Перейти до змісту

Ну що, мене призивають


Месник

Рекомендовані повідомлення

я не піду!! я буду ухилятись!!

А то нічого, що це твій конституційний ОБОВ'ЯЗОК !? НЄ. Законів не знаємо. Не знання законів не звільняє від відповідальності.

За ухиляння - тюрма!

ніякими законами не примусиш любити батьківщину

а громадянство треба заслужити

Starship Troopers

The rights of a full Citizen (to vote, and hold public office) must be earned through some form of volunteer Federal service. Those residents who have not exercised their right to perform this Federal Service retain all other rights generally associated with a modern democracy (free speech, assembly, etc.), but they cannot vote or hold public office.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 85
  • Створено
  • Остання відповідь

Але в чому прикол що мобілізація всерівно є не законою(про це кажуть багато юристів), тому що, АТО - повинні займатися СБУ, а не військові, або назвати війну -війною, або найняти найомників-професіоналів і все. Зараз москалі цвіт нації переб"ють 20-25 років пацанів, а злишаться криві-косі.

П.С не ображайтеся на мої слова.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

(А то нічого, що це твій конституційний ОБОВ'ЯЗОК !? НЄ. Законів не знаємо. Не знання законів не звільняє від відповідальності.

За ухиляння - тюрма!)

І що????? Що менмі ця держава дала???? За все платив!!!! Завжди!!!! Лікарня!!!! Учьобка!!!! Все за сцої грожі!!!!! Які обов'язки????

(не треба там такі як ти, щоб диз паливо на самогон міняли і при першій можливості гадили тихенько)

от і добре!!!!! йди за мене!!!!!!!

(madkot, я скажу тобі, чого на нього накинулися: на тлі стількох смертей наших хлопців, на тлі титанічної праці волонтерів (ті самі Ді, Андрій Охримович та ін.) - його топік має скотське смислове навантаження (якщо воно там взагалі є). Не хочеш - не транди, за язик його ніхто не тягнув. А то якось не по людськи виходить.

Ну і сам закид: "я ж не стояв на Майдані, то і нехай йдуть ті, хто там був", свідчить про кашу в голові з ознаками "хатазкрайства" та "ватнізму". )

а чого ти ще тут??????? ти волонтер?????? то йди за мене!!!!!! я з тобою поміняюсь!!!!!

(Добре було б вичислити троля в реалі і завезти з ментами у воєнкомат. І там натякнути, що він за сепаратистів.)

дякую!!! так і скажу!!!! може не заберить!!!!!!!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Jardis, перечитай закон про мобілізацію, і будеш здивований, шо там немає ніякої згадки про військовий стан чи війну. Тобто провести її можна взагалі без ведення військових дій, і навіть не для оборони, а наприклад для усунення наслідків стихіного лиха.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

(А то нічого, що це твій конституційний ОБОВ'ЯЗОК !? НЄ. Законів не знаємо. Не знання законів не звільняє від відповідальності.

За ухиляння - тюрма!)

І що????? Що менмі ця держава дала???? За все платив!!!! Завжди!!!! Лікарня!!!! Учьобка!!!! Все за сцої грожі!!!!! Які обов'язки????

(не треба там такі як ти, щоб диз паливо на самогон міняли і при першій можливості гадили тихенько)

от і добре!!!!! йди за мене!!!!!!!

(madkot, я скажу тобі, чого на нього накинулися: на тлі стількох смертей наших хлопців, на тлі титанічної праці волонтерів (ті самі Ді, Андрій Охримович та ін.) - його топік має скотське смислове навантаження (якщо воно там взагалі є). Не хочеш - не транди, за язик його ніхто не тягнув. А то якось не по людськи виходить.

Ну і сам закид: "я ж не стояв на Майдані, то і нехай йдуть ті, хто там був", свідчить про кашу в голові з ознаками "хатазкрайства" та "ватнізму". )

а чого ти ще тут??????? ти волонтер?????? то йди за мене!!!!!! я з тобою поміняюсь!!!!!

(Добре було б вичислити троля в реалі і завезти з ментами у воєнкомат. І там натякнути, що він за сепаратистів.)

дякую!!! так і скажу!!!! може не заберить!!!!!!!!!

брєд і ахінєя. аби написати.

ТС, можеш втікати, косити, ховатись але коли твої діти спитають, що ти робив в цей час - не соромся відповідай прямо "срався в інтернті і косив від армії"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Друзі, тема АТО дуже болюча, але прошу всіх бути більш толенантнішими до всіх категорій людей, тих, хто стояв і тих, хто утримувався.

ті хто бере активну участь і ті, хто нічого не роблять -це також громадяни України. і єдиний спосіб перемогти - це бути вищими за поділ на своїх та чужих.

є багато людей, котрі піддались пропаганді і впливу ЗМІ ворога, але вони також хочуть жити у мирі та благополуччі.

тому давайте не будемо кидатись різкими словами і образами, давайте будемо більше слухати та приділяти увагу і робити добро, в реалі та у мережі, навіть для тих, хто ніби то не заслуговує на це, в силу своїх переконань.

зараз, як ніколи дуже актуальний фільм "Нескорений" про Нельсона Манделу - де велика частина приниженого народу привела свого лідера до керування країною, і як вони перебороли у собі бажання знищити все те, що було пов"язано із старою владою, прийняли своїх апонентів ьтакими як є і привели країну до нового - кращого етапу життя.

сподіваюсь українцям це вдасться теж.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Толерантністю від ТС і не пахне з першого поста. Ось він і отримує "атвєтку".

Прикро інше: що такі вояки та істерички під час бою чи якоїсь іншої неординарної ситуації підставлять інших людей чи тупо перебіжить на сторону ворога і знову ж таки підставить своїх товаришів.

Пи.Си. А мій діагноз щодо ТС був правильний: "не хочу... то йди замість мене..." Істеричка та трус. Тьху!!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Толерантністю від ТС і не пахне з першого поста. Ось він і отримує "атвєтку".

Прикро інше: що такі вояки та істерички під час бою чи якоїсь іншої неординарної ситуації підставлять інших людей чи тупо перебіжить на сторону ворога і знову ж таки підставить своїх товаришів.

Пи.Си. А мій діагноз щодо ТС був правильний: "не хочу... то йди замість мене..." Істеричка та трус. Тьху!!!!

пахне чи не пахне - треба не звертати на це увагу, ІМХО.

і атветка - то не накращий вихід при будуванні цивілізованих відносин.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Толерантністю від ТС і не пахне з першого поста. Ось він і отримує "атвєтку".

Прикро інше: що такі вояки та істерички під час бою чи якоїсь іншої неординарної ситуації підставлять інших людей чи тупо перебіжить на сторону ворога і знову ж таки підставить своїх товаришів.

Пи.Си. А мій діагноз щодо ТС був правильний: "не хочу... то йди замість мене..." Істеричка та трус. Тьху!!!!

Істерички то ясно...

В мене друг зараз воює, то він бачив всяких людей і ті що на гражданці "матьорі пацики", той він їх за шиворот витягував, щоб то стриляв, бо вони сідали і плакали.

Тема себе вичерпала. Закривайте.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Петя гребе всіх - і хто хоче, і хто не хоче. А потім їде до Парижу вшановувати десяток розстріляних журналістів, в той час як щодня з'являються новини типу "загинуло стільки, поранено стільки", а в Раді ділять крісла. Новообрані депутати вже почали забувати, що вони обіцяли і що з них вимагали.

Не туди свій гнів виплескуєте, пані та панове, ой не туди. Вас взяли за носа, тикнули - а ви й раді накинутись всім скопом.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ділять крісла. Новообрані депутати вже почали забувати, що вони обіцяли і що з них вимагали.

на вихідних заходив в "штаб самооборони" - Лапін був там

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Оскільки ця тема популярна - мені потрібен механік для авто(від підвіски до мотора), "електрик" для термогенераторів на елементах Пельтьє і сварщик(зварювальник). Можливо - юрист широкого профілю. Безкоштовно.

Доручення на машини, які ми відновлюєм для АТО я вже оформлюю на "непризивного" з трьома дітьми.

Поки писав - вісім раз перебили.... Якщо коротко - якщо мене призвуть - потрібні люди на заміну мене. Думаю, що створю пост, коли звільнюсь.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Під час зимово-весняної мобілізації 40 % плану по області візьмуть по Луцьку...

В першу чергу тих хто має військові спеціальності, а також тих хто офіційно не працевлаштований...

інсайд чи власна думка?
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цілком може бути. Весь минулий рік вигрібали хлопців з села. Думаю там вже мало кого залишилося призивати ...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Все. Сам знайшов: http://www.pravda.lutsk.ua/ukr/news/70575/

Там же:

Роман Кулик також заявив про дефіцит “комп`ютерщиків”. Так, він розповів про те, що призову підлягають не лише ті, хто має досвід проходження служби, а й ті, хто володіють знаннями у певних галузях. Тож, одними з найнеобхідніших є працівники комп`ютерної сфери.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Повністю підтримую madkot. Коли на війну йдуть добровольці, їм дають автомат і кричать вперед! Коли одному відірвало руку, іншому ампутували ногу, а дехто взагалі не повернувся, то тут починається бюрократична тяганина. Відповідати немає кому, скрізь ніхто невкурсі, ніхто нічого незнає. Люди неможуть отримати групу, нето що навіть якусь компенсацію, чи ще щось. Подивишся на тих депутатів, що сидять зуби скалять і штани протирають, за місяць два толкові закони прийняти неможуть, а тільки все деруть і деруть з народу, і тільки думають якби то з чого ще гроші віджати з простого люду, і як зробити так шоб тому чи іншому учаснику АТО не виплатити гроші та ненадати земельну ділянку, чи взагалі невизнати учасником бойових дій. А в нас молодь гине щодня, люди гинуть, про кого вони думають? Невже в нас немає обмундирування, техніки? Є, але пускати в хід їм не вигідно. Це нікому не секрет! Тільки на параді вони готові показати що армія має все, а після нього в хлопців за двором позабирали все, що на них було, і знову переділи в обдертий хлам. Так кому потрібна така армія? Хто захоче піти туди замість мяса? Не потрібно засуджувати тих хто не хоче йти, або має на це певні причини, всерівно наш уряд нас швидко забуде, а можливо й взагалі не згадає. І для того щоб люди не боялися йти воювати і відстоювати свою територію, насамперед потрібна підтримка влади, і задля того, щоб здолати ворога, вони мають землю гризти но зробити все. Але в нас цього немає, тому що кожен депутат, кожен міністр, думають як то набити свої кишені і захистити інтереси власного бізнесу, а життя наших героїв їх не турбує.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не потрібно засуджувати тих хто не хоче йти, або має на це певні причини, всерівно наш уряд нас швидко забуде, а можливо й взагалі не згадає. І для того щоб люди не боялися йти воювати і відстоювати свою територію, насамперед потрібна підтримка влади, і задля того, щоб здолати ворога, вони мають землю гризти но зробити все. Але в нас цього немає, тому що кожен депутат, кожен міністр, думають як то набити свої кишені і захистити інтереси власного бізнесу, а життя наших героїв їх не турбує.

Та за ради Бога, не хоче йти та й не треба, думаю, і без нього справляться. Але якого х-на милого лізти на форум і бризкати слиною? Чи він не знає, що тут люди і на Майданах були, і на Сході, що більшість на борді і зараз підтримує хлопців хто як може( ті ж самі волонтери), а де кого вже й в живих нема. І Ви вважаєте обурення не виправданим?
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

та яким боком тут толерантність? його мінусують не за те, що йти не хоче (то справа кожного). Для мене то якийсь нонсенс винуватити у війні Майдан, а не Путлера (мої мінуси за це). Людина ж не каже - я не хочу, боюсь і т.д., від мене тут буде більше користі. Він обливає лайном усіх хто був на Майдані і тих, хто його підтримував, хто там загинув. Зараз така ситуація що стає видно ху із ху. І бути осторонь не виходить. Ти або за або проти. І можете казати собі що хочете, а для мене то гнида

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не забувайте, що добряча частина тих 1.5 млн "чоловіків"(читай місцевого бидла, а там його дійсно багато)сама ж "ополчилася".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хлопці, а от мені цікаво скільки з Бордівчан (відписників) цієї теми, готові кинути все (сім'ї, діти, бізнес, роботи) і піти захищати Батьківщину, якщо прийде "повєстка"???

Я думаю що не всі такі патріоти, хоча не правельне слово для цього, як себе виставляють в інтеренті. Що якщо не готовий на предову під кулі, то ти гавно???

Можливо в когось є щось важливіше ніж захищати "неньку", я думаю що в одиниць ненька на першому місці. В кожного на першому місці повинна бути сім'я. Тільки не потрібно тут розводити, що сьогодні незахистиш "РОДІНУ", завтра продашш сім'ю...

Все мінусуйте на здоров'я.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Та забаньте цього ватніка, йому щось поясняти вже пізно. Мозгі в параші а тело тут!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хлопці, а от мені цікаво скільки з Бордівчан (відписників) цієї теми, готові кинути все (сім'ї, діти, бізнес, роботи) і піти захищати Батьківщину, якщо прийде "повєстка"???

Я думаю що не всі такі патріоти, хоча не правельне слово для цього, як себе виставляють в інтеренті. Що якщо не готовий на предову під кулі, то ти гавно???

Можливо в когось є щось важливіше ніж захищати "неньку", я думаю що в одиниць ненька на першому місці. В кожного на першому місці повинна бути сім'я. Тільки не потрібно тут розводити, що сьогодні незахистиш "РОДІНУ", завтра продашш сім'ю...

Все мінусуйте на здоров'я.

от все правильно, а для таких хто не готовий піти і захищати - водять військовий стан зі всіма прєлєстями
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хлопці, а от мені цікаво скільки з Бордівчан (відписників) цієї теми, готові кинути все (сім'ї, діти, бізнес, роботи) і піти захищати Батьківщину, якщо прийде "повєстка"???

Я думаю що не всі такі патріоти, хоча не правельне слово для цього, як себе виставляють в інтеренті. Що якщо не готовий на предову під кулі, то ти гавно???

Можливо в когось є щось важливіше ніж захищати "неньку", я думаю що в одиниць ненька на першому місці. В кожного на першому місці повинна бути сім'я. Тільки не потрібно тут розводити, що сьогодні незахистиш "РОДІНУ", завтра продашш сім'ю...

Все мінусуйте на здоров'я.

Що ж,скажу за себе - я готовий. В випадку, як що прийде повістка, не зважаючи що мені 47.Чому ЩЕ не ТАМ? Призовний тільки в військовий час. Ніхто не ганив ТС за його право вирішувати йти чи ні))) Вже писав троха раніше - не треба було бризкати слиною на( це не пафос і не "замальовка" в темі), те, що люди вважають святим. Нехай би йшов під військкомат, і висловлював своє фе.Чи що, тільки на форумах стає сміливості ганити, а в реальному житті Заратустра не дозволяє?))))
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І що????? Що менмі ця держава дала???? За все платив!!!! Завжди!!!! Лікарня!!!! Учьобка!!!! Все за сцої грожі!!!!! Які обов'язки????

*опта, ну то вали н*хуй звідси, проблему знайшов, або да, або нє, нах*й та дурна п*здьош про дала не дала ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...