і що далі з тим совком православнутим робити? Я відпочивав в Криму, мені він подобається, але якщо Крим і Дамбас вернуться в лоно неньки, то потрібно чітко розуміти, що Україна міняє вектор розвитку, бо проти їх 6-7 млн. фанатиків, Галичині і Волині нема що протиставити. Тобто ми навіть на словах вже не зможемо йти в Європу, а будемо після певних політньюансів знову брататись з кацапнею. Тобто з Кримом і Дамбасом паравозом в Україну заїжають хуйловци.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

romaxa11, тобто ти пропонуєш плюнути на крим і донбас? Ок, а ти впевнений, що вони далі не попруть?

ПиСи. Питання риторичне вийшло в принципі

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...