Перейти до змісту

Ну що, мене призивають


Месник

Рекомендовані повідомлення

Троль свого добився, і пожинає плоди :_20:

Все що не робиться, робиться на краще, це я відносно "вброса" троля))) 20 січня, як що не помиляюсь, починається 4 хвиля мобілізації. Ця тема, на мою скромну думку, багато кого змусить чесно поспілкуватись з собою в душі, і визначитись. Так, керівництво не дуже мудре, генерали і дехто з офіцерів заслуговують на кулю в лоба. Але знаєте, хочу спитати тих, хто вважає тему підняту ТС, як вираз права на власну думку - а чи вистачило б у них совісті сказати про це хлопцям які мерзнуть на блок постах і кладуть свої життя в Донецькому аеропорту?
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 85
  • Створено
  • Остання відповідь

Якщо ми говоримо про теперішні кордони ЛНР-ДНР, то ми на них, а вони на нас плюнули вже років з десять, може більше, назад. Вони нас ненавидять буквально. Нічого корисного вони робити не вміють, а грошей в країні банально нема, вони не будуть терпіти економічні негаразди, це буде зона постійних дестабілізацій. Я тут не пишу скільки людей поляже, щоб цей люмпен опинився в кордонах України.

Якщо відкинути урапатріотизм, а трохи пошурумпати, то це велике чудо, що Україна позбулась того якоря, що сучив нам то Кучму, то Януковича, то Ахмєтова з Фірташем, який був п'ятою колоною кацапні.

Проблема України постійно була в невмонолітності, зараз причина вирилась і навіть самовід'єдналась. Зараз в нас шанс на розвиток великий як ніколи, але звичайно якщо не рефлексувати по "рідній землі". Ви мене вибачте, але я ніколи не хотів іхати в Донецьк чи Луганськ. Ця зона мене відштовхувала завжди.

п.с. якщо призивають, то йду.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

romaxa11, В основному все так, але все ж варто порівняти, якою була наша армія в березні-квітні, і якою вона є зараз.

А тих, хто будь-яким способом намагається "відкосити" від армії, вважаю зрадниками, боягузами, ну і так далі...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я розумію, що пишу непопулярні речі і виглядаю мудаком. Я і з тестем сварився, бо він як і кожен рве сорочку за Україну, але чітких і реальних кроків по поверненю знищиних, розбомблених сепаратиських районів не говорить. Я йому просто говорю: "скільки грошей ви готові заплатити за повернення Лугандону в Україну, 50 000грн в рік готові?" Ви маєте тверезо оцінювати, що в Україні розвиток ще не почався, а його вже не буде, бо наша влада буде розкатувати весь наш розвиток на "відбудову Дамбаса". Шансу рипнутись вгору може і не вийде взагалі. Тема важка. А тут свято - Старий Новий рік! Вітаю!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо відкинути урапатріотизм, а трохи пошурумпати, то це велике чудо, що Україна позбулась того якоря, що сучив нам то Кучму, то Януковича, то Ахмєтова з Фірташем, який був п'ятою колоною кацапні.

- але є ще і інша сторона медалі! Так яник і Ко були хреновими чуваками, та не всім подобається те що є зараз! Люди (прості роботяги і їх сім"ї і прості адекватні жителі "востока") жили чи пак "сущаствовали" на свої пару тисяч гривень і жили мирно при тій владі, а тут при новій владі прийшла війна - яка у них має бути реакція!???

Пи-си я не за попередній режим, просто є знайомих по Україні і така думка їхня теж заслуговує на "мєсто быть"...........а люди лишились і без роботи і без криши над головою..........

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Пи-си я не за попередній режим, просто є знайомих по Україні і така думка їхня теж заслуговує на "мєсто быть"...........а люди лишились ы без роботи ы без криши над головою..........

На цих територіях залишились хворі, інваліди, пенсіонери, діти-сироти, каліки, люди в яких пристарілі батьки і нема де податись. Є такий блогер Саша Іванов з Луганська, він місцевий і краще знає всі ньюанси цієї території. Він однозначний в тому, що цей анклав потрібно залишити на призволяще, хоча за деякими людьми шкодує. Я просто знаю одне, з цим баластом ми не вспливемо, для нас от непрофесійна влада то вже кажись капець, а повіш ще лугандон і давайдосвіданія.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо відкинути урапатріотизм, а трохи пошурумпати, то це велике чудо, що Україна позбулась того якоря, що сучив нам то Кучму, то Януковича, то Ахмєтова з Фірташем, який був п'ятою колоною кацапні.

- але є ще і інша сторона медалі! Так яник і Ко були хреновими чуваками, та не всім подобається те що є зараз! Люди (прості роботяги і їх сім"ї і прості адекватні жителі "востока") жили чи пак "сущаствовали" на свої пару тисяч гривень і жили мирно при тій владі, а тут при новій владі прийшла війна - яка у них має бути реакція!???

Пи-си я не за попередній режим, просто є знайомих по Україні і така думка їхня теж заслуговує на "мєсто быть"...........а люди лишились і без роботи і без криши над головою..........

Зі всією повагою VovkleV, а чи не "жителі востока" "закрутили " цю "дискотеку"? Як що в мене ще не старечий склероз, багато простих роботяг підтримали, та й зараз підтримують все що відбувається. Чого ж вони, коли на початках купка не зовсім тверезих дибілів підняли рило, не дали їм в око? Проти зброї не попреш, можливо скаже хтось... Бляха, а як ті хлопці, які лягли спершу на Майдані, а після , практично без зброї, відбивались від цієї нечисті? Знаєте, і в нас на Волині, де-хто і зараз живе навіть не на пару тисяч а десь на 1500)) І при цьому, знаходить можливість вкинути якусь копійчину хлопцям.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вже довгий час в Україні відбувається підміна понять. 10 місяців проходить Антитерористична операція – по суті своєрідний евфемізм війни між Україною та Росією, якої з точки зору права, не відбувається.

Але про те, що це справжня війна, свідчить і застосування важкої артилерії та авіації, і велика кількість біженців та жертв с обох сторін. Країна-агресор, Росія, "відморожується" від участі у "внутрішньому конфлікті" на Сході України.

Ні анексія Криму, ні російська політика ескалації збройного протистояння на Донбасі не призвела до визнання українською верхівкою країни жертвою збройної агресії зовнішнього ворога і введення воєнного стану хоча б у зоні бойових дій.

Однак слід розуміти, які негативні наслідки спричинила ситуація, яка склалася.

Зокрема, відсутність воєнного стану в Україні є, в першу чергу, вигідною Росії, що дозволяє їй уникати статусу агресора в ООН з відповідними жорсткими санкціями. Більше того, користуючись статусом "третьої сторони", російські "миротворці" мають змогу завозити на територію України свої сумнозвісні "гуманітарні конвої".

Ще однією серйозною проблемою є те, що статус АТО не передбачає військовополонених. Захоплені військовослужбовці є де-юре заручниками терористів. Відповідно, на них не розповсюджується міжнародне право про військовополонених. І навпаки: бойовики, які зараз за ґратами – не полонені, а звичайні "зеки", заарештовані за терористичну діяльність.

І нарешті, проведення АТО і відсутність воєнного стану не дозволяє правильно визначити другу сторону конфлікту на Донбасі, тому у України практично немає шансів за таких умов укласти дієвий мирний договір.

Це призведе до того, що цей воєнний конфлікт затягнеться на довгі роки, закінчившись в результаті банальним економічним банкрутством.

ну і далі

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Троль свого добився, і пожинає плоди :_20:

враховуючи, що раша тролям (з Ольгино або інших) за срачі на форумах та соц.мережах платять, бо це впливає на голови людей в інформаційній війні, думаю ТС уже на пачку гречки заробив - накормили троля

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вже довгий час в Україні відбувається підміна понять. 10 місяців проходить Антитерористична операція – по суті своєрідний евфемізм війни між Україною та Росією, якої з точки зору права, не відбувається.

Але про те, що це справжня війна, свідчить і застосування важкої артилерії та авіації, і велика кількість біженців та жертв с обох сторін. Країна-агресор, Росія, "відморожується" від участі у "внутрішньому конфлікті" на Сході України.

Ні анексія Криму, ні російська політика ескалації збройного протистояння на Донбасі не призвела до визнання українською верхівкою країни жертвою збройної агресії зовнішнього ворога і введення воєнного стану хоча б у зоні бойових дій.

Однак слід розуміти, які негативні наслідки спричинила ситуація, яка склалася.

Зокрема, відсутність воєнного стану в Україні є, в першу чергу, вигідною Росії, що дозволяє їй уникати статусу агресора в ООН з відповідними жорсткими санкціями. Більше того, користуючись статусом "третьої сторони", російські "миротворці" мають змогу завозити на територію України свої сумнозвісні "гуманітарні конвої".

Ще однією серйозною проблемою є те, що статус АТО не передбачає військовополонених. Захоплені військовослужбовці є де-юре заручниками терористів. Відповідно, на них не розповсюджується міжнародне право про військовополонених. І навпаки: бойовики, які зараз за ґратами – не полонені, а звичайні "зеки", заарештовані за терористичну діяльність.

І нарешті, проведення АТО і відсутність воєнного стану не дозволяє правильно визначити другу сторону конфлікту на Донбасі, тому у України практично немає шансів за таких умов укласти дієвий мирний договір.

Це призведе до того, що цей воєнний конфлікт затягнеться на довгі роки, закінчившись в результаті банальним економічним банкрутством.

ну і далі

Що ви з тим воєнним станом? Грузії якось термінологія допомогла? Чи ООН за них почала воювати? Чи ви думаєте, що захід запроваджує санкції бо у нас просто АТО? Так і чи буде МВФ надавати кошти країні у якій війна? І чи не пришвидшить це банкрутство? Про договори з кацапами взагалі смішно... паперу не шкода буде?

Троль свого добився, і пожинає плоди :_20:

враховуючи, що раша тролям (з Ольгино або інших) за срачі на форумах та соц.мережах платять, бо це впливає на голови людей в інформаційній війні, думаю ТС уже на пачку гречки заробив - накормили троля

хай краще тролям платять ніж бойовикам

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Адміни, закрийте, будь ласка цю тему,

хай нормальні користувачі, створять нормальну тему і обговорюють, а то вже на 20 кг гречки заробила трольольолька.

і ще пропозиція, тролям з репутацією -50 чи -100, заборонити створення тем.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...